Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 25. 2. 2007 17:42

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

vany

vydrž ono se to nějak ukáže, musíš myslet na sebe a malou a užíbej si to, protože děti rostou jako z vody :-)

Není tady

 

#227 25. 2. 2007 18:08

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

ahojte smile

myslím,že drogy nebere!!! Ježíš!!! To by přece nemohl denně strávit až 10 hodin v autě bez nehody!!!!! On je strašně urputný a tvrdohlavý..když si něco usmyslí,tak těžko poleví..... takže skoro nejí,denně chodí běhat,a několikrát týdně hraje hokej....

zapomněla jsem dodat důležitou věc!!! on než začal hubnout měl rohodně z čeho brát !!!!! big_smile !!! Ted je v podstatě na své váze,kterou měl,když hral profi-hokej...takže  v podstatě zas až tak vyhublý není,jen se to okolí zdá,jelikož ho zná,,,no prostě ho zná jako takového usazeného tatku.... s pupíkem ( což je asi přesně to,co se mu ted hnusí !! )

Strašně moc se snaží užívat si malé a mám výčitky ,protože sama na sobě cítím,že to štěstí není tak odevzdané a naprosto plné....tka jak by to asi mělo být!!! prostě..jak to vysvětlit-- dělená radost je daleko krásnější.... !!!! a i když se raduji s rodiči a kamarádkami...ten človek,se kterým bych to chtěla prožívat tak moc .tady prsotě není....

těžko se to popisuje,ale kdo má mimčo,tak asi ví.... sad

dny zvládám jakž takž -- ale večery .jsou--- no.... strašně bolí..pořád....

mějte se !

Není tady

 

#228 1. 3. 2007 18:39

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel po porodu

Vany ozvi se někdy, jak Ti roste holčička?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#229 1. 3. 2007 22:24

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

Ahoj Irenko smile zdravím po delší době smile Natálka roste jako z vody... smile včera měla mininarozeninky.. smile měla 2 měsíce smile a už má 5,5 kila a měří 60 cm smile !!!!  Bude to vysoká slečna po mně smile !!!

Tatínek je stále mimo...a momentálně je i mimo domov... otevírá tu novou pobočku..takže jsme absolutně bez kontaktu... prý jen tchánovi řekl,že nechápe,proč tak tlačím na rozvod...jestli se prý chci jako znovu vdávat nebo co !!!! ???
Tak nevím..asi si myslí,že budeme 10 let manželé a pak se štastně rozvedeme.nebo nevím,jak si to představuje,každopádně,já ted s ním v kontaktu nejsem...
naolánovala jsem si plno návštěv po celé republice...a  v dubnu letím do toho Londýna ..takže ted to dávám k ledu a říkám si,že prostě manžel není..... neexistuje.....

a co bude v dubnu..to se uvidí.....

každopádně..... snažím si vážit si sama sebe a najít své vnitřní bohactví a úroveň,tak jak mi tady radili smile a snad se mi to daří smile úspěšně jsem zhubla že mám dobré i rifle 2 roky staré smile ..mám nový účes a snažím se naučit žít sama,snažím se radovat z každého dne a hlavně.... rozhoda jsem se ,.že se už nebudu snižovat k nějakým smskám manželovi.. pokud on nepovažuje za vhodné poptat se,jeslti žiju a jak se má naše dcera..tak prostě já už žádnou aktivitu vyvíjet nehodlám !!!! A pořád si říkám...je to jeho prohra,jeho ztráta a on ačkoliv si to neuvědomuje ztrácí mnohem mnohem víc než já !!!! a ačkoliv ted je v pohodě.jednou ho to bude určitě bolet..vím to..a ač jsem člověk přející a nezákeřný...tuhle bolest mu přeji..at si ten kalich vypije až do dna !!! .
pro mě .... je to pořád  težké,protože pohled na jeden kartáček v koupelně ve mně pořád vyvolává smutek..ale  ačkoliv mě to občas přepadne..tak je to mnohem lepší než před 14dny....

a třeba to bude každým dnem lepší..... třeba....
Momentálně stejně nic nenadělám....

čas asi ukáže..... 

no...a asi se mu budete smát..ale občas si vykládám karty..
a 4 krát mi vyšlo,.že mám myslet pozitivně a neztrácet naději a hlavně se nesnažit výsledek uspěchat...a na květen mi vyšla opravdu srandovní karta...-- karta manželství..... která mi v květnu hodně pomůže..tak jsem se nasmála...ale poppravdě.. trochu mi naskočila husí kůže..jelikož karta o manželství je v těch mých kartách jen jedna jediná smile----takže je fakt náhoda,že jsem jí vytáhla...

asi se mi budete smát..jen chci říct.že že díky karet jsem věděla,že jsem ten měsíc co jsem otěhotněla těhotná dřív,než jsem si udělala test smile ---  prostě náhody smile ale třeba když člvoěk v něco věří,tak se to opravdu stane smile --.

Upravil(a) vany27 (1. 3. 2007 22:28)

Není tady

 

#230 1. 3. 2007 22:36

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

vany 27

když tě čtu jsi na tom mnohem líp než na začátku, to je dobře mám z tebe radost :-)

Není tady

 

#231 1. 3. 2007 22:37

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel po porodu

Jak si je vykládáš, já bych to také chtěla pro zábavu zkusit?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#232 1. 3. 2007 22:39

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

vašku smile snad ano.... sice mě to opravdu dost přepadá a když se o něm bavím..stále se mi chvěje hlas..ale musím být silná ¨!!! říkám si,že Naty si to zaslouží,,abych byla v pohodě a ona spokojené miminko !!!! pořád si jsem si říkala,že jsem obět já..ale dochází mi,že vlastně ve své podstatě..se učinil obětí on sám !!

Není tady

 

#233 1. 3. 2007 22:41

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

jo jo ale na to příjde až bude pozdě a malá roste jako z vody :-)

Není tady

 

#234 1. 3. 2007 22:41

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

Irenka21 napsal(a):

Jak si je vykládáš, já bych to také chtěla pro zábavu zkusit?

Irenko..jsou to takové zvláštní karty..jmenují se andělskéí!! je to jednoduché....jsou tam obrásky a popisky....a knižka,kde je povídání o každé kartě..a taky způsoby vykládání.. dají se koupit... je to taková sranda..ale kupodivu mi to docela často vychází...

počkej..zkusím je pohledat na nentu a hodím ti odkaz.

Není tady

 

#235 1. 3. 2007 22:42

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Není tady

 

#236 1. 3. 2007 22:42

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

a neboj..ačkoliv vypadají tak nějka ...no .... nebesky...rozhodně nejsem v žádné sektě big_smile !

Není tady

 

#237 1. 3. 2007 22:46

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel po porodu

Naši kluci byli jako malí celí macatí a potom, jak začali chodit, vyrostli do výšky a v pubertě se z nich udělaly ramenaté tyčky vysoké dva metry, ani už nevzpomínám, jak byli miminka, Jiří měl kolem 4,5 kg a Jan kolem pěti, v roce měl Jirka 12kg a Jan 13, uteče to všechno jako voda a budeš mít slečnu, pěkně si to užívej , ono se to totiž nedá vrátit, hodně si s ní povídej a mazli ji, kluci se mazlí večer i při svém věku a velikosti, hladím jim ty dlouhatánské noky, škrábu záda a vlasy, je to takový vklad jistoty do života, aby se jednou mazlili se svojí ženou a dětmi a měli šastný život. Janovi jsem taky u usínání zpívala, jako mimi to měl rád a hladila čelíčko, on zavřel očička a potáhl dudu a byl tuhý. Jiří chtěl chovat a chtěl mít pořád kontakt, no a dnes jdu třeba, že se máme někde sejít ,a když mne uvidí, klidně jdou a na ulici mi dají pusu na tvář, musím si užívat , za chvíli už oba utečou na VŠ.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#238 1. 3. 2007 22:46

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

vašek napsal(a):

jo jo ale na to příjde až bude pozdě a malá roste jako z vody :-)

jeho chyba........

a i kdyby na to přišel zítra..už včera bylo pozdě !!! malá se mění každým dnem !!!!! a některé její pokroky už prostě prošvihl !!!!! třeba první hlasitý smích !!!!!!!! opětovaný úsměv !!! plno krásných věcí..které mi ze srdce nikdo nevezme !!!!! smile hjarta

Není tady

 

#239 1. 3. 2007 22:52

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: manžel po porodu

vany, mám z tebe moc velkou radost tillfreds


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#240 1. 3. 2007 22:53

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: manžel po porodu

vany27 napsal(a):

ahoj všichni..

jsem docela v krizi a obracím se na Vás,protože potřebuji radu... vysvětlení..názor...a nebo třeba slyšet .... že se to někomu stalo taky.... sad

Jsem s manželem celkem 9 let..... celých 9 let spolu žijeme..
z toho jsme teprve 3 roky manželé..

Před 10 měsíci.... jsme se rozhodli pro miminko..manžel být rád... nevím,jestli štastný jako blecha...ale byl prostě opravdu rád !!
Celé těhu probíhalo dobře...manžel se těšil z prvních pohybů... prohlížel fotky z ult..prostě..krásné období mého života...

jenže ke konci se začalo vše měnit.. do té doby. jsem většinou vyráželi všude spolu..jenže ke konci se vše změnilo..

manžel je podnikatel..... a dalo by se říct,že workoholik..jelikož je od rána do večera v práci a to i o víkendu.... ..
jak sám říká. potřebuje navazovat a udržovat kontakty..takže koncem roku je vždy plný progrma večírků a posezení..s partnery a zaměstnanci..amanžel prostě vždy v rámci vztahů !musí" jít.. !!
krom toho je vášnivý motorkář....takže další okruh jeho známých je parta motorkářů...

jelikž jsem měla termín na vánoce.... konec těhu jsem tedy trávila sama..prosila jsem manžela,at nikam nechodí... ale pořád říkal,že kdyby něco ,tak zavolam..
a vesele si pařil do rána.. pak vždy přišel...a neustále mi vyznával,jak mě miluje, a těší se na miminečko.atd.
nakonec jsme ale 14dni přenášela. a musela na vyvolání porodu...
porod se rozjel až v noci..a já mohla zavolat manžela..... manžel za mnou přijel přímo z baru!!sice nepil,aleprostě "musel " si jít sednou s přáteli !!!!!!!!!
narodila se nám krásná,zdravá dcera... manžel byl štastný a začla jí vehementě zapíjet s rúznými okruhy přátel.....
takže pařby nepřestaly..

manžel začal najednou hrozně hubnout....jelikož se s bratrem zblbli..že budou jezdit závody na motorkách a musé tedy zhubnout..
v práci má plno stresů, skoro nejí (zhubl 16 kilo za 2 měsíce) ..neskutečně mu stouplo sebevědomí ...a včera mi řekl,že už ho nebudu omezovat věčnými otázkami.kdy přijdeě..ty s námi vůbec nejsi a tak !!!

řekl,že je mu jedno,co dělám celý den.....že si přece mám najít program,že mě nepotřebuje špiclovat jako já jeho !!!! a že pokudbude chtít jet někam  s motorkářemi na pár dní tak prostě pojede..a já nic neudělám... pokud bude chodit pařit do rána..tak prostě jeto jeho věc...... s bratrem se úplně zblbli.....pořád se váží..hledají na netu motorky.. jsou oba nevrlý a slovně agresivní..
manžel vyrukoval s tímž,e už ho nebaví ten stereotyp!!!!! že bude jezdit na motorce a to mu stačí.ale rozvézt se nechce,odstěhovat ..to taky ne.... má zvraty nálad.. přes den je vystres,z práce-.. a protivný... večer přijde... políbí mě,řeknu ahoj miláčku..co miminko..hraje si s malou..a mě už si nevšímá..a pořád mlluví,že chce svobodu....

nechápu to... jsem v koncích,malá má teprve měsíc !!! a mu s ní stačí 20 minut denně !!! mě slovy odbývá ale smskách je jako dřív... posílá mi pusy.,oslovuje mě tak jako vždy...
ptala jsemse,jeslti mě miluje... ještě před týdnem mi psal,že nás miluje,holky jeho !! a dnes mi řekl,že mě má rád jako svou ženu,ale nemůžu čekat,že mě miluje jako na začátku !

!!!!

mám pocit,že se zbláznil,zajímá ho jen motorka.... parta motorkářů a práce......
a perlička je..že 100% stejná situace je u jeho bratra doma! švagromá mi řekla,že oba mluví to stejné !!! a to doslova !!!

jenže oni mají starší děti..já ne.. jsem sama... s dcerou a mám pořádné deprese!! mám pocit,že tohle nepřejde!!
Prosím poradte!! rodice jsou z nich obou neštastní....a nechápou co seděje,obzvláště smanželem,jelikož by mě vždy na rukou nosil!!

Prosím!!! Existuje něco jako porodní depresu u mužů ! Bolí mě srdce při představě,že buud vychovvávat svou dceru s někým jiným !!
Svého muže miluji....ale nikdy bych mu neublížila jako on mně!!!
momnetálně je na 3 dny pryč s partou na výstavě....... od rána ani nenapsal....... prostě.... je tady vlastně ještě šance,že se změní ??
Myslím,že jiná žena v tom není...s manželem je sex už od těhu na bodu mrazu,ale díky toho jeho workoholismu si opravdu myslím,že mu sex ani nechybí!

zničil to nejkrásnější období,na kteérjsem se těšila celý život....a já nevím..co dál!! ztratit jej nechci,,ale mám přece svou cenu!Je mmi 27 let,manželovi 32 a jeho bratrovi 40 !

Už týden mám pocit,že tou bolestí snad prasknu a z těch nervů určitě ztratím i mlíko !! sad
čekám na jakoukoliv odpověd !!děkuji

Úplně tě chápu co teď prožíváš. Můj manžel si v létě taky koupil motorku do té doby jsme řešili dítě, říkal, že chce miminko a jakej bude skvělej otec. Přes týden pracuje mimo domov a vrací se na víkendy. Od té doby co máme motorku se bojí se mnou i spát, řekl mi, že si chce ještě užít mládí a, že chce abych na motorce jezdila s nim no a když jsme si už koupili helmy a oblečení za několik tisíc, tak přeci teď nemohu přijít do jiného stavu. Kdykoliv má volnou chvíli jezdí s kamarády na motorce, mě bere sebou málokdy, záměrně se vyhýbá sexu, protože neberu antikoncepci. Já jsem se začala bát otěhotnět, protože mám strach, že bych na dítě byla sama, protože jeho kamarádi jsou také zatím bezdětní. Moje chyba dovolím mu vše a potom zírám, prostě je máme rádi a chceme aby byli šastný a tak na to doplácíme.

Není tady

 

#241 1. 3. 2007 22:55

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

Irenka21 napsal(a):

Naši kluci byli jako malí celí macatí a potom, jak začali chodit, vyrostli do výšky a v pubertě se z nich udělaly ramenaté tyčky vysoké dva metry, ani už nevzpomínám, jak byli miminka, Jiří měl kolem 4,5 kg a Jan kolem pěti, v roce měl Jirka 12kg a Jan 13, uteče to všechno jako voda a budeš mít slečnu, pěkně si to užívej , ono se to totiž nedá vrátit, hodně si s ní povídej a mazli ji, kluci se mazlí večer i při svém věku a velikosti, hladím jim ty dlouhatánské noky, škrábu záda a vlasy, je to takový vklad jistoty do života, aby se jednou mazlili se svojí ženou a dětmi a měli šastný život. Janovi jsem taky u usínání zpívala, jako mimi to měl rád a hladila čelíčko, on zavřel očička a potáhl dudu a byl tuhý. Jiří chtěl chovat a chtěl mít pořád kontakt, no a dnes jdu třeba, že se máme někde sejít ,a když mne uvidí, klidně jdou a na ulici mi dají pusu na tvář, musím si užívat , za chvíli už oba utečou na VŠ.

To je krásné !!!! smile !! Taky věřím,že Naty bude jednou taková !!!! Je krásné,když vidím,jak mě pozná a miluje,když je u mne..jsem na to pyšná !!!!a citím takové obrovské vnitřní štěstí !!! jen mě mrzí.že Natynka hltá každý mužský hlas..... je vážně poznat,jak okamžitě změní výraz a radostně se na každého mužského směje !!!! je tak krásná..
a já v téch chvílích manžela opravdu nenávidím za to ,že jí ochuzuje o tuto radost.. !!!

Pořád ji mazlím a povídám na ni smile a ona ..i když má teprve  2 měsíce,tak je děsně živá a ukecaná smile paní doktorka řekla,že to bude sportovec. (asi po tatínkovi) a výrazná osobnost...že to ještě neviděla big_smile !!u píchání naušnic ani nebrečela..jen se děsně vztekala..mlátila kolem sebe rukama a hudrovala big_smile !!!prostě ..kdyby mluvila..tak bych to nechtěla slyšet big_smile !!

Není tady

 

#242 1. 3. 2007 22:56

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

vany27 napsal(a):

vašek napsal(a):

jo jo ale na to příjde až bude pozdě a malá roste jako z vody :-)

jeho chyba........

a i kdyby na to přišel zítra..už včera bylo pozdě !!! malá se mění každým dnem !!!!! a některé její pokroky už prostě prošvihl !!!!! třeba první hlasitý smích !!!!!!!! opětovaný úsměv !!! plno krásných věcí..které mi ze srdce nikdo nevezme !!!!! smile hjarta

tummenupp

Není tady

 

#243 1. 3. 2007 23:00

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

pipi napsal(a):

vany27 napsal(a):

ahoj všichni..

jsem docela v krizi a obracím se na Vás,protože potřebuji radu... vysvětlení..názor...a nebo třeba slyšet .... že se to někomu stalo taky.... sad

Jsem s manželem celkem 9 let..... celých 9 let spolu žijeme..
z toho jsme teprve 3 roky manželé..

Před 10 měsíci.... jsme se rozhodli pro miminko..manžel být rád... nevím,jestli štastný jako blecha...ale byl prostě opravdu rád !!
Celé těhu probíhalo dobře...manžel se těšil z prvních pohybů... prohlížel fotky z ult..prostě..krásné období mého života...

jenže ke konci se začalo vše měnit.. do té doby. jsem většinou vyráželi všude spolu..jenže ke konci se vše změnilo..

manžel je podnikatel..... a dalo by se říct,že workoholik..jelikož je od rána do večera v práci a to i o víkendu.... ..
jak sám říká. potřebuje navazovat a udržovat kontakty..takže koncem roku je vždy plný progrma večírků a posezení..s partnery a zaměstnanci..amanžel prostě vždy v rámci vztahů !musí" jít.. !!
krom toho je vášnivý motorkář....takže další okruh jeho známých je parta motorkářů...

jelikž jsem měla termín na vánoce.... konec těhu jsem tedy trávila sama..prosila jsem manžela,at nikam nechodí... ale pořád říkal,že kdyby něco ,tak zavolam..
a vesele si pařil do rána.. pak vždy přišel...a neustále mi vyznával,jak mě miluje, a těší se na miminečko.atd.
nakonec jsme ale 14dni přenášela. a musela na vyvolání porodu...
porod se rozjel až v noci..a já mohla zavolat manžela..... manžel za mnou přijel přímo z baru!!sice nepil,aleprostě "musel " si jít sednou s přáteli !!!!!!!!!
narodila se nám krásná,zdravá dcera... manžel byl štastný a začla jí vehementě zapíjet s rúznými okruhy přátel.....
takže pařby nepřestaly..

manžel začal najednou hrozně hubnout....jelikož se s bratrem zblbli..že budou jezdit závody na motorkách a musé tedy zhubnout..
v práci má plno stresů, skoro nejí (zhubl 16 kilo za 2 měsíce) ..neskutečně mu stouplo sebevědomí ...a včera mi řekl,že už ho nebudu omezovat věčnými otázkami.kdy přijdeě..ty s námi vůbec nejsi a tak !!!

řekl,že je mu jedno,co dělám celý den.....že si přece mám najít program,že mě nepotřebuje špiclovat jako já jeho !!!! a že pokudbude chtít jet někam  s motorkářemi na pár dní tak prostě pojede..a já nic neudělám... pokud bude chodit pařit do rána..tak prostě jeto jeho věc...... s bratrem se úplně zblbli.....pořád se váží..hledají na netu motorky.. jsou oba nevrlý a slovně agresivní..
manžel vyrukoval s tímž,e už ho nebaví ten stereotyp!!!!! že bude jezdit na motorce a to mu stačí.ale rozvézt se nechce,odstěhovat ..to taky ne.... má zvraty nálad.. přes den je vystres,z práce-.. a protivný... večer přijde... políbí mě,řeknu ahoj miláčku..co miminko..hraje si s malou..a mě už si nevšímá..a pořád mlluví,že chce svobodu....

nechápu to... jsem v koncích,malá má teprve měsíc !!! a mu s ní stačí 20 minut denně !!! mě slovy odbývá ale smskách je jako dřív... posílá mi pusy.,oslovuje mě tak jako vždy...
ptala jsemse,jeslti mě miluje... ještě před týdnem mi psal,že nás miluje,holky jeho !! a dnes mi řekl,že mě má rád jako svou ženu,ale nemůžu čekat,že mě miluje jako na začátku !

!!!!

mám pocit,že se zbláznil,zajímá ho jen motorka.... parta motorkářů a práce......
a perlička je..že 100% stejná situace je u jeho bratra doma! švagromá mi řekla,že oba mluví to stejné !!! a to doslova !!!

jenže oni mají starší děti..já ne.. jsem sama... s dcerou a mám pořádné deprese!! mám pocit,že tohle nepřejde!!
Prosím poradte!! rodice jsou z nich obou neštastní....a nechápou co seděje,obzvláště smanželem,jelikož by mě vždy na rukou nosil!!

Prosím!!! Existuje něco jako porodní depresu u mužů ! Bolí mě srdce při představě,že buud vychovvávat svou dceru s někým jiným !!
Svého muže miluji....ale nikdy bych mu neublížila jako on mně!!!
momnetálně je na 3 dny pryč s partou na výstavě....... od rána ani nenapsal....... prostě.... je tady vlastně ještě šance,že se změní ??
Myslím,že jiná žena v tom není...s manželem je sex už od těhu na bodu mrazu,ale díky toho jeho workoholismu si opravdu myslím,že mu sex ani nechybí!

zničil to nejkrásnější období,na kteérjsem se těšila celý život....a já nevím..co dál!! ztratit jej nechci,,ale mám přece svou cenu!Je mmi 27 let,manželovi 32 a jeho bratrovi 40 !

Už týden mám pocit,že tou bolestí snad prasknu a z těch nervů určitě ztratím i mlíko !! sad
čekám na jakoukoliv odpověd !!děkuji

Úplně tě chápu co teď prožíváš. Můj manžel si v létě taky koupil motorku do té doby jsme řešili dítě, říkal, že chce miminko a jakej bude skvělej otec. Přes týden pracuje mimo domov a vrací se na víkendy. Od té doby co máme motorku se bojí se mnou i spát, řekl mi, že si chce ještě užít mládí a, že chce abych na motorce jezdila s nim no a když jsme si už koupili helmy a oblečení za několik tisíc, tak přeci teď nemohu přijít do jiného stavu. Kdykoliv má volnou chvíli jezdí s kamarády na motorce, mě bere sebou málokdy, záměrně se vyhýbá sexu, protože neberu antikoncepci. Já jsem se začala bát otěhotnět, protože mám strach, že bych na dítě byla sama, protože jeho kamarádi jsou také zatím bezdětní. Moje chyba dovolím mu vše a potom zírám, prostě je máme rádi a chceme aby byli šastný a tak na to doplácíme.

No... je to tak... dokud jsem neotěhotněla..tak většinou jezdil se mnou !(taky mám super oblečení a boty smile .... jenže ..jakmile jsme otěhotněla...tak bylo po ježdění..a najednou ...se nějak chytl party..a je to ...

bohůžel..nejsme typ,co by něco zakazoval....a ani nevěřím,že by to mělo efekt..ale v tomto případě..na to bohůžel doplácíme.... škoda..že já to zjistila o kousíček později než ty ... sad  (a ten kousíček má ted už 5,5 kila smile a jmenuje se Natálka smile
kolik má tvůj manžel roků ????

Není tady

 

#244 1. 3. 2007 23:03

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

tak ted se tady spokojeně usmívám smile ..že ze mě máte takovou radost !!!! smile fakt..cítím takovou nějakou vnitřní sílu..a odhodlání...protože najednou mám pocit,že to nějak zvládnu..at už to dopadne tak jak má... nebudu lhát..někde uvnitř pořád doufám,že se to třeba změní..ale zároven už tak nějak jsem připravena i na tu druhou...variantu.....

sakra..žiju jen jednou !!!! je opravdu škoda... život prosmutnit!!!! jen doufám,že mi tahle vnitřní síla a nalezený klid..vydrží co nejdéle a zítra se nesesypu nad nějakou fotkou z dovolené !!!!

Ale sama cítím,že jsem na tom líp... a už jen to je pozitivní zpráva.... smile

Není tady

 

#245 1. 3. 2007 23:23

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel po porodu

Právě jsem v tom obchodě uvalila 2000 za knížky s kartami a přípravy na zkoušky na právnickou fakultu a ještě maturitní otázky, tak díky za typ.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#246 1. 3. 2007 23:26

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel po porodu

No ona se otáčí po mužském hlasu, protože je to něco nového, nic jiného tomu nepřikládej, naši kluci se zase pořád otáčí za dívčími zadečky.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#247 2. 3. 2007 16:52

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

:-))))))))))

Není tady

 

#248 5. 3. 2007 21:04

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

Včera se manžel ozval...a přijel 100km z té nové pobočky,že by chtěl vidět malou... tak jsme si s ní spolu asi 2 hodiny hráli,jáale pak měla už domluvenou cestu..takže jsem musela jet...manžel byl asi po 1,5 měsíci opět normální (/ale bylo to zvláštní-najednou mi přišlo divné,že si nalil !moje! pití a díval se na me,když kojím..prostě ... skoro jsem se styděla..děs! Odprovodil me k autu,na¨ložil kočárek,rozloučil se s malou a řekla jsem teda ahoj a nasedala do auta.-řekl taky ahoj...a šel mi dát pusu na rozloučenou,no... dlouho jsme se objímali...několikrát mě políbil a hladil po vlasech....asi 2krát zopakoval,at jedu opatrně a že mi to hrozně slusí,hladil me po tváři ... a pak jsme se tedy rozloučili..on odjel zpět do pobočky a já  přes 200 km daleko k sestřenici... o ničem jsme se nebavili,nic jsem neřešila...a myslím,že tak to bylo asi nejlepší.protože to by jej asi opět odehnalo... uvidíme..jak to bude pokračovat..každopádně po 1,5 měsíci jsme se alespon chvili k sobě chovali zas jako manželé...

Není tady

 

#249 5. 3. 2007 21:15

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: manžel po porodu

super :-)) udělala jsi moc dobře

Není tady

 

#250 5. 3. 2007 22:05

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: manžel po porodu

vašek napsal(a):

super :-)) udělala jsi moc dobře

smile
pochopila jsem ,že na něj platí vše opačně než chci..pokud něco chce udělat..rozmyslí se sám ..a vzhledem jeho povaze.... nemá cenu na něj tlačit..
asi se bavil se švagrem.protože ten řekl tchánovi,že si myslí,že kdybychom jej nehrotili pitomýma smskama ( hlavně tchýně a já) tak by už byl zřejmědávno doma....

no..je to možné--nevím..
napsala jsem mu předevčírem poslední zprávu-a to ,že jsem si vědoma sama některých chyb v našem vztahu a že pokud se rozhodne vrátit,že jsem ochotna to přejít bez výčitek..a otázek.prostě..že pokud se rozhodne to ještě zkusit ..tak bych chtěla začit prostě znova..s čistým štítem...
a že si myslím.že těch našich společných 9 let a celé manželství a hlavně natálka za to stojí to aspon zkusit
,,víc nic jsem nenapsaala  a je to už opravdu posledni věc,kteou jsem ochotna udělat...k tomu,aby si uvědomil,co je důležité..

prostě.... ted už to nechám na čase a ten ukáže..

a ještě něco..včera..když přišel.... tak se usmál zas tak..jako tomu bylo každý večer.... prostě... zase jsem po dlouhé ¨době viděla...že se na mě možná i těšil.....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů