Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 2. 2007 13:39

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: manžel po porodu

No Andromedka, tak to mas teda pravdu.....

Mne moj ex po rozchode pri jednej takej, hm, no vasnivejsej debate vysplechol, ze vraj keby som namiesto stazovania sa na neho, ze si ma dost nevsima, kaslala chvilu na neho a tvarila sa, ze mi je to fuk, tak by sa mi potom sam od seba venoval tolko, az by mi to vadilo...

No, paradicka. A potom ze vraj sme dospeli a nemame sa hrat hry pubertiakov ( jeho slova po jednej hadke, ked som sa urazila a naozaj vtedy spravala trosku detinsky..smile )


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#52 2. 2. 2007 14:08

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: manžel po porodu

faf napsal(a):

...No, paradicka. A potom ze vraj sme dospeli a nemame sa hrat hry pubertiakov ( jeho slova po jednej hadke, ked som sa urazila a naozaj vtedy spravala trosku detinsky..smile )

No nepřijde mi to úplně jako puberácká hra, spíš jen to že chlapi vždycky asi budou chtít mít to co nemůžou a naopak co mají, o to nestojí. A ženská, pokud je chytrá a chce mít "opratě v ruce", tak se musí naučit jak se za ně tahá big_smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#53 2. 2. 2007 14:10

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: manžel po porodu

Andromeda napsal(a):

faf napsal(a):

...No, paradicka. A potom ze vraj sme dospeli a nemame sa hrat hry pubertiakov ( jeho slova po jednej hadke, ked som sa urazila a naozaj vtedy spravala trosku detinsky..smile )

No nepřijde mi to úplně jako puberácká hra, spíš jen to že chlapi vždycky asi budou chtít mít to co nemůžou a naopak co mají, o to nestojí. A ženská, pokud je chytrá a chce mít "opratě v ruce", tak se musí naučit jak se za ně tahá big_smile

Ale to přece platí o lidech obecně smile. Většina lidí touží po tom, co nemá... to, co už mají, považují za samozřejmost a ne vždy si toho váží smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#54 2. 2. 2007 14:17

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: manžel po porodu

Vany, souhlasím s názorem, že bys měla být např. u svojí maminky, prostě potřebuješ mít podporu, společnost, pohodu. Poporodní období je těžký, moje kamarádka ve stresu skončila s laktační psychózou na psychiatrii. Tak si řekni že m. má teď nějaký problém, není to úplně on a nech to na něm, ty si vyžádej a přijmi pomoc - maminku, sestru, kamarádky. Nic se nejí tak horké. Řekni si, že jestli tvůj m. se teď chová jak se chová je jeho věc, ty ji ovlivnit nemůžeš a tak se tím neunavuj. Potřebuješ energii pro sebe a malé, tak se soustřeď na to, a jsi ty a mimčo v poho ( a k tomu nemůžeš být sama, proto tu maminku ) m. neřeš. Držím palec.

Není tady

 

#55 2. 2. 2007 14:21

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: manžel po porodu

Milá Vany, přidám se se svou trocho do mlýna. nebudu se vyjdřovat k pocitům šestinedělky, hormonálním výkyvům, únavě atd. Známe to všechny a bylo to tu zevrubně popsáno.
Vrátím se k těm motorkám. není mi jasné jestli pan cho se o motorky zajímal vždycky a ve vztahu s tebou to utlumil, nebo jestli až teď. Motorkáři jsou zvláštní lidé, jednoho mám doma. Mají velkou potřebu se sdružovat, trávit spolu spoustu času a z tvého pohledu zcela bezcílně jezdit. Nehledej v tom ženské. Je to adrenalin. V tvém stavu je úplně jasné každému že pro něj nemᚠpochopení, jen jemu ne!!! Je to těžké ale myslím, že se to srovná, počkej za pár měsíců už to nebudeš vidět tak černě. Zatím nedělej ukvapené závěry.
A jestli tě potěší cizí neštěstí tak si představ, ze mᚠdvouletého kluka, po rizikovém těhotenství týdení mimino a zlomíš si pravé zápěstí. Ten můj byl tak "vstřícnej", že jsem se taky skoro rozváděla. Dneska se tomu směju.
Hlavně piš! piš! piš! nedus to v sobě.  A zkus se na toho mizeru občas usmát, dělá to divy.

Není tady

 

#56 2. 2. 2007 15:43

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: manžel po porodu

vany: Myslím na tebe, napiš nám, jak je a jaký jsi měla den. Co malá? Určitě ti dělá spoustu radostí i v této nepříjemné době, ale vše přejde, uvidíš, ani nebudeš vědět jak rychle. Tak piš, piš, piš.


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#57 2. 2. 2007 16:12

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: manžel po porodu

vany27 napsal(a):

irenko.. bohůžel..zastávám názor..že všichni chlapi jsou stejné..sv.... jen pořád doufám,že ten můj se bude alespon snažit o to,abych ten názor změnila...zatím se mu to ale nedaří..

No, vany, jestli tady nebude zakopaný pes. Když mᚠtakový názor, tak se nediv, že Ti ho jen potvrdil. A třeba ani nemá chu něco dokazovat.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#58 2. 2. 2007 17:58

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

Andromeda napsal(a):

Vany, doufám, že ses krásně vyspala a že ráno je růžovější než včerejšek. Bohužel to, jak se chová tvůj manžel je důkazem toho, že má asi najednou pocit větší zodpovědnosti a podvědomě se mu snaží uniknout, tak zkrátka blbne. Ale není to fér, ženská s mrnětem má zkrátka hodně omezené možnosti co s tím dělat, protože je vázaná na mimčo. Nicméně asi nemá smysl se ho ptát kam zase jede a kdy zas přijde, protože to ho od tebe odpuzuje. Ale pár věcí vidím, které by se daly udělat big_smile Co takhle úplně obrátit, a až zase s něčím dojde, tak říct něco ve smyslu " Ok, tak běž miláčku, já to chápu, že tam MUS͊ být, přeju ti to, užij si to tam a kdyby se to protáhlo, tak klidně zůstaň i déle, mě se to hodí, zrovna jsem chtěla jet s malou za kamarádkou na pár dní (apod.), nasadit takový veselotajemný úsměv a nechat to být, a mu to chroustá v makovici big_smilebig_smilebig_smile Samozřejmě udělej nájezd na obchody a pořiď si nějakou novou kosmetiku a hadříky.

S tím internetem bych byla trochu opatrná, hodně mužů tam hledá jenom sex, takže bude asi třeba oddělit zrno od plev.

A tchýni bych maximálně využila, pokud je taková zlatá jako píšeš, dojeď k ní na návštěvu, třeba taky pár dní zůstaň, pokud to půjde, buď  trochu "do větru". Nebo mě napadlo, až tvůj miláček bude zase v pejru, tak mu třeba 2 dny nezvednout telefon a pak se tvářit, žes byla 2 dny někde (ty budeš vědět, co třeba říct, kde) a že sis zapomněla mobil doma big_smile

Myšlenky typu rozchod a nový přítel a jestli tě chlapi budou chtít i s dítětem bych zatím vůbec neřešila. Je na to času dost, ale nebojím se, že bytě s dítětem nikdo nechtěl... Ale teď to neřeš, je to hodně předčasné.

Držím palečky hjarta

smile myslím,že to je přesně to,co manžel potřebuje !!!!! s inzeráty ještě počkám..myslím tedy se seznamováním.... člověk si potřebuje popovídat..ne hned hledat nového tatínka...... prostě.pořád nějak věřím,že se to spraví !!!!děkuji

Není tady

 

#59 2. 2. 2007 18:16

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

terry2 napsal(a):

Milá Vany, přidám se se svou trocho do mlýna. nebudu se vyjdřovat k pocitům šestinedělky, hormonálním výkyvům, únavě atd. Známe to všechny a bylo to tu zevrubně popsáno.
Vrátím se k těm motorkám. není mi jasné jestli pan cho se o motorky zajímal vždycky a ve vztahu s tebou to utlumil, nebo jestli až teď. Motorkáři jsou zvláštní lidé, jednoho mám doma. Mají velkou potřebu se sdružovat, trávit spolu spoustu času a z tvého pohledu zcela bezcílně jezdit. Nehledej v tom ženské. Je to adrenalin. V tvém stavu je úplně jasné každému že pro něj nemᚠpochopení, jen jemu ne!!! Je to těžké ale myslím, že se to srovná, počkej za pár měsíců už to nebudeš vidět tak černě. Zatím nedělej ukvapené závěry.
A jestli tě potěší cizí neštěstí tak si představ, ze mᚠdvouletého kluka, po rizikovém těhotenství týdení mimino a zlomíš si pravé zápěstí. Ten můj byl tak "vstřícnej", že jsem se taky skoro rozváděla. Dneska se tomu směju.
Hlavně piš! piš! piš! nedus to v sobě.  A zkus se na toho mizeru občas usmát, dělá to divy.

terry..manžel se zamiloval do motorek asi před 3mi lety...prodal auto a kooupil si ¨1000 yamahha R1...... jezdila jsem občas i sním...bral mě na výlety a tak..občas jsme s někým jeli..ale většinou sami-....

v těhu jsem už jezdit nemohla---a on poznal během roku partu 5ti motorkářů--a těmi má ted tendence trávit ten volný čas.........

bere to tak,že jsou parta drsných motorkářů...a nescházejí se s manželkami..prostě.... nějak to k nim nepatří.... takže ted mám pocit,že mě za ně vyměnil ..zrovna v době.kdy ho potřebuji !!

Navíc se zblnul,že bude jezdit amater.závody...proto taky hubne...a zažral se do toho ještě víc!!!! oznámil mi,že jen co se oteplí,tak bude pořád jen trénovat... !!! prostě.... vše je jen motorka!!!!

změnil úplně postoj... ted je nejdůležitějsí motorka.ne rodina...já si mám dělat co chci.... přece se můžeme každý zabývat s vým programem.....a i tak může vztah fungovat... tak to bere!!!! nutno říci,že všichni kamarádni jsou sice ženatí,ale bezdětní..a to je rozdíl !!!

zrovna ted je právě s touot partou lidí na výstavě..nebo nějaké výprodeji v rakousku na náhr.díly.... !!
vím ,kde je..nezdejchnul se..ale samozřejmě,mohl jet na jeden den,ale oni to pojali jako 3denní výlet..a on přece nebude sedět doma..jak by před nimi vypadal!!!!

Všem strašně moc děkuji za názory!!!! Manžel se mi milostivě ráno ozval,,že zrovna vstanul a za c hváli vyrážejí na tu výprodej.... oslovil mě jako vždy přezdívkou jako vždy--..prostě..jako by se nic nedělo... ..což je asi ten problém..
pro něj se nic neděje..jen mi oznámil,že potřebuje více svobody..


přes den jsem hodně uvažovala...a je možné,že jak se chová doma ted vnímám intezivněji..... a najednou více pocituji,že si mě nevšímá...a tím .jak to se mnou vše cloumá mě to bolí asi víc.. věřím,že po 6ti nedělí bude líp-.ale pochybuji,že se manžel změní..

opravdu se nemyslím,že v tom je ženská....fakt to je asi těmi motorkami...
ale nevím,proč mu jsou přednější než naše dcera..

a ještě něco..najednou mi nedokáže říct -miluji tě..odpoví. jen... že mě má rád jako svou ženu.ale že nemůžu čekat,že to bude jako na začtku..což taky nechápu... tohle mu problém nikdy nedělalo.... jakoby ten velký machr motorkář najednou ztratil i cit nebo co!!


jinak jsem ale prožila pěkný den s kamaradkami...ted jsem u rodičů...a zítra půjde zpět domů-... uvidím,jestli se manžel vrátí,nebo si svůj výletprotáhne do něděle..

každopádně..zatnu všechny síly.abych mu nenapsala...a nezeptala se ,kdy se vrátí..na to je totiž momentálně vysazený !!

moc Vám děkuj iza rady !!! hjarta !!

Pořád to tady čtu a přemýšlim.. udělám to tak ,že se budu opravud snažit vypadat hezky...a dělat,že je vše v pořádkua že mito vlastně vyhovuje..
jenže mám strach..že mu to nedocvakne,ale naopak mu to bude vyhovovat ....

nevím.... třeba až malá začne na něj víc reagovat..bude i láska k ní sílit... myslím z jeho strany..já už bych za ní ted dýchala!!!

Snažila jse mse ním mluvit..ale na to neslyší,,,nehodlá nic řešit a okamžitě je podrážděny..nemá to ted asi ani cenu řešit... akorát by se to zhoršilo...

Dcera je hrozne hodná a v podstatě se dá říct,že vše zvládám jakž takž sama...unavená jsem,ale dá se to !..akorát zuřím,protože jsme dítě dělali oba!!! ne jen já !
Píšete,že mám mu dítě dát na celý den..jenže on vstává do práce v 4 ráno..a přichází kolem 21hodi!!!!! ¨tak nevím,jak to udělat!

Naberu síly a buud se snažit vydržet!!! Musím..jsem přece ženská !!
Budu průběžně informovat.. smile !!  A vážně moc děkuji ..jste zlatí !!!!!!

Není tady

 

#60 2. 2. 2007 18:24

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: manžel po porodu

vany27 napsal(a):

Pořád to tady čtu a přemýšlim.. udělám to tak ,že se budu opravud snažit vypadat hezky...a dělat,že je vše v pořádkua že mito vlastně vyhovuje..
jenže mám strach..že mu to nedocvakne,ale naopak mu to bude vyhovovat ....

Pokud se budeš chovat tak, že bude mít pocit, že je to doma, kde o něco přichází, tak se bude chtít vracet. Ale pokud bude mít pocit, že tě má upíchnutou pěkně v bezpečí doma, tak ne. Takže ve vlastním zájmu buď tajemná, nemusí vědět, žes byla jen u rodičů. tummenupp

Musíš to narafičit tak, aby mu docvaklo, že je něco jinak big_smile

Upravil(a) Andromeda (2. 2. 2007 18:25)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#61 2. 2. 2007 18:30

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

myslím, že dobrý je to co psala Simply, ty budeš mít klid a on se chytne za nos, když nemá důvod na něj čekat, nechápu proč tedy dítě chtěl?

Není tady

 

#62 2. 2. 2007 18:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: manžel po porodu

Vydrž a až bude miminko větší a nebudeš kojit, trvej na tom, že tě musí v péči vystřídat, abys také mohla někam jít. Trvej na tom nekompromisně - oznam dopředu, dne toho a toho v tolik hodin jdu.. a jdi, i kdybys měla pak sedět za rohem na lavičce! Když se stane, že nebude v určenou dobu doma, pak přitvrdíš - počkᚠaž přijde domů, strčíš mu dítě se slovy promiň, zrovna mám důležitou schůzku, nevím kdy přijdu...
Je to otec a musí se starat, ty také mᚠprávo na odpočinek. V současné situaci si neumím představit, kdybys třeba teď v chřipkovém období onemocněla nebo kdyby bylo nemocné dítě i ty....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#63 2. 2. 2007 18:48

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: manžel po porodu

vany27 napsal(a):

Píšete,že mám mu dítě dát na celý den..jenže on vstává do práce v 4 ráno..a přichází kolem 21hodi!!!!! ¨tak nevím,jak to udělat!

Pokus se mu vysvětlit, že je hezké, že má motorku, ale tobě tvé koníčky taky chybí a potřebuješ, aby se o malou občas postaral i on. Neříkej, že má na každý den práci na 17 hodin. Jedno odpoledne v týdnu by ti mohl pomoci, ne? smile
Drž se.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#64 2. 2. 2007 19:05

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: manžel po porodu

Tedy vážení, já vám fakt nevím. va

Obvykle jsem k nářkům zdejších žárlivek a spol. dost kritická, protože mnohdy ty své mužíčky obviňují a uzurpují téměř neprávem, ale v tomto případě jsem se tedy fakt namíchla.

Možná to bude tím, že jsem sama těhu - pak se to dá omluvit hormonálním zatemněním mého mozku, ale přesto: nemáte pocit, že právě vany je ta, která potřebuje oporu?

Já si tedy ulevím naplno: její manžel je dítě a jediné, co zaslouží, je pořádnou nakládačku přes celou hubu, aby se frajírek s motocyklem vzpamatoval.

Ta chudinka, co mám pipinu ještě celou roztrhanou z porodu (sorry roll) se bude moc doma přetrhnout, aby jí to slušelo, aby si vymýšlela, že nebyla "jen" u rodičů, aby bylo "o co doma přicházet". A přitom je to právě ona, která je teď oslabená a měla by mít veškerou podporu své drahé polovičky.

Já nevím, proč si chlap v jeho psychickém stavu pořizuje dítě! To jako nevěděl předem, že je to infantilní ješitný blb? Tak to je škoda, protože si mohl ušetřit výčitky ze strany své ženy, mohl si dál žít free as a bird a jeho ženuška si mohla najít slušnýho chlapa, kterej si bude své ženy vážit už za to, že mu porodila zdravou dceru.

Fuj - sem se tu vytočila skurt

Vany, nevím, co ti poradit. Počít dítě s dítětem je průser. Já se do toho pustila až ve chvíli, kdy jsem měla aspoň jakoustakou jistotu (úplnou nemᚠnikdy), že budoucí otec mého dítěte to dítě opravdu chce a těší se na něj. A tak se taky stalo, přítel je štěstím bez sebe. Bez sebe dozajista bude i z těch smradlavých hovínek a z těch všehovšudy 3 hodin spánku, které mu mimís vyměří, ale to se nedá nic dělat a já ho hodlám pěkně zapřáhnout.

Ne proto, abych mu to "osolila", ale proto, že dítě je nás obou a já budu bezpečně potřebovat zvl᚝ v šestinedělí pořádnou dávku psychické opory.

No, neporadila jsem ti nic. Promiň!pussa


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#65 2. 2. 2007 19:13

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: manžel po porodu

Avalonko, mᚠpravdu, ale když už je situace taková jaká je, tak už je pozdě plakat nad rozlitým mlíkem (v podobě nevyzrálého tatínka). Je pravda, že Vany je ta poslední, která by MĚLA NĚCO DĚLAT, to si myslím tu pochopili všichni... Jenže otázka zní, co s tím dělat, s tím nic nenaděláme big_smile (jejda, ta poslední věta se mi vážně povedla big_smile)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#66 2. 2. 2007 19:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: manžel po porodu

avalonko já myslím že jsi poradila a dobře, taky píšu že otec má povinnost se starat, ona to má teď o to horší že kojí... nedovedu si představit jak sama všechno nakupuje, stará s eo domácnost, chlapa i dítě... možná by ho měla nechat a si sám opere a uvaří...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#67 2. 2. 2007 19:20

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: manžel po porodu

Naprosto souhlasim s Avalonkou, docela koukam co jste schopne tolerovat. U mne by asi skoncil a kdyby ne hned, vztah uz by byl navzdycky narusen . Proste ted ma byt sve zene oporou a pokud to nedokaze, neverim ze na nej bude spolehnuti v jinych situacich.

Není tady

 

#68 2. 2. 2007 19:24

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: manžel po porodu

No, holky, já nevím zda si můžu dovolit být tak radikální - ale já bych ho snad kopla do pr.... Fakt asi jo. Ve 32 letech už by zodpovědnost mít opravdu měl - neříkám, kdyby mu bylo 25 let...

Já tyhle typy, co ve 40 "nevědí, zda jsou na vztah a otcovství dost zralí" úplně nesnáším. Mám na ně alergii (asi proto, že jsem podobným typem byla před časem taky postižená)  usch

Je mi vany líto - udělala chybu, když počala s takovým chlapem. Na druhou stranu se ale nabízí otázka, zda jen nesklízí shnilé ovoce za to, že byla trestuhodně naivní, když si ho vůbec brala a počínala. Neříkejte mi, že se předtím už neprojevoval jako poloblb, když je teď úplnej.

Upravil(a) avalonka (2. 2. 2007 19:26)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#69 2. 2. 2007 19:26

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: manžel po porodu

Já myslím že je to sobecký arogantní grázl a že se k ní tak chová, protože vidí že si to může beztrestně dovolit, ale to jí nepomůže....sama musí najít odvahu postavit se mu.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#70 2. 2. 2007 19:27

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: manžel po porodu

avalonka napsal(a):

Neříkejte mi, že se předtím už neprojevoval jako poloblb, když je teď úplnej.

tummenupp

Není tady

 

#71 2. 2. 2007 19:27

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

av

to nikdy dopředu nepoznᚠ...

Není tady

 

#72 2. 2. 2007 19:28

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: manžel po porodu

Nojo Bety, jenže jak se mu má stavět, když sotva stojí na nohou - v tom šestinedělí. To má jako ještě ztrácet drahocennou energii, kterou by měla věnovat dítěti, tím, že bude s manželem bojovat? To je přeci hrůza, co už se dneska po ženskejch nechce. Hele, ona není Xena.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#73 2. 2. 2007 19:29

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: manžel po porodu

vašek napsal(a):

av

to nikdy dopředu nepoznᚠ...

No tak to nevím, Vašku. Já si myslím, že pokud má člověk hrst zdravého rozumu, tak může po nějakém čase odhadnout s poměrně velkou (neříkám absolutní) pravděpodobností, jak ten druhý bude na určitou věc reagovat. A nebo nemusí ani odhadovat - stačí si předem s partnerem o závažných věcech promluvit - a sledovat jeho reakce, skutečně mu naslouchat.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#74 2. 2. 2007 19:30

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: manžel po porodu

ON nedospěl v otce, ON má teď motorku a kamarády....a jelikož kamarádi nejsou ženatí či otci, snaží se jim  přizpůsobit - to je prostě fakt....a není to, že by tě vyměnil z a motorku...vždy ti píše sms jako dřívě a sám se asi "probírá" ze svého otcovství, které na něj samozřejmě taky dolehlo, ale je za "tvrďáka"....

Buď v klidu, výčitkama nic nespravíš, nebo nějakým honěním do otcovství...to by bylo jen horší....až přijede  v klidu se ho zeptej, jaké to bylo, věř, že se rozpovídá a i s dítkem pohraje, ale fakt  nelze nutit, to by mělo opačný účinek....

...nebo taky prostěmůžeš zamknout na dva západy, a až bude bouchat po třech dnech, že se tatík vrátil domů, tak prostě otvírat nebudeš se slovy a si táhne, odkud přišel, ale to bude začátek Vašeho konce... jo, vypadá to ode mně jako na radu, že JEN ty bys měla či mohla ustoupit....záleží na tobě, zkusit to můžeš a přejít nakonec do útoku taky...
těžko radit, ty ho znᚠnejlíp a ty víš, kam až můžeš zajít - a hlavně kam až chceš zajít....
nakonec on se odreagovává motorkami od tatínkovských povinností, a ty se můžeš odreagovávat  chatem ...(když při malém mimi jsi pořád doma)

ale buď v klidu, zkus se usmívat a prostě žít...pro tebe jen skončila ( na chvíli) jedna etapa života, nastala nová s dítkem, užij si  to...představ si, jak asi budeš na tuto dobu koukat za 10 let...no, těžko říct, tak zkus přemýšlet

Vše má svoje plus a minus, takhle to ber  a fakt zkus na ten život juknout pozitivně, nakonec na tom světě nejme až tak dlouho, tak proč SEBE trápit?!?

Není tady

 

#75 2. 2. 2007 19:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: manžel po porodu

avalonka napsal(a):

Nojo Bety, jenže jak se mu má stavět, když sotva stojí na nohou - v tom šestinedělí. To má jako ještě ztrácet drahocennou energii, kterou by měla věnovat dítěti, tím, že bude s manželem bojovat? To je přeci hrůza, co už se dneska po ženskejch nechce. Hele, ona není Xena.

Přečti si co jsem napsala v 18.47 !!!!  To je blbost co teď píšeš, to jsem nikdy neřekla ani nenaznačila, právě naopak...


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů