29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
Na esce se člověk nadře?
Není tady
Väčšinou áno, hlavne u nás na Záhorí, na tom piesčitom bývalom morskom dne... Má nízky podvozok (sorry, Eska
)
Není tady
Kaliku, ty si to maličké kolečko nepamatuješ ? Vlastně nemusíš, já nevím, jaký jsi ročník, zda známkový archív nebo mladá odrůda
.
Upravil(a) lvice (25. 1. 2007 14:41)
Takže kdybych si sednul na esku a projel se, tak se nadřu?
Není tady
Pokud si sedneš na kolo značky "Eska" tak ano
KALIK napsal(a):
Takže kdybych si sednul na esku a projel se, tak se nadřu?
Kaliku nadřeš ... v momentě, že bys začal šlapat do kopečka s 1° sklonem jo jo, skládačka byla tak na rovinky .... měla bezva převodovku ... ale my t
tenkrát tragicky nebrali , kluci dělali machry na favoritech a my hold na těch skládačkách ... no ale zase se na tom sedělo rovně a člověk se mohl vyprsit
všechno má holt svoje ....
Není tady
Tak esku nechci
Není tady
43 - NENÍ ročník narození.....( věk už taky ale nesouhlasí) :-)))
Upravil(a) Michaela.43 (25. 1. 2007 14:40)
Není tady
KALIK napsal(a):
Tak esku nechci
Pravda, pravda ... na co by ti byla .... vyprsovat se nepotřebuješ
Není tady
Tak jedině že bys překecal Hostesku
.
Míšo a co ta 43 tedy znamená?
lvice, dobrej nápad zkusím, sím
Jen abych se na ní nenadřel
Není tady
Počkej až sem přijde, ti vypráší kožich
Já se tedy už vůbec nepotřebuju vyprsovat
Taková eska vyžaduje pořádnýho svalovce a sportsmana.
Pán má papouška a ten mluví strašně sprostě. Pán už neví, jak ho to odnaučit, a tak ho jednou za trest zavře do mrazáku.
Po chvíli mrazák otevře a papoušek říká: "Omlouvám se za své nevhodné chování již se to nebude opakovat. Mám jen jednu otázku. Co udělalo to kuře?"
Není tady
tolik let mi bylo vloni :-))), ale každý rok to měnit nebudu....
Není tady
Rogersovou mi vymyslel manžel, protože mám na tapetě nastaveného Nicolase Rogerse. Jednu dobu se mi hóóódně líbil.Kdo jste viděl Princeznu Fantaghiro víte, že hrál zlého čaroděje Tarabase.
Není tady
Do toho som bola zamilovaná(skôr do Tarabasa ako do Rogersa..
Není tady
No právě Lvice, když jsem se registrovala tak JÁ jsem chtěla být LVICE, víš.
lvice napsal(a):
U mě jednoduché, mé astrologické znamení je lev a páč jsem ženská tak lvice
. A z té hromady lvů, co se tady pohybují jsem byla první a tenhle nick jim vyfoukla
![]()
.
Není tady
Zaujímavé, že o Lvici bola bitka, ale Panna nie je registrovaná ani jedna... Tým sa tuším žiadna nechváli...
Není tady
Ja jsem se uz hodne davno registrovala nekam na chat a chtela jsem tam dat Slávinka (od fotbalove Slavie) a ono mi to tak nejak zkratilo na Slvinka a uz mi to zustalo... !
Není tady
Selima napsal(a):
Zaujímavé, že o Lvici bola bitka, ale Panna nie je registrovaná ani jedna...
Tým sa tuším žiadna nechváli...
Stejně jako Panna tady chybí i Býk....
Není tady
Selima napsal(a):
chybí i Býk....
ten tu přece je - KALIK(bejk,dycinky bejk)
Není tady
Kruciš, rogersova mě předběhla...
Upravil(a) Largo (25. 1. 2007 17:05)
Není tady
Selima napsal(a):
Do toho som bola zamilovaná(skôr do Tarabasa ako do Rogersa..
![]()
![]()
![]()
Jak já ti rozumím...V 15 jsem ničím takovým netrpěla,neměla jsem žádný idol,přišlo to až ve 33 letech.
PS:Hrál i v Pirátech a v pohádce Princezna a chuďas
Není tady