Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 2. 2007 16:20

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Kterej je nej miláček ?

Dita L. Vubec jsi nepochopila, k cemu byl SuperB vyrobeny. Ale nechame to tak. Ja nedelam recenze na auta ! Me se libi Oktavka mozna vic, nez SuperB, ma ladnejsi tvary, ale ta akcelerace je proste mizerna. Kdyz v SuperB zaradis do kopce petku, myslis, ze Te to odnese az na zadni sedacky, pokud nejsi pripoutana a nemas za sebou operadlo big_smile Ale nic ve zlem.

Oktavka : jezdim s dieselem jak uz bylo zmineno, spotreba je asi 4.5 litru, coz je velmi slusne. Maximalni rychlost ( moje ) byla na dalnici 195 km / hod, slusne, ale auticko se nejak klepalo, optimum je tak 130-150 a pri 90-ti to nejmin zere. Jinak spokojenost, ale SuperB je SuperB wink Je to auto reditelu a bylo mi potesenim, ze mi reditel to auto pujcil, ani se mi z nej nechtelo, ach jo hmm Laska na prvni pohled, ale zivit to ? To je nemozne big_smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#27 6. 2. 2007 16:29

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Kterej je nej miláček ?

Angel, tak to jsem teda nepochopila, proc superba vyrobili. jenom kvuli te akceleraci?? prozrad big_smile

Oktavenku mam taky v dieslu a spotrebu mam nejak kolem 5ti, ale nesleduju to presne. nejvic jsem s ni jela 170 a myslela jsem, ze jsem furt na 130 lol to bylo jeste ze zacatku, nez jsem si na ni zvykla.
Superbem jsem nejela, ale pri rozhodovani me tvrde odradily kozene sedacky a drevena palubovka, coz bytelne nesnasim. wink


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#28 6. 2. 2007 16:33

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Kterej je nej miláček ?

Dita : Vzdyt to pissu, proc bylo navrzeno. Melo to byt auto luxusnejsi a urceno uplne jine skupien spotrebitelu. Je tam vyssi cena i spotreba. Copak si takove auto poridis jen tak ? Znam tri lidi, co vlastni superb. Jeden je primarem na chirurgicke klinice, druhy psychiatr ( soukromy podotykam ) a treti nas reditel. Myslis, ze je potkavam denne ? byl to jen muj sen, ktery se mi splnil - ridit ho a zkusit, co to dokaze. palubovka ve dreve je krasna, mame kazdy jiny vkus, kozene sedacky no, nevim, na muj vkus moc luxus, ale to auto JE luxusni a robustne a rozhodne neni urceno zenam.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#29 6. 2. 2007 16:37

kačíkgirl
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 10999

Re: Kterej je nej miláček ?

tak tohle je můj milášek

http://www.hybrid-vehicles.net/images/audi/audi-q7-suv-hybrid.jpg

Není tady

 

#30 6. 2. 2007 16:46

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Kterej je nej miláček ?

DarkAngel napsal(a):

Dita : Vzdyt to pissu, proc bylo navrzeno. Melo to byt auto luxusnejsi a urceno uplne jine skupien spotrebitelu. Je tam vyssi cena i spotreba. Copak si takove auto poridis jen tak ? Znam tri lidi, co vlastni superb. Jeden je primarem na chirurgicke klinice, druhy psychiatr ( soukromy podotykam ) a treti nas reditel. Myslis, ze je potkavam denne ? byl to jen muj sen, ktery se mi splnil - ridit ho a zkusit, co to dokaze. palubovka ve dreve je krasna, mame kazdy jiny vkus

Tak se necerti, ja prece nenarazim na lidi, co vlastni superb, ja se jen ptala, pro koho bylo navrzeno ale to ze v Cr je tak malo lidi, co vlastni superb me prekvapuje, ta cena neni nijak ohromna a luxusni. To uz bychom byli zase z5 u te A8 kterou ma nas soused - majitel sesti lekaren lol Mimochodem, nejezdi s ni i Gott?? ja mam takovej dojem, ze jo

kozene sedacky no, nevim, na muj vkus moc luxus

ani tak ne luxus jako spis to, ze v lete se babam v sukni lepi na nohy a neda se do nich sednout, v zime studi do ... ledaze by misto vytapeni sedacek jeste navrhli jejich klimatizaci lol

rozhodne neni urceno zenam.

mam dojem, ze po tom, co jsem asi na treti pokus zaparkovala Zafiru zaparkuju uz cokoliv lol


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#31 6. 2. 2007 16:54

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Kterej je nej miláček ?

Ahoj!
Já mám doma Peugeota 306 a je to můj miláček-první auto (mám ho měsíc), ale být bohatší, tak zvolím Audi, miluju tyhle auta...

Není tady

 

#32 6. 2. 2007 16:55

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Kterej je nej miláček ?

Májajája napsal(a):

Svého času jsem prošla pohovorem, při kterém jsem dostala otázku jaké auto bych si přála. Odpověděla jsem že takové co nevře a topí (kdo měl zkušenosti se škodou 105 pochopí...) , majitel se smál asi ještě deset minut a místo jsem dostala big_smile

Jinak Bety, velorex manžel spálil asi v roce 1996, nechápu.......... v záchvatu uklízivosti ho prostě vyvezl a zapálil jako nepotřebný. Jaké krásné vozítko jsme te´ĄD mohli mít..............

Tedy Májajája ten tvůj to tedy po..s !!!!! Ve Francii na veteránské burze nabízeli za hadroleta 3000Euro !!!!
A srocení kolem něho bylo větší než kdyby to bylo Ferari!!!

Není tady

 

#33 6. 2. 2007 16:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Kterej je nej miláček ?

terry2, majaja asi nema za souseda pana Parizka, kerej by do nich strcil. lol

Pamatujete?? Sterace stiraji, ostrikovace ostrikuji, blinkr blika... pane Parizek, to vam prece nemuseji hlasit, to vidite, ne??


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#34 6. 2. 2007 17:14

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Kterej je nej miláček ?

fishmisty napsal(a):

Ahoj!
Já mám doma Peugeota 306 a je to můj miláček-první auto (mám ho měsíc), ale být bohatší, tak zvolím Audi, miluju tyhle auta...

Co to je Peugeot 306 ? To je kabelka ? wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#35 6. 2. 2007 17:29

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Kterej je nej miláček ?

DarkAngel napsal(a):

fishmisty napsal(a):

Ahoj!
Já mám doma Peugeota 306 a je to můj miláček-první auto (mám ho měsíc), ale být bohatší, tak zvolím Audi, miluju tyhle auta...

Co to je Peugeot 306 ? To je kabelka ? wink

to není kabelka, na chlapa malé na ženskou dostatečně velké

Není tady

 

#36 6. 2. 2007 18:18

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Kterej je nej miláček ?

Ahoj Dark Angel smile
lol
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, konečně zas někdo, kdo mi rozumí... Co to mᚠv podpisu? .. je to divný, ale tomu nerozumím. rodna

Já jsem čekala, kdy někdo octávku a nebo ten superb smile Mě se z venku líbí suberb víc. Ale ještě jsem v něm neseděla. Tak tys taky zažil lásku na první posed smile hjarta
Mě osobně se líbí i passat, ten hodně vybavenej a novej... ale zas 2,2 milionu... to už právě ten milion u mercedeseu navíc mě nezabije a byla to láska gloria
(zase vtipkuju s tou cenou )

Upravil(a) host eska (6. 2. 2007 18:21)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#37 7. 2. 2007 12:37

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Kterej je nej miláček ?

FISH : Dnes jsem tu 306ku predjel ve 180 na dalnici wink Je to skvele auto, ale na muj vkus je moc obycejne.

Host Eska : Ty uz se na me nezlobis ? Ty milujes SuperB ? No, ja ho jen testil, myslim, ze je dobrej, jen ta spotreba hmm Ale kamosi rikaji, ze na 3litr a v benzinu 12 Litru neni moc, ja nevim, ja jezdim Oktavkou nekdy i pod 4 litry nafty, ale svezeni je v tom ohodne horsi nez v SuperB, co se tyce komfortu. Predstav si, ze v SuperB jsem si z toho uzasu az zapomel zapnout pas, na rvani na palubni desce jsem nereagoval a po 100 km jsem si to vsiml, citil jsem se v nem bezpecne wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#38 7. 2. 2007 16:20

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Kterej je nej miláček ?

Jo, a jo. Jasně že zlobím, teď , když jsi mi to připomněla. (ee, já jsem se nezlobila, to byl takovej testík wink )

  Mně se strašně líbil ten Mercedes SL 350 nebo 500. Jede až 310 tuším. Spotřebu má taky 10-12a i víc litrů... pěknou, no sad  Superb jsem ještě neviděla ani vevnitř.


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#39 13. 2. 2007 18:46

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Kterej je nej miláček ?

nejlepší pro mě bylo kdysi daewoo nexia, podle kterého mám taky svůj nick wink bylo to kámošovo autí a umejvalo se jenom když pršelo, projelo sněhem, a nikdy nemělo žádnej zádrhel a jelo a jelo.. bez závady, vydrželo všechno.. takové auto do nepohody smile


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#40 28. 2. 2007 9:20

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

Tak neřešit peníze pořídím si Subaru Forester, eventuálně bych pouvažovala o nový Hondě Civic.

Každopádně Škodovka mi nesmí do baráku.

Není tady

 

#41 28. 2. 2007 12:42

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Jo tak ja se taky zdovolenim pridam. Kdybych mela penizky, tak velmi zvazuju noveho Golfa (cervy petidver), ale nova Octavia v kombiku by taky nebyla k zahozeni. Ma obrovsky prostor a je komfortni a je to ceske kraaaasne autisko. Ale jelikoz penizky nejsou, tak si o tom muzu jen zdat.
Pritel ma ted Toyotu Rav4 a mohu potvrdit, ze je to naramny vuz, velmi pohodlny s docela nizkou spotrebou a v zime je naprosto ve vyhode. Taky jsem na velke auticka, na "ofroudyyyy", ale vime vsichni, kolik tohle stoji... Takze necham zatim sve sny stranou a zamerim se na neco, co je v mych cenovych relacich.... v cervnu asi koupim ojetou fabii kombi, na otriskani a na zacatek by to mohlo stacit wink

Není tady

 

#42 28. 2. 2007 13:10

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Kterej je nej miláček ?

Máme roční Fabii, jsem s ní velmi  spokojená.
Pokud si budeme pořizovat další auto, tak mým přáním  by byla určitě  Toyota Rav4.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#43 28. 2. 2007 14:06

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Ok, ja se vrhnu v cervnu na Fabii, a ty klidne na Rava. Stoji za to... Jinak vyhrat miliony, Audi by predbehlo i toho vysneneho Golfa... ale takove stesti HA HA...

Není tady

 

#44 1. 3. 2007 8:58

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

Můžete mi někdo rozumně vysvětlit, pokud možno za použití nějakých rozumných argumentů, co vidíte na Fabii ?

Není tady

 

#45 1. 3. 2007 10:00

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Kterej je nej miláček ?

Pro mě je to spolehlivé auto, které je vevnitř dostatečně velké pro tříčlenou rodinu,  dobře se s ním parkuje,  má malou spotřebu, je pohodlná, no prostě se na ni mohu spolehnout.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#46 1. 3. 2007 14:39

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Souhlasim s argumenty nely. Je mala a zaroven velka (kombik aspon teda), nevypada zle, je levna na porizeni, spotreba je fajn, naklady na udrzbu jsou taky v poho a opravi ji v kazdem servise... Neni to ideal, ale ja si v cervnu budu kupovat sve prvni auto, teprve pul roku mam po vysoke a zacinam s karierou, takze ma rozumna volba je fabie. Do zacatku je idealni, pokud nekdo nema moc penez...

Není tady

 

#47 2. 3. 2007 10:06

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

- tak spolehlivost nejsem schopná posoudit, měla jsem jí půjčenou jen dva týdny
- malou spotřebu ??? To auto žralo jako prokopnutý, motor 1,4.
- parkování - je to jako tank, v životě jsem neviděla auto ze kterýho by byl horší výhled ven.
- levná na pořízení ??? To jo, Fabie junior 1,2 htp v základní výbava, doporučovala bych se poinformovat co přesně v podání Škodovy znamená "základní výbava"
- opraví v každém servise ? To opraví, ale to dneska už každé auto. A upřímně na Fabii náhradní díly nijak levné nejsou, to je mýtus.
- navíc mě se zdá opravdu, ale opravdu ošklivá a to nemluvím o naprosto šíleném interiéru a takových fičurkách jako je palubní počítač s displejem 1x2 cm, naprosto obráceným ovládání světel a stěračů, než ve všech ostatních autech a debilní zpátečce.

Já fakt nedokážu pochopit masovou oblibu téhle věci, když je možnost koupit si za podobnou cenu řádově lepší auto.

Není tady

 

#48 2. 3. 2007 10:23

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Tak kazdy mame nejaky nazor. Ja si nove auto urcite dovolit nemuzu, takze vybiram z toho, co nabizi servis a muzu rict. Ze po dlouhych uvahach je to vcelku realna volba. Kazdemu se libi jina auta. Taky bych dala prednost napriklad Ford Focus, tohle auto poridim za 200k ojete, ale kde je vzit, ze...

Není tady

 

#49 2. 3. 2007 10:26

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Kterej je nej miláček ?

Tiino,  za svým názorem si stojím. Navíc   beru v úvahu i takové věci, jako je dostupný servis, pojistka, cena  pneu apod.  A  navíc se mi  Fabie opravdu líbí.   Samozřejmě, že je plno  luxusních vozů, ale co s ním doma, i když nezaplatím pojistku, přezutí atd.  Jsem vděčná za Fabii, jezdím denně - za každého počasí, takže myslím, že ji mám dobře přečtenou. Nikomu ji nenutím, každý  a si jezdí v takovém autě,  jaké si může dovolit.   Než bych si koupila starší, možná luxusnější auto, budu raději volit opět novou Fabii, abych věděla, že na ni nemusím několik let sáhnout.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#50 2. 3. 2007 15:17

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Jo nove auto je nove auto. Ale ne kazdy na nej ma. Ja bohuzel ne a tak na sve zacatky volim ojetinu a budu se modlit, aby byla v dobrem stavu... Ale tohle rozhodnuti prijde definitivne az na prelomu kvetna cervna, takze zatim budu jen snit. Zrovna dnes jsem videla nadhernou Octavii II. za 350 tisic... ale tolik penez mi ani banka nepujci big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů