Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 6. 6. 2007 14:58

Nick3594
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Lupino a já myslela, že sis to odvodila podle kytičky lupina mnoholistá, latinsky lupinus.........http://www.victorie.cz/magazin/lecive-bylinky/lupina-mnoholista--lupinus-polyphyllus-.aspx  lol... Ale to bys měla v avatáru kytku, což? hmm

Upravil(a) lvice (6. 6. 2007 15:01)

 

#152 6. 6. 2007 15:04

Somaia
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Lupi, tak to máme úplně stejnej pocit. Ten nick si totiž vybíráme sami a  tudíž často k nám patří víc než naše skutečné jméno. Naposledy jsem četla Coelhovu Čarodějku z Portobella a tam je to nádherně popsáno, proč si Ona dáma vybrala přezdívku, za jakým účelem a proč s ní souzněla a vibrovala  víc než se svým jménem. Takže tak nějak jsem po přečtení začala uvažovat o tom, proč a jak jsem si jí vybrala já..... už je nějak víc mojí součástí a to tak, že už ani nemám chu na to jméno, kterým mě obdařili naši... moji, tedy ehmmm milovaní rodiče.... bez  tehdy hlubších znalostí numerologie a astrologie...., že .

 

#153 6. 6. 2007 15:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

lvice napsal(a):

Lupino a já myslela, že sis to odvodila podle kytičky lupina mnoholistá, latinsky lupinus.........http://www.victorie.cz/magazin/lecive-bylinky/lupina-mnoholista--lupinus-polyphyllus-.aspx  lol... Ale to bys měla v avatáru kytku, což? hmm

to je spíš taková hra- souhra se slovy smile Lupinus je přece vlčinec...jenže já jsem baba...no a spojuje to kytky s vlkama.....to mám z toho, že jsem rozená Spojovatelka Všeho lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#154 6. 6. 2007 15:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Somaio,já taky....mám svůj nick čím dál radši a to mám přitom náramné štěstí, protože jsem se ke svému jménu dostala taky "náhodou" a mám ho moc ráda. Jenže je to jmého s ....jak to říct....hodně práce a povinností  lol No, je to jméno - úkol, kdežto nick je jméno - já.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#155 6. 6. 2007 15:12

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

tak nevím se mi zdá že si někdo i vybral nick aby se za "něco" schoval.....že by si často přál být někým jiným....

ten muj vznikl přesmyčkama písmen, tak dlouho jsem to drmolila až mi vyšlo tohle....
a až mnohem později jsem zjistila že ADRA je i nějaka charitativní nadace....pravda do dnes jsem nebyla sto zjisti jaká přesně....dumbom


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#156 6. 6. 2007 15:13

Nick3594
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Jj, vlčí bob big_smile. Takže jsi vlčice bobice lol. Mně se lvice taky moc líbí rock. Jsem taková ta číča domácí lol. A kdo mě rozzlobí, toho roztrhám na kusy, uááááá. hmm

 

#157 6. 6. 2007 15:14

Nick3594
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Něco pro Adru: http://nadace-adra.cz/

 

#158 6. 6. 2007 15:23

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

mně leny začali říkat na základce - teda jen občas, pak už se to rozjelo o něco víc. no a to wood, ne jako že bych byla dřevo (i když si tak někdy přijdu lol ), ale podle mého kdysi nejoblíbenějšího herce a taky teda idola, když jsem byla v tom věku, kdy si každá holka nějakýho najde big_smile . pořád si ze mě dělali legraci, že je to moje tajná láska dumbom . strašně mě to rozčilovalo, až mám tenhle nick všude lol

no a avatar je moje znamení, ve kt. jsem se narodila - tohle byl ten nejhezčí obrázek, kt. jsem našla big_smile

Upravil(a) leny.wood (6. 6. 2007 15:33)


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#159 6. 6. 2007 15:27

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Moc hezky se tohle čte. Já nick neřešila, napsala jsem první co mě napadlo, nic společného s ničím, chtěla jsem se tu jen vypovídat a odejít. A hele je mi tu mezi vámi najednou tak nějak pěkně, tak jsem zůstala. Jinak bych si vymyslela něco bombastickýho smile obr. pořád vypovídá jak se cítím, až ho změním a já doufám, že jednou jo, pak bude vše jak má být.
Ale byla jsem posedět tady s holkama z Babinetu a ony mi řekly, že to jsem já (Lil), že mi to sedí... vůbec nevím co tím myslely - jestli jsem to tak lila do sebe nebo co - a že se ty co se potkaly, shodly na tom, že a si dáte přezdívku spontáně nebo úmyslně, vždycky něco o vás napoví. A máte ju tu moc pěkné - ty přezdívky.


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#160 6. 6. 2007 15:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

adra napsal(a):

tak nevím se mi zdá že si někdo i vybral nick aby se za "něco" schoval.....že by si často přál být někým jiným....

Anebo i naopak smile
Vzpomínᚠna Jardu s nickem Knedlo? Rychle se ukázalo, že je všechno možný, jen ne knedlo lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#161 6. 6. 2007 15:32

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

lupi bohužel ne...nic mi to neříká ten Jarda...
a moc bych si přála aby sem zavítalo co nejvíce lidí...tohle je strašně zajímavé...a už jsem zjistila po přečtení všech příspěvků na tomto vláknu že si je připomínám ty nicky kdo co a jak napsal jak k nim "přišel" právě ten jejich nick:-)))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#162 6. 6. 2007 16:06

Somaia
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Lil napsal(a):

Moc hezky se tohle čte. Já nick neřešila, napsala jsem první co mě napadlo, nic společného s ničím, chtěla jsem se tu jen vypovídat a odejít. A hele je mi tu mezi vámi najednou tak nějak pěkně, tak jsem zůstala. Jinak bych si vymyslela něco bombastickýho smile obr. pořád vypovídá jak se cítím, až ho změním a já doufám, že jednou jo, pak bude vše jak má být.
Ale byla jsem posedět tady s holkama z Babinetu a ony mi řekly, že to jsem já (Lil), že mi to sedí... vůbec nevím co tím myslely - jestli jsem to tak lila do sebe nebo co - a že se ty co se potkaly, shodly na tom, že a si dáte přezdívku spontáně nebo úmyslně, vždycky něco o vás napoví. A máte ju tu moc pěkné - ty přezdívky.

Lil je taky jedna útulná vinárna v Mariánských lázních, která už tam stojí v podobě zámečku od nepaměti (tedy mojí... big_smile). Mělo to znamenat zkratku Look in Land, pohled zhora na zem a byl tam rytíř, který se díval dolů a zacláněl si oči...... tak to jen tak na dokreslaní, co se vybaví mě při jméně LIL   big_smile

Upravil(a) Somaia (6. 6. 2007 16:08)

 

#163 6. 6. 2007 16:07

Nick3594
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

A já viděla Blackieho. Podle příspěvků jsem si ho představovala úplně jinak. A on má vizហrockera a úžasně citlivou duši hjarta. A krásné modré oči reta. Potkat ho na ulici, nikdy by mě nenapadlo, že tenhle člověk na sobě pracuje, čte Pět jazyků lásky a je to báječný citlivý mužský. par

Upravil(a) lvice (6. 6. 2007 16:09)

 

#164 6. 6. 2007 16:08

Somaia
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

lvice napsal(a):

A já viděla Blackieho. Podle příspěvků jsem si ho představovala úplně jinak. A on má vizហtvrdého rockera. Přitom má úžasně citlivou duši tenhle nᚠBlackie hjarta. A krásné modré oči reta.

Chtěla jsi domů, ne??? Tak se rozluč a hajdy......

 

#165 6. 6. 2007 16:10

Nick3594
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Když já se od vás nemohu odtrhnout pussa lol. Zavřete oči .... odcházím...... lol

 

#166 6. 6. 2007 16:17

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Somaia napsal(a):

Lil napsal(a):

Moc hezky se tohle čte. Já nick neřešila, napsala jsem první co mě napadlo, nic společného s ničím, chtěla jsem se tu jen vypovídat a odejít. A hele je mi tu mezi vámi najednou tak nějak pěkně, tak jsem zůstala. Jinak bych si vymyslela něco bombastickýho smile obr. pořád vypovídá jak se cítím, až ho změním a já doufám, že jednou jo, pak bude vše jak má být.
Ale byla jsem posedět tady s holkama z Babinetu a ony mi řekly, že to jsem já (Lil), že mi to sedí... vůbec nevím co tím myslely - jestli jsem to tak lila do sebe nebo co - a že se ty co se potkaly, shodly na tom, že a si dáte přezdívku spontáně nebo úmyslně, vždycky něco o vás napoví. A máte ju tu moc pěkné - ty přezdívky.

Lil je taky jedna útulná vinárna v Mariánských lázních, která už tam stojí v podobě zámečku od nepaměti (tedy mojí... big_smile). Mělo to znamenat zkratku Look in Land, pohled zhora na zem a byl tam rytíř, který se díval dolů a zacláněl si oči...... tak to jen tak na dokreslaní, co se vybaví mě při jméně LIL   big_smile

Teda Som, to je tak strašně hezky ..smutný. Ani nevíš jaký jsem teď měla DeJa vu... brečet se mi chce.
My s holkama co byly na pivku, také zmínily vás všechny a jsou určitá jména co se vryly do paměti, tvé tam bylo taky. Mě oslovil tvůj avatar. Taky mi silně cosi připomíná ale já si už raději žádný srdceryvný scény nevyvolávám... studené předjaří, moře, mlhavo, šedý útesy, kavárnička a v ní obraz "Dámy v modrém" skoro jako ten tvůj... já tak šastná.. a je to opět, jdu hledat šnuptychl.


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#167 6. 6. 2007 16:24

Somaia
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Jéé Lil, já tě nechtěla rozesmutnit, vždy v LILu se táák krásně pařilo až do ranních hodin.......
Ale nostalgie mě při té vzpomínce bere taky, to mᚠpravdu, protože už Mar.L.nejsou ani zdaleka to , co bývaly kdysi, když se nám tam ten východ krásně míchal se západem, tvrdou markou  a lehkým pocitem konspirace v ranním oparu.....

 

#168 6. 6. 2007 16:29

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Tak ja to mam z 5. elementu smile a trochu to souvisi i s mym jmenem, nick vznikl, kdyz jsem si na internetu shanela nejake inspirace k me secesni svatbe smile


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#169 6. 6. 2007 19:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Somaia napsal(a):

Já mám jméno  vybrané  z vášně, kterou sdílím se Selimou, Orient a orientální tanec...... Je to arabské, běžně užívané jméno v překladu znamená "Mimořádná". pac a pusu Selimko

P.S. na obrázku to nejsem já......., je to novoročenka od jedné známé výtvarnice a nezminiaturizovaná do této podoby na mě působila oduševněle něžně a žensky modrou barvou vody, živlu se kterým se tak nějak  z astrologického pohledu stále potkávám a utkávám v nekonečných soubojích lásky,zraňování a odpouštění...

rock pussa Ahóóój!!! Duševná spriaznenkyňa stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#170 6. 6. 2007 19:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

lupina montana napsal(a):

já jsem tu vlastně jediná, co má "jméno" i "příjmení", žejo?? va
Tak nick....tak nějak mě to napadlo lol a je v tom shrnutý všechno: vlk - moje zvíře totemové, ženská podoba slova "lupinus" - tedy vlčí, a taky montana....ne že bych byla takový horal...a nadto žiju v Polabí lol ...ale taky totem - svým způsobem.
Nad avatarem jsem se natrápila - chtěla jsem tam dát všechny vlky, co mám, ale povedlo se mi tam zmenšit jen tenhle, tak, aby vypadal k světu smile ...zrovna ten, co zpívá ke kvězdám...to je ale náhodička, co? wink
Mně se často zdá, že vaše nicky jsou vaše pravý, skutečný jména smile

Mám kamaráta(bol mi aj učitežom tarotu), ktorý nám pvovedal, že ak sa nám nepáčia naše "dostané" mená, máme si vyvmyslie také, ktoré sa nám páči, a on nás tak bude až do smrti vola... Vtedy som zistila, že ani to občianske meno nie je také hrozné - a on mi ho vedel navyše krásne zdrobni, aby to pritom nebolo moc maznavé. Ale s novým nickom väčšinou tak nejako zdôrazním nejakú stránku osobnosti, ktorá sa vo všednosti nedostane ku slovu - mmch jeden čas som používala skôr germánsky, novovymyslený(istým Nemcom-pestovatežom) názov pre odrodu čajovej ruže cool tongue ... A teraz zasa Orient. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#171 6. 6. 2007 19:45

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Pro mne je mnohem důležitější obrázek pod nickem než samotný nick. POužívám pro různé servery asi 3.....tak sem s nějakou teorií proč? Že by se projevila moje blíženecká povaha?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#172 6. 6. 2007 19:46

x52658
Host

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

A já jsem teď viděla knížku o tom,jak nás jména určují-že se dá z toho nějak odvodit,jakej ten člověk je.něco na způsob numerologie.Nakonec jsem tu knížku nekoupila,ale pořád na ní myslím,tak tam asi pomažu.Jen jsem se mrkla na své jméno-a stálo tem,že jako žena neustále hledám a očekávám romantickou lásku(no,komu by se to nelíbilo a kdo by se s tím neztotožnil,že?) a že mám nezdolnou chu až potřebu pomáhat lidem,i těm,kteří ublížili.No,na tom něco bude.Vedle sousedka na mě byla zlá,pokřikovala a pomlouvala mě po celý vesnici,že jsem k***a,páč lezu za jejím zetěm(to bych si dala) a že mě tam i nachytala a že tam děláme grupáč atd.No zlá zapšklá ženská,která mi připravila hodně,hodně špatnejch chvil,protože tohle já neumím přejít.No a pak se jí něco stalo a já,nána,se starala,jestli zavolat sanitku,jak sehnat dceru se zetěm,jak jí pomoct.... dumbom .Už jsem to tady někde psala,se prostě těším,až přijde madam a já jí budu pomáhat....No,jsem nepoučitelná....

 

#173 6. 6. 2007 19:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Asi som už písala, že na tom mojom obrឝoku to som ja ako víla so závojom(čo teda pre mňa nie je typické), ale pripadalo mi to také autentické a pirtom nie fotograficky detailné. Ostáva priestor pre fantáziu... cool
Inak, mne sa vežmi páči moje meno v arabčine(že ju sem furt pchám) a hoci zamlada som trpela ako kôň, lebo sa tak volala každá druhá-teda v slovenskej verzii big_smile , dnes som s ním celkom uzrozumená.
Mmch, nomen - omen: podža Biblie bola moja menovkyňa mučeníčka, čo sa zapáčila pri kúpeli chlípnym starcom, odmietla ich(súc vydatá gloria ) a keď ju ohrdnutí chlípnici obvinili z cudzoložstva, bola popravená grater . Zamlada som bývala dos vyvinutá a vždy som sa páčila starším chlapom - preklínala som rodičovský výber mena. A som navyše doživotna Panna rodna ,takže fakt vzor cnosti a mravnosti... gloria Akurát vekom sa to všekto trochu spravilo lol a dnes za mnou pália, vďakabohu hlavne moji rovesníci a mladší cool . Vydatá nie som, tak snáď ujdem poprave. tillfreds


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#174 6. 6. 2007 19:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

Inak, neteri vyberali meno nielen podža významu, ale aj na radu numerologičky - podža predpokladaného dátumu narodenia. Zamietla im Emu alebo Elu, že by bola príliš tvrdohlavá, čo ma zmiatlo, lebo hrozilo, že nebude Panna ale Váha - a je Váha, ale zanovitejšia ako Býk či Kozoroh... napriek neutrálnemu menu Johana. Ale Emka by bola asi ešte horšia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#175 6. 6. 2007 20:24

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Podža čoho si si vybral/a svoj "nick"?

To bylo takhle...Nejakou dobu jsem pracovala v zemi, kde se to hemzilo Arabama. A muj nejlepsi kamarad me privital na letisti slovy "ZDAREC ARABELO", no a uz mne to zustalo. No a 77 proto, protoze "cistou" arabelu uz mne nekdo vyfoukl, tak jsem tam picla rok narozeni.
Takze nic spolecnyho s pohadkou o princezne Arabele.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů