Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#151 5. 2. 2007 14:40

Jiněnka
♥♥♥♥---

Re: manžel po porodu

Vany, tak jak????

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

#152 5. 2. 2007 16:21

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Tak co, přijel včera a jak se choval?

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#153 5. 2. 2007 20:02

vany27
♥♥♥----

Ahoj holky... no..

popravdě....  nejspíš jsem se neřídila Vašimi radami...ale člověk stejně vždy v takových situacích jedná spontánně....takže prostě.... jednala jsem tak,jak jsem cítila..pravděpodobně né úplně správně..ale.... nevrátím to a ani nelituji..... sice tady bulím..ale musela jsem to tak udělat.... nedokázala bych se sama sobě podívat do oči...při představě..že jen bezčinně přihlížím  k tomu,jak mě psychicky ničí počínání mého manžela..

Včera mi večer psal,jestli jsem doma.... (psala jsem mu totiž ..že odejdu) napsala jse m,že jo..tak přišel domů..
vzal si Natálku..normálnhě se se mnou přivítal.... a sedl si k počítači ( co jiného .koukat na součástky na motorku)...
řekla jsem mu,že bych s ním chtěla jet na víkend...řekl že možná...ale pořád koukal přezíravě do počítače..
zavřela mu notebook a řekla,že at se na mě nezlobí,ale že po 4 dnech paření by se nám mohl alespon věnovat..resp.mně!!

Ohledně společného víkendu ... řekl,že neví jeslti bude mít čas... řekl,že možná bude muset spravovat auta,,,
tak jsem mu řekla,že pokud nebude spravovat.jeslti by jel..a on..že mají naplánované opékání selete., !!! samozřejmě bez bab..ty prý nepotřebují !!

Takže opět by byl celý víkend pryč !!!
Tak jsem mu řekla,že na tohle nemám nervy..že to prostě musíme vyřešit!!
A on na to..že jsem kolem toho zbytenčně vyvolala kovbojku a stresuji rodiče... že kdybych ho nechala vyblbnout..a nechovala se jak debil!!!!!! tak to mohlo být v klidu !! ! neřeknu,kdybychom neměli malou.ale takhle ????

No.. ještě řekl,že prostě máme krizi....že každé manželství má krizi,,,, tak holt se nedá nic dělat...

A že potřebujeme od sebe odpočinek.... ..tak jsem řekla,že teda půjdu k našim..a on že ne....že mám tady s Natálkkou své pohodlí,,,,,
tak mu říkám,že jak si od sebe odpočineme,když to bude vlastně stejné jkao doposud...budu čekat jak trubka..až přijde domů..a on ,že může jít teda spát do firmy.....

ještě jsem se jej ptala,kdo je mu teda přednější...po delším váhání řkel,že my..ale přesvědčivě to neznělo a rozhodně se tak nechová...

šla jsem spát..on až po dlouhé době taky..ani mě nechytl..

ráno se Natálka vzbudila plakáním od 3-5 nespinkala..tak jsem jí nakojila a on se ve 4 vzbudil a vzal si jí do náruče...a docela si i se mnou povídal... o Natálce teda...
rozloučil se s malou..mě pohladil..řekl : tak pu,Luli (tak mi říká..jako každé ráno) a šel ...
já mu v noci napsala dopis..at se teda rozohdne..že bud zůstatne doma,a bude se chovat jako otec rodiny.... a nebo teda upřednostníé kamarády.a půjde do firmy....

že mu ale nemůžu slibit,že tady budu čekat věčně,,že prostě už zítra můžu někoho poznat,...a nebo taky ne..ale že tohle je prostě riziko,se kterým odchází,(podotýkám,že jsem to napsala stylem,že jsem mu nic nevyčítala...jen jsem ho žádala,at si vše pečlivě rozmyslí a zkusí taky pochopit mne.....

no..dopis jsem mu dala do tašky do práce...a až odešel,napsala jsem s,msk,at si jej přečte...
šla jsem do koupelny...a už tam neměl kartáček..takže se rozohdl bez dopisu...

nid jiného si zatím nevzal...doufám,že to udělá až nebuud doma..protože vidět ho balit ..to bych nedala!

jinka jsem mui odpoledne psala..že podle kartáčku jsem pochopila,jak se rozhodl....že to už je teda jedno.ale že potřebuji vědět něco ohledně auta -málem jsem ho zadřela..tak mi ochotně psal,kam jít a jaký koupit.... ale o nás nic...

to je vše....
nevím....co bude.ani kdy přijde pro věci...
..

brečím jak malá,ale takhle to prostě stejně muselo skončit,,protože ... nemůže domů chodt jak do houslí...to by mě stresovalo ještě víc..

asi mi řeknete,že mé řešení bylo zbabělé..ale věřte,že daleko lehčí by bylo ho nechat spát vedle mne a těšit se alespon tak z jeho přítomnosti...
je asi daleko težší poslat pryč milovaného člověka....
on to bere jako dočasné řešení,ale já myslím,že se už nevrátí..myslím,že takový způsob života mu bude vyhovovat...
a já se s tín budu muset smířit.....

Není tady

#154 5. 2. 2007 20:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Nemysli teraz do budúcnosti, ani za seba, a tobôž zaňho. Ber to ako dočansé riešenie, keď si obaja MUSÍTE ujasni, nakožko sa vᚠživot zmenil a čo s tým ďalej. Ak si to uvedomí len jeden, alebo ak dôjdete k rozdielnym záverom, máte šancu rozís sa ako žudia. Ak dôjdete obaja k rovnakému záveru, máte šancu skúsi to spolu znovu s tým, že už viete, čo je pre vás dôležité... Urobila si to, čo si v tej chvíli cítila, to je najdôležitejšie. Ja tvrdím, že žena nemá cennejšieho radcu ako vlastnú intuíciu, pokiaž ju teda dokáže rozozna v zmeti emócií a počúvnu... Držím ti palce.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#155 5. 2. 2007 20:21

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Řešení není zbabělé, ale zkratovité,  a docela tě chápu. Já byych asi ještě kvůli dítěti zabojovala, odešla bych k rodičům všechno si rozmyslet a taky bych se objednala do poradny probrat to s člověkem který sice má zkušenosti, ale není zaujatý ani pro jednu stranu.

Nechala bych manžela být. Aby se vycukal a eventuelně tě sháněl sám.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#156 5. 2. 2007 20:25

Elodie1
♥♥-----

Milá Vany, celý tvůj příběh pozorně sleduji od začátku. Absolutně jednání tvého muže nechápu, a protože jsem 20 let vdaná za slušného a zodpovědného člověka, pro kterého je rodina na prvním místě, tak ti ani neumím poradit. Jen mě napadlo(asi je to hloupost), když se tak náhle změnilo jeho chování,jestli není příčina někde v nemoci. Já jsem kdysi četla,že chování mohou změnit i nějaké patologické změny na mozku, ten člověk je nemocný, nic si neuvědomuje, ale okolí je z jeho chování v šoku.

Není tady

#157 5. 2. 2007 20:26

vany27
♥♥♥----

Selimo... děkuji smile musím se snažit žít ze dne na den a hlavně pro dceru..tak mě potřebuje a musím pro ni prostě fungovat...-
Pavli... tomu jsem se chtěla vyhnout..jí k rodičům.... jsem ráda,že jsem zůstala tady.. jsme domluveni,že pokud bude chtít vidět Naty..tak nejdříve zavolá a já mu řeknu,kdy může...

já se mu ozývat nebudu.....

Nechám ho být..... možná ted pojedu na pár dní ke kamarádce..ale jelikož už má naplánovanou akci..tak si stejně ani nevzpomene..že někdě je jeho žena a dcera..a ani si nevšimne..že holt nejsem tady....

je to smutné.ale je to tak....

Není tady

#158 5. 2. 2007 20:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Vany, nerob teraz veci jemu natruc(alebo vôbec kvôli nemu), ale pre rados sebe a malej. Dôležité ste momentálne vy dve - či už s ním, alebo bez neho...

Brita

Není tady

#159 5. 2. 2007 20:51

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

Já bych řekl že jsi to udělala dobře, musí se on rozhodnout ... nechci přilévat olej od ohně ale moc se mi nezdá, že by pořád jezdili bez bab ...tedy těch "oficiálních"...

Není tady

#160 5. 2. 2007 21:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Vašku, už zasa...? "Podža seba súdim teba..." dumbom dumbom fuckyou

Brita

Není tady

#161 5. 2. 2007 21:02

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

Selimo jestli je to tak .... tak by seděl doma se svojí maželkou a dcerou víš.

Není tady

#162 5. 2. 2007 21:24

vany27
♥♥♥----

Nevím,Vašku... ptala jsem se několikrát,tchán mluvil i s jeho kamarády...a oni říkali,že je to neskutečné,ale že se opravdu zblbli jen do motorek...
s kamarády byl zatím jen jednou ..ty 4 dny... on svůj čas tráví s bráchou na bazénu a běháním...a koukáním na netu po motorkách... a pořád tu motorku jen leští...a pořád dokola..

ptala jsemse ho,jeslti je v tom nějaká ženská..tvrdí ,že ne-

řekla jsem,že jestli si uvědomuje,že jeho chování stejně spěje k tomu,že časem si každý někoho najdeme..že takhle to nepůjde do nekonečna..a on se rozčílil,že mi několikrát říkal ,že na ženské. ser.... ,že si užil v mládí dost a ženské jsou mu absolutně volné....

ted na to sele jsem se ptala,jestli ot je opět bez bab a on mi na to řekl.že motorkáři se umí bavit bez bab.-.-

tak já nevím..... je jasné.že by mi to nepřiznal...ale nějak se mi to fakt nezdá.... on totiž fakt svůj volný čas věnuje.... třeba internetu a je schopen 4 hodiny čumět a hledat motorky ... a pořád ...

včera třeba přišel--a pořád si do mobilu fotil z netu motorky.prostě jak blázen... čímž mě pořádně vytáčel ''

Není tady

#163 5. 2. 2007 21:25

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Kočičko, nebuď smutná, zní to jako ze špatného filmu, odjeď k rodičům a bu´d tam chvíli, třeba jenom den, abys s někým mluvila a netrápila se tak moc, doma na stůl to napiš, kdyby se tam stavil, aby si nemyslel, že jsi odešla nafurt, malou moc neber mezi lidi, jsou chřipky a ona je jeětě na chřipku moc maličká, chtěla bych Ti nějak pomoct, znám to, můj BM mi byl nevěrný , když jsem byla s druhým synem v porodnici, ale po návratu kolem mne skákal a pomáhal a já mu uvěřila, nevydrželo to nafurt, ale aspoň pro tu chvíli jsem měla klid, ten tvůj se chová divně, buď jsou v tom ty motorky a kamarádi, u nás to bývaly ženské, ale choval se podobně, no to už bylo synům 8 a 5 let, to se dalo zvládnout. Vydž, nejistota je zlá, holky píší, že to bylo zkratkovité, ale já si myslím, že mᚠtrochu povahu jako já, že ráda řešíš problémy v co nejkratší době, jenže život je jiný a někdy to nejde, drž se holčičko.

Není tady

#164 5. 2. 2007 21:32

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

vany

nemusí to být tak černé ale když to bude trvat dlouho, může nějaká motorkářka přijet ... ale nebudeme malovat čert na zeď ... užívej si s malou aby se on vrátil a choval normálně musí na to přijít sám.

Není tady

#165 5. 2. 2007 21:43

vany27
♥♥♥----

Irenko... myslím,že zkratovité to opravdu nebylo..... strašně dlouho jsem nad tím přemýšlela...a prostě..... ačkoliv jsem z toho úplně na dně..tak jsem věděla,žeto musím udělat..

Vašku..to je to... nějaká motorkářka může přijet..... bohůžel..

Psal mi kamarád uvažování některých chlapů....

bohůžel,jedna z teorií..a vysvětlení....co se u nás děje je... asi tak jak to napsal můj kamarád :

žena není nikdy jistá, a proto je třeba investovat čas, peníze, fantazii a já nevím co ještě, aby si ji udržel. Jenže když se narodí dítě? Žena je k němu připoutána a už není potřeba jí dokazovat tak vehementně svou náklonnost, není třeba ji dobývat atd. Prostě ji má dítětem pojištěnu. A může si dovoit na ni kašlat...

ach jo.vidím v tom kus pravdy-... a děsí mě,pokud takhle uvažuje můj manžel...

no--- čas ukáže.. !!
ahoj a děkuji všem..zase se ozvu..

Není tady

#166 5. 2. 2007 21:44

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Snaž se usnout, abys měla zítra sílu postarat se o malou, to je docela fuška.

Není tady

#167 5. 2. 2007 21:45

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

je to pravda u nějakých chlapů to platí

proto by jsi pro něj neměla být jistá a sedět doma na zadku až se vrátí ....

Není tady

#168 5. 2. 2007 21:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Zdá se mi divné, že se rozčílil na téma jiné ženy... hmm

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#169 5. 2. 2007 22:37

vany27
♥♥♥----

KALIK napsal(a):

Zdá se mi divné, že se rozčílil na téma jiné ženy... hmm

jako ve smyslu...že má teda opravdu jinou !!! ??

Nebo že je gay ???? dumbom

možná je to tím,že je to asi má častá otázka..jeslti někoho ,má ?? tak asi má na tuto otázku už averzi,je to možné??
říkal,že se s motorkářema vůbec na téma rodina a manželky nebaví..
prostě já to nechápu..fakt mám pocit,že se pomátl!!

Není tady

#170 5. 2. 2007 22:56

vany27
♥♥♥----

vašek napsal(a):

je to pravda u nějakých chlapů to platí

proto by jsi pro něj neměla být jistá a sedět doma na zadku až se vrátí ....

vašku.... ale jak to mám udělat !!! nevím,kdy se vrátí... a já nemůžu být 100 let u našich !!!
sad

a dnes se nevrátí.takže můžů být svobodně doma sad

Není tady

#171 5. 2. 2007 23:40

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Web

Sluníčko nesmutni hjarta Natynka potřebuje šastnou maminku, myslím na tebe a strašně mě mrzí, že jsem na druhým konci republiky a nemužeš se mi vyplakat na rameni, to mi vždycky pomohlo smile

to co psal Kalik o těch ženských, něco pravdy na tom možná bude....ale zase na druhou stranu, jestli se na to ptᚠmoc často pak by mě to taky rozčilovalo...a pokud nějakou má tak by se k tomu stejně nedoznal, to chlapy nedělaj, alespon z mých zkušeností sad
třeba mu to ted konečně dojde a odchodí masku drsnýho motorkáře a vrátí se k milovaný ženě a dcerušce tam kam  patří, moc bych ti to přála, ted když bys měla být štastná tk ti přeci nesmí takhle ubližovat....drž se, myslíme na vás holky hjarta

Není tady

#172 6. 2. 2007 7:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Vany, držím ti palce abys to zvládla. Nebylo to zbabělé, vydržela jsi už dost, dala jsi mu mnoho šancí. Je mi jasné že tě to moc bolí, ale kdybys to neudělala, stejně by doma nebyl a žil si svůj pohodlný život bez ohledu na tebe a dítě. Teď už je opravdu na něm jak se rozhodne, a také na tobě, jestli na něj budeš čekat. Jestli se rozhodne odejít, možná že je to lepší, i když ho miluješ, ztratila bys s ním  roky a dítě by vyrůstalo v tísnivé atmosféře. Přeji ti aby tě to nestálo zdraví protože je mi jasné že mᚠvelké nervy, tak vydrž.

Strach je malá smrt...

Není tady

#173 6. 2. 2007 7:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Přijde mi to trochu unáhlené, ale stalo se a zpět to nevezmeš. Moc bych nespoléhala na to, že teď dostane rozum a vrátí ho to zpět k rodinnému krbu. Myslím, že spíš to vzal jako citové vydírání ze žárlivosti (viz tvé projevy nedůvěry a otázky na jiné ženské) a tím si v jeho očích asi moc nestoupla. Ale moc doufám, že se mýlím, a že to u vás dopadne dobře hjarta.

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#174 6. 2. 2007 7:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Já myslím, že on by si měl teď uvědomit, že přichází o rodinu a tím spíš by se měl chtít vrátit. Jestli ne teď, tak kdy?

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#175 6. 2. 2007 8:40

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Ahoj všichni,

já být manželem Vany (takovým infantilním sobcem), tak už mě bude to její dávání ultimat a neustálé doprošování, vyhrožování a dolejzání pěkně lézt na nervy. Pozor - znovu zdůrazňuju, že se tak trochu umím vcítit do jeho myšlení (občas jsem taky pěkně sobecká mrcha, která potřebuje hromadu svobody).

Zřejmě je to chlap, který je zvyklý si celý život dělat co chce, nemít žádné mantinely, žádná omezení. A to je hodně opojný nápoj! Miminko viděl do této doby jen na obrázku a zdálo se mu asi "docela oukej a roztomilý" - o čemž svědčí fakt, že ho "hrozně chtěl", ale ve finále se z otcovství zesral, protože mu pozdě docvaklo, že to není jen matka, která má vůči dítěti povinnosti, ale taky drahý tatíček. A to zase prrr - já si svou neomezenou svobodu tedy nikým vzít nedám.

Vany, sice si taky myslím, že jsi jednala zkratkovitě (hlavně bych bývala nestavěla proti sobě a) buď se budeš chovat jako otec rodiny a nebo b) budeš mít motorky). Tyhle 2 věci se přeci dají báječně zkloubit, aby se vlk nažral a koza zůstala celá - aneb aby obě strany byly spokojeny. Dají se stanovit pravidla (jednou s námi, jednou s motorkami), ale samozřejmě je pak potřeba, aby je obě strany dodržovaly. To, žes postavila tyhle dvě věci proti sobě, místo vedle sebe, považuju za tvou největší komunikační chybu. A nic na tom nemění ani to, že se tvůj muž chová - inu prostě jako č...ák.

Takže já být tvým mužíkem, tak se na tebe a dceru klíďo vyprdnu, pokud bych věděl(a), že mi bude neustále omíláno to, co nechci slyšet, neustále předhazováno to, co nechci vidět apod. Jediná varianta, kdy bych se pravděpodobně vrátil(a) je ta, kdy bych zjistil(a), že ta moje ženuška je úplně v pohodě i beze mě, že je to ženská, která mě k životu vlastně vůbec nepotřebuje, že je to ženská, která si umí s dcerou parádně užívat srandy a života a že je to ženská, která se ještě líbí chlapům - i na mateřské. Pak bych měl(a) možná pocit, že o něco docela fajnovýho přicházím.

To je totiž vany tvoje jediná možnost - ne represí, ale svým chováním ho přesvědčit, že o něco přichází. Tedy nikoli slovy, ale činy!

Pokud se tedy od něj psychicky aspoň trochu neodpoutᚠ(jak radí poletucha) - tj. nezaměříš se mnohem víc na sebe, své pocity a své priority včetně dcery - a budeš jen toužebně pokukovat od vašich z okna, kdy se zjeví princ na motorce, tak o něj můžeš s velkou pravděpodobností opravdu přijít. On tě prostě opustí s myšlenkou, že o nic moc nepřišel - vyčítavou ženskou s křičícím děckem najde vždycky (je to krutý, ale jsem k tobě maximálně upřímná).

Zatímco když začneš žít svůj život, zase se radovat, plnit si svá přání - pak se z vyčítavé ženské stává zajímavá pěkná ženská s roztomilým a spokojeným děckem, a tu už tak snadné najít není wink

Upravil(a) avalonka (6. 2. 2007 8:41)

http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí