Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2007 11:33

host5522
Host

Jsem divná já a nebo on?

Ahoj holky, ještě jsem sem nikdy nepsala, ale všechno je jednou poprvé.. smile Nevím, jestli se rozejít s přítelem nebo ne.... Jsme spolu krátce, jen 3 a půl měsíce, ale už mi vadí dost věcí. Mám s ním málo sexu, nad 3x týdně to dělá jen kvůli mě, vím, že mám dost velkou potřebu, ale to tak prostě je... roll On má tátou živnost a pracujou doma, šéfa nemá, podle mě má teda možnost se mi aspoň trochu časově přizpůsobit, nebo si tu práci zorganizovat. On pracuje denně (málem pracoval i na Štědrý den). Za celou dobu jsme spolu nebyli na nějakém výletě, pokud nepočítám asi dvě tříhodinové procházky:-), ale aby jel s kamarádama na pár dní na hory lízt, na to si čas najde. (Sice mě zval, ale neměla jsem z práce volno a oni lezou po ledech, takže by to pro mě stejně bylo nebezpečný.) O nějakém celodenním válení v posteli taky nemůže být řeč. Zpravidla se vídáme tak 3x týdně po 6 hodině večer u mně doma, kdy on už v 9 usíná, protože před pět vstává. Dál mi není schopnej ani den dopředu říct, jestli zhruba do kolika hodin bude další den pracovat a jestli se uvidíme... Všechno zásadně hodinu-dvě předem. Neumožní mi tím, abych si svůj čas taky aspoň trochu zorganizovala. Za celý tři měsíce mě nepozval k sobě domů na návštěvu (bydlí v domě s tátou, ale vím, že nemá manželku ani jinou babu). Příteli jsem říkala, co mi vadí, on to ale nechápe a je spokojenej. Nevím, jestli za to může i to, že od 1 roku vyrůstal bez mámy a vychovával ho táta. Na druhou stranu je moc hodnej, když už něco řekne:), tak to splní, nikdy mi nevyčítal moji práci (pro ženskou dost neobvyklá - nepravidelně noční a víkendy, v práci jsem byla i na Štědrý večer a Nový rok), nikdy mi nic nevyčítal a vím, že mě má rád, ale prostě to moc nedává najevo. Tak si říkám, jestli jsem já moc náročná a nebo je on opravdu divnej. Stejně jsem už v podstatě rozhodnutá se s ním rozejít, asi takhle žít nemůžu. Jo a mně je 27. Třeba mi někdo napíše jiný úhel pohledu a já za něj budu moc vděčná. Vím, že toto nejsou žádné velké problémy, ale lehko u srdíčka mi není. Tak moc děkuji za rady, i když jsem to asi napsala trochu zmateně - a je to román smile

Upravil(a) yellow108 (24. 1. 2007 11:36)

 

#2 24. 1. 2007 11:45

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jsem divná já a nebo on?

Co zkusit nějakou literaturu o asertivitě v partnerství? ... jak jsi ho popisovala, tak bych řekla, že je to sobeckej hajzlík (ne tedy kvůli tomu sexu, tam mi přijdeš možná sobecká ty, ale spíš kvůli tomu, že si na tebe čas neudělá a na kámoše jo...já mám za to, že tyhle věci by měly bejt v rovnováze) ....jenže jak ho popisuješ dál, tak už si tím tak jistá nejsem...je na něj spoleh, nevyčítá.....ale neumí to dát najevo...no, když vyrůstal bez mámy, tak možná ani neví, jak se má k ženě chovat, prostě ženy obecně nemusí chápat, chybí mu vzor, ví jen, jak cítí muži, co dělají muži, možná ho ani nikdy nenapadlo podívat se na něco ženskýma očima......co já vím....taky se mi nezdá, jak pořád pracuje...jako by si tím něco kompenzoval...co ale?.... snaží se dokázat, že je dobrej? že umí? .... těžko říct .... ono taky dost záleží na tom, jak sděluješ to, co ti vadí.... Myslím, že knihou ničemu neublížíš...
PS: A román to není. Mᚠvidět ty mý slátaniny wink

Upravil(a) Eva36 (24. 1. 2007 11:46)

Není tady

 

#3 24. 1. 2007 11:55

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

Eva36 napsal(a):

Co zkusit nějakou literaturu o asertivitě v partnerství? ... jak jsi ho popisovala, tak bych řekla, že je to sobeckej hajzlík (ne tedy kvůli tomu sexu, tam mi přijdeš možná sobecká ty, ale spíš kvůli tomu, že si na tebe čas neudělá a na kámoše jo...já mám za to, že tyhle věci by měly bejt v rovnováze) ....jenže jak ho popisuješ dál, tak už si tím tak jistá nejsem...je na něj spoleh, nevyčítá.....ale neumí to dát najevo...no, když vyrůstal bez mámy, tak možná ani neví, jak se má k ženě chovat, prostě ženy obecně nemusí chápat, chybí mu vzor, ví jen, jak cítí muži, co dělají muži, možná ho ani nikdy nenapadlo podívat se na něco ženskýma očima......co já vím....taky se mi nezdá, jak pořád pracuje...jako by si tím něco kompenzoval...co ale?.... snaží se dokázat, že je dobrej? že umí? .... těžko říct .... ono taky dost záleží na tom, jak sděluješ to, co ti vadí.... Myslím, že knihou ničemu neublížíš...
PS: A román to není. Mᚠvidět ty mý slátaniny wink

A tu knížku myslíš pro mě nebo pro něj? big_smile Jinak dík moc za radu. Já chápu, že on to vidí všechno jinak než já, to ale neznamená, že se netrápím. On měl přede mnou holku, byli spolu tři roky, byla věřící z druhého konce republiky (takže pravý opak mě) a vídali se o víkendu 1x za 14 dní. Takže zkušenosti žít s někým žádný nemá a když chyběla i ta máma......

 

#4 24. 1. 2007 12:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem divná já a nebo on?

Jezisimarjajosefe! Vite vy holky vubec, co je to dneska v tomhle state mit ZIVNOST???? Pracovat jako ZIVNOSTNIK???? Asi nevite...... Ten kluk nejspis dre jak barevnej stejne tak jako jeho otec. A vzdycky to tak bude, protoze si oba mysli, ze je to tak spravne. Vzdycky je totiz neco za neco...a pokud ti to takhle yellow nevyhovuje, rozejdi se s nim.
Navic bych vsadila na to, ze v tehle muzske rodine vladnou patriarchalni zakony.... a s tim nic moc nenadelas, to bys musela byt zrala osobnost, abys mela vubec nejakou sanci.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#5 24. 1. 2007 12:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Jsem divná já a nebo on?

No, ty aby ses nevozvala, ty živnosti wink

Ale je fakt, že živnostník se má co ohánět. Tedy pokud nechce být živnostník-šmelinář, ale prostě normální živnostník. Jinak si, yellow, myslím, že ta kniha by spíš byla pro tebe. Je to většinou dost o tom uvědomit si, že ve vztahu nemůžu jen brát, ale taky musím dávat, je to o vybalancování toho dávání a braní....ty na mě dělᚠdojem, že bys brala, ale dávat.... Pan má pravdu, v životě mᚠvždycky něco za něco, ideálního chlapa neseženeš a ostatně, ani ty nejsi ideální, že....

Není tady

 

#6 24. 1. 2007 13:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem divná já a nebo on?

Vyrůstal bez mámy - nemá zažité, jak to běžně chodí v rodině (pokud táta někoho neměl, a to asi ne).
S předešlou dívkou se vídal 2x do měsíce, to se toho taky moc nenaučil.
Zřejmě se od táty naučil hlavně pracovat (zaplapánbůh za to), občas nějaké ty výlety s kamarády (a zase - lepší lezení po ledovcích, než sezení v hospodě), ale takové ty "jemnosti" jak se ženskou, to neumí., nebo má pocit, že to takhle stačí i tobě, když jemu to vyhovuje. Jenže vyhovuje mu to proto, že jiný způsob nezná. Měla bys na něj hlavně pomalu, moc netlačit, netrucovat, spíš navrhovat, občas třeba koupit lístky do kina a dát mu to vědět dostatečně předem, aby s tím počítal, i kvůli tvé pracovní době.
To, že tě nepozval domů, bych neřešila, alespoň ne po 3 měsících. Třeba i jeho táta potřebuje čas, aby si zvyknul, že mu přijde do baráku nová ženská.
Nechodíte spolu tak dlouho, aby on razantně změnil způsob života (chlapečci jsou holt pomalejší, no), to musí přijít postupně. Píšeš, že je spolehlivý, má tě rád, nevyčítá - tak ho necpi násilím do tvojí škatulky. A k tomu sexu bych jen dodala, že (říkají odborníci) se má spíš přizpůsobit ten, který má tu potřebu vyšší, tomu druhému. Vezmi si to z druhé strany - přijdeš večer domů, utahaná, zralá tak akorát usnout, ale přítel tě bude uhánět o sex, protože to potřebuje. Za pár týdnů ti to začne vadit.
Ono je to všechno o dohodě, ale z tvého příspěvku křičí, že ON nědělá, nechce, nejezdí... a ani slovo o tom, co dělᚠpro vᚠvztah ty, kromě toho, že mu říkáš, co ti vadí. O nějaké snaze změnit sebe ani slovo.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 24. 1. 2007 13:57

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

helena napsal(a):

Vyrůstal bez mámy - nemá zažité, jak to běžně chodí v rodině (pokud táta někoho neměl, a to asi ne).
S předešlou dívkou se vídal 2x do měsíce, to se toho taky moc nenaučil.
Zřejmě se od táty naučil hlavně pracovat (zaplapánbůh za to), občas nějaké ty výlety s kamarády (a zase - lepší lezení po ledovcích, než sezení v hospodě), ale takové ty "jemnosti" jak se ženskou, to neumí., nebo má pocit, že to takhle stačí i tobě, když jemu to vyhovuje. Jenže vyhovuje mu to proto, že jiný způsob nezná. Měla bys na něj hlavně pomalu, moc netlačit, netrucovat, spíš navrhovat, občas třeba koupit lístky do kina a dát mu to vědět dostatečně předem, aby s tím počítal, i kvůli tvé pracovní době.
To, že tě nepozval domů, bych neřešila, alespoň ne po 3 měsících. Třeba i jeho táta potřebuje čas, aby si zvyknul, že mu přijde do baráku nová ženská.
Nechodíte spolu tak dlouho, aby on razantně změnil způsob života (chlapečci jsou holt pomalejší, no), to musí přijít postupně. Píšeš, že je spolehlivý, má tě rád, nevyčítá - tak ho necpi násilím do tvojí škatulky. A k tomu sexu bych jen dodala, že (říkají odborníci) se má spíš přizpůsobit ten, který má tu potřebu vyšší, tomu druhému. Vezmi si to z druhé strany - přijdeš večer domů, utahaná, zralá tak akorát usnout, ale přítel tě bude uhánět o sex, protože to potřebuje. Za pár týdnů ti to začne vadit.
Ono je to všechno o dohodě, ale z tvého příspěvku křičí, že ON nědělá, nechce, nejezdí... a ani slovo o tom, co dělᚠpro vᚠvztah ty, kromě toho, že mu říkáš, co ti vadí. O nějaké snaze změnit sebe ani slovo.

No čekala jsem spíš jiné odpovědi smile Ale i tak dík za ně. Samozřejmě nejsem husa, takže vím, že živnostníci to lehké nemají a kompromisy musí dělat oba. Ale jsem toho názoru, že když jsem po třech měsících hodně nespokojená, nemá ten vztah cenu. hmm Ex-přítel je prostě takový a na to, abych někoho, komu je 30, pomalu měnila a u toho se nervovala, na to nemám čas, sílu ani nervy. Škoda neutral

 

#8 24. 1. 2007 14:17

algidda
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 5. 2006
Příspěvky: 111

Re: Jsem divná já a nebo on?

Musíš sama vědět jestli ti na něm záleží a mᚠho ráda tolik, aby ses pokusila ho pomalu měnit. Jak sama píšeš.


Algidda

Není tady

 

#9 24. 1. 2007 14:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem divná já a nebo on?

Čekala jsi, že ti potvrdíme, jak jsi zanedbávaná, abys měla "důvod k rozchodu"? Pokud ty sama nechceš měnit a nemᚠ"čas, sílu ani nervy", tak nevím, co chceš slyšet.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 24. 1. 2007 15:02

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

helena napsal(a):

Čekala jsi, že ti potvrdíme, jak jsi zanedbávaná, abys měla "důvod k rozchodu"? Pokud ty sama nechceš měnit a nemᚠ"čas, sílu ani nervy", tak nevím, co chceš slyšet.

Docela drsné, ne? smile Nevím, co bych měla měnit, když jsem se ho ptala, prý mu na mě nic nevadí. Když přijede, vyslechnu jeho starosti, sní jídlo, co mu uvařím, občas ho někam vytáhnu, aby přišel na jiný myšlenky. Vytáhla jsem ho po 10 letech do bazénu, na tenis, na koncert. Svýma starostma v práci (a že jich je), jsem ho obtěžovala vyjímečně. Až do minulého týdne jsem mu vyčítala leda to, že si nechává věci v autě a že mu ho někdo vykrade smile Říkám si, že jsem nahoru vypsala jen takové věci, které asi nejsou tolik podstatné a nebo jsem to špatně podala. Kolikrát jsem mu nabídla, že mu nějak pomůžu, aspoň jsem jim domů občas poslala jídlo, cukroví, sladkosti, co peču, ale prý pomoct mu nemůžu jak. Spíš jsem měla pocit, že já jsem ta, co dává. Nevím. Jde o přístup a mně ten jeho vadí. Mám stresující náročnou konfliktní práci, takže si nemůžu dovolit řešit ještě problémy "doma", to bych se z toho mohla zbláznit. mad

 

#11 24. 1. 2007 15:06

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

no opět jsem to špatně napsala.... problémy řeší člověk vždycky, ale nespokojenost se zásadníma věcma je něco jinýho.

 

#12 24. 1. 2007 15:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem divná já a nebo on?

Prerába dospelého človeka(alebo aj chlapa) je nezmyselné a nemožné. Ale môžete sa - obaja - pokúsi nauči ži v páre a urobi si spoločný život aspoň znesitežný, keď už nie príjemný...Nič z toho, čo si vymenovala, yellow, sa mi nezdá tragické, ale verím, že to je nepríjemné. Pokús sa nájs kompromis. Sex 2-3x týždenne, vída sa v tie dni, keď má menej práce, v ostatné si urob program sama. Netlači naňho, keď je unavený ako kôň(ja som až nezmyslene tolerantná a nekonfliktná, ale keď som unavená, som hádavá až strach...), robi mu program na vožné dni, alebo dni, keď má menej práce, a - ako už písali dievčatá - snaži sa s ním komunikova o ženskom svete z pohžadu ženy: zrejme je to niečo, o čom nemá ani potuchy. Alebo to potom fakt vzdaj a priprav sa na týpkov, akých som jeden čas mávala ja; mali relatívne dos času a vždy boli vyladení na príjemný sexík, ale nikdy nedodržali vlastné slovo, klamali mi, nedávali dary, nezaujímali ich moje reči... Takže vo finále mi bolo absolútne jedno, kožko času na mňa alebo na sex mali, opúšala som ich v podstate s užahčením. roll Tak zváž, čo chceš viac. Zapamätaj si, že človek nikdy nemá všetko naraz. źudia(chlapi) nie sú ako šaty z krajčírstva: na mieru...

Upravil(a) Selima (24. 1. 2007 15:34)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 24. 1. 2007 15:25

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem divná já a nebo on?

yellow,

jo jo...jak rikaji holky: ty potrebujes kulaty razitko na to, ze ses s rozchodem rozhodla spravne  stolt
A procpak asi??? Cimpak si to vlastne nejsi jista, co?

Ten kluk je jakej je, v tehle letech uz ho nepredelas a jak te tak ctu, tak na to ani nemas, protoze napriklad  pokud pro nej neco delas, je to snad proto, ze chces, ne??? Urcite ne proto, ze cekas, ze ti bude vdecny a zacne se menit k obrazu tvemu, ze ne smile Nebo jo....?

Laska neni supernarket - zaplatim - dostanu!

Takze pokud ti to s nim takhle nevyhovuje, rozejdi se s nim a basta. A nepremejslej jen o nem, ale hlavne o sobe. Tedy nejen o tom, co davas, ale taky o tom, co muzes nabidnout.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 24. 1. 2007 17:09

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

jo jo...jak rikaji holky: ty potrebujes kulaty razitko na to, ze ses s rozchodem rozhodla spravne  stolt
A procpak asi??? Cimpak si to vlastne nejsi jista, co?

Ten kluk je jakej je, v tehle letech uz ho nepredelas a jak te tak ctu, tak na to ani nemas, protoze napriklad  pokud pro nej neco delas, je to snad proto, ze chces, ne??? Urcite ne proto, ze cekas, ze ti bude vdecny a zacne se menit k obrazu tvemu, ze ne smile Nebo jo....?

Laska neni supernarket - zaplatim - dostanu!

Takze pokud ti to s nim takhle nevyhovuje, rozejdi se s nim a basta. A nepremejslej jen o nem, ale hlavne o sobe. Tedy nejen o tom, co davas, ale taky o tom, co muzes nabidnout.


Děkuju moc za vaše odpovědi :-) Aspoň to trochu vidím z jiného úhlu. Je zajímavé, že jste si z toho mýho povídání zatím vzaly to míň podstatný, daleko víc než to, jak často se vídáme, mi vadí to, že s ním se nedá nic naplánovat. Neví jak dlouho bude pracovat, kolik bude mít práce doma atd - A NEVÍ TO ANI TEN DEN! dumbom. Vždy až třeba kolem třetí odpo se dozvídám, jestli se večer "uráčí" přijet nebo ne, nemůžu si tak naplánovat kamarády a koníčky. Jemu to přijde normální, když to prý neví, nemůže nic slíbit. Už mám plné zuby (třeba i z předešlých vztahů) toho, že "možná zítra, zkusím to zařídit, asi po obědě, nevím..." - a nakonec je z toho většinou jen bublina, já čekám jak trubka a pak si jdu zase po svých. Copak je to moje povinnost čekat??  Už mě nebaví čekat a čekat a čekat - jestli zahřmí a přijede (on mě nikdy nepozval). Já dávám ráda, ale asi musím mít pocit, že dostávám i něco za to, musí to být v rovnováze.

Já už jsem se s tím rozchodem stejně rozhodla, už jsem mu to i řekla a poslala věci v balíku, teď už jen tak filosofuju, jestli to opravdu muselo být a čeho se vyvarovat třeba příště. gloria grater

 

#15 24. 1. 2007 18:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem divná já a nebo on?

yellow,

poslouchas se vubec ?.........


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 24. 1. 2007 18:16

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

Pandorraa napsal(a):

yellow,

poslouchas se vubec ?.........

no jistě........

 

#17 24. 1. 2007 18:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jsem divná já a nebo on?

a co slyšíš?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#18 24. 1. 2007 19:50

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Jsem divná já a nebo on?

yellow108 napsal(a):

jo jo...jak rikaji holky: ty potrebujes kulaty razitko na to, ze ses s rozchodem rozhodla spravne  stolt
A procpak asi??? Cimpak si to vlastne nejsi jista, co?

Ten kluk je jakej je, v tehle letech uz ho nepredelas a jak te tak ctu, tak na to ani nemas, protoze napriklad  pokud pro nej neco delas, je to snad proto, ze chces, ne??? Urcite ne proto, ze cekas, ze ti bude vdecny a zacne se menit k obrazu tvemu, ze ne smile Nebo jo....?

Laska neni supernarket - zaplatim - dostanu!

Takze pokud ti to s nim takhle nevyhovuje, rozejdi se s nim a basta. A nepremejslej jen o nem, ale hlavne o sobe. Tedy nejen o tom, co davas, ale taky o tom, co muzes nabidnout.


Děkuju moc za vaše odpovědi :-) Aspoň to trochu vidím z jiného úhlu. Je zajímavé, že jste si z toho mýho povídání zatím vzaly to míň podstatný, daleko víc než to, jak často se vídáme, mi vadí to, že s ním se nedá nic naplánovat. Neví jak dlouho bude pracovat, kolik bude mít práce doma atd - A NEVÍ TO ANI TEN DEN! dumbom. Vždy až třeba kolem třetí odpo se dozvídám, jestli se večer "uráčí" přijet nebo ne, nemůžu si tak naplánovat kamarády a koníčky. Jemu to přijde normální, když to prý neví, nemůže nic slíbit. Už mám plné zuby (třeba i z předešlých vztahů) toho, že "možná zítra, zkusím to zařídit, asi po obědě, nevím..." - a nakonec je z toho většinou jen bublina, já čekám jak trubka a pak si jdu zase po svých. Copak je to moje povinnost čekat??  Už mě nebaví čekat a čekat a čekat - jestli zahřmí a přijede (on mě nikdy nepozval). Já dávám ráda, ale asi musím mít pocit, že dostávám i něco za to, musí to být v rovnováze.

Já už jsem se s tím rozchodem stejně rozhodla, už jsem mu to i řekla a poslala věci v balíku, teď už jen tak filosofuju, jestli to opravdu muselo být a čeho se vyvarovat třeba příště. gloria grater

Ahoj, ani nevíš jak ti rozumím. Zažila a zažívám něco podobného.Jen jsme se naštěstí s přítelem dohodli,že práci trochu omezí ve prospěch našeho vztahu. jsme spolu 2 roky, teda za měsíc to budou 2 roky a ani jeden ty 2 roky spolu zahodit nechceme.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#19 24. 1. 2007 21:28

estelle
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 11. 2006
Příspěvky: 564

Re: Jsem divná já a nebo on?

yellow, já rozumim tomu, že má hodně práce. Ale když není schopnej ti ani rámcově říct, jestli se třeba zítra setkáte, nebo kdy se vůbec setkáte a ty čekáš, kdy se jako milostivě uráčí přijet, tak mám pocit, že to nebude až tak úplně souviset s tou jeho prací, ale nejspíš s jeho povahou. No a když si kvůli němu nemůžeš nic naplánovat a on to nechápe, tak je to pěknej idiot. Přece se nebudeš kvůli němu takhle omezovat! Podle mě jsi udělala dobře.

Není tady

 

#20 24. 1. 2007 21:36

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

estelle napsal(a):

yellow, já rozumim tomu, že má hodně práce. Ale když není schopnej ti ani rámcově říct, jestli se třeba zítra setkáte, nebo kdy se vůbec setkáte a ty čekáš, kdy se jako milostivě uráčí přijet, tak mám pocit, že to nebude až tak úplně souviset s tou jeho prací, ale nejspíš s jeho povahou. No a když si kvůli němu nemůžeš nic naplánovat a on to nechápe, tak je to pěknej idiot. Přece se nebudeš kvůli němu takhle omezovat! Podle mě jsi udělala dobře.

Jsem moc ráda, že mě aspoň někdo pochopil. hjarta  Chápu, že ledaskomu, kdo má skutečně vážné problémy, přijde, že řeším malichernosti (přijel - nepřijel, atd hmm ), ale je mi 27, se svým životem jsem jinak spokojená, práci mám, jsem zdravá, finanční potíže nemám, tak nevím, co bych měla jiného "řešit". Zatím mám takovou zkušenost, že prvních pár měsíců si partneři snesou modrý z nebe, trávěj spolu víc času než později po několika letech - i když se později třeba rozejdou. Tak asi člověk nemůže být už v tom "nejkrásnějším" období vztahu nespokojenej. Jak by to asi vypadalo pak?????

 

#21 24. 1. 2007 22:02

estelle
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 11. 2006
Příspěvky: 564

Re: Jsem divná já a nebo on?

Pak by to vypadalo úplně stejně. Když už musíš řešit takovýhle problémy už od začátku vztahu, tak je to na pováženou. Jasně, že si časem zevšedníte, to je asi normální, ale i tehdy by snad mělo být samozřejmý se nějak domluvit, kdy se sejdete. A si najde někoho, komu nebude vadit, že si podle něho organizuje svůj volnej čas.

Není tady

 

#22 24. 1. 2007 22:05

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

estelle napsal(a):

Pak by to vypadalo úplně stejně. Když už musíš řešit takovýhle problémy už od začátku vztahu, tak je to na pováženou. Jasně, že si časem zevšedníte, to je asi normální, ale i tehdy by snad mělo být samozřejmý se nějak domluvit, kdy se sejdete. A si najde někoho, komu nebude vadit, že si podle něho organizuje svůj volnej čas.

Moje slova. Nechci na něj ale kydat špínu, je to hodnej člověk. Holt má ty priority jiný než já. A to nejsem žádná spíhačka, která by chlapa chtěla denně vidět a bát s ním furt. Jsi skoro jediná, kdo se mně v tý diskusi zastal... roll

 

#23 24. 1. 2007 22:05

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jsem divná já a nebo on?

yellow108 napsal(a):

estelle napsal(a):

yellow, já rozumim tomu, že má hodně práce. Ale když není schopnej ti ani rámcově říct, jestli se třeba zítra setkáte, nebo kdy se vůbec setkáte a ty čekáš, kdy se jako milostivě uráčí přijet, tak mám pocit, že to nebude až tak úplně souviset s tou jeho prací, ale nejspíš s jeho povahou. No a když si kvůli němu nemůžeš nic naplánovat a on to nechápe, tak je to pěknej idiot. Přece se nebudeš kvůli němu takhle omezovat! Podle mě jsi udělala dobře.

Jsem moc ráda, že mě aspoň někdo pochopil. hjarta  Chápu, že ledaskomu, kdo má skutečně vážné problémy, přijde, že řeším malichernosti (přijel - nepřijel, atd hmm ), ale je mi 27, se svým životem jsem jinak spokojená, práci mám, jsem zdravá, finanční potíže nemám, tak nevím, co bych měla jiného "řešit". Zatím mám takovou zkušenost, že prvních pár měsíců si partneři snesou modrý z nebe, trávěj spolu víc času než později po několika letech - i když se později třeba rozejdou. Tak asi člověk nemůže být už v tom "nejkrásnějším" období vztahu nespokojenej. Jak by to asi vypadalo pak?????

tummenupp

Není tady

 

#24 24. 1. 2007 22:09

host5522
Host

Re: Jsem divná já a nebo on?

vašek napsal(a):

yellow108 napsal(a):

estelle napsal(a):

yellow, já rozumim tomu, že má hodně práce. Ale když není schopnej ti ani rámcově říct, jestli se třeba zítra setkáte, nebo kdy se vůbec setkáte a ty čekáš, kdy se jako milostivě uráčí přijet, tak mám pocit, že to nebude až tak úplně souviset s tou jeho prací, ale nejspíš s jeho povahou. No a když si kvůli němu nemůžeš nic naplánovat a on to nechápe, tak je to pěknej idiot. Přece se nebudeš kvůli němu takhle omezovat! Podle mě jsi udělala dobře.

Jsem moc ráda, že mě aspoň někdo pochopil. hjarta  Chápu, že ledaskomu, kdo má skutečně vážné problémy, přijde, že řeším malichernosti (přijel - nepřijel, atd hmm ), ale je mi 27, se svým životem jsem jinak spokojená, práci mám, jsem zdravá, finanční potíže nemám, tak nevím, co bych měla jiného "řešit". Zatím mám takovou zkušenost, že prvních pár měsíců si partneři snesou modrý z nebe, trávěj spolu víc času než později po několika letech - i když se později třeba rozejdou. Tak asi člověk nemůže být už v tom "nejkrásnějším" období vztahu nespokojenej. Jak by to asi vypadalo pak?????

tummenupp

gloria

 

#25 24. 1. 2007 22:12

estelle
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 11. 2006
Příspěvky: 564

Re: Jsem divná já a nebo on?

Asi protože s tim mám svojí zkušenost. My jsme se vídali tak dvakrát týdně, zprvu mi to moc nedocházelo, pak jsem začala při škole pracovat a najednou jsem pochopila, jak jsem se sebou nechala zametat. No a podřizovat veškerej volnej čas nějakýmu vyčkávání jsem opravdu odmítla. Byly i jiný problémy, to jo, ale když to skončilo, tak to byla z tohodle pohledu docela úleva. Nemyslet na to, no můžu někam jít, ale co kdyby se zrovna ozval...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů