Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 13. 2. 2007 21:01

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Ja som všetky tie naše milenky videla--stale ten istý typ-malé,ŠTÍHLE,s obrovským kukuč-"zachrante ma!"...a čo to urobilo so mnou??- sebavedomie hlboko pod bodom mrazu..a neustál porovnávanie zo strany M--najlepšie bolo, ked mi vysvetloval, prečo sa mu páči pani č.8--ona može mat každeho, na koho ukáže,a ty?? a ono je to fakt o sebavedomí--pani organizovala manžela svojho, ktorý jej robil a dodnes robí, čo vidí na očiach,manžela mojho,ktorý už snad nerobi ..a zrejme aj par dalších..ved od života treba brat všetko, čo ponuka..
teraz sa neporovnávam,teraz si začínam mysliet, že to až tak strašne so mnou nie je-stačilo fakt začat /podla vašej rady/chodit životom so vztýčenou hlavou..dik


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#52 13. 2. 2007 22:24

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Tedy tetomámo, to je drsné, ale já bych se musela těch palic natrhat, holky, nevím jestli jsem tak naivní, ale můj současný muž to buď na mne tak dobře hraje nebo mne fakt hodně miluje a já , která se snažím nemít žádné přemrštěné emoce doma a v práci vůbec žádné, jsem už čtvrtým rokem romanticky zamilovaná jako malá holka, to si asi zase natluču čumák, ale zatím je to krásný, kdyby to tak vydrželo, to by byl ráj na Zemi.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#53 14. 2. 2007 9:20

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Bylo to před 15 lety. skurt  15 let jsem to rozdejchávala, dělala jsem doma služku, dělníka a matraci. Děti vyrostly, já jsem se v prosinci rozvedla. skurt  Můj BM se v lednu oženil.  skurt Předevčírem jsem absolvovala setkání s novou paní. Nakoupila jsem kosmetiku, namalovala jsem se po 23 letech a přišla jsem středem a taky jsem středem odešla.  Já už nebudu na straně poražených. Ženská by měla vypadat jako milenka i když je sama. hjarta

Není tady

 

#54 14. 2. 2007 9:23

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

tummenupp

Není tady

 

#55 14. 2. 2007 9:34

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Tetomámo,kolik ti je roků?????A mᚠmůj obdiv...Já bych to nedokázala...Ale je pravda,že konečně teď začínám uvažovat jinak.Teď jsem na prvním místě já./jistě děti/.Ale hlavně já.Buď se mi to líbí nebo nelíbí.Už si nenechám nic vnucovat,nebudu dělat jen to,co se ode mě čeká....Asi jsem dostala rozum...Pozdě ale přece...Takže JÁ...

Není tady

 

#56 14. 2. 2007 11:54

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

tetomámo...si Ąužasná...


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#57 14. 2. 2007 19:19

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Sofi1 napsal(a):

Regino,
chápu Tě. Ale co Tě nezabije, to Tě posílí. Mne čeká setkání s "onou" zítra. Jako každý rok se mi na zítra nahlásila kontrola z ŽÚ.Chodí vždy dvě a jedna z nich je ona, takže jsem si dneska připravila všechny podklady a čekám na zítřek. Kupodivu v naprostém klidu. Loni to pro mne bylo daleko horší. Ale teď jsem klidná. Pro mne to je jen chudák, který v té své ubohosti šel tak daleko, že mi i mého synovi vyhrožovala. Nestojí mi ani za ohlédnutí i když když ji potkám, tak mám taky srdce v krku a vedu své monology. Tak jsem zvědavá jestli zítra ráno budu taky tak klidná.

Ahojky Sofi....
...pamatuju si tě jak´s před rokem psala, že tě čeká setkání s ní....takže opět držím palce, ono je to jistě hrozné i po  době klidu, protože prostě kdysi cosi bylo - je to tam a nevymažeš to .... no a když ještě ona kontroluje....
jsem s tebou
Míša

Není tady

 

#58 14. 2. 2007 20:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Tetamáma napsal(a):

Milá Evo36 moc hezký sen, skurt  asi byl o mě, protože já jsem to milence svého dnes již bývalého muže udělal. Přišla jsem z práce o něco dřív a ona byla nahá a nebyla za co chytit a tak jsem jí chytila za vlasy a tou blonďatou hlavinkou jsem jí třískala o zem a strhla jsem jí vlasy z poloviny hlavy. gloria Krev stříkala proudem. supermario

No tetomámo, sice nemám ráda fyzické násilí, ale v tomhle případě nějak slevuju se svých zásad big_smile
Já přijít domů a CHYTIT MILENKU VE SVOJÍ VLASTNÍ DOMÁCNOSTI v jednoznačné situaci, taky by to nedopadlo dobře. A především pro manžela, kterej mě do téhle situace přivedl. Taky by si odnesl nějakou tu facku jak hrom - už za to, že se nechá přistihnout, a důsledky neřeší.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#59 14. 2. 2007 20:52

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Myslím, že je dobré zůstat pánem situace. Moc se mi líbilo vyprávění jednoho známého, který přistihl doma manželku s milencem v akci. Zůstal chvilku stát mezi dveřma a povídá - chlape, udělej jí to zezadu, tak to má nejradši. V jeho vlastním domě je pánem on a bude se tak přece chovat. Zhroutil se až poté  ( o samotě!), co dotyčný jeho "hrad" opustil . S kým si myslíte, že manželka zůstala?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#60 14. 2. 2007 21:09

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Precetla jsem si vase prispevky a bohuzel musim konstatovat, ze silne vybocuji . Ja mam s nasi milenkou pomerne dobre pratelske vztahy , chodime obcas spolecne i s jejim partnerem posedet apod. Skoda, ze jsme se nepotkaly za jinych okolnosti , mohly jsme  byt  treba i kamaradky.

Není tady

 

#61 14. 2. 2007 22:22

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Tak vyzkoušejte grupáč a budete úplně v pohodě.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#62 14. 2. 2007 22:29

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Irenka21 napsal(a):

Tak vyzkoušejte grupáč a budete úplně v pohodě.

To asi ne, urcite hranice tam jsou , a za ty nepujdu. Ale nas.... jsem na nej, ona za to nemuze.

Není tady

 

#63 15. 2. 2007 6:31

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Kdyby nepodržela ona, bylo by to znásilnění a to nenahlásila, takže ví, že Ti tím ubližuje a dělá to s ním stejně, fakt dobrá žena.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#64 15. 2. 2007 7:58

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Lueto,teda po ránu mě to pobavilo...Ale já si myslím,že fůra vtipných řečí a vše,co bych "měla" udělat by mě napadla až poté....Můj BM si milenku k nám domů vodil-ale neměla jsem to "štěstí" ji tam načapat....I dkyž -když jsem s ní mluvila-tak mně krásně do podrobna popovídala,co,kde a jak dělali...jak jsem to přece "musela" poznat,že postel byla ještě teplá.,když jsem s vyplazeným jazykem dochvátala z práce a s 3 dětmi v závěsu.......jak byla schovaná na balkoně,když jsem přijela s dětma z dovolené....Ach jo..další a další řeči...Ráda mi to všechno řekla....
A dnes?Já jí toho BM přeju...a ze srdce....

Není tady

 

#65 15. 2. 2007 8:39

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

lavai napsal(a):

Tetomámo,kolik ti je roků?????A mᚠmůj obdiv...Já bych to nedokázala...Ale je pravda,že konečně teď začínám uvažovat jinak.Teď jsem na prvním místě já./jistě děti/.Ale hlavně já.Buď se mi to líbí nebo nelíbí.Už si nenechám nic vnucovat,nebudu dělat jen to,co se ode mě čeká....Asi jsem dostala rozum...Pozdě ale přece...Takže JÁ...

Je mi 53 a 23 let jsem byla vdané za onoho, mám s ním dvě děti 21 a 22 let. Ničeho nelituju, udělala bych to znova, teda jako že bych si ho vzala. Mám moc krásných vzpomínek miluju svoje děti a ony mají rády mě. Ty společné útrapy nás stmeliy. Já jsem ho tak milovala, že se mi zdálo, že nechodím, ale lítám. Mám ho pořád ráda i když už s ním dál nemůžu žít. On se znovu oženil necelý měsíc po našem rozvodu. Jeho nové je 40, má odebrané děti, jednu dceru v polepšovně. Na obličeji má vytetovaného hada jak jí leze z oka. skurt Můj BM je teď ke mě milý, volá mi, přál mi k narozeninám. Dřív si ani nevzpomněl. Dřív s ním spal v posteli pes, co s ním spí v posteli teď mi múže být jedno. Já pracuju a děti jsou finančně taky zajištěné. Roky jsem ho živila. Teď musí miláček sám. hjarta

Není tady

 

#66 15. 2. 2007 8:59

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Hada?! Leze z oka?!! V polepšovně?! .... stolt každý svého štěstí....

Není tady

 

#67 15. 2. 2007 9:45

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Tetomámo,jsi dobrá.Fakt smekám.Ale jsem ráda,že někdo byl stejný jako já...jak píšeš o tom,žes ho tak milovala.Já jsem byla naprosto stejná...Teď nechápu proč jsem ho tak šíleně milovala...Moje manžesltví nebylo nic moc...Hned od začátku špatné...Asi mě fakt neměl rád,ale mně to jaksi nedocházelo...Ale měla jsem s dětma fůru práce-mám 3 děti  do dvou let,takže honička,pak jsem šla do práce-ale jeho  rodina evidentně nezajímala.A já k němu jsem vzhlížela jako k bohovi.A to doslova...Já bych za něj i dýchala....Pořád jsem se o něj starala,aby mu nic nechybělo,aby se měl dobře...Ha ha ha .Teď když si na to vzpomenu....Asi jsem si namlouvala že mě má rád-a byla mu za to vděčná...a to doslova...Pak když prakla ta nevěra-tak jsem si myslela,že se té lásky k němu nikdy nezbavím...Že tomám nadosmrti...Ale máchala jsem se v tom několik let-a najednou se mi asi upravil zrak,najednou ho vidím takového,jaký byl celou dobu..Sobeček...který myslel jen na sebe...eď se těm jeho řečím typu-tys chtěla děti..můžu jen smát...Ale taky toho nelituju.Mám děti,postavila jsem se na vlastní nohy...jen to,že je pořád u nás mi kazí výhled.Ale už jsem si na to zvykla,nestarám se o něj....
A teda,když čtu o tom tvým BM,tak teda žasnu...
Teď už je ti to jedno,žejo?A jí z oka leze co chce.....Taky jsem stejného názoru...Ale fakt-kdo chce kam,pomozme mu tam.....
Teď já mám klid,najednou jsem v pohodě.Nebojím se toho co bude,jsem spokojená...A to jsem se 5 roků trápila.Pořád jsem mu chtěla nějak pomoct,chtěla jsem vědět co bude,co chce,jak si to představuje dál..A najednou-najednou je mi to srdečně jedno.A si dělají co chtějí...a si volají,píší,BM ji navštěvuje..cokoliv...Je to už jeho život....

Není tady

 

#68 15. 2. 2007 10:00

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Totomámo, dodatečně ke tvým narozkám ještě všechno nejlepší, jinak ale soda.... usch Jak říká Eva, každý svého štěstí strůjce....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#69 15. 2. 2007 10:07

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

lavai: A já si říkám, že ten můj mě třeba měl rád...jenže ještě víc měl rád sebe....a zase sebe.... a to jsem taky dlouho neviděla a omlouvala ho....dodnes nevím, proč byl hodně často z domu, známí po mém odchodu říkali, že to byly holky, já mu tehdy věřila, že je v práci a nepátrala jsem ... nejsi jediná, která byla až dobrohloupá. I když já se občas nějak vzepřela, tak nějak chabě, ale občas jo...třeba že jsem i přes jeho výslovný zákaz jela na služebku do zahraničí nebo že jsem si udělala řidičák, i když skákal metr vysoko vzteky...mimochodem jsem si taky kdysi našla milence...ale to je jiná story....jinak jsem kolem něj taky běhala jako kolem teplého hovínka...

Není tady

 

#70 15. 2. 2007 10:19

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Ano,teplé hovínko...jak výstižné...
Ale já jsem pro tu svou zamilovanost-a vydržela mi až do provalení nevěry-a to vlastně ještě dýl....
Zamilovaná,s růžovými-nebo spíš černými brýlemi.Starala jsem se o domácnost-s vyplazeným jazykem-a myslela jsem si,že je na mě pyšný....ha ha ha...
A on vůbec nechodil domů...to si představ...Ale zase je pravda,když jsem po něm něco chtěla,vůbec mě nebral na vědomí.....a já NIC...naprosto NIC...Když jsem chtěla pomoc-nemohl,když jsem chtěla pohlídat děti-no však jsem psala-se slovy-tys chtěla děti-odchvátal do světa potvor....
Takže jsem se neptala-ale stejně vždycky když šel k ní-tak jednou musel do práce,pak zase schovat auto-ježiši to jsem byla blbá....pořád jsme schovávali auto....no blbá.Nic jiného mě teď nenapadá.....
Ale on si žil svůj život-chodil kam chce,chodil kdy se mu zachtělo-prý -budu si dělat chci.....No,teď vidím rudě,jen si na to vzpomenu.....Nic...prostě nic´...žádná pomoc,žádné dovolené,žádné společné nákupy,....naprosto nic....
Ale asi jsem musela ten kopanec dostat,abych se probrala k životu.
My jsme vlastně nikdy nebyly rodina.Jen já,děti-a ubytovna a stravovna pro BM...když jsem jela s dětma někam na výlet,na dovolenou-pro něj to bylo vysvobození-mohl si ji dovést k nám a užívat si.....
Nemůžu ale říct,že bych  k němu cítila nenávist...jen lhostejnost...Ale i tak,děkuji za ni.

Není tady

 

#71 15. 2. 2007 10:31

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

lavai: Jé, i já byla blbá smile Ten můj taky chodil pořád do práce - zákazníci přece nepočkají! ... a já mu to žrala ... můj bývalý je puberák zahleděný do sebe, svých potřeb, nemá s dospělým mužem nic společného ... Škoda jen, že si kazí u dcery renomé, ale to je jeho problém. ... I když ... asi dospívá, protože nedávno sám od sebe koupil dceři na lyžák sněhule...to by ho dřív nenapadlo a kdybych mu o to řekla, tak by mi řekl, že to holka nepotřebuje ... tak třeba vážně dospívá ... už bylo na čase. A jsem si jistá, že kdybych se s ním nerozvedla, nedospěl by nikdy.

Upravil(a) Eva36 (15. 2. 2007 10:33)

Není tady

 

#72 15. 2. 2007 10:51

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Můj BM asi nedospěje nikdy....Ten má v hlavě jen sebe...a k té prérijní růži nepůjde,protože by musel poslouchat...Tam by mu nastal jiný režim...U mě si dělal co chtěl..Pořád..Nebral na nic a na nikoho ohled...Já já já já jen já...Pořád....
Sice mě teď štve-nebo nevím,jak to napsat...
Celý život se teda nestaral o nás,o děti..nic ho nezajímalo...Jeho věta-tys chtěla děti...ta se nedá zapomenout...
No-a teď,nejstarší dcera bude maturovat-tak teď si s ní hrooooozně rozumí...Pořád si spolu povídají,vozí ji kam potřebuje,nebo jí půjčí auto...pořád spolu něco řeší....Pořád je u ní v pokoji a a něco probírají...
Nechci aby to vyznělo,že žárlím...to ne...
Ale dopr.....     najednou,teď se prsí,že má dospělou dceru-o kterou se nezajímal....Jen se chlubil jejími výsledky.....A kdeže je to...tys chtěla děcka....
Ale nechci být protivná-a na druhou stranu co zmůžu...no nic...
Holt si na to musím zvyknout....Ale srdíčko bolí....Já jsem ji vychovala-a on teď je pyšný tatínek....

Není tady

 

#73 15. 2. 2007 11:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Zkus s dcerou taky mluvit....jediná možnost, jak se k dětem přiblížit, je otevřít se a zkusit s nimi mluvit ... Na druhou stranu je to vlastně dobře, pokud se s ní její otec sblížil...(jestli to teda není přetvářka z jeho strany, na což děvče stejně přijde a buď ji to zlomí, nebo naštve a bude ho jen využívat - viz auto)... Víš, jak mně strašně naštvalo, když bývalý začal vynucovat střídavou péči? Po mém odchodu si za celé tři měsíce přišel dceru vyzvednout třikrát asi na hodinu, jednou ji měl na pět dní na dovolené u sebe...za celou dobu mi nedal korunu výživného, nezeptal se, zda něco nepotřebuje/nechce ... nezajímala ho...Do doby, než jsem se odvážila mu říct o výživné...pak dělal, jak moc chce střídavou péči a pomlouval mě po městě, že "dělám problémy" a dceru mu "nechci dávat"...kecy v kleci... (přitom mně do očí řekl, že nikoli on mně bude dávat na dceru výživné, ale já jemu, na něj....vycházel z toho, že fixluje daňový přiznání a vydělává nuly, zatímco můj zaměstnavatel poctivě odvádí za mě daně atd. a dává mi výplatnici...nakonec u soudu kvůli výživnému na holku milostivě přiznal, že vydělává "tolik co manželka"...přesně takhle to řekl....chlívák...)

Upravil(a) Eva36 (15. 2. 2007 11:43)

Není tady

 

#74 15. 2. 2007 11:51

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Já si říkám,že jsem pro výchovu dětí udělala maximum.A snad to přinese ovoce...Dcera je už dospělá,tak jí přece nebudu povídat,co tatínek dělá..... /já si budu dělat co chci,přece když s někým SPÍM-tak to nemusí být vážné...jejda,ty jeho názory./
Ale já jsem byla zastáncem toho,nevtahovat děti do problémů,neřešit před nimi nic,co se týká nás dvou...Nevím ale jistě,jestli je to dobře...Protože jsem je od toho všeho chránila-rápila jsem se sama o samotě,probrečela jsem noci....A  on byl TATÍNEK....nechtěla jsem na něj házet špínu...Ale dodnes nevím,jestli je to dobře...Protože oni vlastně skoro neví,jaký je to sobeček...hajzlíček...myslící jen na své dobro...
A přece nebudu za dětma chodit a říkat jim-víš,tatínek to a to,taínek byl tam a tam,dělala to a to...To mi připadá pod mou úroveň....
Ale snad jsem to zvládla...a dělala jsem to tak,jak jsem cítila....Možná dobře,možná ne...
Dnes už mám děti dospělé,tak co teď...
On totiž moc dobře věděl,že já jsem dobrák a nebudu na něj házet špínu....Chyba nebo ne?

Není tady

 

#75 15. 2. 2007 12:00

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Spíš jsem myslela hovory na téma, jak je dceři a co si myslí o situaci... určitě ne pomlouvat otce (on si to po.ere sám, to mi věř...kdybys viděla, jak někdy moje dcera s despektem mluví o svém otci....ten přezíravý výraz a mávnutí rukou se slovy "Znᚠtátu, mami....ten mi ten mobil asi nikdy nevyreklamuje..."....mohla bych se škodolibě radovat, ale je mi líto, že jsem jí nedokázala vybrat lepšího otce.... Na druhou stranu - on má i dobré stránky - třeba s ním je sranda a umí opravdu blbnout, to já jsem spíš vážná.)

Neházet špínu za chybu tedy nepovažuju wink Aspoň si před sebou člověk nemusí uplivávat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů