Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 10. 2007 11:30

meduška
♥------
Registrovaný: 9. 7. 2007
Příspěvky: 7

Re: Nevěřím si

Ahojky,zkrátka to chce pořád jezdit.Bez toho se člověk nepřiučí.Taky už mám řidičák od 20 let-a je mi 40.To to letí.Ale velká města mi nesedí.Jsem z malého.Zato mi nevadí courat po celé republice.Věkem jsem dospěla k názoru,že mám taky zpátečku a mapu.Tak už tolik nezmatkuju.

Není tady

 

#77 24. 10. 2007 12:30

Stela
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 10

Re: Nevěřím si

Tedy čistě náhodu jsme zabrousila na toto téma a zírám jako blázen. Do dnešního dne jsem si myslela, že jsem idiot a jediná na světě která se bojí řídit auto.
Jenže vy všechny máte proti mě už jednu velkou výhodu. Máte řidičák!!!! Mě je už přes třicet a do dnešního dne ho nemám. Představa jak se učím řídit s někým cizím, nerudným vedle sebe mě děsí stejně kvalitně jako představa mě jezdící v odpolední špičce po městě.
Samozřejmě mě to dost štve, jelikož jsme závislá na manželovi jako řidiči a na nespolehlivých autobusech. Tak doufám, že snad někdy......

Není tady

 

#78 24. 10. 2007 12:54

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Nevěřím si

Stela napsal(a):

Tedy čistě náhodu jsme zabrousila na toto téma a zírám jako blázen. Do dnešního dne jsem si myslela, že jsem idiot a jediná na světě která se bojí řídit auto.
Jenže vy všechny máte proti mě už jednu velkou výhodu. Máte řidičák!!!! Mě je už přes třicet a do dnešního dne ho nemám. Představa jak se učím řídit s někým cizím, nerudným vedle sebe mě děsí stejně kvalitně jako představa mě jezdící v odpolední špičce po městě.
Samozřejmě mě to dost štve, jelikož jsme závislá na manželovi jako řidiči a na nespolehlivých autobusech. Tak doufám, že snad někdy......

Určitě do toho jdi, není nad to být si svým pánem. A to, že by vedle tebe seděl nějaky nerudný učitel...od toho chodíš do autoškoly, aby ses to naučila, nemůže nikdo čekat, že sedneš za volant a hned ti to půjde. Já si dělala autoškolu teď ve 29 letech, myslela sem, že tam budu stará babka a byli tam i starší, dokonce i jeden chlap, ten mohl mít přes třicet  wink tak honem do toho! Učitel nám hned první hodinu řekl natvrdo:Nečekejte, že vás tu naučíme jezdit. My vám akorát ukážeme základy, naučíte se to stejně až praxí! A pokud by na tebe byl někdo neurvalej, a už jiný řidič nebo instruktor, mám heslo : NEKŘIČ, NEROZČILUJ SE, JEN SI ŘÍKEJ: JE BLBEJ JE BLBEJ JE BLBEJ tummenupp


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#79 25. 10. 2007 0:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Nevěřím si

Stela :.Jo jo..to je pravda budeš svým pánem..nemusíš se nikoho prosit,,,, a jentak mimochodem mojí kamarádce je 40 a začla si dělat řidičák..Ničeho se neboj a jdi do toho...držím palce...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#80 14. 11. 2007 9:52

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Nevěřím si

Ženský chtěla bych se vás na něco zeptat... Jak je na tom vᚠprotějšek s chválením nebo kritizováním vašich řidičských dovedností? butter Já mám bohužel na tohle smůlu dumbom kolikrát bych mu fakt nejradši ... nevím co. va


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#81 14. 11. 2007 13:11

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nevěřím si

Já s tím mým odmítám jezdit (když řídím já).

Není tady

 

#82 14. 11. 2007 23:33

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Nevěřím si

jo záčátky.. šílený   lol i když musím říct,že mě moje drahá polovička naučila  a nebo řekla dost věcí,co mě v autoškole třeba vůbec neřekli....jenže to komentování,kritizování...to nějak neustávalo...párkrát jsem pak dupla na brzdu,vystoupila a s klidem mu předala řízení,,a vesele kritizovala a komentovala zas já...Dnes jezdíme v pohodě a v ježdění se naopak střídáme....tummenupp


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#83 24. 11. 2007 8:32

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Nevěřím si

ahoj řidičky,
taky jsem patřila mezi Ty, které se bály jet autem sami. Mám řidičák od roku 2000, ale aktivně jezdím asi 3 oky. Jezdím denně a šíííííleně si to užívám.
Ze začátku jsem měla "deprese" z toho, že někam pojedu a budu muset na neznámém místě zaparkovat nebo dokonce i někde couvat. Byla jsem na pokraji psychického zhroucení. Cestu jsem si plánovala v hlavě dopředu.
Teď mě baví cestovat někam, kde to neznám. Pro mě to je takový malý dobrodružství.
Naštěstí mám skvělýho manžela, kterej mě vlastně naučil řídit. Moje škrábance na autě  bral s přehledem. Po jednom z prvních škrábanců jsem se rozhodla, že to takhle nejde a vyrazili jsme trénovat couvání... a to do zblbnutí. Ohromně mi to pomohlo. Všechno chce čas a praxi. Pokud si nejsem jistá, jestli se někam s autíčkem vejdu , kolik zbývá místa, tak prostě vystoupím a kouknu se. Každý jednou začínal, na to jak na mě koukaj ostatní mi je úplně jedno.
A taky jsem zjistila, že když když zabloudím nebo nestihnu včas odbočit, tak mám mapu nebo pusu na to, abych se zeptala.
Skoro rok jsme jezdila do práce jen 4 km denně, ale i to mi ohromně pomohlo.
Holky odvahu nebojte se a řiďte své miláčky /autíčka/.
Nejsme horší řidičky než muži, jen většina z nás nemá tolik přiležitosti řídit, hlavně v rodině, kde je jen jedno auto.
A taky nejradši jezdím sama, dám si hudbu na plný kotle jak puberták a užívám si to. lollol

Upravil(a) annemarie (24. 11. 2007 8:33)

Není tady

 

#84 28. 11. 2007 16:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Nevěřím si

No já mám taky velmi nerada manžela jako spolujezdce, on mi do toho nekecá, zato významně mlčí a ksichtí se, za chvíli by se atmosféra v autě dala krájet, já znervozním a začnu dělat kraviny....přísahám, s nikým jiným se mi to nestává, tuhle jsem vezla manželova kamaráda a byla jsem dokonce pochválená.

Takže když už fakt není zbytí ( a nejedná se o odvoz z hospody, tam je, asi díky alkoholu, jedno ), sedá si manža dozadu :-))). Tvrdí, že se mu tam stejně líbí víc.

Není tady

 

#85 20. 12. 2007 13:06

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěřím si

ahojte,jsem většinou v životě po nevěře,ale už začínám chodit i jinde,nebot ta nevěra už mě ubíjí,mám 14 let řidičák,14 let jsem za volantem neseděla,po zkouškách hned rizikové ve 3 měsíci a konec už jsem neměla odvahu,ted si dělám rekondiční jízdy už 11 a taky se bojím a budu bát,nejsem už nejmladší 47 let,ale baví mě to a se starým snad už nikdy nepojedu,nebot se rozvedu tak se držte a jezděte


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#86 20. 12. 2007 13:42

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nevěřím si

Holky, radím vám kecajícího spolujezdce nejprve upozornit, a mlčí, příp. se neksichtí, a po druhém nepěkném projevu zastavit a vyzvat ho k opuštění vozu. Pokud tak neučiní a bude do konce mé jízdy zticha, ok. Pokud bude remcat dál, zastavím a půjdu pěšky já (i kdybych měla stopovat). Ono by ho to naučilo. Holky, chlapi jdou jen tak daleko, jak je necháte wink (Někdy se ale dá uznat, že to myslí protějšek dobře a někdy se ho dá i na něco zeptat. Ovšem se zlou by u mě nepochodil ani milionovej chlap.)

Není tady

 

#87 22. 12. 2007 18:34

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Nevěřím si

Eva36 napsal(a):

Holky, radím vám kecajícího spolujezdce nejprve upozornit, a mlčí, příp. se neksichtí, a po druhém nepěkném projevu zastavit a vyzvat ho k opuštění vozu. Pokud tak neučiní a bude do konce mé jízdy zticha, ok. Pokud bude remcat dál, zastavím a půjdu pěšky já (i kdybych měla stopovat). Ono by ho to naučilo. Holky, chlapi jdou jen tak daleko, jak je necháte wink (Někdy se ale dá uznat, že to myslí protějšek dobře a někdy se ho dá i na něco zeptat. Ovšem se zlou by u mě nepochodil ani milionovej chlap.)

Jj moje řeč...přesné tak..tummenupp


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#88 22. 12. 2007 22:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěřím si

Káča: "Já s tím mým odmítám jezdit (když řídím já)."

big_smile Tak to já mám naopak. big_smile Špatně se mi jede v autě, když řídí někdo jiný. big_smile Sama jezdím přes 20 let aktivně denně, k moři cestu odřídím spíš já, pracovně jsem najela i několik stovek km denně. Couvání bez problémů, parkování jedině zacouváním (abych pak mohla v pohodě vyjet), řežu zatáčky, jezdím (fakt jen výjimečně) wink stoosmdesátkou... Ale jakmile nedržím volant, mám zaatý půlky big_smile. Eliška Junková je můj vzor, vždycky jsem si chtěla zazávodit v soutěžích nebo řídit kamion...smile
Učitele v autoškole se nebojte, je to jeho zaměstnání a je zvyklý. No, škrábance, to bych brala tak trošku jako osobní ostudu big_smile - (to by se stávat nemělo), výborně jezdila už moje máma, tak mám možná v tomto směru nějaké dobré geny....
Holky, všecko to zvládnete!! (já např. neumím upéct štrúdl big_smile. ) Držte se!

Není tady

 

#89 27. 12. 2007 23:38

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěřím si

tak jsem jela poprvé v mým autíčku s manžou a on byl na mne HODNÝ,pak jsem jela s dcerou a ta po mě řvala...tak jsem z toho paf


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#90 28. 12. 2007 14:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěřím si

lakina: "tak jsem jela poprvé v mým autíčku s manžou a on byl na mne HODNÝ,pak jsem jela s dcerou a ta po mě řvala...tak jsem z toho paf"

big_smile Laki, a proč jsi z toho paf? Tys zapomněla, že mladí a nezkušení vědí všechno nejlíp? big_smile Na kritiku našich dětí už jsme snad zvyklí, ne? va big_smile Třeba se bála, no. big_smile

Není tady

 

#91 28. 12. 2007 17:50

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Nevěřím si

Eva36 napsal(a):

Holky, radím vám kecajícího spolujezdce nejprve upozornit, a mlčí, příp. se neksichtí, a po druhém nepěkném projevu zastavit a vyzvat ho k opuštění vozu. Pokud tak neučiní a bude do konce mé jízdy zticha, ok. Pokud bude remcat dál, zastavím a půjdu pěšky já (i kdybych měla stopovat). Ono by ho to naučilo. Holky, chlapi jdou jen tak daleko, jak je necháte wink (Někdy se ale dá uznat, že to myslí protějšek dobře a někdy se ho dá i na něco zeptat. Ovšem se zlou by u mě nepochodil ani milionovej chlap.)

Mi muzsti spolujezdci mi do toho nekecaji, ale obcas se jim odkrvi oblicej, zaseknou se v reci, pripadne lezou po bezbecnostnich pasech. lol Akorat moje mama se mnou jede v klidu, protoze zenska prece vi, co dela a zbytecne neriskuje. Coz je stoprocentni pravda. big_smile

Doma se o rizeni pereme, jezdime oba radi a i kdyz si verime, volant nejradeji drzime v ruce sami a kdo, neridi, ma v peci pejsu, ktera je horsi nez dvoulete dite.big_smile

Vsechny to zvladnete, hlavne nepodlehat iluzi, ze chlapi jezdi lip, nebo ze se snad uz rodi vyjezdeni. wink Chce to jen trochu praxe a sebeduvery.stolt

Není tady

 

#92 28. 12. 2007 21:35

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěřím si

já myslela,že dcera mě pochopí,protože má v paměti ještě své začátky a strachy,a manžel,že nebude trpěliv na jízdu baby a už se zas těším na jízdu


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#93 29. 12. 2007 0:49

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěřím si

V paměti má určitě ledacos, ale je mladá! - tudíž se natolik nevžije do Tvých pocitů a strachů smile.
To bude dobrý, neboj. tummenupp

Není tady

 

#94 29. 12. 2007 7:03

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nevěřím si

S BM jsem jezdila nerada, sice mě chválil a říkal, že řídím dobře, ale třeba autem do Brna, to bylo o nervy. Po rozvodu jsem řídila jen párkrát, když mi BM půjčil auto, v září jsem si koupila malý, starší autíčko a protože nebylo zbytí, jela jsem přes celý Brno sama. Přestala jsem se bát a jezdím. Je to o tom přestat se bát, sednout a jet. Když to zvládly jiný, zvládneme to taky, no ne?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#95 29. 12. 2007 15:16

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěřím si

je tolik havárek,těch mladých se bojím nejvíce,už mám auto tak musím jezdit


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#96 29. 12. 2007 19:38

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Nevěřím si

Kdyz jsem zacinala a jeste jsem si moc jista nebyla, nevic se mi osvedcilo jezdit sama. Bez dalsiho stresoru v osobe spolujezdce jsem byla mnohem uvolnenejsi, stejne si nemyslim, ze by ten druhy mohl nejak vyrazne pomoci.

lakino, s praxi prijde i skoro perfektni odhad, jakou hruzu se ridici kolem tebe chystaji provest.  Neboj. To chce jen vydrzet a nenechat se znechutit. Je to uplne stejne, jako kazda nova vec, kterou si se kdy ucila, za chvili to bude brnkacka.

Není tady

 

#97 29. 12. 2007 22:00

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěřím si

asi mᚠpravdu s tím dalším stresorem,jinak se mi jezdí s učitelem,který furt mi něco radí a já už jen pasivně čekám,kdy řekne přeřadte a jinak se mi jede s učitelkou se kterou řešíme při jízdě chlapy a děcka


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#98 26. 1. 2008 22:47

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Nevěřím si

mam z toho obrovskou hruzu. Ridicak sice mam uz 10 let, ale nikdy jsem neridila. Chtela bych to umet, ale bojim se toho silene. V normalnim zivote jsem nejen dost nepozorna a roztrzita, ale i velka zmatkarka. Bojim se, ze u toho rizeni budu stale prehlizet znacky a nekoho srazim. Neumim delat vic veci naraz a rizeni vyzaduje prave tohleto.

Není tady

 

#99 27. 1. 2008 11:17

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Nevěřím si

vlcice_samotarka napsal(a):

mam z toho obrovskou hruzu. Ridicak sice mam uz 10 let, ale nikdy jsem neridila. Chtela bych to umet, ale bojim se toho silene. V normalnim zivote jsem nejen dost nepozorna a roztrzita, ale i velka zmatkarka. Bojim se, ze u toho rizeni budu stale prehlizet znacky a nekoho srazim. Neumim delat vic veci naraz a rizeni vyzaduje prave tohleto.

Je jasný, že nemůžeš po tak dlouhé době vletět přímo do centra města, nejlepší je začínat na odlehlých cestách, pak dědinky a až si budeš aspoň trochu jistá, tak potom zkus město. Já třeba sem stejný typ co ty, sem taky roztržitá a zmatkář, ale tři měsíce jezdím každý den a můžu říct, že už se tak nebojím. Sice jezdím jen u nás po vesnici a když jedu do města, trochu mám stažený půlky, ale je potřeba se uvolnit. Já si třeba v autě vykládám sama se sebou a všechno komentuju reta ale uvolním se tím wink Přeju klid a pohodu za volantem.


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#100 27. 1. 2008 13:58

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Nevěřím si

Vlčiče musíš si taky trochu věřit..a pokud myslíš,že na to nemáš,tak radši neřiď!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů