Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 2. 2007 19:10

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

oční tik

mám asi 2.den tik v levém vnitřním koutku oka.Je to docela protivné, nevíte někdo proč to vzniká a co s tím?
Stresem to asi nebude,jsem docela v pohodě.

Není tady

 

#2 8. 2. 2007 21:04

Nada78
♥♥♥♥♥--
Místo: Teplice
Registrovaný: 17. 12. 2006
Příspěvky: 545

Re: oční tik

Stává se mi to taky a můj syn takhle reaguje na blížící se nemoc. Doktorka mi právě řekla,že to může vyvolat přetížení organismu,které ani nevnímáme. Každý člověk reaguje jinak a chtělo by to prý zvolnit,bohužel mi už neřekla jak. Kort v dnešní době.  dumbom

Není tady

 

#3 8. 2. 2007 21:57

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: oční tik

no, je pravda, že už měsíc mám dceru po operaci kotníku,má nožičku v sádře. Musím jí všude nosit. 25kg se pronese, pobolívají mně záda.Taky je celý den doma,což jinak nebývá, když je ve škole.Možná to může souviset s tím..

Není tady

 

#4 9. 2. 2007 10:46

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: oční tik

rogersova: já jsem to měla jednu dobu, nevím proč, pak to zmizelo. Kámošce cuká oko dost výrazně, tak šla k doktorovi a ten jí předepsal botulotoxin a ten to samozřejmě zklidní, tak jsem jí poňoukala a vyloudí injekci i na druhé oko, které necuká, ale bohužel, doktor byl neoblomný:-) takže má na jednom oku víc vrásek než na druhém.... ale  na tik to účinkuje.

Není tady

 

#5 9. 2. 2007 11:21

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: oční tik

Jsou to nervy. (buď nervy jako stres anebo když nosíš to dítě, jak přeseně...přece víš, že v těle souvisí vše ze vším. Třeba se někde něco skříplo...) Přejde to samo. Když se navenek ukazuji a tvářím jako kliďas, ale jde pro mne o velice důležitou věc, tak mne občas zradí to oko (cuká). Různě, někdy začne i ret. Ale já měla v životě hodně stresu.
Pak to přejde..za pár dnů.
Kdyby ale tiky chtěl trvat dlouho, to už je na dr.

Není tady

 

#6 9. 2. 2007 13:56

Inaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 88

Re: oční tik

Třes víček, zvláště levého, patří k projevům nedostatku hořčíku. Mezi další  příznaky nedostatku Mg patří: ranní únava, "divoké sny", noční pocení, bušení srdce, ztráta rovnováhy, kmitající body před očima, padání vlasů, lámavé nehty, "mravenci v nohách,  časté bolesti hlavy, rychlá únava,  atd. Ke zjištění nedostatku stačí jeden nebo dva příznaky, obyčejně je to zjistitelné už křečemi v lýtkách při ranním vstávání. Hořčík působí sedativně, reguluje nervový systém a tím uvolňuje i svaly. Velmi důležité je ovšem to, že hořčík se musí podávat s vápníkem, s vit. E, C a B-komplexem.

Není tady

 

#7 9. 2. 2007 14:29

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: oční tik

to by mohlo být.. občas mívám mžitky před očima,mravenčení a bývám unavená.Tak to zajdu do lékárny.
co nějaká přírodní forma hořčíku..

Není tady

 

#8 9. 2. 2007 16:24

Inaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 88

Re: oční tik

Nejlepším zdrojem přírodního hořčíku je pravé kakao, pravá hořká čokoláda - ne ta , kde je na 1. místě cukr, ale musí obsahovat alespoň 70% kakaa,  ořechy, mandle, listová zelenina, banány. Nedostatkem Mg mohou trpět  lidé pijící často alkohol, ženy užívající HA, a diabetici.

Není tady

 

#9 9. 2. 2007 16:49

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: oční tik

Nedostatkem Mg mohou trpět  lidé pijící často alkohol, ženy užívající HA, a diabetici.

nespadám ani do jedné kategorie. smile Ořechy,mandle, špenát a banány jím pravidelně,možná je to opravdu nervového původu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů