Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 3. 2007 19:44

sova
♥♥-----
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 45

Re: jak se projevuje deprese?

myšlenka napsal(a):

Ano, nikdo ji nezve. A proto "hosst do domu, hůl do ruky"wink
Sovo, napsala jsi to tak, jak si to myslím. Prostě po tom, co jsem všechny ty problémy prožívala, myslela na ně, trápila se, (akorát mě z toho bolel žaludek), tělo řeklo a dost:dumbom: Cítím to jako sebeobranu, abych mohla jít dál. Nemám tušení, jak dlouho to bude trvat, co bude potom a neřeším to. Neřeším vůbec nic,jen přepínámlol (jak si říkáve filmu).
Přes den na to nemyslím, ale on si mě to najde až jsem doma v klidu a dloube a dloube a dloube:| V práci jsem měla pocit, že náladově i výkonostně jsem na sinusoidě - nahoru- dolů - nahoru... Nemohla jsem to ovdládnout a bylo to nepříjemný. Jen jsem se snažila, aby to na mě kolegové napoznali, připadala bych si trapně, jako hysterka nebo tak...
Sovo, co synek? Přeji Ti, aby bylo všechno v pohodě. A tu potvoru nepouštěj (dobrá rada:supr:)

čauky myšlenko mi se s tou depkou prostě nebudeme párat chytnem jí za flígr a vyhodíme z okna.Dík za optání malej se s operací už smířil už nemá takoví strach ale je vážnější i to snad přejde .Držím palce a nad tou potvorou vyhraješ.('fuckyou', '');

Není tady

 

#77 10. 3. 2007 19:17

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: jak se projevuje deprese?

Přesně něco takového jsem udělala,depka letěla jako namydlenej blesk a bylo to v pohoděvissla
Jenže jsem nehlídala jiný okno, dveře nebo komín a ta potvora se snaží vrátit. Tento týden v podstatě každý den s ní svádím souboj. Zatím se mi daří vítězit. Je to vysilující. Mám pocit, že pořád někde musím bojovat - život je boj, že. Chtěla bych aspoň nějaké malé vítězstvíčko:tesi:
Malej to zvládne , uvidíš. Má ve vás odporu a podporu. To dělá moc:supr:

Není tady

 

#78 11. 3. 2007 10:28

sova
♥♥-----
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 45

Re: jak se projevuje deprese?

myšlenka napsal(a):

Přesně něco takového jsem udělala,depka letěla jako namydlenej blesk a bylo to v pohoděvissla
Jenže jsem nehlídala jiný okno, dveře nebo komín a ta potvora se snaží vrátit. Tento týden v podstatě každý den s ní svádím souboj. Zatím se mi daří vítězit. Je to vysilující. Mám pocit, že pořád někde musím bojovat - život je boj, že. Chtěla bych aspoň nějaké malé vítězstvíčko:tesi:
Malej to zvládne , uvidíš. Má ve vás odporu a podporu. To dělá moc:supr:

Celý týden jsem hlídala jestli vyhrávᚠty nebo ta potvora a nic.Jsem ráda že jsi napsala a věřím že ten boj vyhraješ('fuckyou', '');
.A co vztah už je to lepší nebo pořád je tam prázdno?Posílám                                                                                                                                                   pohlazení ne vysílenou dušičku a VYDRŽA.

Není tady

 

#79 11. 3. 2007 14:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak se projevuje deprese?

Celá vojna možno ešte nie je vyhratá, ale dôležité je aj vyhra JENDU BITKU!!! Gratulujem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 11. 3. 2007 22:13

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: jak se projevuje deprese?

Moc děkuju za podporu a vlídná slova. Celý týden jsem měla práce nad hlavu, ono je to taky na něco dobrý. Připadám si taky trochu trapně, že se pořád nimrám v nějakých svých bolístkách. Zjistila jsem, že to nejsou bolístky, ale problémy.
Vztah...hmmm, on nemá čas a když ho má a já náhodou nemám, tak je oheň na střeše, má svou práci,svoje kamarádky a mně někdy strašně schází objetí, pohlazení a když se mu chci s něčím svěřit, tak to nějak nepochopí a přetočí. A to se mu prý svěřují jeho kamarádky a radí jim! To si připadám dost hrozně. Jenže takhle mě nepozná a nikdy nebude vědět, jaká jsem a co si myslím (jestli tedy chlapi o to vůbec stojí).
Jedu si prostě po své linii, a chci se zbavit té potvory.
Tak vzhůru do dalšího boje!:styrka::styrka:

Není tady

 

#81 2. 4. 2007 18:52

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: jak se projevuje deprese?

Zdravím všechny, tak jsem se zase přišla "vypsat" a musím říct,že takovéto vypovídání má určitě terapeutické účinky, protože když jsem tady všechno napsala, ulevilo se mi. A relativně dobře mi bylo skoro tři týdny. Ten minulý týden začal být divný, kdy jsem v jedné minutě pociovala obrovské nadšení,optimismus, radost, které se v zápětí změnily v prázdnotu, nerozhodnost, nesoustředěnost a pocit zbytečnosti. Dost nepříjemná houpačka nahoru a dolů, a z těch mi bylo vždycky šoufl. Teď jsem už "jenom" strašně unavená, podrážděná, protivná a letargická, cítím se děsně fyzicky i psychicky.
Zkoušela jsem o víkendu navázat hovor s přítelem, jenže mám pocit, že poslouchá sebe, ani domluvit mě nenechá a hned mi na to co řeknu, říká svůj názor, který je samozřejmě jinde, než ten můj. Toto je situace, kdy potřebuju pozorného a vnímavého posluchače, potřebuju pohlazení a trochu toho lidského teplíčka. Místo toho se mi dostane přednášky a výkladu, jak by co mělo být... Už ani nevím, jestli s ním chci být, necítím k němu NIC, vlastně všeobecně necítím nic. Dřív jsem do vztahu dávala všechno, jenže jsem nedostávala ani polovinu zpátky a dál už prostě nemůžu. Ale nejsem "sama"...
Kamarádka je sama ve srabu, takže nᚠrozhovor je jako povídání dvou hluchých. Ale ani to není k zahození, protože takový ten pocit, že nejsem dole sama,  je aspoň nějaký pocit.
V práci se ještě jakš-takš udržím, protože musím, ale už i to divadýlko mně moc nejde. Domů chodím úplně vyčerpaná a musím se na chvilku položit a spát.
Sedím, píšu a přemýšlím, co s tím a jestli to zvládnu...

Není tady

 

#82 2. 4. 2007 21:35

Jari
♥♥-----
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 98

Re: jak se projevuje deprese?

Myšlenko,určitě nemᚠ klinickou depresy,mᚠjen depku-a to je velký rozdíl.Chybí ti hlavně ,jak sama píšeš, to pohlazení a teplíčko od svého partnera. Taky to mám doma, a tak se snažím každý den hledat jiné radosti ( i když si někdy připadám jak blázen!!!) Pes,kočky,kytičky-no prostě senilní baba,ale chlap se svou negací-to už neposlouchám!!!

Není tady

 

#83 3. 4. 2007 9:41

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: jak se projevuje deprese?

Rozhodně je třeba dojít si k psychiatrovi pro léky, ty zabírají až po 3 týdnech.

Není tady

 

#84 4. 4. 2007 19:04

sova
♥♥-----
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 45

Re: jak se projevuje deprese?

myšlenka napsal(a):

Zdravím všechny, tak jsem se zase přišla "vypsat" a musím říct,že takovéto vypovídání má určitě terapeutické účinky, protože když jsem tady všechno napsala, ulevilo se mi. A relativně dobře mi bylo skoro tři týdny. Ten minulý týden začal být divný, kdy jsem v jedné minutě pociovala obrovské nadšení,optimismus, radost, které se v zápětí změnily v prázdnotu, nerozhodnost, nesoustředěnost a pocit zbytečnosti. Dost nepříjemná houpačka nahoru a dolů, a z těch mi bylo vždycky šoufl. Teď jsem už "jenom" strašně unavená, podrážděná, protivná a letargická, cítím se děsně fyzicky i psychicky.
Zkoušela jsem o víkendu navázat hovor s přítelem, jenže mám pocit, že poslouchá sebe, ani domluvit mě nenechá a hned mi na to co řeknu, říká svůj názor, který je samozřejmě jinde, než ten můj. Toto je situace, kdy potřebuju pozorného a vnímavého posluchače, potřebuju pohlazení a trochu toho lidského teplíčka. Místo toho se mi dostane přednášky a výkladu, jak by co mělo být... Už ani nevím, jestli s ním chci být, necítím k němu NIC, vlastně všeobecně necítím nic. Dřív jsem do vztahu dávala všechno, jenže jsem nedostávala ani polovinu zpátky a dál už prostě nemůžu. Ale nejsem "sama"...
Kamarádka je sama ve srabu, takže nᚠrozhovor je jako povídání dvou hluchých. Ale ani to není k zahození, protože takový ten pocit, že nejsem dole sama,  je aspoň nějaký pocit.
V práci se ještě jakš-takš udržím, protože musím, ale už i to divadýlko mně moc nejde. Domů chodím úplně vyčerpaná a musím se na chvilku položit a spát.
Sedím, píšu a přemýšlím, co s tím a jestli to zvládnu...

Ahojky myšlenko , dostala jsem se sem po dlouhé době tak jsem byla zvědavá jak jsi na tom.Koukám že asi žádná sláva a nepřemýšlíš o ňáké větší změně?( je jednoho čeho)Někde jsem četla že změna prý nabývá energii .Moc bych ti přála aby už jsi našla klid.Šla bych s tebou na kafčo nebo na vínko a poslouchala bych třebas až do rána ale to asi nejde tak aspoň víš že jsme na babinetu a tady se můžem vypovídat.A co se týče mne Míša už je po operaci toho srdíčka tak že největší balvan už mám zhozený.A jinak jsem nastoupila do práce a dá se říct že to záda zvládaj,nosím sice korzet ale to nevadí pokuď se udržím na nohou tak to ještě není tak zlé.Moc jsem v Motole na tebe myslela ale věřila jsem že nad tou mrchou vyhraješ i když třeba o fous .Tak že moc síly a krásný svátky jara ,jsou to svátky zrození něčeho nového třeba to bude platit i u tebe tak zatím ahojky.reta

Není tady

 

#85 4. 4. 2007 21:21

myšlenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 43

Re: jak se projevuje deprese?

Díky všem za podporu, podporuje mě to. Kdo prožil, rozumí. Chápu, že člověk je ochoten platit za to, aby ho někdo poslouchal a tím se mu ulevilo.
DLouho jsem si myslela, že je to depka. Jenže ono to trvá s malými přestávkami přes rok. A to je asi právě ten posun od depky. Někdy mám na sebe vztek, že se nechám ničit sama sebou, jenže ono je to často silnější.
Aktivit mám dost, abych nebyla sama doma a nemyslela na to a nepoddávala se.
Včera jsem to chtěla přítelovi říct, jenže zase mě přerušil nějakou děsnou koninou, že mě přešla chu pokračovat v řeči. Není jednoduché o tom mluvit (psaní je jednodušší), a když pro to nejsou podmínky...
Lidské teplo...hmm...lovím v paměti, kdy jsem ho posledy cítila. Rozumíte, třeba takové to upřímné objetí... Nevzpomínám si.
Začínám chápat, proč si ženy pořizují milence. Poskytuje jim právě tady ty maličkosti, na které v běžném životě není čas, nebo je převálcuje stereotyp. Je to hnusný, že to říkám. Netvrdím, že se na to chystám, jen tomu začínám rozumět.
Sovo, jsem ráda, že má synek po operaci a snad bud v pohodě a Ty taky. Zasloužíš si to, vy všichni. Budu vám držet pěstičky.
Přeji hezké a klidné svátky, pohodu v dušičce.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů