Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 2. 2007 13:08

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

lvice napsal(a):

Lueto a proč? Je na špačkovi, zda zůstane špačkem nebo zda se změní v orla. Každý z nás je občas v nouzi a potřebuje poradit a pomoci. Ve finále je to stejně na nás, kudy se budeme dále ubírat.......

Mám pocit, že předělanej  na orla stejně nebude mít takové grády !!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#27 12. 2. 2007 13:10

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

On se nemůže předělávat na orla. On se musí stát orlem. To je rozdíl... a velkej a jen málo lidí to dokáže...

Není tady

 

#28 12. 2. 2007 13:11

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Eva36 napsal(a):

On se nemůže předělávat na orla. On se musí stát orlem. To je rozdíl... a velkej a jen málo lidí to dokáže...

No a další věc je, jestli by vůbec o orla stála, že? Přece si brala špačka !!!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#29 12. 2. 2007 13:12

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Hm, taky pravda. Ale zas kdyby se stal tím orlem, tak by pravděpodobně nestál o tu, co si brala špačka. smile

Není tady

 

#30 12. 2. 2007 13:13

Nick3594
Host

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

To je přesně to, co psala Av v jiném tématu. Když my ženský kolikrát nevíme, co chceme, že ? smile

 

#31 12. 2. 2007 13:13

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Eva36 napsal(a):

Hm, taky pravda. Ale zas kdyby se stal tím orlem, tak by pravděpodobně nestál o tu, co si brala špačka. smile

No....... a vo tom to je.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#32 12. 2. 2007 13:14

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Lvice: BINGO! wink

Není tady

 

#33 12. 2. 2007 13:16

Sklamanej
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 18

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Takze co jsem pochopil rady :
Nedolézat skusit začít svuj život.
Nespoléhat na tento vztah

A třeba žena pochopí co teda chce

Ještě sem nás teda ojednal do poradny ale nikdo mě tu ještě neřekl jáká je šance že to poradna vyřeší

Upravil(a) Sklamanej (12. 2. 2007 13:19)

Není tady

 

#34 12. 2. 2007 13:19

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Sklamanej napsal(a):

Takze co jsem pochopil rady :
Nedolézat skusit začít svuj život.
Nespoléhat na tento vztah

A třeba žena pochopí co teda chce

Brouku nezkoušej žít svůj život. Ty to UDĚLEJ !! tummenupp


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#35 12. 2. 2007 13:20

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Jo, nebo třeba taky ne. Ale to až začneš žít opravdu svůj život (život tak, jak chceš a s tím, že se mᚠrád a s tím, že víš, že nic není úplně natrvalo a že nikoho za nohu ke stolu nejde přivázat), tak to už ti nebude vadit, že tvoje žena nepochopí, co chce. Každopádně by mě z psychologického hlediska zajímalo, co tě vedlo k tomu, aby ses stal "okoukanou hračkou"? Nic ve zlým. Každý máme kostlivce ve skříni - u mě to byl třeba otčím, který mě nenáviděl a bil a já pak mému hodnému muži tolerovala ledacos, co by ženská, kterou táta normálně miloval, už netolerovala (třeba byl hrozná slibotechna, což je pro manželství naprd, že)..... Když si najdeš kostlivce a vypořádᚠse s ním, už tě nebude mít co strašit.

Není tady

 

#36 12. 2. 2007 13:21

Nick3594
Host

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Sklamanej a co kdyby sis tohle vyjasnil se svou ženou - co chce, co jí vadí, co jí ve vztahu chybí......... Nikdo z  nás do vašeho vztahu nevidí, nezná problémy, nezná pocity tvé ženy.
Jestli si s ní o Vašem skřípajícím vztahu nepromluvíš, a budeš čekat, až žena pochopí sama co chce, tak se tak akorát dočkᚠrozvodového papíru na stole.......
Další dobrá rada od holek zněla: odborná manželská poradna.

 

#37 12. 2. 2007 13:23

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Sklamanej napsal(a):

Takze co jsem pochopil rady :
Nedolézat skusit začít svuj život.
Nespoléhat na tento vztah

A třeba žena pochopí co teda chce

Ještě sem nás teda ojednal do poradny ale nikdo mě tu ještě neřekl jáká je šance že to poradna vyřeší

Poradna vyřeší leccos, ale jen když oba chtějí to řešení najít. Jestli tam žena půjde jen proto, že si to přeješ a bude přesvědčena, že je to k ničemu, tak to k ničemu nebude. A opravdu bude nejlepší, když tam půjdeš nejdřív ty sám.


Žít a nechat žít

Není tady

 

#38 12. 2. 2007 13:25

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

1. Neni to fér, posmívat se, že nekdo není orel. Ale svět není fér a ani diskusní fora nemusí být 365 dní v roce fér a hladit něcí bolístka.
2. Sklamanej: tady aspon vidíš vzorek žen, které ti dávají inspiraci, jak se zachovat. Rozhodně to není návod na zintenzivnění miliskujících a něžných slovíček. Spíš naopak.

Napadá mě, že asi neexistuje univerzální návod. Manželství se mohou rozpadnout a nikde není psáno, že láska přetrvá navěky. Bohužel. Ci bohudík - to je zajímavý rozporuplný termín,
protože křesanský bůh podle vykladačů poslední cca 2 století upřednostnuje lásku trvalou a věrnou... To byla jen malá vsuvka, co mi vlezla do hlavy.

Pokud žena trvá na rozvodu. Nic s tím nenaděláš. Možná jen obstrukce - minimálně půl roku a pak až 2-3 roky. Takže mezitím je mnoho času.
Zkus zjistit, co doopravdy ji vadí.
- ty sám jako osoba
- co delas
- jestli se nezmenila po tech letech sama a uz chce jinaci veci
- jestli nema chlapka

A pak si rekni, co chces vlastne ty sam (coz asi neni vubec jednoduchy, ale Eva si tim prosla a ovoce sebepoznani jsou nakonec lahodnejsi, nez boje o nejakeho partnera)
- chces zit se zenou, ktera je uz nekym jinym, nez na zacatku
- chces porad plnit neci prani namisto zit svuj zivot a mit primerene naplnená i svá vlastní prání (priklad: co by to byl kur.va za zivot zit s nekym, kdo te nemiluje a chce odejit.., ze?)
- jsi opravdu stastny v tom vztahu tak jak je nastaveny

Instatni rada sovinisty:
- nafackuj sve zene, at si nevymysli a vzpamatuje se (to je vtip)
- zavri ji do komory a nepust ji ven, dokud ti nerekne pravdu, co se sakra deje
- zablokuj sve ucty, at k nim nema pristup
- nedavej ji penize (jen na nutny chod domacnosti)
- vyraz s kamaradkama, nejlepe nejaky cernosky a poklesle modelky z vedlejsi vesnice
- kup si novy faro a odjed na tyden rybarit do Norska nebo na Maledivy
- vezmi decka bez jejiho vedomi na super vylet, at si tam delaji co chteji a bav se s nimi a poradne si to uzijte.

Není tady

 

#39 12. 2. 2007 13:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Sklamanej: Tak k poradně ti něco povím. Poradna to nevyřeší, pokud to nevyřešíš ty a tvoje žena. Pokud budeš řešit jen ty, taky ten vztah neudržíš (prostě když druhý nechce, nejde to). Mně poradna pomohla najít sama sebe, pochopit, proč trpím to, co by druhý už nesnesl, proč ze sebe nechám dělat mnohdy blbce (a že já ho dělala, ochotně a dobrovolně), pomohla mi vypořádat se s těmi mými bolístkami z minulosti, z dětství. To bylo totiž to, co mě ovlivňovalo v manželství.....Pochopila jsem, že můžu žít svůj život jinak a dokonce dostávat to, po čem toužím. Pochopila jsem, že od muže, za kterého jsem byla vdaná, tohle nedostanu. Proč nechtěl on pracovat na vztahu, nevím, ale pro mě se časem manželství stalo neúnosný..... a já se dopracovala k tomu, že rozvod bude mnohem lepší řešení, než zestárnout s někým, kdo o tebe vlastně nestojí (ač říká, jak tě miluje) a kdo si žije svůj život vedle tebe (já mu navíc dělala dlouho maminku)..... Takže poradnu vřele doporučuju. Záruka, že slepí vztah, není, ale může ti dát dobré vodítko pro další život. Pokud je tedy terapeut dobrý a pokud umíš přemýšlet o věcech a neneguješ je hned v začátku.

Není tady

 

#40 12. 2. 2007 13:29

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Nikolasi - jen jednu poznámku. Zcela soukromě Ti řeknu, že mám radši špačky. Orly nemusím.  smile


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#41 12. 2. 2007 13:30

Nick3594
Host

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Nicolasi, tvé instantní rady nemají chybu lol lol  tummenupp

Ženský by nejraději křížence orla se špačkem, záleží na situaci rock. Někdy orla, jindy zase špačka. A nejlépe by chtěly to, co doma nemají vissla big_smile.

Poradna pomůže najít černé díry, může poradit, jak se s nimi vypořádat, pomoci najít sama sebe, leč za Vás dva nic řešit nebude. Tu práci za vás dva nikdo dělat nebude roll cool.

Upravil(a) lvice (12. 2. 2007 13:33)

 

#42 12. 2. 2007 13:30

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Nicolas: Ahoj, tys něco chtěl a posílal mi zprávu, viď? Jenže nedorazila.... hmm Zkus to znovu, mělo by to fungovat wink

Není tady

 

#43 12. 2. 2007 13:59

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Evo,

myslim na tebe. Nezapomnel jsem.

Jenze to bylo k nejake tve osobni ceste, cim jsi prosla a to jsem chtel rozebrat. Musim dohledat tu diskusi, kde jsi to psala ci natukla - aby se ti to pripomnelo.

Lueto,

to ti verim - ja jsem taky vetsinou orel. Zamerim korist, zatnu do ni drapy, povalim ji, pomuchlam a zbytky necham hyenam. (PS: coz neznamena, ze se obcas take nestanu koristi, to se nevylucuje...ale pak stejne vzletnu a lovim dal a letam si).
Mame tu nekoli druhu:
- orlove (nezavislí a silní mužové, rádi loví kořist, resp. nektere koristi padaji samy do jejich spárů, i přes četné úlovky mohou orlové setrvávat v jednom formálním svazku)
- špačci (zaměřeni na třešně, nošení dalších a dalších třešní své samičce, trošku nudné, ale stabilní a solidní)
- kukačky (nakuká ženě co chce ona slyšet, ale není to pravda a nikdy nebude. Ach, jak jsou vtipní a zabavni. A vsechny zeny (skoro..) je chteji. Trosku skoda, byt tou predposledni. Ale aspon zbyde pekna vzpominka v podobe rozverneho ditete, na ktere se obcas prijde tatinek podivat.)

Pane Zklamany,
me instatni rady nejsou 100% zarukou.
Na tomto svete nic neni 100%, krome smrti.
Ale aspon si to treba uzijes.

PS: kecy o spaccich necht te nechavaji chladnym. Kazdy jsme nejaky. Neni dulezite byt orlem, ale byt pro tvoji partnerku tim nejlepsim ptakem...:-) Resp. byt tim, kym doopravdy jsi. Pokud to dotycna neni schopna ocenit, at si tahne za orlem. Hlavne ji uz nenos zadne nove tresne. Kazdopadne drzim palce, vim, ze clovek je z tehle situaci dosti na.:-X...

Není tady

 

#44 12. 2. 2007 14:12

Nick3594
Host

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

A k těm ptákům něco pro pobavení, a se ti pane Sklamaný rozsvítí na chvilenku úsměv na tváři:

Něco o klidu, pokoji a míru........
- holub - je pták ..... symbol míru
- žena..... je holubicí muže
- chlap..... chce mít občas pokoj od své  holubičky
- svobodný - nenechá svého ptáka na pokoji......
- svobodná - najde ptáka, ale ne klid......
- rozvedená - ztratila ptáka i klid.......
- vdova - pták .... pták jí zemřel, ale sama žije v klidu.....
- vdaná - má jistotu, že má ptáka.....
- ženatý - má ptáka v klidu, ale štve ho to.....
- stařec - pták už nelítá.....
- stařena  - měla by být v klidu, ale na ptáka občas myslí.....
- teplý - chce ptáka zezadu i zepředu.....

smile smile smile

 

#45 12. 2. 2007 14:16

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Nicolas, tyhle Tvý instantní rady "šovinisty" jsou tummenupp
Musím  je Sklamanýmu zopakovat - to Norsko není špatný. Hlavně jestli se jich bude elegantně držet a nebude ženu zbytečně kolem dokola rozebírat a pitvat - asi ji tím už prudí tillfreds

nedavej ji penize (jen na nutny chod domacnosti)
- vyraz s kamaradkama, nejlepe nejaky cernosky a poklesle modelky z vedlejsi vesnice
- kup si novy faro a odjed na tyden rybarit do Norska nebo na Maledivy
- vezmi decka bez jejiho vedomi na super vylet, at si tam delaji co chteji a bav se s nimi a poradne si to uzijte

PS: kecy o spaccich necht te nechavaji chladnym. Kazdy jsme nejaky. Neni dulezite byt orlem, ale byt pro tvoji partnerku tim nejlepsim ptakem...:-) Resp. byt tim, kym doopravdy jsi. Pokud to dotycna neni schopna ocenit, at si tahne za orlem. Hlavne ji uz nenos zadne nove tresne. Kazdopadne drzim palce, vim, ze clovek je z tehle situaci dosti na.:-X...

Není tady

 

#46 12. 2. 2007 14:47

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Zklamanej ... a už jsi orel , špaček nebo jinej pták ..... říká se, že vrána k vráně sedá , že .... kdo ví, koho hledá ( nebo už našla ).   Pokud měla dítě z prvního vztahu a s tebou další .... tak může být taky trošičku "putovní" a celý život něco hledající ...  s tím nic nenaděláš.

Jen bych .... být tebou ..... zdůrazňovala dětem, že je budu mít ráda a se stane cokoli ... a řídila bych se radami Nicolase. Když už ti ji to nevrátí zpátky, tak rozhodně budeš mít lepší pocit, než když zakotvíš v pocitu křivdy.

Pokud jsi ten špaček ... zůstaň špačkem ... ale buď veselý a užívající si špaček   big_smile   big_smile   big_smile


BB

Není tady

 

#47 12. 2. 2007 16:23

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Tak ján napíšu něco, co si nemá nic s partnerským vztahem, ale je to vztah taky hodně blízký.

Já mám mladší sestru. Jako dvě malé princezny jsme jedna druhou milovaly. A dodnes se milujeme. Ona byla ta mladší a nesla uskalí a já zas ta starší a nesla svoje nevýhody. A taky výhody samozřejmě.
Vždycky jsme pro sebe byly dva nejlbližší lidé. Chtěly jsme si postavit domy vedle sebe, plánovaly jsme, jak já budu chodit kazit její děti a ona zase bude ta hodná teta na moje. Takto jsme to plánovaly okolo 5-8 let. Každá pak chodila  do různé třídy. Měly jsme různé koníčky. Když byla malá, pořad mi byla za patama, ale pak se role obrátily.
  Přitom jsem ale vždycky já byla ten, kdo vedl, kdo jí radil, pomáhal psát úkoly ne ona mně.  Já zvládala to svoje a vždycky měla sílu i na její, protože to byl moje starost. Moje zodpovědnost, jak mě učili.  Já ač jsem všechno zvládala sama líp, jsem byla na ní paradoxně závislá.

Takže dej si pozor Sklamanej na tu zodpovědnost. Právě v pubertě se moje ségra začla bavit s jinejma kamarádka a na mě vyděla jen a jen chyby. Ztratila ten dětský obdiv. Já byla ta šprtka. Jen proto, že jsem měla lepší známky a tak dál...(dřív obdivovala jak všechno vím). Zatímco ona pro mě vždycky byla ta nejchytřejší a nejúžasnější holka (i když mě taky štvala). Já jsem se tím trápila, ona vůbec.
Stalo se to hlavně proto, že já jsem měla zodpovědnost za její život. Ne jen za ten svůj. Láska už je taková, ten, kdo se veze ten se má chu odtrhnout.  Nesejde na tom, jestli je orel nebo špaček nebo vrabec. Ale je pravda , že čím víc žena vidí, že ten její je orel, tím víc často doufá, že ho její láska promění na špačka. Když je to kukačka, tak to už je výkon hodný přeborkyně a převeliké románové lásky big_smile Taky to záleží na ženě smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#48 12. 2. 2007 16:35

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Sklamanej napsal(a):

když budu jak orel nevím jestli tomu vztahu ještě víc neuškodím.

Sklamanej (neodpustím si slovíčko "broučínku", protože ty k tomu fakt svádíš), neple si orla s nasraným špačkem.

Já myslím, že ty nevíš, jak orel vypadá. Ty si myslíš, že budeš orlem, když se odvážíš své ženě oponovat nebo se s ní pohádᚠ- to ale nedělá orla, víš?

Moc ti držím palce, jsi určitě hodnej chlap, ale fakt trdlo, ty bejku! pussa


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#49 12. 2. 2007 18:31

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

Tak jsem si tak zavzpomínala na své první manželství.Taky mi můj manžel začal být protivný vším.Jaké dělal obličeje(před tím mi to připadalo roztomilé),jak jedl,jak spal,prostě nepřekonatelný odpor.
Vše se ale změnilo,když se provalilo,že ten můj trouba má šikovně utajenou milenku a dokonce pár týdnů na to s ním otěhotněla.Co bylo dál není tak podstatné,stejně jsme se nakonec rozvedli,ale zajímavé na tom je,že od té doby jsem o něj začla bojovat a připadal mi zas jako jediný na světě koho chci.Začal pro mě být nedosažitelný a to mě vybičovalo k boji.
Pokud se Tvoje žena začala jen ve vztahu nudit,tak by mohlo zabrat začít se chovat trochu tajemně a nedosažitelně.Nebýt pořád na blízku a připraven splnit jakékoliv její přání.Pokud je důvod ten,že má nějakého orla v záloze,tak s tím stejně nic nenadělᚠi kdybys měl tucet milenek.V poradně Ti nejspíš poradí to,že mᚠudělat něco,co stejně nechceš udělat.Hlavně nepros o lásku.To je nejrychlejší způsob,jak o ní přijít definitivně.Zkus se zaměřit trochu na sebe a nebuď tak moc oddaný.A radši se začni i trochu připravovat na situaci,že by došlo opravdu k tomu,že se s Tebou žena dá rozvést.Někdy to tak prostě bývá a nejsi v tom sám.jsou nás mraky.Držím palce,a to dopadne tak nebo onak. cool

Není tady

 

#50 12. 2. 2007 20:24

aja000
♥♥-----
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 50

Re: Miluji svou ženutěl bych poradit teda pokud to jde

sklamanej.....nechci ti radit,ale vzpoměla jsem si  na někoho ,kdo vztah přirovnal ke dvou magnetům...čím 1 magnet k  2 magnetu přibližuješ o to víc se ti vzdaluje......zamysli se nad tím.......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů