Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 2. 2007 21:48

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Jahody

Chtěla bych na balkoně pěstovat v závěsu převislé jahody. Poradíte jak na to ?

Není tady

 

#2 2. 2. 2007 1:09

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Jahody

Podívej se na www.starkl.com - jsou tam v nabídce stáleplodící popínavé jahody. Ikdyž Starkl je dost drahý, viděla jsem je loni u zahradníků levnější, určitě je budou prodávat. Nejlepší na pěstování jsou samozavlažovací truhlíky (např. Lebiš, i závěsné květináče), kde je ve spodní nádobě zásoba vody a knoty se dostává k rostlinám.
Ještě se podívej na www.Lebis.cz - pěstuje v truhlících a závěsech plno kytek, zeleninu...

Není tady

 

#3 2. 2. 2007 19:40

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Jahody

Super,dík. Lebis - skvělý.

Není tady

 

#4 3. 2. 2007 20:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jahody

Já jsem ty převislé jahody koupila normálně u nás v květinářství - předloni , kus za 45.- a plodily až do mrazu. Poněvadž je nemám kam na zimu umístit, tak jsem je pak hodila do záhonu a tam od té doby vegetují, přikryla jsem je trošku chvojím ale normálně přežily 2 zimy. Akorát teď už nejsou převislé ale zůstaly pak z nich keříčky...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 4. 2. 2007 14:33

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Jahody

Já kupovala jahody po 2 roky v Baumaxu.Je pravda že teda listy to mělo.Ale jahody? Asi jsem dělala něco špatně ?
Nevím jestli to bylo tím závěsným truhlíkem,nebo hlínou. Při mých ovocných výpěstcích bych ale tipovala že za to můžou ruce sad

Není tady

 

#6 4. 2. 2007 23:52

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Jahody

Anko, v truhlících je potřeba víc hnojiva a zálivky, víc vysychají. Ty samozavlažovací truhlíky jsou dobré. Mám zahradu na chatě, maminka byla nemocná, v těch největších vedrech jsem tam nemohla a bylo po nich, už se nevzpamatovaly. Pár sazenic jsem dala sousedce a ta je měla do podzimu.

Není tady

 

#7 13. 2. 2007 13:11

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Jahody

Už jsem si je objednala,tak to snad vyjde a samozavlažovací truhlíky zvládnou zavlažovat smile
Naštěstí je nebudu mít na jídlo,ale na okrasu.Když už na ně máme všichni alergii,chci se alespoň potěšit krásou
plodů smile

Není tady

 

#8 18. 2. 2007 17:37

verkakou
♥------
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 17

Re: Jahody

koupila jsem si vloni jednu sazenici a dala do závědsného truhlíku na balkon. Kvetla nádherně světle růžově, ale jahody na ní byly všehovšudy celkem 3. Chu nic moc. V říjnu přes mou péči sazenice zašla. Letos udělám ještě jeden pokus a pak už s jahodami na balkoně končím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů