Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 9. 2. 2007 13:59

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: karel svoboda

Myslim, že puccam tohle téma založila proto, že jí ta zpráva o smrti K. Svobody šokovala. A následující příspěvky byly napsány ze stejného důvodu. Jenomže pak se nám - jak vy říkáte - diskuze poněkud zvrhla v drbárnu. Mě to prostě přijde neslušný. Není nic špatnýho na tom, že si každý postěžujeme, jaká se stala tragédie a že je nám líto Venduly. Pokud to tak cítíme, proč to nenapsat. Ale to vaše NEUSTÁLÉ pitvání, co a jak se stalo a kdo co kdy řekl je už podle mě přehnané. Proto reaguji tak, jak reaguji. Nikomu nepřikazuju, co smí a nesmí napsat. Snažim se jen o to, aby jste s tím už přestaly, protože je vůči V. Svobodový nefér. Jaký by to bylo vám, kdyby se někdo vrtal ve vašem soukromí, zvl᚝ po takové tragédii. Nikomu do soukromí druhého nic není, tak proč to pořád rozebíráte???


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#152 9. 2. 2007 14:06

Inaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 88

Re: karel svoboda

Nechápu, proč zakazovat diskuzi, pokud se vede slušně. Karel Svoboda i jeho žena jsou veřejně známí lidé, tak je zcela normální, že se o jejich životy lidé zajímají, nevidím na tom nic špatného. Svoboda skládal písničky pro všechny lidi, Vendula se angažuje v Kapce naděje a chce, aby lidé podporovali její nadaci a tím přispívali na dobrou věc. Ti, co se tady rozhořčují, aby se nediskutovalo a sami do této diskuze přispívají viz. Rogersová mmch. se třemi body, které napsala se také beze zbytku ztotožňuji, mají potřebu se zde také vyjádřit a to už je v pořádku.

Není tady

 

#153 9. 2. 2007 14:08

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: karel svoboda

Káča napsal(a):

Petunko, tak mám momentálně takový pocit jako za komoušů-bát se říct svůj vlastní názor, myšlenku, otázku....
V tom případě nechápu, proč tento Babinet vůbec funguje. Není to jen o tom, hledat rady, ale diskutovat a jak to tak bývá, co člověk, to názor. A úplně mně vyzvedne ze židle, když reaguje někdo, jako Ty. Konkrétně-z čeho jsi poznala Petunko, že nemám úctu k ...

Podle mě je tohle celé rozebírání jejich soukromí vůči nim neuctivé. Pokud mᚠk Vendule úctu, tak už do toho nešourej a nech to být. K ničemu to nevede, tak proč to pořád řešíte? Co vám to přináší?


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#154 9. 2. 2007 14:09

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: karel svoboda

Já si myslím, že nejsme žádné "drbny" a lovkyně senzací. Prostě nás to všechny zasáhlo, mě teda určitě. Stín katedrál byla písnička mého mládí a když šly do kin Tři oříšky pro Popelku, bylo mi 17 let., všichni holky ve třídě jsme byly unešený....
Ostatně, někteří vědátoři nyní tvrdí, že tkz. drby, "starání" se o své bližní, řešení jejich situace apod... mělo rozhodující vliv na polidštění opice

Není tady

 

#155 9. 2. 2007 14:18

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: karel svoboda

Petunka napsal(a):

Když chcete diskutovat, tak si diskutujte, ale zaráží mě, jak kritizujete bulvár a přitom se o něj ve svých příspěvcích opíráte! A často vaše příspěvky nemají s úctou nic společnýho, viz to, co napsala včera Káča

Petunko buď v klidu ono to jaksi patří k bontonu nadávat na bulvár a neznám nikoho kdo by říkal "ano, každé ráno si nakoupím Blesk, Šíp, Chvilku pro tebe, Spy a pak to hltám až do večera" Ovšem stačí se podívat na náklad těchto plátků nebo ráno si stoupnout k trafice a zjistíš že většina lidí obyčejně lže.
Mě by bylo líto dát na tuhle lidskou spodinu třeba jen 10haléřů, na druhou stranu ale i já si ráno projedu na internetu minimálně titulky těchto "novin" Myslim že člověk by totiž měl být informovanej o tom, kam až lze klesnout a jestli se už blíží dno. Navíc mě o člověku hodně napoví když vidím co čte a jaký noviny nebo časopisy kupuje. I tahle debata je v tomhle směru velice poučná.......
Petunko nech zdejší diskutérky v klidu rozebírat rodinu Svobodovu a spol. Dopřej jim tu možnost vyjádřit své pohoršení nad tím nebo tamtím a dát na odiv svoji mravní čistotu..... jak jinak si přece pokecat na tak výživný téma když pořád umírají "jen" nějací neznámý lidé. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#156 9. 2. 2007 14:24

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: karel svoboda

mᚠpravdu Jeňýku tummenupp


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#157 9. 2. 2007 14:39

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: karel svoboda

Dost lidí si myslí, že  kritizování bulváru z nich udělá někoho víc..... někoho chytřejšího.
Je zajímavé kde tedy všechny ty výtisky končí, když to téměř nikdo nekupuje.
Já tedy daleko víc obdivuji toho kdo se nestydí a k přečtení takového plátku se klidně přizná.
Stejně tak opovržlivě se kde kdo vyjadřuje proti různým reality soutěžím, nebo bulvárním pořadům. Myslím, že zrovna Svobodovi se ničemu takovému nevyhýbali a to se mi na nich také líbilo.
Je nás tu spousta, kteřé jsme nedokázali vůbec nic, ale budeme se špatně dívat na někoho, kdo je tak ubohý, hloupý a tupý a přečte si Blesk, podívá se na Prásk atd.....

Není tady

 

#158 9. 2. 2007 15:22

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: karel svoboda

Je hodně lidí, kterých se tragédie Svobodovi rodiny dotkla. Někdo si na tom postavil živnost (bulvární plátky),někoho to vytrhlo z šedi jeho vlastního života a má pocit,že když Svoboda byl, tak trochu, národní majetek má právo se taky vyjádřit. Kritizovat Vendulu jak se tvářila a jak se měla tvářit.Zda Kapku naděje měla založit v lednu,nebo raději v červenci,zda měla,nebo neměla dostatečně dlouhou sukni,kam se chystá na dovolenou apod.
Pak je třetí skupina lidí a ti skutečně litují co se stalo.Nevidí v tom "senzaci".Zbytečně neanalizují jednotlivé sekvence příběhu a snaží se soucítit s Vendulou. Nepodezírají ji z vypočítavosti,nesnaží se ji kamenovat..

osobně jí člověk těžko pomůže, proto jsem se rozhodla podpořit Venduly Kapku naděje (a hodlám to dělat pravidelně). 
Jednoduše DMS KAPKANADEJE  na číslo 87777. Cena za sms je 30kč.
Pro rýpavé smile - není to pro Vendulu, je to po nemocné děti.
Kdo chce,může se přidat..

Není tady

 

#159 9. 2. 2007 15:35

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: karel svoboda

jakkoli tenhle příspěvek je OT....tak si ho neodpustím..... já osobně se nepovažuju za nějakou větší intelektuálku, než moje okolí, ale když se ptáte, kdo si kupuje ten proklínaný bulvár, tak v blízkém okolí znám min.5 lidí, kteří bez ranní kávy a šípu, blesku nebo AHA! nedají ani ránu....
já za tyhle braky neutratila nikdy ani korunu, ikdyž je fakt, že spíš snad už jen za zajímavosti, než jako zdroj důvěryhodných informací ("to musí být pravda, když to stálo v novinách") občas jejich servery taky otevřu....

pak se ovšem nestačím divit vlastním očím....


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#160 9. 2. 2007 15:54

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: karel svoboda

Je mi moc líto paní Svobodový a všech dětí pana Svobody. To co se kolem V.S. děje, je naprosto šílený a rozhodně si to nezaslouží. Něco takového si nikdo nezaslouží. Přeju všem, aby našli v budoucnu štěstí a V.S. také novou lásku.

Pana Renče nechápu, ale přeji mu, aby nikdy nepoznal na vlastní kůži, co to je, trpět depresí.

Není tady

 

#161 9. 2. 2007 17:34

puccam
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 72

Re: karel svoboda

TUTO DISKUZI JSEM ZALOŽILA PROTOŽE JSEM MYSLELA ŽE VZDÁME UCTU PANU SVOBODOVI,URČITĚ JSEM NECHTĚLA ABY SE TO NĚJAK ZVRTLO NA BULVÁR-TO OPRAVDU NE.mĚLA JSEM RÁDA RODINU SVOBODOVÝCH A PAN KAREL VŽDYCKY S NÁMI ZUSTANE V PÍSNIČKÁCH A FILM.HUDBĚ

Není tady

 

#162 9. 2. 2007 18:07

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: karel svoboda

puccam napsal(a):

TUTO DISKUZI JSEM ZALOŽILA PROTOŽE JSEM MYSLELA ŽE VZDÁME UCTU PANU SVOBODOVI,URČITĚ JSEM NECHTĚLA ABY SE TO NĚJAK ZVRTLO NA BULVÁR-TO OPRAVDU NE.mĚLA JSEM RÁDA RODINU SVOBODOVÝCH A PAN KAREL VŽDYCKY S NÁMI ZUSTANE V PÍSNIČKÁCH A FILM.HUDBĚ

Když si chtěla vzdát úctu panu Svobodovi, měla jsi napsat jako první příspěvěk: např. zemřel Karel Svoboda, je to tragédie a jsem smutná.... myslím na rodinu apod....

Ovšem založit něco a napsat tam: Co tomu říkáte,jaký méte názot na tu sebevraždu?Pro mě to byl pan Muž,vubec to nemuže pochopit proč to udělat,měli spokojené ..... blablabla....

To nezní moc úctivě... A evokovalo to lidi psaní svých názorů, na dotaz, co tomu říkáte, se čekají názory, ne?

PS: Jinak dodatečně díky moc Electře, která jediná pochopila a nebála se veřejně zastat.... Ač jsem měla chvilema strach, že půjde na hranici na upálení taky....

Upravil(a) Macex (9. 2. 2007 19:43)

Není tady

 

#163 9. 2. 2007 20:17

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: karel svoboda

Díky Macex....

Není tady

 

#164 9. 2. 2007 22:25

cimbidia
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 5

Re: karel svoboda

Jeto tak,jak to je.Život panu Svobodovi nikdo nevrátí.On si byl zřejmě moc jistý,že ho najde Vendula,zřejmě chtěl,aby si ten kříž nesla celý život.To vědí jen oni dva.On si to vzal do hrobu a ona s tím bude muset žít pocelý zbytek života.Myslím si,že nikdo neručí za život druhého,a když si chce někdo život vzít,tak to udělá,tak jak tak.Kdo měl někdy depku,tak pochopí co se člověku honí hlavou,dostaví se zkrat a je to.Ale a nikdo nikoho neobviňuje.Každý si ze svým životem může naložit jak chce,i když si ho nedal.Pan Svoboda se tak rozhodl dobrovolně.Nechme ho  v pokoji odpočívat,věnujme mu tichou vzpomínku,vždy když uslyšíme jeho melodie.

Není tady

 

#165 10. 2. 2007 14:49

x56325
Host

Re: karel svoboda

Viděla bych to celé asi tak: Pokud někdo zemře, patří se pozůstalým projevit soustrast.  To vše. A se jedná o veřejně známou osobu nebo ne. MYslím, že když je někdo mediálně známý, neznamená to, že je veřejným majetkem. Probírání života zesnulého včetně celého jeho příbuzenstva až do desátého kolena, nekončící přetřásání okolností jeho smrti.... a jen je po pohřbu, už celý národ s napětím sleduje "bitvu o majetek" mezi pozůstalými. 
Zkrátka, byla bych pro projevení soustrasti rodině zemřelého a konec. Okolnosti smrti by měla vyšetřit policie (pokud možno bez asistence TV apod.) a otázky kolem pohřbu a pozůstalosti by si mezi sebou měli vyjasnit členové rodiny. Nevidím důvod, aby o takové věci celý národ vedl dalekosáhlé diskuse a bulvárek si z toho udělal živnost na několik týdnů.
Ale je to samozřejmě jen můj názor, souhlasit se mnou nemusíte.

 

#166 10. 2. 2007 14:56

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: karel svoboda

surikata napsal(a):

Viděla bych to celé asi tak: Pokud někdo zemře, patří se pozůstalým projevit soustrast.  To vše. A se jedná o veřejně známou osobu nebo ne. MYslím, že když je někdo mediálně známý, neznamená to, že je veřejným majetkem. Probírání života zesnulého včetně celého jeho příbuzenstva až do desátého kolena, nekončící přetřásání okolností jeho smrti.... a jen je po pohřbu, už celý národ s napětím sleduje "bitvu o majetek" mezi pozůstalými. 
Zkrátka, byla bych pro projevení soustrasti rodině zemřelého a konec. Okolnosti smrti by měla vyšetřit policie (pokud možno bez asistence TV apod.) a otázky kolem pohřbu a pozůstalosti by si mezi sebou měli vyjasnit členové rodiny. Nevidím důvod, aby o takové věci celý národ vedl dalekosáhlé diskuse a bulvárek si z toho udělal živnost na několik týdnů.
Ale je to samozřejmě jen můj názor, souhlasit se mnou nemusíte.

A já s tím naprosto souhlasím a říkám jen,že na to doplatil jenom Kubík.

Není tady

 

#167 10. 2. 2007 16:55

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: karel svoboda

Kubík na to doplatil tak že nepozná tátu  jak bude růst ,na druhé straně Svobodovi nebylo 30ani 50let takže kdyby umřel přirozenou smrtí vyšlo by to nastejno.Naštěstí ještě v tomto věku nic nechápe kdyby chodil do školy pěkně by si to ,,vyžral"Kdo se poučí z této tragedie bude Ivanka G která má taky dítě ze starcem ale ta je chytrá holka.Myslím že Vendula kdyby druhý den po tagedii nevytrubovala do TV a médií denně svoje výroky bylo by vše v klidu.Nikdo ji nenutil vyjadřovat .Děti KS jasně řekly médiím že se k ničemu nebudou vyjadřovat a usekly to.

Není tady

 

#168 12. 2. 2007 10:46

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: karel svoboda

Beo, přesně tak


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#169 12. 4. 2007 22:09

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: karel svoboda

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

Není tady

 

#170 12. 4. 2007 22:52

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: karel svoboda

prezdivka2007 napsal(a):

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

To mi povidej čoveče, ja hltal každej článek o Jakoubkově stolici a jak hezky roste a najednou taková rána.
Ještě že ten pohřeb měl takovej prima, sice mě dost naštval ten Renč ale na druhou stranu alespoň se něco děje. Taky jsi koukala na přímej přenos na internetu? Hele co říkᚠna ty šaty co měla Vendula na sobě? No já nevim...... fakt si myslim že to už bylo krapet moc.
Jinak Vendulka byla v Egyptě na dovče, vrátila se fajnově opálená a malej Jakoubek si přivez mušličku. Jen ten Petr Svoboda se k ní nechová hezky.
Tak zase někdy napiš co bys ráda věděla, dyk jsme lidi a musíme vědět co se kde důležitýho děje....... wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#171 13. 4. 2007 10:46

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: karel svoboda

tummenupp

Jeňýk napsal(a):

prezdivka2007 napsal(a):

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

To mi povidej čoveče, ja hltal každej článek o Jakoubkově stolici a jak hezky roste a najednou taková rána.
Ještě že ten pohřeb měl takovej prima, sice mě dost naštval ten Renč ale na druhou stranu alespoň se něco děje. Taky jsi koukala na přímej přenos na internetu? Hele co říkᚠna ty šaty co měla Vendula na sobě? No já nevim...... fakt si myslim že to už bylo krapet moc.
Jinak Vendulka byla v Egyptě na dovče, vrátila se fajnově opálená a malej Jakoubek si přivez mušličku. Jen ten Petr Svoboda se k ní nechová hezky.
Tak zase někdy napiš co bys ráda věděla, dyk jsme lidi a musíme vědět co se kde důležitýho děje....... wink

tummenupp
Tak, tak, ale jestli si Kubík přivezl mušličku, tak to ještě v Hromechblescích pěkně rozmáznou, protože z Egypta je to zakázaný pašung! To bude tóčo.

Není tady

 

#172 13. 4. 2007 12:36

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: karel svoboda

big_smile ty jsi pěkná potvora, Jeňýku big_smile ale jinak je tvoje reakce tummenupp Pobavil jsi mě. Vážně big_smile

Není tady

 

#173 13. 4. 2007 15:33

luciferka123
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2007
Příspěvky: 88

Re: karel svoboda

Jeňýk napsal(a):

prezdivka2007 napsal(a):

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

To mi povidej čoveče, ja hltal každej článek o Jakoubkově stolici a jak hezky roste a najednou taková rána.
Ještě že ten pohřeb měl takovej prima, sice mě dost naštval ten Renč ale na druhou stranu alespoň se něco děje. Taky jsi koukala na přímej přenos na internetu? Hele co říkᚠna ty šaty co měla Vendula na sobě? No já nevim...... fakt si myslim že to už bylo krapet moc.
Jinak Vendulka byla v Egyptě na dovče, vrátila se fajnově opálená a malej Jakoubek si přivez mušličku. Jen ten Petr Svoboda se k ní nechová hezky.
Tak zase někdy napiš co bys ráda věděla, dyk jsme lidi a musíme vědět co se kde důležitýho děje....... wink

tummenupp líp na to snad ani zareagovat nejde tummenupp

Není tady

 

#174 13. 4. 2007 16:55

mimyy
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 182

Re: karel svoboda

lollollol




luciferka123 napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

prezdivka2007 napsal(a):

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

To mi povidej čoveče, ja hltal každej článek o Jakoubkově stolici a jak hezky roste a najednou taková rána.
Ještě že ten pohřeb měl takovej prima, sice mě dost naštval ten Renč ale na druhou stranu alespoň se něco děje. Taky jsi koukala na přímej přenos na internetu? Hele co říkᚠna ty šaty co měla Vendula na sobě? No já nevim...... fakt si myslim že to už bylo krapet moc.
Jinak Vendulka byla v Egyptě na dovče, vrátila se fajnově opálená a malej Jakoubek si přivez mušličku. Jen ten Petr Svoboda se k ní nechová hezky.
Tak zase někdy napiš co bys ráda věděla, dyk jsme lidi a musíme vědět co se kde důležitýho děje....... wink

tummenupp líp na to snad ani zareagovat nejde tummenupp

Není tady

 

#175 13. 4. 2007 20:33

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: karel svoboda

Jeňýk napsal(a):

prezdivka2007 napsal(a):

Ja byla v soku. V jednom casopise tam psali, jak jsou stastni a za par mesicu o smrti, to me teda dostalo. Nevite co je s Vendulou Svobodovou { z novin, od znamych} ?

To mi povidej čoveče, ja hltal každej článek o Jakoubkově stolici a jak hezky roste a najednou taková rána.
Ještě že ten pohřeb měl takovej prima, sice mě dost naštval ten Renč ale na druhou stranu alespoň se něco děje. Taky jsi koukala na přímej přenos na internetu? Hele co říkᚠna ty šaty co měla Vendula na sobě? No já nevim...... fakt si myslim že to už bylo krapet moc.
Jinak Vendulka byla v Egyptě na dovče, vrátila se fajnově opálená a malej Jakoubek si přivez mušličku. Jen ten Petr Svoboda se k ní nechová hezky.
Tak zase někdy napiš co bys ráda věděla, dyk jsme lidi a musíme vědět co se kde důležitýho děje....... wink

Dekuju moc za informace. Taky jsem slysela, ze Petr Svoboda se k ni nechova hezky, to je smutny. Ale asi tady jde o prachy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů