Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2007 15:36

Angelicek1
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 75

Pilates

ahoj, chcela by som sa spýta či máte nejaké skúsenosti s Pilatesom. moja mamka by totiž trošku chcela vyformova postavu, ale neviem či je lepšie chodi niekam cviči, alebo stačí aj napr. DVD. má totiž trošičku problém zohna nejaké centrum v Košiciach kde sa Pilates cvičí. vopred ďakujem za rady:)


„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

 

#2 25. 1. 2007 9:06

Angelicek1
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 75

Re: Pilates

halo?hmm


„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

 

#3 25. 1. 2007 9:52

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

Angelicek1 napsal(a):

ahoj, chcela by som sa spýta či máte nejaké skúsenosti s Pilatesom. moja mamka by totiž trošku chcela vyformova postavu, ale neviem či je lepšie chodi niekam cviči, alebo stačí aj napr. DVD. má totiž trošičku problém zohna nejaké centrum v Košiciach kde sa Pilates cvičí. vopred ďakujem za rady:)

Já cvičím pilates doma s DVD. Krásně mi to zpevnilo postavu a narovnalo záda. Pokud mamka nikdy necvičila, měla by si na to asi nejdřív zajít do nějakého centra, aby jí instruktor mohl opravovat. Pokud cvičila, ani nemusí, není to tak těžké.

Není tady

 

#4 25. 1. 2007 18:26

Angelicek1
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 75

Re: Pilates

Dik:)


„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

 

#5 25. 1. 2007 18:28

Angelicek1
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 75

Re: Pilates

A chodila ste cviči Pilates, alebo niečo iné? My totiž nevieme nájs nejaké centrum, kde sa cvičí Pilates, preto som myslela že by mohla najprv skusi napr. aerobic a potom Pilates na DVD


„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

 

#6 25. 1. 2007 18:37

tora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 290

Re: Pilates

mám malý dotaz Frankie .... kterou z těch DVD mᚠsmile .... hledala jsem na netu a našla jich spoustu, takže nastává můj odvěký problém a to je vybrat smile

Není tady

 

#7 26. 1. 2007 9:29

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

Angelicek1 napsal(a):

A chodila ste cviči Pilates, alebo niečo iné? My totiž nevieme nájs nejaké centrum, kde sa cvičí Pilates, preto som myslela že by mohla najprv skusi napr. aerobic a potom Pilates na DVD

Cvičila jsem všechno možné. Kick box aerobic, power jogu, ... vždycky mě něco na chvíli chytlo. Pilates je podobný té power joze a kalanetice, tak zkuste začít s tím smile

Není tady

 

#8 26. 1. 2007 9:34

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

tora napsal(a):

mám malý dotaz Frankie .... kterou z těch DVD mᚠsmile .... hledala jsem na netu a našla jich spoustu, takže nastává můj odvěký problém a to je vybrat smile

Cvičících dvd mám několi, je to moje úchylka smile

Seřadím je podle oblíbenosti:

1. Zoralates (to je upravený pilates, trochu náročnější) - zoracentrum.sk
2. Pilates 1: Posilování (cvičí Jennifer Kries)
3. Pilates 2: Tvarování těla (cvičí J.K.)

Není tady

 

#9 4. 2. 2007 19:12

Pajulka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 11. 2006
Příspěvky: 40

Re: Pilates

ahoj, já mám dvd pilates 1 a 2 taky od J.Kries a mohu jedině doporučit, dlouho jsem vybírala a tohle je pro mě to nej...
jinak mám fitness jogu 1,2 -Klára Buzková, zatím jsem ji necvičila, ale kámoška si to pochvaluje, ale chce to vydržet cvičit, v případě zájmu vypálím (mám i jiné dvd)

Není tady

 

#10 4. 2. 2007 19:31

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pilates

Pajulka: Prosim te, a to dvd od J.Kries, je na DVD vice treninku (napr. dva po 30minutach), nebo je to jen jeden 60 minutovy trenink? dekuji!

Není tady

 

#11 5. 2. 2007 12:42

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Pilates

Pajulko, já mám ty tři Dvd, jak je nedávno reklamovaly v tv, bohužel tam,ale nebyly popisky tak nevím, který je který hmm mělo by to být nějaký zpevňující cvičení a tvarovací a je u toho i jídelníček.Potřebovala bych zpevnit zadek, nohy a bříško.Můžeš mi poradit?

Není tady

 

#12 5. 2. 2007 14:10

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

Lucka 1 napsal(a):

Pajulko, já mám ty tři Dvd, jak je nedávno reklamovaly v tv, bohužel tam,ale nebyly popisky tak nevím, který je který hmm mělo by to být nějaký zpevňující cvičení a tvarovací a je u toho i jídelníček.Potřebovala bych zpevnit zadek, nohy a bříško.Můžeš mi poradit?

Jak to, že nevíš, který je který? Sis to nepustila? Vždy na začátku je nějaký úvod, ne, kde se říká, co to je a na co to je.

Není tady

 

#13 6. 2. 2007 11:44

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Pilates

Frankie, tak jsem si to konečně pustila úplně od začátkuu dumbom tak to jedno je zpevňovací, to druhý je nějakých 20 min. cvičení a to třetí je protahovací.
ang.-body basics,20 mins workout a body sculpting
takže to posilovací asi nemám sad takže co bude mít asi efekt z těchto tří tak to bude asi body sculpting - zpevňující - takže zkusím cvičit tohle

Ještě se zpetám za jak dlouho jsou tak vidět výsledky???

Není tady

 

#14 7. 2. 2007 11:57

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Pilates

Jednu dobu jsem fakt cvicila poctive, 3xtydne to dvacetiminutove cviceni a po 14-20 dnech jsem uvidela vysledek :-) Ale nebylo to jen tim cvicenim, jezdila jsem bezprostredne pred cvicenim 30 min rotopedu a nejak jsem i celkove jedla lepe.

Není tady

 

#15 7. 2. 2007 15:19

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

Lucka 1 napsal(a):

Frankie, tak jsem si to konečně pustila úplně od začátkuu dumbom tak to jedno je zpevňovací, to druhý je nějakých 20 min. cvičení a to třetí je protahovací.
ang.-body basics,20 mins workout a body sculpting
takže to posilovací asi nemám sad takže co bude mít asi efekt z těchto tří tak to bude asi body sculpting - zpevňující - takže zkusím cvičit tohle

Ještě se zpetám za jak dlouho jsou tak vidět výsledky???

Na zádech jsou vidět výsledky hned po prvním cvičení. Vždycky  dva dny po výkonu smile chodím jako pravítko. Jinak na ostatních partiích, jsem viděla zlepšení asi tak po dvou třech týdnech.  Cvičila jsem 2x týdně a prokládala to během 1x týdně cca 20 minut.

Není tady

 

#16 14. 2. 2007 16:37

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Pilates

Lucka 1 napsal(a):

Frankie, tak jsem si to konečně pustila úplně od začátkuu dumbom tak to jedno je zpevňovací, to druhý je nějakých 20 min. cvičení a to třetí je protahovací.
ang.-body basics,20 mins workout a body sculpting
takže to posilovací asi nemám sad takže co bude mít asi efekt z těchto tří tak to bude asi body sculpting - zpevňující - takže zkusím cvičit tohle

Ještě se zpetám za jak dlouho jsou tak vidět výsledky???

Tak pro upřesněnísmile MᚠWidsor pilates


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#17 16. 3. 2007 10:52

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Pilates

Dneska vyšlo v Mladé frontě dvd Pilates za 28,- Kč.styrka

Není tady

 

#18 23. 3. 2007 20:21

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Pilates

Jo, z Mladé fronty si pilates kupuji, ale zatím mě to moc nedostala, čekala jsem, že to bude i lepší, ale za těch pár Kč, co bysme asi chtěli..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů