Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#401 7. 5. 2007 21:09

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Regina napsal(a):

Dnes ráno při spurtu do práce jsem si říkala: Je mi tak fajn, doma dobrý, v práci dobrý, svět je krásný, jsem tak v pohodě. Co  by se stalo, kdybych ji (bývalou milenku) potkala?

Tu mᚠčerte kropáč! Pozor na to, co si přejeme!

V poledne jsem na ni narazila ve svém oblíbeném seconhandu.
Co to se mnou udělalo! Já, co tu kážu pohodu, be happy, be cool, keep smiling.., jsem byla lidově řečeno ve vteřině na hadry.
Byla tam i se svým mužem, mají rozkošnou 2letou holčičku.

Rozbušilo se mi srdce, rozklepaly ruce, zralá na infarkt.

A abych dovršila naprosto ztrátu sebevědomí, tak jsem sadisticky zjistila, že má eště větší pr.el jak já.  Stejně se mi neulevilo.
Jsou to 4. března  (pořád si to datum pamatuju) 3 roky, co se manžel s ní rozešel, do měsíce bydlela u jiného a do dvou měsíců si upletli tu hezkou malou slečnu.

Já si tak přála, aby ji odvezl manžel třeba do Ameriky, třeba do Beverly Hills, ale pryč, pryč, pryč!!!
A jako za trest ji čas odčasu potkám a všechno zlé, ze kterého jsem se vyprostila, je najednou zpátky.
Jako když se bojíte pavouků a jedne hnusnej chlupatej vám leze po koberci...usch usch buttermadva

No vidíš Regi, a já byla s bývalým a s ní na kafe, u nich doma. Kvůli našemu dítku, dělal seky ve škole. Dokonce jsem byla s BM na rockovým koncertě, bez ní. Ona se mnou už nedělá vůbec nic, on taky ne. Pus ji z hlavy, trápíš jen sama sebe, a zbytečně.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#402 8. 5. 2007 18:18

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Modroočko,
ty jsi teď v klidu, ale zase možná ONA v klidu až tak nebude....třeba,ale to tebe zajímat nemusí...,
ale k tomuto poznání byla   dlouhá cesta, že??

Není tady

 

#403 8. 5. 2007 19:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Jo, ta cesta byla dlouhá a bolestivá. Ale asi jsem si tu cestu potřebovala projít.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#404 8. 5. 2007 20:41

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jak ustát setkávání s milenkama, i když bývalýma?

Modroočko,
zcelatě chápu a fandím, že ti to vyšlo....
já si taky svoji cestu prošla - a proto jsem i tady   a občas i malinko reaguju...pro mě to byla taky taková cestička,po které jsem kráčela,a přitom vím, že tu milenku jsemv.nebetyčně sra..,protože jsem BYLA  ...
Ona  to vzdala - dalo-li by se to takto identifikovat....anebo zvítězila,protože uměla včas odejít?!?!
Těžko říct,nebádám,nepátrám, žiju!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů