Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 21. 1. 2007 20:28

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Bulharsko autem?

Nemáte někdo zkušenosti  s cestou autem do Bulharska, případně nějaké tipy na ubytování v soukromí?

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#2 28. 1. 2007 21:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Bulharsko autem?

Jo - když jsem cca po 1,5 hodině letu a cce 1-1,5 hodině cesty autobusem přímo před dveře vily kde jsem byli ubytovaní, odpočinutá a najezená a občerstvená koukala z balkonu na Slováky, kteří vylízali z autobusu kde se střídali 2 šoféři  po 36 hodinách nepřetržité cesty  a vypadali jak z koncentráku a představila jsem si jízdu přes Rumunsko, tak jsem si řekla že NIKDY. Na ubytování v soukromí, které by sis sehnala až tam, se nespoléhej vůbec - to NENÍChorvatsko! Všechno bude obsazené,nikdo tě neubytuje! Tam jezdí i Bulhaři hodně k moři!

Upravil(a) Bety (28. 1. 2007 21:33)

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 1. 5. 2007 22:22

jareka
♥------

Nesouhlasim s Bety!!!Cesta pres Rumunsku absolutne v pohode a ubytovani i uprostred sezony bez rezervace sezenes okamzite a za polovicni cenu nez pres cestovku.

Není tady

#4 2. 5. 2007 9:54

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

V Bulharsku jsme autem byli dvakrát a je to nádherná příroda přes ty rumunské hory wink zastavíš si kde chceš, prohlídneš co chceš, taky záleží jakou máte cestovatelskou duši a jestli s vámi pojedou děti, aby se v autě nenudily gloria

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#5 3. 5. 2007 20:16

Fonka
♥------

Ahoj všichni, jak to je tedy s tím ubytováním? Chceme jet autem a "na blind". Teď mám obavu, jestli vůbec něco seženeme ... A můžete mi poradit nějakou hezkou lokalitu? Díky

Není tady

#6 3. 5. 2007 22:29

Simon
♥♥♥♥---

ono je rozdíl jet svým autem a autobusem. Věřím, že tím busem to musí být dost hrozný.

Není tady

#7 10. 5. 2007 23:23

dymo1
♥------

takže vážený nie je nič lepšie ako ís vlastným autom nikto Vás neotravuje nikto nič neprikazuje ,zastavíte kedy chcete a kde chcete.S ubytkom problém žiaden v každom dome niečo maju len sa treba pýta a hlavne dohodnú na cene.A to stále oni keď povedia 15 Lv myslia tým 12 len im to treba pripomenú.Ja idem 8.7.07 zo Svk ak sa chce niekto prida píšte na dymo1@post.sk.Zraz je pri Budapešti alebo Blave.P.S.: len cez Srbsko

Není tady

#8 7. 6. 2007 15:29

holka
♥♥♥♥---

Já osobně bych autem asi nejela. My jsme letěli a i pak to byla celkem úmorná cesta v horku z letiště k ubytování a to jen asi hodinu a půl. Hlavně ale nejezděte na blint, byli jsme v sezoně v Primorsku a všechno bylo beznadějně plný. V cestovkách mají i variantu že vám seženou ubytování a dojedete vlastní dopravou.

Není tady

#9 7. 6. 2007 22:35

jareka
♥------

Ubytování se sezene snadno, my byli v r.2005 i 2006 v Primorsku na přelomu červenec/srpen a vždy sehnali bez rezervace. Stačí se dívat a případně zeptat.

Není tady

#10 29. 7. 2007 19:54

kanadan
♥------

bulharsko mám projeté celé,byl jsem tam asi 15x,po revoluci tedy jen 1x před 4 roky,ale nejlepší je Varna.Ubytování není problém sehnat,ale je pravda,že není tak kvalitní jako třeba v Chorvatsku,ale cena je levnější a co se týká cen v restauracích a obchodech,tak o tom se nemá cenu ani bavit.Snad ještě o něco levněji jak u nás.To znamená ,žádné vaření a odříkávání v restauraci!!!Akorát ta cesta je dlouhá a náročná.Já jsem jel přes Rumunsko(ještě nebyli v EU),tak mi to trvalo 24 hod.,kdy jsem si asi jen 2 hodinky zdříml za Bukurešti na pumpě(hlídá tam většinou nějaký policajt).Jinak žádný problém.V případě nějakých dotazů se ptejte,pokud budu vědět-poradím.Varna je veliká,velký přímořský park s různymi atrakcemi pro děti,kavárny,...Prostě každý den máte kam jít,a ne jak třeba v Sozopolu,kde za jeden den obejdete městečko,.....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí