Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 10. 2. 2007 7:53

Bludimíra
♥♥-----

pleteníčko,pletení

Ahojky holky:jojo:
Prosím o radu.Chtěla bych uplést malé perelínku(pončo) a nemám návod:grater:.
Neporadily by jste mi???
Děkuji par

Není tady

#2 10. 2. 2007 8:05

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland

Re: pleteníčko,pletení

Ahojky, posilam link s navodem...http://verunka.hippyart.net/ponco.php

Upravil(a) Jay (10. 2. 2007 8:05)

http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

#3 15. 6. 2011 14:56

bou78
♥------

UPOZORNĚNÍ VŠEM NÁVŠTĚVNICÍM!!!!
NESERIÓZNÍ INTERNETOVÝ PRODEJCE VLNY A PŘÍZE!!!!

Ahoj, chtěla bych touto cestou upozornit na velmi neseriózního prodejce vln a přízí paní DAGMAR ĎUROVIČOVOU:butter: a její stránky ddjd.cz, nabízející prodej vlny a příze. Holky, už od května mi posílá objednanou vlnu, nereaguje na emaily,telefony.V jiných diskuzích jsem se dočetla, že nejsem první a pravděpodobně ani poslední případ.Tahle dáma si jednoduše nechá zaplatit, ale objednané zboží nepošle!!!POZOR NA TEN SERVER.
Hezký den všem přeje Bohumila

Není tady

#4 27. 8. 2011 19:30

Jana24
♥♥♥----

Ahoj, musím souhlasit s bou78, od této firmy jsem dříve pravidelně nakupovala a byla jsem opradvu spokojená. Moje poslední zkušenost ale je taková, že jsem na zboží čekala cca 3 měsíce, pak mi napsali, že vlna není a nebude. Následně jsem se s paní Ďurovičovou dohadovala o vrácení peněz. Stále mi psala, že mi peníze už posílá. Nakonec jsem ji jasně dala najevo, že chci vidět podklad z banky, kde je odeslání peněz zaznamenáno, jinak budu řešit s ČOI ... no a najednou to šlo. Takže už nikdy více. dumbom

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí