Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 11. 2009 15:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Michaela: Párkrát mi to nedalo a unesla jsem se k tomuto posunku a to byste ani nevěřili, jaký to mělo účinek...

big_smilebig_smile Proboha, kolikrát??? To jsem ještě nikdy neudělala.
Já se na ty ego-pány usměju a pak jim ukážu vzdalující se kufr mýho auta; vidět ve svým zpětným zrcátku jejich zmenšující se přední světla je pro mě daleko větším zadostiučiněním než nějaký fakáč big_smile. big_smile Tím jejich ego utroí daleko víc big_smile.
Na rozdíl od mnohých, to, co mají naježděno dopředu, já mám dávno nacouváno big_smile.
Určitě jsem dělávala chyby i já, určitě je ještě dnes dělám, proto se na chybky jiných dívám shovívavě. smile
Ale je fakt, že pokud se za volant lidem pletou drogy, alkohol a prášky, je to špatné sad.

Upravil(a) Tercila (17. 11. 2009 15:38)

Není tady

 

#27 24. 11. 2009 14:16

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

sisi21 napsal(a):

Tercila napsal(a):

Třísko,
Řidič oktávky jel v levém pruhu na můj vkus pomalu, proto jsem ho samozřejmě chtěla předjet. Ovšem - on si to asi nepřál big_smile a já ho vzít zprava nechtěla. (nejen proto, že se to nesmí)
.

Tercilo: Nesmí,mᚠpravdu.....ale když to jinak nejde!! Na dálnici jede každý vlevým což nechápu ,tak holt předjíždím z pravých průhu!!!někdy ten pravý pokud tam ovšem není TIR,jede rychleji lol
Možná jim to příště dojde lol

Nezlob se, ale kvůli takovému debilnímu pokusu (podjet auto z prava na dálnici) jsem asistovala u bouračky. Debil v 2 l Octavii, předjíždějící Fabii  zprava, způsobil to, že se řidič Fabie lekl a stočil to do svodidel, kde ještě nabral auto v proti směru. Jela jsem hned za ním a poskytovala první pomoc.
Nešlo o nic jiného, než kdyby ten spěchající v octavii chvíli počkal, než ten pán s Feliicíí předjede kamion.  Někdy ta ohleduplnost a trpělivost neškodí!


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#28 24. 11. 2009 19:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

No, já bych to zprava neriskla právě kvůli leknutí těch druhých řidičů - zkušenější řidič už totiž pozná, kdy má před sebou "nevyježděného" šoféra. Navíc co se týká předpisů se z toho pak nevykroutíš, na to bacha (a to jsem taky typ, který občas praktikuje úsloví "čára není zeď" big_smile  - ale zásadně jen když velmi dobře vidím a mám jistotu...)
Vždycky si říkám: "taky jsem začínala a taky jednou bude začínat moje dítě", takže se krotím vůči těm, které si v duchu tááák trošku zkritizuju, i když se silným autem to krocení jde hůř smile, dvoulitr Oktávka je slabota.
Jo, Sisi, některým to nedojde a někteří potřebují ještě trochu času, aby se "vyjezdili" smile. Já jsem ráda velkorysá big_smile.
Nedávno jsem hodně spěchala, a to jsem se opravdu v tom levým pruhu problikala, aby mě ti pomalejší pustili - a doufala jsem, že mě chápou jako někoho, kdo je "v nouzi", nikoliv jako machýrka. smile
Jinak všema dvaceti hlasuji pro neomezenou rychlost samozřejmě. I když kvalita naší D1 - to je mezinárodní ostuda.

Není tady

 

#29 24. 11. 2009 19:53

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Klubko napsal(a):

sisi21 napsal(a):

Tercila napsal(a):

Třísko,
Řidič oktávky jel v levém pruhu na můj vkus pomalu, proto jsem ho samozřejmě chtěla předjet. Ovšem - on si to asi nepřál big_smile a já ho vzít zprava nechtěla. (nejen proto, že se to nesmí)
.

Tercilo: Nesmí,mᚠpravdu.....ale když to jinak nejde!! Na dálnici jede každý vlevým což nechápu ,tak holt předjíždím z pravých průhu!!!někdy ten pravý pokud tam ovšem není TIR,jede rychleji lol
Možná jim to příště dojde lol

Nezlob se, ale kvůli takovému debilnímu pokusu (podjet auto z prava na dálnici) jsem asistovala u bouračky. Debil v 2 l Octavii, předjíždějící Fabii  zprava, způsobil to, že se řidič Fabie lekl a stočil to do svodidel, kde ještě nabral auto v proti směru. Jela jsem hned za ním a poskytovala první pomoc.
Nešlo o nic jiného, než kdyby ten spěchající v octavii chvíli počkal, než ten pán s Feliicíí předjede kamion.  Někdy ta ohleduplnost a trpělivost neškodí!

tohle není debilní pokus tak to je!!!pokud vím jezdí se vpravo a já holt nemůžu za to ,že jede pomaleji ,tak se nemá do levého pruhu hrabat!!!
a hlavně klubko jezdím ,tak ,abych nikoho neohrozila,ale nesnáším když na dálnice kde může jet 130km/h a dotýčný jede 100km/h cpe do levého  pruhu!! tak takové řidiče opravdu miluji!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 24. 11. 2009 20:04

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Tercila napsal(a):

No, já bych to zprava neriskla právě kvůli leknutí těch druhých řidičů - zkušenější řidič už totiž pozná, kdy má před sebou "nevyježděného" šoféra. Navíc co se týká předpisů se z toho pak nevykroutíš, na to bacha (a to jsem taky typ, který občas praktikuje úsloví "čára není zeď" big_smile  - ale zásadně jen když velmi dobře vidím a mám jistotu...)
Vždycky si říkám: "taky jsem začínala a taky jednou bude začínat moje dítě", takže se krotím vůči těm, které si v duchu tááák trošku zkritizuju, i když se silným autem to krocení jde hůř smile, dvoulitr Oktávka je slabota.
Jo, Sisi, některým to nedojde a někteří potřebují ještě trochu času, aby se "vyjezdili" smile. Já jsem ráda velkorysá big_smile.
Nedávno jsem hodně spěchala, a to jsem se opravdu v tom levým pruhu problikala, aby mě ti pomalejší pustili - a doufala jsem, že mě chápou jako někoho, kdo je "v nouzi", nikoliv jako machýrka. smile
Jinak všema dvaceti hlasuji pro neomezenou rychlost samozřejmě. I když kvalita naší D1 - to je mezinárodní ostuda.

no jasně ,všichni jsme začínali..jenže ,když to vidíš ..kort na té dálnici.. já si to klidně,když jsem začínala bublala v pravém pruhu a do levého jsem se necpala.Tam kde je 90km/h jezdím  90km/( no někdy slabých 100km/h jenže ,když to vidíš ..na 90km/h silnici jedem 70km/h .Pak vznikají kolony..a hlavně je to nepozornost řidíčů.Vidím to denodenně!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#31 25. 11. 2009 10:17

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Sisi,

a to je ta Česká nabubřelost a toleance. Víš, někdy se může stát, že i malé slabší auto, potřebuje předjet kamion v pravém pruhu, přejede totiž do levého. A pokud má auto s obsahem 1,2 l, tak holt bude v rychlosti 110 km /h předjíždět ten dlouhý kamion déle. Taky mám slabé auto, a než najedu do levého pruhu tak se pečlivě dívám, zda je za mnou dlouho volno. Po předjetí se zařadím hned do pravého. Ale ono se stáva, že ti se silným autem jedou 150 km/h a už zdálky blikají jako vánoční stromeček, bacha jedu. A já si myslím, že není pro ně  problém zbrzdit a chvíli počkat,a pak na to zase šlápnu.
Tohle je totiž třeba v Německu totálně normální. A to se tam jezdí na dálnici neomezeně. J

2 L Octavia, RS taky TErci jede slušně 200 km/ h bez problémů. A akceleraci má více, než dobrou. Já vím,ale není to AUDI lol

Jezdím 11 let a jedzím dobře. Může to myslím potvrdit i okolí. Mám ráda také rycholost. Rukama mi prošlo hodně aut. OD Trabanta, přes Vany až po BMW X 7. Ale taky mám ráda ohleduplnost a také se ohleduplně chovám vůči ostatní. Vůbec mi nevadí paní, které to 3x na křižovatce chcípne. Nevadí mi autoškola jedoucí 40 km/h předemnou. Ano, také začínají. Ale vadí mi arogance, která je ještě skrytá za omluvná slova "já pospíchám".

A jinak. Práce v pojišovně na likvidaci pojistných událostí vozidel, kde mi denně přistávají na stůl relace od PČR z bouraček, a vedle kolegynii pitevní protokoly děti z dopravních nehod, mě naučily velké toleranci a respektu na silnici.

Tak a všichni šastně dojedeme.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#32 25. 11. 2009 15:17

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

V neděli byl na Barrandově moc pěkný kanadský film: Směr smrt.
Velice expresivní příběh o tom, jak se navzájem k smrti zranily dvě dámy - a sice kvůli tomu, že jedna z nich
dělala na silnici svým SUWéčkem prasárny a ta druhá na to doplatila (nejprve vyhazovam z práce a nakonec
i životem) ... tak lidičky neblázněte a raději žijte!

Upravil(a) Vachu (25. 11. 2009 15:18)

Není tady

 

#33 25. 11. 2009 15:27

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Pokud by to někomu vrtalo hlavou tak:
Jedna byla manažerka, druhá asistentka advokáta. Chudák asistentka přijela díky manažerce pozdě do práce... a šéf ji pak (de facto kvůli tomu) vyhodil z práce - a stalo se toho ten den ještě víc, co asistentku nakonec rozzuřilo k nepříčetnosti - vylezla z vozu a začala blonďaté manažerce demolovat její SUW hvězdářským dalekohledem (který právě koupila synkovi k narozkám)...
A když blondýna raději šplápla na pln a ujížděla pryč, tak se ji milá asistentka jala stíhat šílenou jízdou....
Obě se vybouraly a když konečně asistentce došlo, co spáchala hrozného, a zavolala jim oběma pomoc - tak šla říct té druhé, aby se nebála, že pomoc je už na cestě - jenže ta myslela, že jí chce dorazit a tak (ač sama těžce zaklíněná pod vůz) dosáhla do schríánky pro zbraň a střelila ji do hrudi...
Po převozu do nemocnice asistentka zemřela na následky střelného zranění, manažerka přišla o nohu pod kolenem.
Tož tak nějak to bylo.

Není tady

 

#34 26. 11. 2009 18:26

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Klubko 2 L Octavia, RS taky TErci jede slušně 200 km/ h bez problémů. A akceleraci má více, než dobrou

Klubí, tohle říkají všichni, kdo se ZATÍM nevozí v něčem lepším, víš smile Až přesedneš, dᚠmi za pravdu tummenupp
Po delší rovné štrece pro oktávku jistě není problém jet 200, ale přibrzdit před kopcem a pak na to šlápnout, to už se mi v tom zpětným zrcátku vzdaluje...
Ale jinak říkám, že dobrý je každý auto, který vůbec jede.  smile

Klubko Ale ono se stáva, že ti se silným autem jedou 150 km/h a už zdálky blikají jako vánoční stromeček, bacha jedu.

Klubí, a tohle je ale taky tak trošku myšlení těch lidí s pomalými auty. To už mám vysledováno z různých rozhovorů, jakýsi ten komplex u těch lidí prostě je...
Ale zrovna já s velmi rychlým autem třeba vůbec problikání řidiče za mnou nevnímám jako nabubřelost - beru to jako dorozumívací prostředek - prostě potřebuje nebo chce jet rychleji, tak proč bych ho brzdila. Jistě má svůj důvod pro takovou jízdu. Mně to nevadí, protože já buď mám možnost přišlápnout plyn nebo teda uhnout - maximálně se můžu radovat, že já jsem v klídku a na rozdíl od něj spěchat nemusím.
Samozřejmě když to není osel, kterej bliká i v případě, že nemám kam uhnout z důvodu přeplněného pravého pruhu. smile

Klubko: Vůbec mi nevadí paní, které to 3x na křižovatce chcípne.

Takhle ten provoz vnímám taky. smile Ale co naděláš, jsou lidé různí: někdo vzteklina, jiný kliďas...
Všimla jsem si za ty roky, že netolerantní jsou jak někteří rychlí, tak ale i ti pomalí řidiči.

Upravil(a) Tercila (26. 11. 2009 18:44)

Není tady

 

#35 26. 11. 2009 18:34

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Sisi: jenže ,když to vidíš ..na 90km/h silnici jedem 70km/h .Pak vznikají kolony..

Jo, v tomhle mᚠpravdu!
Mě sice nebetyčně vytáčel chlapík jedoucí šedesátkou tam, kde se dá frčet 120 bez problému (tedy když odmyslíš předpisy); no to, co jsem si pro sebe tehdy mumlala, opravdu publikovat nemůžu big_smile (jooo, v duchu jsem na něj byla drsná big_smile, obzvl᚝ když předpokládám, že tenhle pomalenko pak vyleze z auta a bude někde kritizovat jízdu ženské) big_smile, ale na druhou stranu - řekla jsem si, třeba má nějaký technický nebo zdravotní nebo jiný problém.... člověk nikdy neví.

Není tady

 

#36 26. 11. 2009 19:24

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Klubko ,
Tak s malým slabším autem bych snad asi ani kamion nepředjížděla lol..ale budiž wink.

Já mám ráda rychlou jízdu.myslím ovšem na dálnici .Ve městě samo né.tam  mám ráda ,když je řidič pohotovej ,což o dost řidičích nelze říci!! Snažím se jezdit bezpečně ,neboj wink
Tolerantní jsem někdy až moc lol kolikrát se tomu sama divím!! lol.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#37 26. 11. 2009 19:29

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Tercila napsal(a):

Sisi: jenže ,když to vidíš ..na 90km/h silnici jedem 70km/h .Pak vznikají kolony..

Jo, v tomhle mᚠpravdu!
Mě sice nebetyčně vytáčel chlapík jedoucí šedesátkou tam, kde se dá frčet 120 bez problému (tedy když odmyslíš předpisy); no to, co jsem si pro sebe tehdy mumlala, opravdu publikovat nemůžu big_smile (jooo, v duchu jsem na něj byla drsná big_smile, obzvl᚝ když předpokládám, že tenhle pomalenko pak vyleze z auta a bude někde kritizovat jízdu ženské) big_smile, ale na druhou stranu - řekla jsem si, třeba má nějaký technický nebo zdravotní nebo jiný problém.... člověk nikdy neví.

chlap kterej jede jako poto... no to je šílený!!! to kolikrát rozdejchávám ještě doma!! lol
no  a nebo se taky mohl prostě jen kochat.lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#38 26. 11. 2009 22:35

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

sisi21: Klubko ,Tak s malým slabším autem bych snad asi ani kamion nepředjížděla lol..ale budiž wink.

big_smile No právě, ani jsem to nechtěla psát; jde o to, jestli si člověk dokáže uvědomit, kde je "jeho místo". Často se lidi přeceňují. Navíc, tolerance je hezká věc, ale dálnice se původně budovaly kvůli zrychlení dopravy, že smile. Takže ono by to chtělo toleranci z obou stran, i od těch řidičů slabých aut.
Dělá mi radost, když někoho "slabšího" pustím před sebe. Právě proto, že jsem si vědoma síly svého auta, mně pak stačí fakt, že "kdybych chtěla..." smile
A musím zase uznat, že celkem nemám problém s tím, že bych se musela na dálnici drát dopředu a problikávat, ono to auto má takový výrazný čumák, že vcelku před sebou mívám volno. Uhýbají tak, že mi to zpočátku bylo dokonce trapné (když jsem neměla náladu na zbytečně rychlou jízdu) big_smile, ta značka dělá své.   

Touto debatou se mi připomněl film "Vrchní, prchni" tummenupp, kde s pláákem Abrhám nemůže předjet ten autobus. (Byl to autobus? Už nevím přesně, jen si pamatuji ty jeho výjezdy na předjetí a opětovné strhnutí volantu zpátky) big_smile


Sisi21: no  a nebo se taky mohl prostě jen kochat

No... jestli von to nebyl doktor, viď big_smile big_smile - ne, "tamtou" krajinou se určitě nekochal big_smile.

Není tady

 

#39 27. 11. 2009 9:01

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Díky holky, za radu. Takže já jedu 110 km/h a kamion 90. dálnice prázdná, nemám tedy právo předjet? Díky moc.
Je vidět, že si fakt nerozumíme.
Terci co je to silné auto? AUdi A4 2,5 litru?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#40 28. 11. 2009 21:06

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Klubko napsal(a):

Díky holky, za radu. Takže já jedu 110 km/h a kamion 90. dálnice prázdná, nemám tedy právo předjet? Díky moc.

klubko,mᚠprávo  předjíždětlol,nikdo ti neříká ,že NE!! já opravdu tu nohu z plynu sundám,nejsem taková,abych na tebe svítila z dálky.Pokud mě neudělᚠnějakou prasárnu!!
jen dnes jak já říkám bezmozek butter. mě zas dostal lol
Jedem po silnici kde je 90km/.za mnou nikdo.a on mě to tam šoupne..proč né,že?? vždy mám přeci brzdy!! tak fajn brzdíííím!!!! a předpokládám ,že pojedem.Chápu než se mu auto rozjede..hmm,to sem se dost mýlila!! jedem 80km/...pak 70km/h..dumbom..Tak proč mě tam vlítne????jentak???vava...Proč nepočkal? a to píšeš o toleranci.no já bych mu v tu chvíli vzala papíry.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#41 28. 11. 2009 21:10

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Klubko: Terci co je to silné auto? AUdi A4 2,5 litru?

To bylo moje nejslabší big_smile big_smile Tedy kromě jiných značek samozřejmě. Ne, vlastně "jednaosmičku" jsme měli někdy před... 15ti lety.
A Ty vážně považuješ dvouapůllitr za "silné" auto? va
Ono je to tak s tím obsahem: někdo má auta pouze jako přibližovadlo, v tom případě mu stačí samozřejmě slabší, takzvaně "na dojetí" smile, ale my s manželem autíčky "žijeme", víš, je to naše hobby. Nic víc, žádné "předhánění se". Jenom zájem, koníček. Je fakt, že jakmile si zvykneš na nejmíň třílitr, už se skutečně dívᚠna ty slabší jinak. Ale nikoliv s despektem, to prosím ne.

Klubí, a ještě jedna rejpavá (a pouze řečnická)  wink big_smile: proč vůbec uvažuješ tak, že když je dálnice prázdná, jedeš 110? wink big_smile

Upravil(a) Tercila (28. 11. 2009 21:32)

Není tady

 

#42 28. 11. 2009 21:12

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Terci,klidně a se kochaj,ale někde jinde. lol nojó doktor Vesničko má středisková-ten neměl chybu.
né teď ď vážně.já si myslím,že dnes ty auta zas tak slabá nejsou.Je to opravdu o tom u toho taky trochu přemýšlet.a mᚠpravdu,aby si to každý uvědomil ,zda na to má či né!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#43 28. 11. 2009 21:16

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Jéje, Sisi, to, co popisuješ, je přece tak časté.... big_smile
Mně celkem nevadí, když někdo špatně odhadne situaci a vjede přede mě (v momentě, kdy já být na jeho místě bych se bála, že mě přijíždějící auto sešrotuje)... fakt nevadí. Ale kdyby pak teda aspoň JEL!!! big_smile dumbom

Velmi časté je i to, že týpek v pomalém autě mě brzdí, já ho předjedu, pak přes vesnici samozřejmě jedu těch 50-60....a týpek mě (zřejmě s pocitem zadostiučinění "teď jsem ti to nandal") big_smile v té vesnici vítězoslavně předjede big_smile, aby pak jel mimo ni opět svou sedmdesátkou big_smile. Kdysi dávno jsem na tento fenomén fakt koukala a nechápala, dnes mi to už připadá od těch "slabších" běžné big_smile - vlastně se divím, když se na té trase tohle nestane big_smile. Pozoruji tento úkaz už několik let a dělají to jenom muži.

Upravil(a) Tercila (28. 11. 2009 21:26)

Není tady

 

#44 28. 11. 2009 21:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Sisi: já si myslím,že dnes ty auta zas tak slabá nejsou.

Tak, vyrábějí se obsahy litr a 1,2...s tím řidič zázrak neudělá, samozřejmě.
Je prima, že je ta škála možností výběru aut tak široká, lidi si vyberou podle svého uvážení. A asi vždycky bude jedna skupina lidí frflat na tu druhou smile. Ale nesetkala jsem se s tím, že by majitelé silných aut nevražili na ty pomalejší tak, jako ti slabší na ně. Ti slabí jsou nám totiž fuk, zatímco my silnější je něčím neuvěřitelně "sejříme" wink big_smile. Neradi.
Každopádně hlasuji pro přátelství a ohleduplnost všech, smile protože jde o život.

Upravil(a) Tercila (28. 11. 2009 21:34)

Není tady

 

#45 28. 11. 2009 21:32

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Já vím časté.,ale stejně mě to pořád udivuje.;)Jen mě přijde,že dnes má papíry opravdu každý.
jo a prosím tě co mᚠza auto.já bych ti na D1 kdyžtak uhnula lollol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#46 28. 11. 2009 21:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Sisi: já bych ti na D1 kdyžtak uhnula lollol

Vůbec se mě neboj big_smile, já už mám "srovnáno", jsem v klidu. Když mě zdržíš, já si to pak doženu wink.

Ale stejně je zajímavé sledovat provoz, viď? smile Kolikrát si říkám, jací jsou lidi nerváci big_smile.
Ohledně těch řidičáků. Říkala jsem si, že by nebylo marné zamyslet se nad tím, aby autoškoly při dnešní hustotě provozu trvaly déle. Aby si ti začínající všecko líp zažili, přece jen je to nebezpečnější než před 25 lety. Vždy za mého mládí na sebe stejné značky aut blikaly, řidiči se zdravili big_smile, dnes je problém zařadit se z vedlejší silnice na hlavní...

Není tady

 

#47 28. 11. 2009 22:23

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Tercila napsal(a):

Sisi: já bych ti na D1 kdyžtak uhnula lollol

Vůbec se mě neboj big_smile, já už mám "srovnáno", jsem v klidu. Když mě zdržíš, já si to pak doženu wink.

Ale stejně je zajímavé sledovat provoz, viď? smile Kolikrát si říkám, jací jsou lidi nerváci big_smile.
Ohledně těch řidičáků. Říkala jsem si, že by nebylo marné zamyslet se nad tím, aby autoškoly při dnešní hustotě provozu trvaly déle. Aby si ti začínající všecko líp zažili, přece jen je to nebezpečnější než před 25 lety. Vždy za mého mládí na sebe stejné značky aut blikaly, řidiči se zdravili big_smile, dnes je problém zařadit se z vedlejší silnice na hlavní...

dobře .se teda nebojííím big_smile
zajímavé to opravdu je.V횠 provoz byl menší,Jinak autoškola,no kluk letos dělal autoškolu,ale to co ho tam učili. vajá kolikrát zírala.sem si říkala no holt se to budeš učit  s náma!!Je jasné ,že není autoškola jako autoškola.Já si spíš myslím ,že by klidně mělo být za  přestupky odebrání řidičáků-přezkoušení!! Možná by se řidiči víc snažili. a né nějaký body.a 1000kč za to ,že třebas nesvítím.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#48 28. 11. 2009 23:16

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Hmm, tak za nerozsvícení světel při výjezdu z parkoviště dostal můj známý pokutu 2 tácy big_smile neutral

Není tady

 

#49 29. 11. 2009 20:52

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Tercila napsal(a):

Ono je to tak s tím obsahem: někdo má auta pouze jako přibližovadlo, v tom případě mu stačí samozřejmě slabší, takzvaně "na dojetí"...

Tak přesně takový auto mám já! big_smile big_smile big_smile
Ale mně to neva, po dálnici nejezdím (a když, tak na černo, protože nemám dálniční známku big_smile), a na to moje ježdění na chatu a zpátky mi to moje autíčko v pohodě stačí tummenupp Když mě chce někdo v nadupaným autě předjet, tak ho v klidu pustím a neberu to jako nějakou osobní potupu... naopak, já jsem nejradši, když na kolemjedoucí auta koukám dopředu, a ne dozadu... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 29. 11. 2009 21:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: I tohle se bohužel může stát za volantem....

Miky, no vždy to říkám smile, že každý má takové auto, jaké mu pro jeho potřeby nebo přání vyhovuje. smile Jenom nevyzrálý osel se vysmívá někomu jinému. Přesně jak říkᚠ- taky to předjetí jinými neberu osobně, prostě si říkám "spěchá víc než já", to vše. A určitě si občas na cestách překážíme jeden druhému všichni navzájem big_smile big_smile, takový už je život.
Jo, připomněl se mi jakýsi starý vtip nebo poznámka, která končí: "na chatu dobrý". tummenupp big_smile

Upravil(a) Tercila (29. 11. 2009 21:25)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů