Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 1. 2007 14:22

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Blond barva

Prosím,poraďte mi,jak docílím platinové blond?

Není tady

 

#2 27. 1. 2007 15:44

sarka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 38

Re: Blond barva

Nejlepší bude jít ke kadeřnici a nic doma sama nezkoušet.

Není tady

 

#3 27. 1. 2007 17:36

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: Blond barva

Na každé vlasy barva "chytne" trochu jinak než je vyfoceno na obrázku, mᚠto napsané i v návodu. Raději bych se obrátila na zkušenou kadeřnici, a nebo experimentovat.

Není tady

 

#4 27. 1. 2007 17:55

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Blond barva

sarka napsal(a):

Nejlepší bude jít ke kadeřnici a nic doma sama nezkoušet.

Vřele doporučuji! Nějak v poslední době zápasím s časem a i když mám kadeřnici kamarádku,prostě nemám kdy se za ní vypravit.Je to vždy tak na celé dopoledne,než všechno protřesem.Tak jsem si koupila melír,že to přece zvládnu sama.Holky,nevěřili byste co jsem měla na hlavě.Když jsem si konečně vysušila hlavu,byla jsem "kouzelný" žluásek.Dostala jsem před zrcadlem pořádný záchvat smíchu,kterým jsem nakazila i svého drahého muže.Ještě že jsem měla doma zbytek  tmavé barvy,holt jsem teď na nějakou chvíli na tmavo:reta:

Není tady

 

#5 28. 1. 2007 21:30

EVA2
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 18

Re: Blond barva

Chodím ke kadeřnici a i od ní mi melír nikdy nechytne do platinova ale do žluta tak nevím!!!!!!!

Není tady

 

#6 29. 1. 2007 10:25

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Blond barva

Já, původem tmavovláska, jsem byla blond asi 3x. Nejdříve mě to chytlo vždy dozrzava a zadařilo se tak napotřetí. Používala jsem vždy barvu Schwarzkopf C 10. Je to taková přírodní blond a když se napatlá na hlavu je domodra. Ta modrá srazí  ten zrzavý odstín. Ale je fakt, že už jsem dlouho celistvě hlavu nebarvila. Teď chodím jen na melír, nevím, co mi tam přesně dává, ale je to taky do modra a výsledek vypadá dobře. Jinak typickým brunetkám, které mají barvu pleti do olivova nebo jako slonová kost, blond většinou nesluší. Vypadají nějak nemocně, ple jim v té blond jakoby zežloutne a většinou vypadají nějak unavenější a starší.
Viz Lucie Bílá, Ajchmajerová nebo Absolonová -   ty, když se vrátily zpět ke tmavé, opět se rozzářily.

Není tady

 

#7 29. 1. 2007 10:44

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Blond barva

No tak hlavně jsi nenapsala svoji přírodní barvu vlasů. Já po x-letech na Pallete objevila nedávno Wellaton od Welly a ne jenom že mi překvapivě rychle "chytl", ale po nějaké zrzavosti ani památky. Pokud mᚠale tmavé vlasy, spíš než barvu to chce odbarvovač... Nebo je tu někdo s jinou zkušeností? Tedy existue barva (ne odbarvovač), kterou se dají zesvětlit tmavé vlasy?


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#8 29. 1. 2007 10:53

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: Blond barva

Mně taky strašně špatně chytá melír.A to jsem schválně byla u třech jiných kadeřnicích a chytalo mi to do žluta nebo zrzava.Takže už jsem od něj opustila.Když jsem se na to ptala proč,tak říkala že mám pěkný a kvalitní vlasy.Tak nevím.Tak si na to napatlám bordo a jiné barvy holt mi melír není přán.

Není tady

 

#9 29. 1. 2007 11:24

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Blond barva

Já mám také melír a původně jsem hnědovláska. U první kadeřnice mi to vůbec nechtělo chytnout a výsledek byl takový, že jsem odcházela zrzavá. Ale už dva roky mě barví jiná kadeřnice a výsledek je opravdu super. Asi má lepší barvy... Mám také zdravé vlasy (přestože je odbarvuji na blond- musím zaukat) a ta blond mi krásně chytne i na místa, která byla předtím obarvená na světle hnědou.

Není tady

 

#10 29. 1. 2007 11:29

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Blond barva

Jak jsem psala , nejlepší pro mé velmi tmavé vlasy byla barva Schwarzkopf C10 - stříbrná - patlání bylo domodra. Vlasy nebyly dozrzava, ale nevím jestli se ještě pod tím číslem vyrábí, určitě pod jiným. Nelekejte se toho názvu stříbrná, vlasy měly přirozeně blond až platina barvu, ale je fakt, že já mám jemné vlasy, nevím jak by zareagovaly silné vlasy, asi by to chtělo několikrát zopakovat.

Upravil(a) Décima (29. 1. 2007 13:17)

Není tady

 

#11 29. 1. 2007 13:28

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Blond barva

Tak jste mě zas připoměly...lol kdysi jsem se nechávala odbarvovat na "blond" a největší úspěch byl, když mě odbarvovali kysličníkem a "holky" si šly dělat topinky a zapoměly na mě! Měla jsem úúúúplně bílý vlasy a děsně jsem z toho těžila, protože jsem si mohla dělat přelivy do modra, či do růžova, zrovínka, jak jsem se "vyspala"...lol Bylo to super! Načesaly mě a na plese jsem vypadala, jako bych měla paruku z dob Ludvíka XVI.!!! No, pak přišla ta móda C10-polární stříbro...big_smile ...a přesto, že mám jemný vlasy, dávala jsem barvě "delší" šanci. Taky jsem objevila Indigo, jako polobarvu, kterou se dá dohnat "né žlutý" odstín. V Bavorech jsem viděla tmavě šedivou barvu! Něco super!!!... Jenže než jsem se rozhoupala, byla fuč... akorát jsem ji viděla na jedný babě v Bulharsku...grater jo a abych nezapoměla, existovala, (nevím jestli se to ještě prodává, já už jsem drahně let tmavá...) středně šedá... Princip byl: Odbarvit na blond a pak na to "fláknout"  tuhle šedou... Podle délky účinku se to dalo docela dobře odhadnout, ale hlavně, palice nebyla žlutá...lol A když k takové barvě bylo pěkně nabarvený a udělaný obočí...wink Vlastně jsem byla vždycky, svým způsobem, vlasovej sebevrah! lol Dneska mám kadeřnici, ke který už chodím 16 let... Ze začátku  měla strach, ale dneska mě udělá trvalou a na to mě flákne barvu, v jednom zátahu! Je fakt, že jsem do ní musela pár let hučet a dlóóóóuho jsem poslouchala řeči o tom, ža budu plešatá, škaredá a jiný "pedly"...lol Jenže časem jsme si udělaly "vztah", že když to chci, tak ona nebude odmlouvat, maximálně mě může říct, že nečiním dobře... no a klape to! tummenupp Takže ledasco jde, ale musíš se smířit s tím, že když chces extrém, taky můžeš extrémě dopadnout...lol Fakt je, že od profíka to tolik nehrozí, jako když to budeš zkoušet sama doma...big_smile

Není tady

 

#12 29. 1. 2007 13:58

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Blond barva

Mám také tmavé vlasy a bohužel již občas šediny a to je mi 38 let. Nechala jsem si již 2 x dělat melír a zrzavý, hnus. Přitom se mi velmi líbí takové ty hezké blond odstíny ale už mám strach k nějaké kadeřnici jít. Právě se někam chystám, pfrotože jdu do práce po MD a chci vypadat dobře. Jsem z Ostravy a nevím kam jít aby to vypadalo moderně a fajn.Ach jo

Není tady

 

#13 6. 2. 2007 22:15

hefty
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 1

Re: Blond barva

Nejlepší je dat melír.Na tom se nic nepokazí.

Není tady

 

#14 7. 2. 2007 10:25

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Blond barva

To bych si netroufala tvrdit. Mám světle hnědé vlasy a melír jednou dopadl tak, ze v mých hladkých hnědých vlasech jsem měla nažloutlé jakoby krepovaté pruhy, které vylézaly z hladce učesané hlavy jako kdyby byly z jiného materiálu. Děs.
A příběh mé kamarádky : koupila Garnier medová zlatá,naplácala na hlavu. když to smyla byla na mrtvici, byla téměř oranžová. Při dalším zkoumání zjistila, že v krabičce označené medová zlatá byla lahvička s jinou barvou . To by asi nikdo nečekal. Tak pozor i na tohle.

Není tady

 

#15 7. 2. 2007 10:36

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Blond barva

Holky, to jste mi připomněli mojí maminu. Od svých cca 20-i let se barvila na blond (původní barva byla skoro do černa). S nástupem stáří přišly šediny, takže se začal vytrácet i ten kontrast černá-blond a teď, s nástupem do důchodu, si mamina rozhodla změnit image - že změna je život. Koupila si jakousi barvu, že si vlasy malinko přitmaví, že nebude jasně světlá blond, ale špinavá blond .. Hm, už jste viděla lišku zrzečku ? Když to rozdejchala, šla koupit jinou barvu, že to tedy bude muset změnit. Švestkově fialová se změnila na modrého kanárka .. Takže pokus do třetice - kaštan. Výsledek ? Zelený vodník lol. Takže zbyla už jen černá, nicméně poměrně rychle se vymývá a na povrch zase prosakuje ta krásně zelená..dumbom.

Není tady

 

#16 7. 2. 2007 13:51

Inaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 88

Re: Blond barva

hefty napsal(a):

Nejlepší je dat melír.Na tom se nic nepokazí.

Tak to jsem si také myslela, až do té doby, kdy mně "odbornice" za dost velké peníze vytvořila pruhy, které jak píše terry, byly jakoby z jiného materiálu a mé do té doby zdravé vlasy se z toho vzpamatovávaly asi rok, než ta hrůza vyrostla. Takže i melír se musí umět udělat tak, aby vlasy vypadaly přirozeně a zdravě, aspoň já si to tak představuji. Z toho vyplývá, že ne každá kadeřnice, musí být odbornice.smile

Není tady

 

#17 7. 2. 2007 17:38

stefi.z
♥♥-----
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 75

Re: Blond barva

snad můžu odpovídat za ,,odbornice,,  smile
Blond barvičky,nedosáhnout ty které mají tmavou barvu,rozhodně ne po domácku a je barva sebevíc světlá.Alchimie kadeřnic spočívá v namíchání barvy a %kysličníku...takže když je zákaznice ,,světlá ,, stačí slabší,ale pokud má vlasy neporušené míchá se i se silnějším kysličníkem.Zákaznice může mít i přirozeně tmavé vlasy,ale pokud jsou hodně jemné stačí kysličník taky slabší.
Takže ....míchat..míchat... to doma opravdu nezvládnete.
Melírky se dělají tím samým způsobem,.......můžete odejít opravdu s takovými proužky a nezničenými vlasy jaké si přejet.
klidně odpovím na nějaké dotazy ....papááá  rock

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů