Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 11. 2. 2007 21:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak zlepšit vztah?

Možno som msiešna, ale ja bývam po rozchode/akoro rozvode-9 spoločných rokov a potom šlus- u rodičov a Nneviem si predstavi, že by som si k nim niekoho priviedla. Raz som si doviedla vo všetkej počestnosti kamošku a mama prišla za nami do izby, že snáď nechcem by TAM(rozumejte - u mňa v izbe) a vypoklonkovala nás do obývačky, kde s nami ZDVORILO - lebo veď to sa patrí - trištvrte hodiny sedela a zapájala sa do hovoru... roll Kamoška mala nového milenca a my sme nakoniec museli von, aby sme sa mohli porozpráva... Takže milenca či priateža by som si akosi domov nepriviedla. Na chodbe sa cítim bezpečnejšie ako u našich v byte - tam mám skrátka psychický blok. dumbom grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 11. 2. 2007 21:29

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak zlepšit vztah?

a chodem je všude dost, né ? :-))

Není tady

 

#53 11. 2. 2007 21:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak zlepšit vztah?

stolt gloria


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 12. 2. 2007 12:58

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak zlepšit vztah?

Je, Seli, ale řešila bys TO dva roky?? Já teda ne usch
To by mě zabilo cool

Není tady

 

#55 12. 2. 2007 13:25

Nick3594
Host

Re: Jak zlepšit vztah?

Ještě že mám svých 38 m2 soukromého prostoru smile wink.  A nemusím mrznout na chodbách big_smile. Ani se ti nedivím, u rodičů bych se taky nemohla uvolnit..... dumbom

 

#56 12. 2. 2007 19:49

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak zlepšit vztah?

choysia napsal(a):

Je, Seli, ale řešila bys TO dva roky?? Já teda ne usch
To by mě zabilo cool

a jak dlouho by jsi to řešila ? lollolfuckyou

Není tady

 

#57 13. 2. 2007 10:14

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Jak zlepšit vztah?

Já chápu, že někdy je to složité, zvl᚝, když člověk nemá vlastní pokoj, jako já, a bydlí v bytě s rodiči.Taky mi nebylo moc příjemné milovat se, když vedle v pokoji byli mí rodiče, ale kdybych to nedělala neměla bych žádný sexuální život. To už pak vážně zbývá jen společné bydlení, nebo hotel. Mě spíš překvapilo, že to Izabela řeší až o tak dlouhé době. Já osobně se sestrou nevycházím dobře, ale stejně pochopila, že chceme být sami, prostě není natvrdlá a bylo jí jasný, že v pokoji je vážně navíc. No a taky jak jsem říkala o vékendu vbždycky vyrazé někam ven, často i některý z rodičů a to je pak nᚠčas.Vždycky se to dá vyřešit, ale záleží na tom jak moc se snažíš.

Není tady

 

#58 13. 2. 2007 13:15

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Jak zlepšit vztah?

Nejak som to asi cele nepochopila...va. To jako Izabele este vobec nemala "tenkrat poprve?" Chapem, ze s tym mozu byt problemy a ako spominala Sel, ja by som u nasich v byte v zivote nemala sex. Ale po takom dlhom vztahu je niekde chyba. Vobec sa mi nezda, ako ten jej kluk k tomu  pristupuje. Je to divne. Asi by som uz davno lietala po brigadach (keby som nemala peniaze) a hladala si nejaky levny podnajem.


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#59 13. 2. 2007 13:30

saaarka
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 69

Re: Jak zlepšit vztah?

No tak tohle nechapu, kdyz se chce, tak to jde ne? Taky jsem mela pokoj se sestrou, taky jsem v 19 bydlela u rodicu, ale tohle me fakt nikdy nenapadlo resit. Myslim, ze kdybyste po tom opravdu touzili, ze se proste da najit nejake klidne mistecko bez lidi... Nas sklep dole u vytahu i mezipatro toho taky docela pamatuje:-)

Není tady

 

#60 13. 2. 2007 15:46

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Jak zlepšit vztah?

one vam nie je co zavidiet... ale v kazdom pripade nie ste s takymto problemom na svete sami a mnohe pary musia riesit nieco podobne. kedysi som, samozrejme, nieco velmi podobne riesil aj ja. a pravda je, ze az kym som sa nezmohol na vlastne byvanie, bol to vzdypritomny problem. asi vas sklamem, ale vlastne ani neexistuje nejake exaktne riesenie, teda okrem odstahovania sa od rodicov. ale velmi pomaha schopnost improvizacie a fantazia... no a este nebranit sa nezvyklym miestam. nase najcastejsie riesenie bolo, ze sme vzali stan a "plnu polnu" a sli sme na vikend niekam dokelu. jasne, to je riesenie na leto a teplu jesen. co teda v zime? hm. chodte trebars na lyzovacku... na tyzden, aj na dva, no a co. alebo na tyzden a o mesiac zase na tyzden, to je mozno este lepsie. ja netvrdim ze to bude stacit, ale bude to rozhodne asi 157x viac nez doteraz... aspon pola toho co pisete. v kazdom pripade vam prajem uspesne vyriesenie problemu a vela krasnych spolocnych chvil (osamote).


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů