Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 1. 2007 15:50

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Nevím jak to napsat.. Zjistila jsem že manžel má v práci svobodbou kolegyni, která ho asi chce dostat.. Píšou si, volají, on to bere jako povyražení, ale mě se smrtelně dotýká a nevím co s tím.. Už sme se kvůli tomu minulý měsíc skoro rozešli, on slíbil že nevěrný není, že je to jen kamarádka.. Ale mě se to jeví jinak..

Nevím co s tím, vyhrožování nepomáhá, když jsem na něj hodná tak je vše ok, ale vím že si píšou dál. Asi mi poradíte se rozvést, že mi za to nestojí, ale vím že mě miluje, že mě kvůli ní nehodlá opustit,ale prostě nechci aby si psali! Vím, je to holka od něj z práce, uvidí se denně, ale nechci aby nám zasahovala do života. Jednou jsem od ní přečetla zprávu, oslovuje ho šmudlíčku.. dumbom
Nechci ho ztratit, ale nevím jak proti mladé slepici kterou nezastaví ani snubní prstýnek bojovat. kapitulation

Není tady

 

#2 31. 1. 2007 15:53

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

No, myslím, že proti mladé slepici můžeš ty - coby starší slepice - použít stejné zbraně. Slepičí.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#3 31. 1. 2007 15:56

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Ale jaké? Být na něj hodná? Nebýt? Ponížit se rozbít jí úsměv?

Není tady

 

#4 31. 1. 2007 15:57

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Šmudlíčku. Tak to by pohnulo i se mnou a to už je co říct....
A nevyhrožovala bych jemu, ale udělala bych bu bu bu na ní dumbom
šmudlíčku roll

Není tady

 

#5 31. 1. 2007 15:57

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Ja osobne s timto zkusenost nemam,ale moje kamaradka zazila neco podobneho,resp.temer to same.S tom rozdilem,ze slo o pritele,ne o manzela..Taky mu psala kolegyne z prace,hodne hezka,trochu potvora,oslovovala ho zdrobnelinama apod.,on to bral taky jako povyrazeni,citil se jako velky borec, dopisoval si s ni,ona ho zvala porad na nejake spolecne akce...ale o nic neslo,nebyl moji kamosce neverny,jen mu to proste lichotilo,ze po nem ta holka"jede",ale chtel tu svoji holku a nevymenil by ji...nevim,jestli ti to pomuze,jen ti pisu,co mi vypravela kamaradka..

Není tady

 

#6 31. 1. 2007 16:01

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Já bych mu tedy rozhodně po oslovování "šmudlíčku" nevěřila ani slovo, že s ní nic nemá dumbom

Pracuju v teamu 10 CHLAPŮ A KDYBY JSEM s NĚJAKÝM MĚLA DŮVOD PSÁT SI TAKOVÉ OSLOVENÍ,MUSELA BYCH K TOMU MÍT JEN JEDEN DŮVOD.....

Zamysli se nad tím a nenech ze sebe dlouho dělat blbce !

Upravil(a) Santala (31. 1. 2007 16:04)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#7 31. 1. 2007 16:05

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Nevím, plánuje semnou budoucnost, říká že je ošklivá, že na mě nemá, pořád mi píše jak je jen můj.. Nebo je herec a měl by dostat Oskara.. On má kamarádek hodně, to mi nevadí, ale tohle je prostě moc. Buď je tak blbej že to nechápe a flirtuje s ní, nebo spolu opravdu něco mají. Ale to já nezjistím, jedině bych je při tom chytla :-(

Není tady

 

#8 31. 1. 2007 16:06

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

jo, jí je myslím 21, mě 26

Upravil(a) Pikola (31. 1. 2007 16:06)

Není tady

 

#9 31. 1. 2007 16:08

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Obávám se, že je to jen na něm butter Jestliže mu na tobě záleží - ty jsi mu řekla, že ti to vadí,ubližuje - zbytek je na něm.


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#10 31. 1. 2007 16:09

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

moc dobre ti rozumim sad . Mam to podobne. Jen to neni v praci, ale na skole. Spoluzacka - uhanela, az ho "uhnala" pro ni alespon ke kamaradstvi, spolecne i pracuji smile O pekna osloveni neni nouze. Rada? Pokousim se - Neresit . Vzdyt i sama mam kamarady. Tak se budu ridit, podle sebe soudim tebe. Treba to pomuze. Moc nad tim nepremyslej a mej na pameti, ze ma rad tebe! Jinak ostatni jeho kamaradky stravim, ale tuhle teda ne big_smile  Jej, prehledla jsem, ze si pisou smsky sad

Upravil(a) Allice (31. 1. 2007 16:23)

Není tady

 

#11 31. 1. 2007 16:13

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Ano, řekla jsem mu že mi to vadí, brečela jsem, dělala šílené žárlivé scény (jsem slaboch), vyhodila jsem ho i.. Sekal dobrotu, je na mě hodný, je teď hodně semnou.. Ale já právě zjistila že to nezkončilo a nevím jak už na něj.. nechat to být a čekat? Bojovat že se dám jako ženská dohromady a ukážu že mě ta slípka nemůže ohrozit? On vi že se o něj bojím, je na jednu stranu na koni. Dost jsem se za poslední týdny sebrala, nepláču, nenadávám.. Jen jsem mu dala jasně najevo že vím že neskončili a že se mi nezdají jako kamarádi.. on semnou nemluví že zase nesmyslně žárlím. Ale já vím že mám pravdu a to je nejhorší..

Není tady

 

#12 31. 1. 2007 16:13

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Bohuzel se proti tomuhle asi fakt nic delat neda, bud Te miluje a bude s Tebou, nebo ten vztah zahodi kvuli ty "slepici", jak si ji nazvala...
Ale psat smudlicku zenatymu chlapovi a nic s nim pritom nemit... No nevim...


cool

Není tady

 

#13 31. 1. 2007 16:16

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Pikola napsal(a):

Ano, řekla jsem mu že mi to vadí, brečela jsem, dělala šílené žárlivé scény (jsem slaboch), vyhodila jsem ho i.. Sekal dobrotu, je na mě hodný, je teď hodně semnou.. Ale já právě zjistila že to nezkončilo a nevím jak už na něj.. nechat to být a čekat? Bojovat že se dám jako ženská dohromady a ukážu že mě ta slípka nemůže ohrozit? On vi že se o něj bojím, je na jednu stranu na koni. Dost jsem se za poslední týdny sebrala, nepláču, nenadávám.. Jen jsem mu dala jasně najevo že vím že neskončili a že se mi nezdají jako kamarádi.. on semnou nemluví že zase nesmyslně žárlím. Ale já vím že mám pravdu a to je nejhorší..

Ty nežárlíš nesmyslně !!!!!!!!!!!!!!!

Tvůj drahý si píše milostné smsky - to je fakt !!

A pokud jsem to spravne pochopila, cetlka jsi jen jednu smsku....


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#14 31. 1. 2007 16:17

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Slvinka napsal(a):

Bohuzel se proti tomuhle asi fakt nic delat neda, bud Te miluje a bude s Tebou, nebo ten vztah zahodi kvuli ty "slepici", jak si ji nazvala...
Ale psat smudlicku zenatymu chlapovi a nic s nim pritom nemit... No nevim...

Naprostý souhlas !! "Smudlicek" od kolegyne by pro mne byl jasnej !dumbombutter
Takhle se kolegové,kamaradi neoslovuji !!To si nenech nakukat !dumbom


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#15 31. 1. 2007 16:19

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Před měsícem už jsem si jednu přečetla a byl z toho skoro rozchod, slíbila jsem si že už to neudělám.. ale udělala   neřekla jsem mu to, jen že vím že si dál píšou.. Nemám právě žádný argument, jen co mi sám vypráví. Kdybyste viděli ten sen v noci.. to bylo strašný.. Nechtěla jsem mu vůbec nic říkat a jen ho pozorovat a v pravou chvíli zasáhnout, ale nedalo mi to..

Není tady

 

#16 31. 1. 2007 16:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Aaaa juž je to tady zas!  - Nenech ze sebe dělat blbce....Chjoooooo...... yikes(

Vis co? Prestan placat do vody (plane vyhruzky, ktere stejne nanaplnis) a rovnou do ni skoc smile
Vezmi platebni kartu, najdi si nejblizsi bankomat, vyber minimalne dvacitku, zajdi ke kosmeticce, kadernici, vzazistce, do butiku a dej se do gala. Pak se zastav nekde v cestovce, kup si bezva vikend na horach a odjed tam BEZ smudlicka a to i kdybys tam mela celej vikend sama brecet v hotelu! Jo a kdybys mela pocit, ze tohle nemuzes, no tak fajn. Smudlicek s tim mit problem treba nebude a o tu dvacku casem stejne prijdes. Jen v gala bude nekdo jiny smile


A slaboch, to opravdu jsi sad Na tom zapracuj! Ostatni se podda smile

Upravil(a) Pandorraa (31. 1. 2007 16:31)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#17 31. 1. 2007 16:20

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Ja obcas kamaradovi napisu do sms "ahoj brouku", ale zname se prakticky od skolky a proste v tom fakt nic jinyho neni... Ale smudlicku...
No Santalo souhlasim s Tebou!!!


cool

Není tady

 

#18 31. 1. 2007 16:23

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Pandorraa napsal(a):

Aaaa juž je to tady zas!  - Nenech ze sebe dělat blbce....Chjoooooo...... yikes(

Vis co? Prestan placat do vody (plane vyhruzky, ktere stejne nanaplnis) a rovnou do ni skoc smile
Vezmi platebni kartu, najdi si nejblizsi bankomat, vyber minimalne dvacitku, zajdi ke kosmeticce, kadernici, vzazistce, do butiku a dej se do gala. Pak se zastav nekde v cestovce, kup si bezva vikend na horach a odjed tam BEZ smudlicka a to i kdybys tam mela celej vikend sama brecet v hotelu! Jo a kdybys mela pocit, ze tohle nemuzes, no tak fajn. Smudlicek s tim mit problem treba nebude a o tu dvacku casem stejne prijdes. Jen v gala bude nekdo jiny smile

No,fajn.Zkusit všechny ty ženské rádoby terapie může,ale obávám se, že myšlenky, že jí podvádí se nezbaví.Zvl᚝ jestli má doma dobrého herce:usch:

Upravil(a) Santala (31. 1. 2007 16:24)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#19 31. 1. 2007 16:23

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

ja tiež. totoby ma rozhodilo aj keby som mu verila. šmudlíček je oslovenie pre láskua lebo pre faklt extra dôverného kamaráta, nie pre kolegy z práce. zase nevieš, ako ju oslovuje on. v každom prípade, dobrotu nerobí že mu to lichotí, čo je zrejmé.k nevere im zväčša stačí aj toto hmm
teda ja by som doma urobila taký prievan, že by s tým hneď skončil.ale zo mňa si rpíklad neber, ja som strašne prudká big_smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#20 31. 1. 2007 16:24

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Pandorraa napsal(a):

Aaaa juž je to tady zas!  - Nenech ze sebe dělat blbce....Chjoooooo...... yikes(

Vis co? Prestan placat do vody (plane vyhruzky, ktere stejne nanaplnis) a rovnou do ni skoc smile
Vezmi platebni kartu, najdi si nejblizsi bankomat, vyber minimalne dvacitku, zajdi ke kosmeticce, kadernici, vzazistce, do butiku a dej se do gala. Pak se zastav nekde v cestovce, kup si bezva vikend na horach a odjed tam BEZ smudlicka a to i kdybys tam mela celej vikend sama brecet v hotelu! Jo a kdybys mela pocit, ze tohle nemuzes, no tak fajn. Smudlicek s tim mit problem treba nebude a o tu dvacku casem stejne prijdes. Jen v gala bude nekdo jiny smile

Jo, kdyby tam ty peníze byli..

Není tady

 

#21 31. 1. 2007 16:26

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

ADRIANA 1 napsal(a):

ja tiež. totoby ma rozhodilo aj keby som mu verila. šmudlíček je oslovenie pre láskua lebo pre faklt extra dôverného kamaráta, nie pre kolegy z práce. zase nevieš, ako ju oslovuje on. v každom prípade, dobrotu nerobí že mu to lichotí, čo je zrejmé.k nevere im zväčša stačí aj toto hmm
teda ja by som doma urobila taký prievan, že by s tým hneď skončil.ale zo mňa si rpíklad neber, ja som strašne prudká big_smile

Já taky chci průvan, ale jak? Co mohu víc udělat aby mě bral opravdu vážně? Vykopnout ho? Ale nemůžu mu přiznat to že vím o šmudlíčkovi (nebo tak nějak to tam bylo). Bylo by mu přece divný proč ho chci vykopnout když je z jeho strany vše ok.. Teda napovrch

Není tady

 

#22 31. 1. 2007 16:26

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

ADRIANA 1 napsal(a):

ja tiež. totoby ma rozhodilo aj keby som mu verila. šmudlíček je oslovenie pre láskua lebo pre faklt extra dôverného kamaráta, nie pre kolegy z práce. zase nevieš, ako ju oslovuje on. v každom prípade, dobrotu nerobí že mu to lichotí, čo je zrejmé.k nevere im zväčša stačí aj toto hmm
teda ja by som doma urobila taký prievan, že by s tým hneď skončil.ale zo mňa si rpíklad neber, ja som strašne prudká big_smile

Taky jsem raději pro velký průvan a řev.Než hrát spokojenou a usměvavou, smířlivou,ale s vědomím, že vím...To nedokážu.


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#23 31. 1. 2007 16:26

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Pann, teď jsem se srdečně zasmála big_smile
To je super nápad, asi to udělám já...A to nemám doma šmudlíčka....
Jen bych si to prostě chtěla užít, ten život..No ne???? gloria

No, ale Pikolo: Já bych udělala to, že bych jí brnkla. A't vím, na čem jsem. Proč se budu trápit ve vztahu, když nevím vlastně v jakým.... hmm a hezky pěkně bych se zeptala. No a co??? Jsem to ale drsná.....
Třeba je jen ta kolegyně taková ta ušišlaná nanynka........, která jí chlebíček s máslíčkem a salámkem a zapíkí to mlíčkem.......Hm?????? wink

Není tady

 

#24 31. 1. 2007 16:30

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

no a tak mu to povedz, že to vieš, no čo už.hlavne to v sebe nedus. urob prievan a potom šup šup na tie hory v gala big_smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#25 31. 1. 2007 16:30

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kolegyně z manželovi práce mi ho uhání

Pikola napsal(a):

ADRIANA 1 napsal(a):

ja tiež. totoby ma rozhodilo aj keby som mu verila. šmudlíček je oslovenie pre láskua lebo pre faklt extra dôverného kamaráta, nie pre kolegy z práce. zase nevieš, ako ju oslovuje on. v každom prípade, dobrotu nerobí že mu to lichotí, čo je zrejmé.k nevere im zväčša stačí aj toto hmm
teda ja by som doma urobila taký prievan, že by s tým hneď skončil.ale zo mňa si rpíklad neber, ja som strašne prudká big_smile

Já taky chci průvan, ale jak? Co mohu víc udělat aby mě bral opravdu vážně? Vykopnout ho? Ale nemůžu mu přiznat to že vím o šmudlíčkovi (nebo tak nějak to tam bylo). Bylo by mu přece divný proč ho chci vykopnout když je z jeho strany vše ok.. Teda napovrch

Pikolo, ja jsem asi moc velky radikal, ale precist si Smudlicka dumbom tak bych mu to nejen priznala, ze jsem to cetla,ale jeste bych mu tim mobilem rozbila hlavu big_smile


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů