Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 4. 2013 22:18

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Menopauza

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

No já přestala menstruovat. Doktorka mi pak udělala vyšetření hormonální hladiny a bylo to jasné.

Podle toho to právě nepoznám smile

Ale podle hormonů se to pozná spolehlivě.

Není tady

 

#52 4. 4. 2013 6:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Menopauza

Bigben61 napsal(a):

No, trochu jsem si o tom přečetl a dost mě to vyděsilo. Snad to nebude tak hrozný.

Vadilo by mi, kdyby se můj partner takhle vyptával na veřejném fóru na tyto záležitosti související se mnou a uváděl o mně nějaké bližší údaje - třeba věk.
To si můžeš načíst i na netu, nemusíš se takhle ptát. Určitě jsi tak chytrý, že si to najdeš.
Vadilo by mi, kdyby můj partner chtěl o tomto ohledně mě s někým diskutovat.
Ty se starej o svůj přechod a ženě nech ten její. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 4. 4. 2013 15:15

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Menopauza

Eva. napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

No, trochu jsem si o tom přečetl a dost mě to vyděsilo. Snad to nebude tak hrozný.

Vadilo by mi, kdyby se můj partner takhle vyptával na veřejném fóru na tyto záležitosti související se mnou a uváděl o mně nějaké bližší údaje - třeba věk.
To si můžeš načíst i na netu, nemusíš se takhle ptát. Určitě jsi tak chytrý, že si to najdeš.
Vadilo by mi, kdyby můj partner chtěl o tomto ohledně mě s někým diskutovat.
Ty se starej o svůj přechod a ženě nech ten její. smile

Promiň, ale já na tom nevidím nic špatného. Žiju s manželkou skoro 30 let a tak mě zajímá co by se mohlo dít a myslím, že by se na menopauzu měl připravit i chlap (myslím, aby to partnerce nedělal ještě horší než to je).


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#54 4. 4. 2013 15:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Menopauza

Přečíst si něco o tom ano, ale ne diskutovat někde na vlákně, uvádět věk partnerky, případně další konkrétní věci. Psát o své manželce (bez jejího souhlasu?), kolik jí je a kolik měsíců nemá menstruaci.. Mně by se nelíbilo, kdyby tohle dělal můj partner. Přijde mi to hodně intimní záležitost, pokud o tom nepíše ona sama. Nepochopils, co jsem napsala.

Upravil(a) Eva. (4. 4. 2013 15:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#55 4. 4. 2013 17:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Menopauza

Bigbene, taky mi to přijde divný, ptát se na takový intimní věci na ženský diskuzi. Prostě ujetý. Až to přijde, tak to přijde, měl by sis o tom promluvit se svou ženou doma ,protože stejně to má každá jinak.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#56 4. 4. 2013 17:46

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Menopauza

Myslím, že mi nerozumíte, ale chápu to.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#57 4. 4. 2013 19:47

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Menopauza

A proč by se tu nemohl na něco, co ho zajímá, zeptat? Vždy se tu řeší hodně intimních témat, rozvody, nevěry, vztahy rodičů a dětí apod. Nenapsal nic, podle čeho by ho někdo mohl identifikovat, nebo jeho manželku. jen si myslím, Bigbene, že se tady nic relevantního nedozvíš, spíš si najdi nějaké odborné článečky, příp. přímo klimakterickou poradnu, pokud mᚠkonkrétní dotaz.

Není tady

 

#58 4. 4. 2013 19:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Menopauza

Ivano - protože je to intimní věc  ženy. Upřímně vadilo by mi, kdyby můj manžel psal o mně kolik mi je let, a že už jsem neměla tři měsíce menstruaci, a jestli bych měla zajít ke gynekologovi.
Jestli se Bigben chce něco dozvědět o menopauze, stačí zadat do vyhledávače. Ale proč rozebírat svou manželku, jak to má ona? va

Upravil(a) dusička (4. 4. 2013 19:57)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 4. 4. 2013 20:03

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Menopauza

dusička napsal(a):

Ivano - protože je to intimní věc  ženy. Upřímně vadilo by mi, kdyby můj manžel psal o mně kolik mi je let, a že už jsem neměla tři měsíce menstruaci, a jestli bych měla zajít ke gynekologovi.
Jestli se Bigben chce něco dozvědět o menopauze, stačí zadat do vyhledávače. Ale proč rozebírat svou manželku, jak to má ona? va

Vždy´t nikdo neví, kdo je Bigben a kdo je jeho žena. Jak bys věděla, že to píše zrovna tvůj muž? A o tobě? Je to tu anonymní, aspoň doufám.

Není tady

 

#60 4. 4. 2013 20:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Menopauza

Ivana napsal(a):

dusička napsal(a):

Ivano - protože je to intimní věc  ženy. Upřímně vadilo by mi, kdyby můj manžel psal o mně kolik mi je let, a že už jsem neměla tři měsíce menstruaci, a jestli bych měla zajít ke gynekologovi.
Jestli se Bigben chce něco dozvědět o menopauze, stačí zadat do vyhledávače. Ale proč rozebírat svou manželku, jak to má ona? va

Vždy´t nikdo neví, kdo je Bigben a kdo je jeho žena. Jak bys věděla, že to píše zrovna tvůj muž? A o tobě? Je to tu anonymní, aspoň doufám.

pokus se o tebe někdo extrémně nezajímá , tak ano, mně už, ale vypátrali big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#61 4. 4. 2013 22:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Menopauza

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

dusička napsal(a):

Ivano - protože je to intimní věc  ženy. Upřímně vadilo by mi, kdyby můj manžel psal o mně kolik mi je let, a že už jsem neměla tři měsíce menstruaci, a jestli bych měla zajít ke gynekologovi.
Jestli se Bigben chce něco dozvědět o menopauze, stačí zadat do vyhledávače. Ale proč rozebírat svou manželku, jak to má ona? va

Vždy´t nikdo neví, kdo je Bigben a kdo je jeho žena. Jak bys věděla, že to píše zrovna tvůj muž? A o tobě? Je to tu anonymní, aspoň doufám.

pokus se o tebe někdo extrémně nezajímá , tak ano, mně už, ale vypátrali big_smile

Přesně tak, člověk nikdy neví... I mě tu našli sad I proto jsem změnila nick, i když jsem původně měla v úmyslu odejít úplně. Pak mi to chybělo. Snažím se nepsat už moc intimnějších věcí o sobě a svých blízkých.
A i kdyby byl anonymní, přijde mi to od BigBena vůči jeho paní neetické, rozepisovat se na veřejnosti zrovna o tomhle.
Vždy informací je všude dost, nechápu, co je to za exhibici, chtít o tom jako chlap diskutovat na ženském serveru.

Upravil(a) Eva. (4. 4. 2013 22:10)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#62 5. 4. 2013 8:00

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Menopauza

Myslím že pro řadu mužů není nic slastnějšího, než vypisovat na holčičím foru o  holčičích věcech , o vyschlých sliznicích a nepravidelné menstruaci a potížích při sexu ...........detailně .......a vy ste mu to zkazily .......big_smile

Není tady

 

#63 5. 4. 2013 8:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Menopauza

a vy ste mu to zkazily
Neboj... si najde něco jinýho... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#64 5. 4. 2013 8:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Menopauza

lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#65 5. 4. 2013 8:56

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Menopauza

dusička napsal(a):

Slyšela jsem, že menopauza je něco jako puberta. Lítaj hormony, nálady. Taktéž z vlastní zkušeností nemůžu popsat.

Ano, hormony se rozkyvaji a pak se to uklidni. To je vse. Ja jsem pozorovala navaly horka, jen nekdy. Navic KONCI defnitivne moznost otehotneno a tim padem strach z mozneho otehotneni.

Ja menopauzu povazuji za vyborny vynalez a darecek pro zeny. Sexualita vyborna, nikdy neotehotnim. Konec bolesti a krvaceni. HURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#66 5. 4. 2013 8:58

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Menopauza

Ivana napsal(a):

Já můžu napsat z vlastní zkušenosti, že jsem ani nevěděla, že nějaké klimakterium mám. Žádné návaly, pocení, změny nálad, nic. Jen už mám 10 let pokoj od otravné menstruace, což je super.

Bezva! ja jsem neco problemu mela, ale proti bolestive menstruaci proste nic  lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#67 5. 4. 2013 9:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Menopauza

Bigben61 napsal(a):

No, trochu jsem si o tom přečetl a dost mě to vyděsilo. Snad to nebude tak hrozný.

O zenach se uz par tisic lez pise, ze jsou sileny. To je furt to samy dokola. A ten duvod je ten, ze nejsou muzi. Tot vse. Muz je proste NORMA.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#68 5. 4. 2013 18:03

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Menopauza

Dobrý den všem! Ještě se jednou vracím ke svému příspěvku a chci to uzavřít. Myslím, že jsem nenapsal nic tak zvrhlého, za co bych se musel stydět. To, že je toto diskusní fórum vytvořené pro ženy akceptuji. Nikdy jsem se nechtěl nijak přetvařovat a tak tady vystupuji jako muž. Myslel jsem si, že když tady nenapíšu svoje jméno, adresu a číslo bytu a ani jméno mojí manželky, tak  jsem tady víceméně anonymní, ale asi to není pravda, když vám to tolik vadí, že uvádím např. kolik let je mojí ženě. O "vyschlých sliznicích" jsem tady nepsal a ani jsem se o nich nechtěl bavit. Když se řekne přechod nebo menopauza, tak se mi vybaví jeden můj přítel, který mi onehdy vyprávěl, jak se náhle změnilo chování jeho ženy. A protože je dost prchlivý, tak preventivně ujížděl na chatu, aby se s manželkou nehádal. Ta pak začala brát nějaké léky a je to v pořádku. Také mi vyprávěl o sexu mezi nimi, ale to už tady nebudu psát, abych nebyl za špatného. Myslím, že mezi kamarády a také mezi kamarádkami se tyhle věci více či méně řeší. Takže si tady řešte co chcete!!!


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#69 5. 4. 2013 18:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Menopauza

Bigben61 napsal(a):

Dobrý den všem! Ještě se jednou vracím ke svému příspěvku a chci to uzavřít. Myslím, že jsem nenapsal nic tak zvrhlého, za co bych se musel stydět. To, že je toto diskusní fórum vytvořené pro ženy akceptuji. Nikdy jsem se nechtěl nijak přetvařovat a tak tady vystupuji jako muž. Myslel jsem si, že když tady nenapíšu svoje jméno, adresu a číslo bytu a ani jméno mojí manželky, tak  jsem tady víceméně anonymní, ale asi to není pravda, když vám to tolik vadí, že uvádím např. kolik let je mojí ženě. O "vyschlých sliznicích" jsem tady nepsal a ani jsem se o nich nechtěl bavit. Když se řekne přechod nebo menopauza, tak se mi vybaví jeden můj přítel, který mi onehdy vyprávěl, jak se náhle změnilo chování jeho ženy. A protože je dost prchlivý, tak preventivně ujížděl na chatu, aby se s manželkou nehádal. Ta pak začala brát nějaké léky a je to v pořádku. Také mi vyprávěl o sexu mezi nimi, ale to už tady nebudu psát, abych nebyl za špatného. Myslím, že mezi kamarády a také mezi kamarádkami se tyhle věci více či méně řeší. Takže si tady řešte co chcete!!!

neber to tak, některé jsou háklivé a hysterické wink

Není tady

 

#70 5. 4. 2013 18:10

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Menopauza

Bigben61 napsal(a):

Dobrý den všem! Ještě se jednou vracím ke svému příspěvku a chci to uzavřít. Myslím, že jsem nenapsal nic tak zvrhlého, za co bych se musel stydět. To, že je toto diskusní fórum vytvořené pro ženy akceptuji. Nikdy jsem se nechtěl nijak přetvařovat a tak tady vystupuji jako muž. Myslel jsem si, že když tady nenapíšu svoje jméno, adresu a číslo bytu a ani jméno mojí manželky, tak  jsem tady víceméně anonymní, ale asi to není pravda, když vám to tolik vadí, že uvádím např. kolik let je mojí ženě. O "vyschlých sliznicích" jsem tady nepsal a ani jsem se o nich nechtěl bavit. Když se řekne přechod nebo menopauza, tak se mi vybaví jeden můj přítel, který mi onehdy vyprávěl, jak se náhle změnilo chování jeho ženy. A protože je dost prchlivý, tak preventivně ujížděl na chatu, aby se s manželkou nehádal. Ta pak začala brát nějaké léky a je to v pořádku. Také mi vyprávěl o sexu mezi nimi, ale to už tady nebudu psát, abych nebyl za špatného. Myslím, že mezi kamarády a také mezi kamarádkami se tyhle věci více či méně řeší. Takže si tady řešte co chcete!!!

radsi to nepis, ja to nechci vedet smile  Nic spatneho na tom nevidim ... ja bych se taky rada zeptala chlapu na par veci , ale oni takove diskuze jako zde nemaji


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#71 5. 4. 2013 22:28

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Menopauza

Grainne napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Dobrý den všem! Ještě se jednou vracím ke svému příspěvku a chci to uzavřít. Myslím, že jsem nenapsal nic tak zvrhlého, za co bych se musel stydět. To, že je toto diskusní fórum vytvořené pro ženy akceptuji. Nikdy jsem se nechtěl nijak přetvařovat a tak tady vystupuji jako muž. Myslel jsem si, že když tady nenapíšu svoje jméno, adresu a číslo bytu a ani jméno mojí manželky, tak  jsem tady víceméně anonymní, ale asi to není pravda, když vám to tolik vadí, že uvádím např. kolik let je mojí ženě. O "vyschlých sliznicích" jsem tady nepsal a ani jsem se o nich nechtěl bavit. Když se řekne přechod nebo menopauza, tak se mi vybaví jeden můj přítel, který mi onehdy vyprávěl, jak se náhle změnilo chování jeho ženy. A protože je dost prchlivý, tak preventivně ujížděl na chatu, aby se s manželkou nehádal. Ta pak začala brát nějaké léky a je to v pořádku. Také mi vyprávěl o sexu mezi nimi, ale to už tady nebudu psát, abych nebyl za špatného. Myslím, že mezi kamarády a také mezi kamarádkami se tyhle věci více či méně řeší. Takže si tady řešte co chcete!!!

radsi to nepis, ja to nechci vedet smile  Nic spatneho na tom nevidim ... ja bych se taky rada zeptala chlapu na par veci , ale oni takove diskuze jako zde nemaji

je to přesně tak, že se někdy chci zeptat žen na jejich názor a asi bych si to úplně netroufl u kolegyň nebo kamarádek, tak to zkouším tady, kde je to pro mě anonymní.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#72 3. 5. 2013 15:53

Zuzula
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2012
Příspěvky: 16

Re: Menopauza

Jéva, ty jsi  měla teda štěstí sad Mě postihl taky únik moči , pocení, nálady.. no je toho spousta! Známá mi doporučila vyzkoušet Elison, se kterým ona sama byla spokojená. Neváhala jsem a šla do toho taky. Ulevilo se mi šíleně! Má rychlé účinky, což bylo asi to nejdůležitější.

Není tady

 

#73 3. 5. 2013 16:03

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Menopauza

Bigben61 napsal(a):

je to přesně tak, že se někdy chci zeptat žen na jejich názor a asi bych si to úplně netroufl u kolegyň nebo kamarádek, tak to zkouším tady, kde je to pro mě anonymní.

Ale klidne, ve vsi slusnosti. Dozvedel ses neco? Ja nevim, kazda zena to ma jinak. Ja jsem nadmiru spokojena. nemusim se desit, ze otehotnim. Nemam menses, ktery byl v mem pripade horor. A sex je bezva.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#74 3. 5. 2013 16:59

šestka
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 113

Re: Menopauza

To nemůžete být rády, že tady zavítal chlap, který má zájem o svou ženu? A diskuse je anonymní, tak proč by se nemohl ptát a diskutovat?

Není tady

 

#75 4. 5. 2013 13:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Menopauza

Ivana napsal(a):

A proč by se tu nemohl na něco, co ho zajímá, zeptat? Vždy se tu řeší hodně intimních témat, rozvody, nevěry, vztahy rodičů a dětí apod. Nenapsal nic, podle čeho by ho někdo mohl identifikovat, nebo jeho manželku. jen si myslím, Bigbene, že se tady nic relevantního nedozvíš, spíš si najdi nějaké odborné článečky, příp. přímo klimakterickou poradnu, pokud mᚠkonkrétní dotaz.

holky ale přece neříkají, že se tu na to nesmí zeptat. jen to, že by jim to vadilo, kdyby to dělal jejich partner.
přiznám se, že tohle by vadilo i mně.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů