Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2007 21:18

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

in a out

v titulku "nakup obleceni" diskutujem o mode a tak me napadlo - co jste v poslednich dnech videli nejvic in a nebo naopak out??
Ja  za priklad out - hodne tlusta holka s oblicejem plnym uhru, nenamalovana, mastne vlasy s ofinkou do pul cela stazene do cerne obyc gumicky. Zimni fialova bunda pod zadek samozrejme zaprana, elastaky do cernych kozacek bez podpadku, s ohromne dlouhou a hodne spicatou spickou, tipuju tak o dve cisla vetsi nez noha.
priklad in - vlasy do semisove ksiltovky, obcas sem tam nejaky ten pramen vlasu venku, hezky makeup s cervenou rtenkou, velke kruhy v usich. Kratky mansestrovy kabatek s berankem a paskem ve spodni casti (skoro hned nad okrajem, pod tim delsi svetr, pod tim minisaty nebo minisukne a uzke kozene kalhoty do kozacek pod kolena, na kozackach dve velke okovane presky. Tepla sala a rukavice bez prstu


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#2 30. 1. 2007 21:58

Lele
♥♥-----
Místo: Praha-9
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 30

Re: in a out

Tak jak čtu tak nejsen asi IN ani OUT
No prostě musím něco udělat se svým šatníkem, moc pláče.
A co bude na jaře a v létě? cool
Lele

Není tady

 

#3 31. 1. 2007 8:56

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: in a out

Tak In je podle mne téměř všechno s výjimkou tohoto jediného OUT: oplácaná dívka, zmalovaná, nepřirozeně opálená (nic proti solárku, ale co je moc, to je moc), s dlouhatánskými nehty a obtaženýma bokovkama, nad kterýma se přelévají špeky na bocích s pěknou celulitidou nebo strijema! A ty bokovky našouchá do kozaček. Jenže protože nemá zrovna ideální postavu, tak se jí ty kalhoty děsně krčí a shrnujou kolem kolen. A na horní část těla si narve ještě nějakej děsně obtaženej topík s velkým výstřihem, aby zvýraznila další špíčky. Přitom by tatហdívka v trochu lepším obalu, který by drobný nedostatky zakryl, vypadala stokrát líp. Sama nemám ideální postavu, ale vím prostě, co si můžu dovolit. A tahle móda plnoštíhlým zrovna nepřeje...

Není tady

 

#4 31. 1. 2007 9:02

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: in a out

Veranna, z Tvojho príspevku mám dojem, že opisuješ niekoho konkrétneho... smile


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#5 31. 1. 2007 9:10

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: in a out

Ani ne, jsou to takové typy, které často potkávám v klubech, na nákupech apod. Většinou jdou s kamarádkou, která je oblečená podobně, ale má tak o pár desítek kilo míň a mě vždycky přijde, že se ta první slečna zoufale snaží vypadat jako ta její kamarádka-modelka. Přijde mi to smutné, protože leckdy jsou tyhle holky "krev a mlíko" hezčí, zajímavější, mají krásný oči nebo vlasy a v jiném (nechci říct usedlejším, ale lépe padnoucím) oblečení by tu svou postavu nosily jak královny.

Není tady

 

#6 31. 1. 2007 9:14

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: in a out

Veru... každý by mal sám seba hžada v sebe a nie v druhých... smile


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#7 31. 1. 2007 9:27

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: in a out

Marku, to nechápu - nehledám sebe v druhých a nechápu souvislost s tím, co jsem psala já a co píšeš ty. Jen poukazuji na to, co se domnívám, že je OUT. Takový byl dotaz. To by si totéž mohl napsat i Ditě, že popisovala někoho konkrétního.

Není tady

 

#8 31. 1. 2007 9:29

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: in a out

Nějak se tím in a out moc nezabývám. Mám pár kilo navíc - ale pupek ven nevystrkuju, myslím, že vím, co si můžu dovolit....
Kašlu na trendy, nosím čisté, hezké oblečení, ve kterém se cítím dobře.
Co je mi platné, že budu mít boty podle poslední módy, když budu mít nohy samý puchýř a neudělám bez bolesti ani krok....
Myslím, že je to víc o pocitech, než o rubrikách v časopisech...

Není tady

 

#9 31. 1. 2007 9:32

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: in a out

Nemyslel som to na Tvoju adresu... smile Ty si písala, že vidíš dve ženské a jedna sa snaží vyzera ako druhá... moja reakcia bola smerovaná týmto smerom... smile


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#10 31. 1. 2007 9:38

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: in a out

Jedna rejpavá: co má dělat oplácaná dívka s obličejem plným uhříků, aby byla in? Když si na sebe navleče to, co tady Dita.L popisuje jako in, tak bude stejně těžce out.

Není tady

 

#11 31. 1. 2007 9:39

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: in a out

Jo taaaak :-) :-) Tak to si po ránu sedím na vedení :-) Tak to mᚠsvatou pravdu.

Není tady

 

#12 31. 1. 2007 13:41

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj
Registrovaný: 11. 6. 2006
Příspěvky: 182

Re: in a out

Ja to in a aut nejak moc nersim prece nebudu nosit dziny v chlupatejch kozackach a s kabatem ktery ma na kapuci kozisek kdyz budu vypadat jako kazda druha slecna na ulici:) naopak to co je in nenosim nemam rada zapadat mezi mysky velkomesta. Potrpim si na kvalitni obleceni ale spise sportovniho razu, jsem zatizena na kabelky tedy spise tasticky a doplnky do hlavy ksiltofky, satecky tak to kombinuji s temito doplnky  a tak pod. takze kdyz byli v mode celenky ani jednu jsem si neporidila:)) No zalezi na moznostech kazdeho z nas ale myslim si ze i zena ktera nema penez na zbyt se muze pekne obleknou napr i od Vietnamcu.) musi se proste umet kombinovat a vedet co mi slusi:)))

Není tady

 

#13 31. 1. 2007 13:54

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: in a out

Pre mna je in, co mam na sebe, a out, to co sa mi nepaci.

Není tady

 

#14 31. 1. 2007 14:07

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: in a out

No, já patřím mezhi ty docela solidně oplácané slečny a něco vám povím, svým způsobem ty slečny, které i přes svou nadváhu se navléknou do nečeho obtaženého obdivuju. Já jsem celý život trávila hledáním nečeho "pytlovitého", v čem bych své nepřednosti schovala a až v poslední dobš jsem dostala rozum a zjistila, že i s nadváhou se dá oblékat pěkně a vkusně.
Asi mi namítnete, že v tom se mnou souhlasíte, ale že do kategorie "pěkně a vkusně" slečna v obtažených bokovách, pokud má nadváhu, nepatří. Možná ne, ale já prostě hodnotím to, že nemá komlex a nosí to, v čem se cítí dobře, i kdyby to stokrát bylo pro její váhovou kategorii OUT.
Já často stojím před výlohou, koukám na nějaký obleček, který pro velikosti nad 38 nepřipadá v úvahu a je mi líto, že já si něco takového nemůžu dovolit. Ale v zásadě si to nedovolím hlavně proto, že nepotřebuju, aby nademnou někdo ohrnoval nos, protože měl třeba štěstí na lepší metabolismus, míň mu chutná čokoláda nebo má prostě v tomhle směru silnější vůli.

Takže dle mého hlediska jsem OUT já, která si nekoupím, co se mi líbí, nevykašlu se na názory ostatních a INjsou všichni ti, kteří se oblékají tak, jak se jim líbí a jak jim to vyhovuje. Protože i taková silná slečna v bokovkách, která je přesvědčena, že jí to nesmírně sekne, umí být sexy. HOWGH wink

Není tady

 

#15 31. 1. 2007 15:11

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: in a out

Pro mně je in to, co se mi líbí a v čem mi je dobře! smile  A je mi šumafuk, jestli je to in nebo out. fuckyou

Upravil(a) lueta (31. 1. 2007 15:12)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#16 31. 1. 2007 17:11

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: in a out

No out kdysi jsem viděla slečnu, mohlo jí být tak 15, a byla hodně, ale hodně prostorově výrazná. Na sobě měla jakési kraasy a vršek sotva pod prsa, takže všechny ty špeky byly vidět. Navíc to byly šílené hadry, vypadalo to jako šité doma někým, kdo to moc neuměl...děs běs..ale slečně vypadala v pohodě.

Není tady

 

#17 31. 1. 2007 17:25

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: in a out

Ivana napsal(a):

Jedna rejpavá: co má dělat oplácaná dívka s obličejem plným uhříků, aby byla in? Když si na sebe navleče to, co tady Dita.L popisuje jako in, tak bude stejně těžce out.

nebude, nemusi si obleknout zrovna to, co jsem popsala jako in. To ze je to muj styl neznamena, ze to musi nosit kazdej. Naopak, libi se mi tu i nazory, ktere tvrdi in je to, co rada nosim. To ze byla ta holka oplacana me vubec nevadilo, ale zkus si ji predstavit v zaprane bunede a elastakach usch a ty uhriky se daji taky osetrit a alespon castecne zakryt make-upem. je sice videt ze tam jaou, ale vypada to vkusneji


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#18 31. 1. 2007 17:34

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: in a out

Asi jsem divná, ale mě se tak akorát oplácaný holky líbí. Když mají pevnou postavu, tak si můžou dovolit téměř všechno, co štíhlý. Já mám zase občas trauma z toho, že vypadám jako holka před pubertou, takže si přeju mít větší zadek a prostě normální nohy. Out je opravdu spíš to, když je holka nebo kluk takový ten mastňák slizský ušmudlaný.


Iveta X

Není tady

 

#19 31. 1. 2007 17:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: in a out

Je mi naprosto jedno co je in a co out, hlavně, že je to čisté a dotyčná osoba nepáchne!

Není tady

 

#20 31. 1. 2007 20:12

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: in a out

Preferuju klasické věci - oblečení, které se dá nosit všude a pořád. Všechno co je zrovna "ultramoderní" mě pomalu odpuzuje - nejen tím, že se mi něco i nelíbí, ale i to, že najednou jsou tak oblečeni všichni. Vlastní styl je důležitý - proč někoho kopírovat?


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#21 31. 1. 2007 21:16

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: in a out

Tiina napsal(a):

byla hodně, ale hodně prostorově výrazná.

big_smile jo tak tohle se mi hodně líbí, zní to tak nějak hezky vznešeně, než říct že je někdo tlustej jak prase tummenupp


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#22 31. 1. 2007 22:25

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: in a out

Fatima napsal(a):

No, já patřím mezhi ty docela solidně oplácané slečny a něco vám povím, svým způsobem ty slečny, které i přes svou nadváhu se navléknou do nečeho obtaženého obdivuju. Já jsem celý život trávila hledáním nečeho "pytlovitého", v čem bych své nepřednosti schovala a až v poslední dobš jsem dostala rozum a zjistila, že i s nadváhou se dá oblékat pěkně a vkusně.
Asi mi namítnete, že v tom se mnou souhlasíte, ale že do kategorie "pěkně a vkusně" slečna v obtažených bokovách, pokud má nadváhu, nepatří. Možná ne, ale já prostě hodnotím to, že nemá komlex a nosí to, v čem se cítí dobře, i kdyby to stokrát bylo pro její váhovou kategorii OUT.
Já často stojím před výlohou, koukám na nějaký obleček, který pro velikosti nad 38 nepřipadá v úvahu a je mi líto, že já si něco takového nemůžu dovolit. Ale v zásadě si to nedovolím hlavně proto, že nepotřebuju, aby nademnou někdo ohrnoval nos, protože měl třeba štěstí na lepší metabolismus, míň mu chutná čokoláda nebo má prostě v tomhle směru silnější vůli.

Takže dle mého hlediska jsem OUT já, která si nekoupím, co se mi líbí, nevykašlu se na názory ostatních a INjsou všichni ti, kteří se oblékají tak, jak se jim líbí a jak jim to vyhovuje. Protože i taková silná slečna v bokovkách, která je přesvědčena, že jí to nesmírně sekne, umí být sexy. HOWGH wink

Napsala jsi to moc hezky! Díky.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#23 31. 1. 2007 22:27

Lele
♥♥-----
Místo: Praha-9
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 30

Re: in a out

Nejsem sice prostorově výrazná mimochodem naprosto perfektní obrat, ale věkem postdorostenecká. Vše se musí brát střízlivě In i Out. Moda je samozřejmě  o tom vyber si z ní co ti sluší a v čem se cítíš dobře. Čistota je samozřejmostí v kutiv. národě a proto není o čem diskutovat. 
Moje kamárádka říká že každá žena chce být krásná a proto je jiným směrem ujetá. Některá dbá na svůj venek jiná vnitřek, ale ani jednu nelze odsoudit. Tato diskuse je o IN a OUT, je střízlivá a svět na tom pochopitelně nestojí. Je to o odreagování a já ji tak beru.

Není tady

 

#24 1. 2. 2007 8:30

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: in a out

Holky, téma mě oslovilo, módu jako druh výtvarna žeru, sama sice nemám odvahu na vše co se mi líbí ale když vidím super oblečenou ženu tak jsem nadšená. Každá holka na které je vidět že je upravená (obočí, vlasy, makeup, nehty, nožky) a že si sebe váží natolik, že si nějakou tu kačku a čas pro sebe dopřeje, působí dobře. Když je k tomu oblečená ještě nápaditě, je to super. Moc se mi líbí když se rozlišuje a do města používá městské oblečení - kabáty, kloboučky, vycházkové boty, sukně, doplňky.Kdo má dnes odvahu nosit třeba baret - já tedy ne, ale je to pěkný! U nás chodí strašně moc lidí do města oblečených jak na sjezdovku, sportovní bundu, sněhule nebo botasky, džíny. Když přijedeme do Vídně, takhle nevhodně oblečení lidí jsou na 90% český, slovenský nebo polský zájezd.

Není tady

 

#25 1. 2. 2007 8:59

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: in a out

Holky, asi mě teď za tenhle názor ukamenujete, ale já prostě to In a Out neuznávám. Samé diktáty krásy, jak má kdo vypadat, co má nosit, jak má mít upravené vlasy, jaké doplňky, jaké má mít propozice .. Proboha, proč ? Každý jsme jiný, každý má rád něco jiného, někomu vyhovují plandavé tepláky, jiný se skvěle cítí v sexy padnoucím kostýmu .. Ale tvrdit o někom, že je out jen proto, že to zrovna tvrdí diktát módy, která se stejně neustále vrací, co bylo out před 20-i lety, je teď in a obráceně .. ?
Ne, fakt tohle neberu. Není divu, že mezi námi chodí tolik zakomplexovaných mladých puberaček, že se jim ostatní smějí, že nejsou "in".. Brrr !! Copak nemůžeme nechat každého v klidu žít a neodsuzovat hned za to, že např. ty boty ke kalhotům z našeho pohledu zrovna nesednou ?
Tohle není o in nebo out, to není ani o demokracii, to je o uniformitě a diktátu módy, který kdosi kdesi někde vymyslí, funguje to rok a další rok zase jiné "in" a "out" .. Aáách jo, fakt jsme natolik zdeformovaná společnost, že si tohle necháme líbit ?!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů