Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 2. 2007 10:19

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

kamarádka

Ahojky, jsem tu teprve krátce, ale moc se mi tento server líbí. Ráda bych si tímto způsobem našla někoho na povídání, a už o módě, chlapech, práci a životě okolo nás. Bydlím kousek od Čáslavi a ráda bych třeba i někdy někam zašla na kafčo poklábosit. Kamarádů je hodně, jen kamarádka schází, tak snad tu nejsem takhle sama a někdo na povídání se objeví.
smile
Díky Zuzka

Není tady

 

#2 6. 2. 2007 11:11

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: kamarádka

Ahoj Suzzinko, určitě tady někoho najdeš i z bliššího okolí. Já jsem od mladé Boleslavi, ale to nám na psaní přeci nevadí.smile Jinak mám 4 děti, dva kluky, ale ty už jsou samostatní, bydlí sami, a dvě kukačky, jedné bude v dobnu 14, a té mladší jsou 2 měsíce. Bydlím na vesnici, tak nevím, co bych měla ještě napsat.reta


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#3 6. 2. 2007 12:07

šáruš
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 3

Re: kamarádka

Ahoj holky tak já se přidam.Jsem od Loun ale psát si mužem.Máte ICQ?

Není tady

 

#4 6. 2. 2007 13:22

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahojda siwam, šáruš, jsem ráda, že tu nejsem sama a budu ráda i za dopisování .... i když obě bydlíte docela blízko, autíkem je to kousek smile
Já žiju s partnerem v baráčku u Čáslavi, jsem zatím bezdětná a svobodná ( přítel se nemůže rozhodnout, kdy by chtěl svatbu, takže zatím čekám )

Není tady

 

#5 6. 2. 2007 18:40

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahoj všem, myslela jsem, že by se tu mohla najít nějaká holka, která také nemůže najít tu správnou kamarádku se kterou by mohla jít do města na nákupy, do fitka, nebo jen tak do cukrárny posedět a popovídat si o chlapech, práci, módě .... člověka, se kterým by mohla zažít nová dobrodružství, podělit se o radosti i starosti, které k životu jednoznačně patří a které se dají říci jen opravdové přítelkyni. Ale asi nikdo takový tu není neutralsad škoda ............ kdyby si to některá přečetla a měla zájem, budu ráda, když se ozve na email: suzzinka@seznam.cz

P.S.je mi 21 let a bydlím sice v Čáslavi , ale budu si ráda dopisovat i s holkou co je z Brna, Prahy, Krumlova ..... jakéhokoli věku ......... vždy dojet se dá kamkoli smilewink

těším se na tebe, ahoj Zuza

Není tady

 

#6 6. 2. 2007 21:38

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

ahoj Zuzi, i já ráda pokecám, ale jsem taky z daleka, tak jen popíšu smile

Není tady

 

#7 6. 2. 2007 21:44

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahojky Beru, Kolik ti je a odkud jsi? Pracuješ nebo jsi stále ve škole?

Není tady

 

#8 6. 2. 2007 21:52

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Ahoj, pracuju a jsem stále ve škole, jsem učitelka výchov smile, je mi skoro 32. Jsem od Brd.

Není tady

 

#9 6. 2. 2007 22:18

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

Tak učitelka? to musí být zajímavé povolání .... hlavně ty prázdniny :-)
A co tě nejvíce baví? Já mám ráda přírodu, památky, fotografování, jako každá ženská nákupy a pejsky, hlavně toho svýho :-)
Brdyy osobně neznám, ale byla jsem letos tam poblíž na dovče, je to tam hezké

Není tady

 

#10 8. 2. 2007 16:06

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Já mám taky pejska, nákupy mě baví jen občas, když je co utrácet, nebo když doma něco vylepšuju, jinak ráda čtu, , tancuju, hraju na kytaru, vyšívám, kreslím,...Je toho spousta a nic z toho poslední dobou nestíhám. Ještě miluju kytičky, zahradu, grilování v létě venku, flákání se a léto big_smile Jsou ty prázdniny!!!

Není tady

 

#11 8. 2. 2007 16:07

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

MᚠICQ?

Není tady

 

#12 9. 2. 2007 19:11

Pajulka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 11. 2006
Příspěvky: 40

Re: kamarádka

Čauvísek, taky nejsem zrovna kousíček od Čáslavi, ale pokud bys ráda pokecala o všem možném, tady je moje icq 237-895-317. Jinak je mi 21, jsem z vysočiny, ale jezdím do zlína na vejšku..smile

Není tady

 

#13 10. 2. 2007 13:45

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahojky Beru a Pajul, bohužel ICQ nemám, takže si můžeme psát buď tady, nebo ze začátku na email a pak se kdyžtak nějak dohodnout.
Paju: kde na Vysočině bydlíš?

budu se těšit .pa Zuza
email:suzzinka@seznam.cz

Není tady

 

#14 12. 2. 2007 10:50

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Ahoj holky,
tak jak jste strávily víkend? Já bohužel doma, krom staršího kluka nás všechny sklátila viróza.Dneska jdu s mladším k doktorovi na kontrolu, tak uvidím, spíš budeme ještě doma smile.

Není tady

 

#15 12. 2. 2007 12:41

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahoj Beru, výkend byl fajn, ale bohužel nemám teď zaměstnání, tak se ani na výkend nemůžu pořádně těšit .... je to doma už zdlouhavý.
ICQ nemám, a ani se mi moc nelíbí, radši mám nějaký chat. Jinak jsem taky proležela, jsem nastydlá, takže to doma už vůbec neutíká. Tak se hezky uzdravte. Mějte se. Ahoj

Není tady

 

#16 13. 2. 2007 9:22

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

To se nedivím, že ti to doma neutíká. Já si to naopak s prckem užívám, i když už je pěkně nesnesitelný. Těší se do školky, chybějí mu kamarádi a když nesmí ven, tak už ho nic nebaví a akorát zlobí. Včera jsme byli na kontrole, tak už ve čtvrtek pošupajdí smile. Navíc včera chytnul bacila i starší, tak to tu mám lazaret.big_smile. Nakonec se začnu těšit do práce big_smile. Dneska vyrazím na procházku se psem, už se těším, starší bude hlídat mladšího a já vyrazím ven, teď jsem zjistila, že už kvetou krokusy a sněženky.

Není tady

 

#17 13. 2. 2007 21:25

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

to já si to doma užívám aspoň s klukama ( s přítelem a s psíkem ), přítel je tožiz zase, aby se to nepletlo, na kontrolce, takže jim tu musím vyvářet, alespoň občas přidá ruku k dílu :-)
To se mu nedivím, taky bych šla za nějakými kamarády a nebyla doma, ale bohužel žádný nejsou ..... nebo už jsem našla? Venku už nám na zahrádce raší taky první kvítky, domů jsem si koupila narcisky a petrklíče, tam mě to tady alespoň rozzáří. A kolik je vlastně klukům? A kde vlastně učíš? Na základní? tak se brzo zdravte, pa

Není tady

 

#18 14. 2. 2007 10:18

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Ahoooj,
Dneska mám super náladu, je nádherné počasí a děcka si zatím hrají na druhém počítači. Tak snad dneska bude trochu klid. Zítra už jdu do práce. Učím výchovy na základce na druhém stupni, takže práce je super. Baví mě. Mým klukům je staršímu vyvdanému 14,5 a mladšímu budou  4 roky. Musím využít čas, že jsou spolu a v klidu a jít rychle udělat, co je potřeba. O vaření mi nemluv, někdy vařím ráda, někdy mě to nebaví, co pořád pro ty mlsouny vymýšlet? Když jsem doma, tak to jde, ale při práci, to je občas horor! Dneska to bude čevabčiči a možná upeču švestkový koláč big_smile, když budou hodní big_smile

Není tady

 

#19 14. 2. 2007 13:43

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahoj Beru, ty mi snad čteš myšlenky ... dneska jsem dělala kynutý švestkový koláč, a k obýdku jsem kuchtila čivábo a kašičkou, no fakt :-)
To je dobře, že tě tvá práce baví, taky bych se do práce ráda vracela. Tak to mᚠasi pěkný divochy, co? No, ale hlavně že si rozumí a dokáží si spolu hrát. Dneska jsem celý barák vygruntovala a teď jsem si dala ven lavičku, knížku, v bundě tam sedím .... no pohoda. Ale je tam zima, tak půjdu udělat ještě nějakou pomazánku, nemᚠnějaký supr receptík ( nejen na pomazánku? něco osvědčeného?) Z.

Není tady

 

#20 14. 2. 2007 14:14

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Na pomazánku: Z krabích tyčinek: balíček tyček, spařit horkou vodou, pokapat citronem, předtím rozkrájet nebo rozklofat vidličkou, přidat trochu soli, bílého jogurtu a majolky, zamíchat tyčkovým mixerem. Je fakt dobrá a nebo z hermelínu: nastrouhám hermelín, nakrájím nadrobno cibuli, ta nemusí být, sůl, pepř, majolka, můžeš přidat nastrouhané vejce na tvrdo, ale to nedávám a zamícháš. Je rychlá a mým chlapům taky chutná.

Není tady

 

#21 15. 2. 2007 7:19

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahoj, díky moc, včera k večeři jsem zkusila tu pomazánku z hermelína a přidala jsem i to vajíčko .... a mělo to veliký úspěch. Udělala jsem ji jen trošičku na ochutnání, a dneska ji budu přidělávat, už tam žádná nezbyla. Dneska je tam zase ošklivo, příroda si dělá co chce .... a to mají zase přijít mrazy .. Brrrr. Tak a ti dneska v práci vše rychle utíká, pa Zuza

Není tady

 

#22 15. 2. 2007 9:19

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Dobré ránko, to jsem ráda, že jsi měla úspěch big_smile. U nás je dneska hnusně, tma a leje, přesně to počasí, které nemám ráda, mokro, vlezlo, zima,... Postupně si zvykám v práci a prokousávám se papírama na stole. Je toho nějak moc. A co ty?

Není tady

 

#23 15. 2. 2007 14:11

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahoj, já jsem stále doma, nemůžu žádnou práci objevit, myslela jsem, že se něco naskytne po Novým roce, a stále na nic nemůžu natrefit, všude berou lidi jen ze známosti a já nikoho ale bohužel neznám :-( Zkouším už cokoli, i dojíždě někam daleko do práce a třeba jít pracovat i to, co by mě třeba ani nebavilo, ale stále mám smůlu, no snad se brzy něco blýskne. Tady je taky ošklivě, jenom prší a je blátivo, v takovém počasí se mi ani do ničeho nechce pouštět, radši bych šla do peřin ..... tak se hezky prokousávej prací ( co já bych za to dala ) a a ti to rychle uteče, no koukám na hodiny, to už asi půjdeš brzo domů. A jak jsi slavila Valentýna?
Pa Zuza

Není tady

 

#24 17. 2. 2007 20:28

Beruna
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 146

Re: kamarádka

Ahoj,
K Valentýnovi jsem dostala svíčku a popili jsme vínko, pohodička.Dneska bylo krásně. Jakou práci sháníš, Co jsi dělala?

Není tady

 

#25 22. 2. 2007 13:29

suzzinka
♥------
Místo: Čáslav
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 12

Re: kamarádka

ahojda, promiŇ, že jsem se dlouho neozvala, ale nešel mi internet, pořád to tu jen blikalo a nic :-) Dneska je tedy moc krásně, už aby takhle bylo pořád a žádná zima se už nevracela. A s tou prací? Dělala jsem administrativu ve farmaceutické firmě, ale tam vládla faleš a šikana ( hodně se povyšovali a nakonec ani neplatily výplaty ) tak jsem odešla. A od té doby mám maximálně jen nějakou brigádu, ale péráce nic. Mylsela jsem, že by mě to už konečně mohlo vyjít, hlásila jsem se do právní kanceláře, ale po dvou dnech tam jsem odešla. Nic co slíbil ( peníze, pracovní doba, dovolené ) nedodržel, chtěl abych mu tam uklidila kancelář ( fakt by jsi newvěřila, jaký tam měl bordel - všude samé papíry, aTĄuž to byly smlouvy, lístek od nákupu nebo letáky makra ... hrůza, počítač mi postavil na kupu papírů na stole, nikde jinde místo nebylo ... ). Jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Takže si zase něco sháním, tak snad po dnešním pohovoru třeba to konečně už bude ono. A jak ty se máš?
Zuza

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů