Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 4. 2. 2007 22:39

Cleopatra
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 20

červená čočka

dobrý večer,nedávno jsem na internetu (bohužel již nevím kde)našla, že existuje červená čočka,která je velmi zdravá a dobře stravitelná.je možno ji vařit i pro děti.máte s ní někdo zkušenosti?od kdy se může dětem vařit a na jaký způsob? děkuji

Není tady

 

#2 5. 2. 2007 0:00

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: červená čočka

Červenou čočku kupuji v Hypernově cca 30 kč.Vařím ji i dětem,většinou polévky,mě chutná jako něco mezi čočkou a hrachem.Je velice rychle uvařená,nemusí se předem namáčet.Ale jak malé děti jeji mohou konzumovat to bohužel nevím,moje mladší dítko má 3 roky.Kamarádka mi tvrdí,že červená čočka prý nenadýmá tolik jako klasická,ale u mě to nefunguje  big_smile  tak nevím.


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#3 5. 2. 2007 0:04

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: červená čočka

Tak jsem dala do vyhledávače ČERVENÁ ČOČKA a ukázalo se mi spoustu receptů,vidíš teď jsi mě  smile inspirovala,že se z ní dá vykouzlit i něco jiného než jen polévka. smile


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#4 6. 2. 2007 13:37

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: červená čočka

Červenou čočku koupíš kdekoliv v oddělení zdravé výživy. Mají jí např. v Tescu, Albertu. Já si jí dělám s cibilkou a rozpustim do ní sýr. Můžeš jí klidně i přidávat do zeleninových salátů atd.

Není tady

 

#5 7. 2. 2007 12:48

lojzik
♥♥-----
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 61

Re: červená čočka

Cleopatra napsal(a):

dobrý večer,nedávno jsem na internetu (bohužel již nevím kde)našla, že existuje červená čočka,která je velmi zdravá a dobře stravitelná.je možno ji vařit i pro děti.máte s ní někdo zkušenosti?od kdy se může dětem vařit a na jaký způsob? děkuji

ahoj,
červenou čočku můžeš dávat dětem klidně hned od roku, je zdravá a nenadýmá, takže není problém. já to malé dávám taky a je naprosto v pohodě. navíc s ní dost často i zahuštuji jiné polévky, po době delší 10 minut se totiž téměř rozpadá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů