Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#426 24. 10. 2007 16:22

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

cilka napsal(a):

Aspoň vidíš, čím jsem prošla, když ty...

tohle, je ale fakt už moc....

Cilko, dej mi ban

Není tady

 

#427 24. 10. 2007 16:30

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

dcera2 napsal(a):

Tos nemusela. Jestli to bylo jenom proto, abys tu vypadala lip, je mi to lito, myslela jsem, ze to myslis vazne!! Dneska jsem se hodne trapila, Lenka me odepsala a ty se tu demostrujes a prezentujes nase soukrome rozhovory.
To, ze je Ti ze me na bliti a ze bys byla radsi abych byla mrtva, jak muzes MAMI!!!!!!!

Jo, ještě jednou se vrátím sem...
až td jsem si všimla slovíčka ..."Jestli"...
Rozhodně to nebylo proto, abych...
Psaly jsme si ráno uplně spontánně, podle času můžeš vidět, že nějaký proběhl, přemýšlela jsem o tom všem... jestli jsem tě zranila, omlouvám se, jestli cítíš potřebu řešit to "právně", udělej to, protože vím, že je to na hranici porušení soukromého atd., záměr to nebyl, jenom jsem se, jako doposud, svěřila... no, možná je to pro mně hóóódně tvrdá lekce...

A ty věci, že nešla vytisknout ta poslední věta a taky že jsem v únavě přehlédla tvůj komentář, ty pro mně taky něco naznačují... však víš

Není tady

 

#428 24. 10. 2007 16:42

majkafa
Host

Re: Sex se ženou?

Santala napsal(a):

majkafa napsal(a):

Proč ne? Pětileté děti jsou skvělé, ještě bývají bezelstné, neposkvrněné. smile
BTW je mi to fuck. big_smile

Jo a taky umíněné a bezcitné lol

Ano, i takové jsou. I takhle je "barevný" svět. smile

 

#429 24. 10. 2007 16:46

majkafa
Host

Re: Sex se ženou?

ViktorkaLove napsal(a):

cilka napsal(a):

Aspoň vidíš, čím jsem prošla, když ty...

tohle, je ale fakt už moc....

Hm, jsem máma, ale jsem taky člověk, taky mám nějaké city a může mě ledacos trápit, dcera je dospělá, můžeme spolu jednat na stejné úrovni, nevim, o co drsnější, nepodstatnější, zanedbatelnější nebo odsouditelnější by mělo být mé prožívání, než její...

MÁMA? grater
o co drsnější, nepodstatnější, zanedbatelnější nebo odsouditelnější by mělo být mé prožívání, než její
Kdo do mne kamenem, já do něj kamenolomem. grater
Její prožívání je odsouditelné? Tebou, viď? Kristaboha, copak ona si vybrala, že bude homosexuální? A možná vybrala a možná si vybrala právě tebe jako svou maminku, aby tě něčemu naučila. smile Ta še opamataj už. grater
Kdy už uvidíš, jak strašně je to pro ni těžké? Já vím, i pro tebe. Ale - ona je dcera, TY jsi máma. Ty jsi skála, o kterou se dítě opře, která tady bude do své smrti, aby mu byla oporou. grater
Viktorko, to, co mᚠve své hlavě, bohužel žádný ban nevyřeší. Což se takhle sejít třeba s rodiči jiných homosexuálních dětí?

Upravil(a) majkafa (24. 10. 2007 16:57)

 

#430 24. 10. 2007 16:58

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

Majkafo, nejsem skála. Jsem stejně zranitelná, jako každý jiný. A s tim jsem se svěřila...
A já jsem do nikoho kamenolomem neházela, dokonce ani chlebem...
Nikdy jsem neútočila, nikdy, to jsem se doposud nenaučila...

Upravil(a) ViktorkaLove (24. 10. 2007 17:01)

Není tady

 

#431 24. 10. 2007 19:47

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

bublinka napsal(a):

Tak jsem chtěla o víkendu spáchat doma coming out, ale jak se tady znovu objevilo tohle téma, tak si myslím, že asi nenajdu odvahu  hmm

Viděla jsem Tvůj příspěvek hned, zamrzelo mě, že jsem Tě nějak omezila v Tvém rozhodnutí, ale konečně, možná je to i dobře. V každém případě bez ohledu na to, co si kdo o tom myslí, si já myslím, že bys měla udělat, co cítíš, co sama chceš, protože tak je to nejlepší... abys neuváděla své nejbližší v omyl... přemýšlela jsem o odpovědi pro Tebe, atohle je to, co je pro mne s mojí "komplikovanou" povahou nejdůležitější... nikdy nebýt falešný ke svým lidem (moji lidi v mém dětství byli ke mně falešní a až dnes je vidět, jak mě hluboce poznačili..., a zlobím se na ně za to, i když se po mně chce, abych jim to odpustila. Neumim odpustit své chyby sobě, neumim to zatim odpustit ani jiným...) kapitulation

Není tady

 

#432 24. 10. 2007 19:53

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

majkafa napsal(a):

Viktorko, to, co mᚠve své hlavě, bohužel žádný ban nevyřeší. Což se takhle sejít třeba s rodiči jiných homosexuálních dětí?

Víš, nechci vypadat jako naprostej necita, debil, krkavčí máma nebo co, ale můj názor na tuhle věc je vyhraněný a nezměnitelný, a tak konzultovat ho s rodiči jiných dětí pro mne není důležité... bez ironie...

Upravil(a) ViktorkaLove (25. 10. 2007 21:23)

Není tady

 

#433 24. 10. 2007 21:38

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

majkafa napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Tak co, oponenti, je to OK?

Viktorko, tuto tvou větu vnímám stejně, jako tvá dcera. Žes to napsala a zveřejnila pouze pro to, aby ty ses "očistila", abys nám ukázala, jak jsi skvělá. A ne proto, že to tak uvnitř cítíš. grater

neboj, psaly jsme si podle "předpisu" a pravidel Babinetu na icq a všechno je v poho..., což zveřejňovat nemám potřebu, my se vždycky srovnáme, protože hold mám ty nejúžasnější dcery na světě...!!!

Není tady

 

#434 24. 10. 2007 21:40

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

...si píšu sama se sebou? Měla bych dostat BAN...


Já vás stejně všecky "biluju", včetně moderátorů... par

Není tady

 

#435 24. 10. 2007 21:49

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Sex se ženou?

protože hold mám ty nejúžasnější dcery na světě...!!!

To je to nejhezčí, co jsem tu četla. Pokračuj přesně takhle, moc Tě prosím.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#436 24. 10. 2007 21:53

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

Eri napsal(a):

protože hold mám ty nejúžasnější dcery na světě...!!!

To je to nejhezčí, co jsem tu četla. Pokračuj přesně takhle, moc Tě prosím.

NIKDY JSEM TADY NENAPSALA NIC JINÉHO, NIKDY. KDO BY TO NAŠEL, A SE OZVE, dostane ode mně medaili za genialitu... nebo pozvánku od Sherlocka Holmese...

Není tady

 

#437 24. 10. 2007 22:13

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Sex se ženou?

Pokud to vidíš takhle ..... hádat se s Tebou nebudu sad


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#438 24. 10. 2007 22:28

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

Eri napsal(a):

Pokud to vidíš takhle ..... hádat se s Tebou nebudu sad

Hádej se se mnou prosím, našlas´něco jiného, v souvislosti se mnou a dcerami?

Není tady

 

#439 25. 10. 2007 0:47

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

Já jsem taková dosti zaostalá máma, co se "nových výdobytků vědy týče", přesto jsem je začla využívat (a v průběhu se je začla chtít a učit využívat...).
Bránila jsem se mobilu, mikrovlnce, el.kráječi chleba, kuch.robotovi, myčce, sušičce, možná jako někteří z vás...
Když jsem ty věci začla využívat ke svému prospěchu, taky se mi stalo moc "průserů", z neznalosti, neinformovanosti, někdy neohrabanosti... však to znáte...

Internet a Babinet, myslím, má stejné výhody a nevýhody...

...že jsem "divná osobnost"..., moc se mi líbí výraz Selimy: komplikovaná...(dik Sel za něj, mockrát jsem si tak řekla sama sobě, vadilo mi to, ale když jsem to jednou slyšela, rsp. četla od tebe, bylo to úžasně příjemné vzít ho za své, ač ještě nevím proč, budu o tom přemýšlet...), vím stejně jako nᚠ"divnej" Zephyrek, já tu jeho agresivitu mám kontrolovanou a skrytou, i když furt a furt "těsně za rohem"...

...jako všecky "výdobytky vědy", t.j.
jdou využít a zneužít taky, zhruba, podle mě, stejným dílem, tak se stane, že lidičky, co se s takovýma hračkama dostanou do styku, nevědí, jak si hrát. Jo. Tak to je. Než se to naučí, stanou se různé věci...
Jako mně teď: že umim použít PC k čemusi, spustit ho, udělat co potřebuju, považuju u sebe za obrovský pokrok...
...a přece, když všechno, co jsem se dosud naučila, dám dohromady, a POUŽIJU TO DOHROMADY, můžu sobě, okolí a ještě taky jiným lidem, způsobit ohromné škody...jako třeba sobě teď, vim, jak nastavit hlasitost na PC, na sluchátkách, na reproduktorech, jak to všechno propojit, no ale hold, když "to všechno spustím" najednou, jak jsem to náhodou udělala teď, třeba si roztrhnu bubínky, spálím počítač, vypálím zástrčku, nebo vyhodím poistky a ještě jiné vjeci... taky...
Vlastně jsem chtěla jenom říct, že nemusí být vždy prospěšné, když lidičky dostanou pozitivní věci ve velkém množství a rychle za sebou...

Už vás slyším, jak řikáte: Míchᚠčočku s hráchem... a víte, pro mně to tak není...
A ani si nemyslim, že bych proto musela stát před "inkvizičnim soudem"...

Není tady

 

#440 25. 10. 2007 1:02

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

...jsem jenom tim jednoduše chtěla říct, že jsem si až tak moc neuvědomila, že když sem cosi napíšu, a bude to hovadina, nebo ne hovadina, ale řekněme "s.p.o.r.n.á věc", tak že "budou padat hlavy", ev. jenom ta moje, ale vpodstatě je to dobře, protože z každého boje kdosi vychází jako vítěz, a tak já si myslím, že ze všech svých "prohraných" bitev já VŽDY vyjdu jako vítěz, protože - O POZNÁNÍ MOUDŘEJŠÍ..., konec, hrozně ráda bych řekla, jako jednou Kevinek v Osobním strážci: ...už o tom nechci mluvit...

Upravil(a) ViktorkaLove (25. 10. 2007 1:10)

Není tady

 

#441 25. 10. 2007 7:17

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Sex se ženou?

Viktorko, život je krátkej, tak se snaž žít život v pohodě. Proč být s dcerou na kordy? Už je s ní jistě na kordy mnoho lidí, proč by ses měla k nim přidávat? Ty bys jí v tomhle světě měla naopak podporovat. Lidi dokáží být zlí. Musíš být taky taková? Není to škoda? Není lepší být spíš to světýlko pro své blízké? Nešlapej po svých blízkých, jinak budou i po tobě šlapat? Kdo jinej by se měl podporovat než matka s dcerou? Jestli si věřící, věř, že bůh je láska. Miluj svou dceru.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#442 25. 10. 2007 14:33

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Sex se ženou?

ViktorkaLove napsal(a):

bublinka napsal(a):

Tak jsem chtěla o víkendu spáchat doma coming out, ale jak se tady znovu objevilo tohle téma, tak si myslím, že asi nenajdu odvahu  hmm

Viděla jsem Tvůj příspěvek hned, zamrzelo mě, že jsem Tě nějak omezila v Tvém rozhodnutí, ale konečně, možná je to i dobře. V každém případě bez ohledu na to, co si kdo o tom myslí, si já myslím, že bys měla udělat, co cítíš, co sama chceš, protože tak je to nejlepší... abys neuváděla své nejbližší v omyl... přemýšlela jsem o odpovědi pro Tebe, atohle je to, co je pro mne s mojí "komplikovanou" povahou nejdůležitější... nikdy nebýt falešný ke svým lidem (moji lidi v mém dětství byli ke mně falešní a až dnes je vidět, jak mě hluboce poznačili..., a zlobím se na ně za to, i když se po mně chce, abych jim to odpustila. Neumim odpustit své chyby sobě, neumim to zatim odpustit ani jiným...) kapitulation

Nemyslím, že by jsi mě nějak omezila. Jen mě to téma náhodou zrovna bouchlo do očí, i když na sexuologickou normálně nechodím. A asi mě to donutilo znovu přemýšlet o tom, jaký dopad bude mít tahle informace na mou rodinu. Myslím, že moje máma tohle bude hodně těžko skousávat, možná bude reagovat trochu podobně jako ty. Je to člověk, kterému hodně záleží na tom, co řeknou ostatní a špatně nese, když někdo vybočuje z řady. Navíc má teď docela problematické období, v posledním mailu mi napsala takové věci, že uvažuje o sebevraždě (teda to ona už asi 20 let, takže už jsem si na to zvykla a neberu to tak vážně..ale člověk nikdy neví, že wink
Tak si nejsem jistá, jestli je vhodná doba jí to teď říkat..ale na druhou stranu abych se na to nevymlouvala a ta vhodná doba pak nikdy nenastala hmm

Dneska jsem se dozvěděla, že autorka Harryho Pottera vypustila informaci, že jedna z hlavních postav Dumbledore je gay. smile

Upravil(a) bublinka (25. 10. 2007 14:34)


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#443 25. 10. 2007 18:11

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sex se ženou?

Je to TVÉ dítě-tečka.

Není tady

 

#444 25. 10. 2007 18:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex se ženou?

KALIK napsal(a):

Viktorko, život je krátkej, tak se snaž žít život v pohodě. Proč být s dcerou na kordy? Už je s ní jistě na kordy mnoho lidí, proč by ses měla k nim přidávat? Ty bys jí v tomhle světě měla naopak podporovat. Lidi dokáží být zlí. Musíš být taky taková? Není to škoda? Není lepší být spíš to světýlko pro své blízké? Nešlapej po svých blízkých, jinak budou i po tobě šlapat? Kdo jinej by se měl podporovat než matka s dcerou? Jestli si věřící, věř, že bůh je láska. Miluj svou dceru.

Napsal jsi to moc krásně smilewink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#445 25. 10. 2007 21:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Sex se ženou?

Sjuzn napsal(a):

Ahojky, tak nevím, jak to nejlíp napsat, abych nevypadala jako totální debil i když je to asi možná normální, no, jak pro koho.
Jsem vdaná, vždycky jsem si říkala, že sex se ženskou bych nikdy nepřipustila, jenomže........roll
Nedávno jsem změnila zaměstnání a tam se mnou dělá jedna kolegyně, která se mi "líbí?" Nevím, co to je, nedokážu to popsat, prostě se mi líbí její úsměv i to jak vypadá. Hned jsme si padly do oka. Ona je svobodná a proslýchá se, že je lesba. Hodně po sobě koukáme, dělá na mě takové ty svůdné obličeje. A já jsem z toho pěkně zmatená. Přemýšlím, že bych vyzkoušela nevyzkoušené, ale se ženou????? Asi už jsem fakt divná, doma mám v sexu co potřebuju a teď mě napadají takovýhle věci.......rodna
Stalo se vám někdy něco takového? Asi už nevím, co bych.....dumbom

Mě říkal jeden člověk, že sexualitu si lze předstvit jako takovou váhu. Na nule je sex se ženou a na 100 sex s mužem. Každý člověk má ten svůj "jazýček" někde jinde, buď blíže k sexu se ženou nebo s mužem. Ale nikdo není úplně "čistý", tzn. nikdo ten jazáček nemá ani na stovce, ani na nule. Myslím, že je to dost pravdivé připodobnění ....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#446 25. 10. 2007 21:41

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Sex se ženou?

PPavlaa napsal(a):

KALIK napsal(a):

Viktorko, život je krátkej, tak se snaž žít život v pohodě. Proč být s dcerou na kordy? Už je s ní jistě na kordy mnoho lidí, proč by ses měla k nim přidávat? Ty bys jí v tomhle světě měla naopak podporovat. Lidi dokáží být zlí. Musíš být taky taková? Není to škoda? Není lepší být spíš to světýlko pro své blízké? Nešlapej po svých blízkých, jinak budou i po tobě šlapat? Kdo jinej by se měl podporovat než matka s dcerou? Jestli si věřící, věř, že bůh je láska. Miluj svou dceru.

Napsal jsi to moc krásně smilewink

Souhlasím.

Ale po nikom jsem nešlapala, a jestli, tak jenom po sobě...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů