Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#301 8. 8. 2013 9:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: nepřitahuje mě

Nejspíš si musíš srovnat v hlavě, jestli ho miluješ, takového, jaký je, anebo se s tím smíříš anebo půjdeš pryč. Já jsem se rozváděla po 22 letech manželství. Ale chtěl se rozvést můj bývalý manžel. I když těžko, dá se to přežít. Ty mᚠsvým způsobem výhodu, že nemáte děti. Ve 31 letech mᚠdost času hledat, získávat vztahové zkušenosti, kterých mᚠmálo, jak píšeš - pouze 2 partnery.
Já bych přemýšlela o tom, jestli ho miluji. Potřebuju mít ve vztahu lásku, milovat partnera, abych byla šastná.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#302 8. 8. 2013 10:14

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: nepřitahuje mě

Eva. napsal(a):

Nejspíš si musíš srovnat v hlavě, jestli ho miluješ, takového, jaký je, anebo se s tím smíříš anebo půjdeš pryč. Já jsem se rozváděla po 22 letech manželství. Ale chtěl se rozvést můj bývalý manžel. I když těžko, dá se to přežít. Ty mᚠsvým způsobem výhodu, že nemáte děti. Ve 31 letech mᚠdost času hledat, získávat vztahové zkušenosti, kterých mᚠmálo, jak píšeš - pouze 2 partnery.
Já bych přemýšlela o tom, jestli ho miluji. Potřebuju mít ve vztahu lásku, milovat partnera, abych byla šastná.

Přesně tak, díky...tohle je asi podstata všeho....vím, že k němu cítím lásku, ale nedokážu říct zda je to dost...nedokážu moc rozlišit jestli je to láska kamarádská, nebo více:( 
Aby člověk dokázal přijmout druhé, musí umět přijmout nejprve sebe...a tady mám velké mezery a nedořešené věci.
Tak díky za odpovědi:)


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#303 8. 8. 2013 12:56

Luisa93
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2013
Příspěvky: 60

Re: nepřitahuje mě

Problém je, že na začátku musí být přitažlivost, ale na konci taky, když dojde, je to stejné, jako kdyby nikdy nebyla ...

Není tady

 

#304 8. 8. 2013 14:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: nepřitahuje mě

Deneb - já Ti nevím holka, ale když ti vadí, jak ted vypadá, je to fakt láska. Miluješ ho? Přeci láska by měla být  bezpodmínečná.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#305 8. 8. 2013 22:00

Luisa93
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2013
Příspěvky: 60

Re: nepřitahuje mě

Bezpodmínečná ? big_smile

Není tady

 

#306 21. 8. 2013 10:28

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: nepřitahuje mě

dusička napsal(a):

Deneb - já Ti nevím holka, ale když ti vadí, jak ted vypadá, je to fakt láska. Miluješ ho? Přeci láska by měla být  bezpodmínečná.

Bezpodmínečná láska je v prvním období zamilovanosti ne? Po 11 letech vztahu by mi to přišlo jako zázrak skoro...můžeš mít člověka ráda, ale jeho chyby ti prostě vadí, i když si to odůvodníš. A chyby má každý...


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#307 22. 8. 2013 21:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nepřitahuje mě

Luisa93 napsal(a):

Bezpodmínečná ? big_smile

Tá k rodičom, deom asi áno... U partnera to cítim tak nejako trochu inak (hoci možno aj u pokrvných príbuzných, to ažko poveda). Plus láska nerovná sa sexuálna príažlivos, podža mňa sú to dve paralelné veci. Ideálne pre partnerstvo, keď sa dopĺňajú, ale nie vždy sa to zadarí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#308 8. 10. 2013 11:31

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: nepřitahuje mě

Je hodný, přemýšlivý a jemný...no a ta jemnost mi postupem času začíná asi nejvíce vadit. Jeho pohyb, gesta, reakce na okolí, chování ve smečce (rozuměj ve skupině více lidí)...Asi jsem dozrála, dospěla a najednou vidím kolem sebe i lovce.
Velmi si ho vážím za hodně věcí, ale dost mi vadí jeho nejistota v jednání a chování. Úplně mě to dráždí do ruda...a nevím pročsad
Poslední co bych chtěla je zůstávat s ním z lítosti....opravdu se bojím, že by se ze mě mohla stát "Martha" z "kdo se bojí Virginie Woolfové" (mimochodem skvělý film). Jsem smutná...
Nechci radu, jen si opět třídím myšlenky a diskuse mi k tomu přijde vhodná. Pokud se opakuji, tak se omlouvám. Měla jsem se narodit ve Vahách, to by ke mně sedělo více než Rak:P


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#309 8. 10. 2013 13:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: nepřitahuje mě

Eva. napsal(a):

Třeba ti pomůže vyznat se sama v sobě, když si to tady budeš takhle psát. My ženy si o tom potřebujeme "povídat" a tak si rovnáme myšlenky. Taky mi to pomáhá.
Myslím, že potřebuješ víc vztahových zkušeností s jinými muži, abys zjistila, jakého muže hledáš. Podle toho, co píšeš, sis ho tenkrát vybrala jako "záchranáře". Ale to je do vztahu málo.

Eva už to sice napsala, ale zkusím to rozvést. Víš, ty sis ho vybrala v době, kdy jsi byla nějakým způsobem hodně rozjitřená a přecitlivělá (což mimochodem podle mého není vhodný čas na zakládání vážné známosti) a podle toho sis i vybírala. On ti vyhovoval právě v této době a udělal ti "dobrou službu". Ale teď jsi jinde a dívᚠse na něj logicky jinýma očima. Už nejsi v zajetí svých starostí a splínů, obrazně řečeno jsi otevřela oči a vidíš to, co jsi dříve neviděla. Pokud tě jeho chování a projevy dráží a vytáčí, nemá to cenu. I když to může být samozřejmě hodný a dobrý člověk. Jenom k sobě prostě nepasujete. Jdi od něj. Jsi mladá, najdeš si někoho jiného. Dokážeš si představit celý svůj (doufám dlouhý) život vedle něj? Prosím, neber to jako radu, jenom sem dávám svůu pohled na věc.
Já měla taky jednou vztah, kde mě můj protějšek nepřitahoval, snažila jsem se to brát rozumem - že je hodný, má o mě zájem, dost dobře by mě zajistitl. Ale právě proto, že tam nebyl z mé strany ten cit a přetvařovat se v tomto směru jaksi neumím, ukončila jsem to a nikdy jsem nelitovala.
Mimochodem - jsem také rak wink


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#310 8. 10. 2013 13:44

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: nepřitahuje mě

Judyna napsal(a):

Eva. napsal(a):

Třeba ti pomůže vyznat se sama v sobě, když si to tady budeš takhle psát. My ženy si o tom potřebujeme "povídat" a tak si rovnáme myšlenky. Taky mi to pomáhá.
Myslím, že potřebuješ víc vztahových zkušeností s jinými muži, abys zjistila, jakého muže hledáš. Podle toho, co píšeš, sis ho tenkrát vybrala jako "záchranáře". Ale to je do vztahu málo.

Eva už to sice napsala, ale zkusím to rozvést. Víš, ty sis ho vybrala v době, kdy jsi byla nějakým způsobem hodně rozjitřená a přecitlivělá (což mimochodem podle mého není vhodný čas na zakládání vážné známosti) a podle toho sis i vybírala. On ti vyhovoval právě v této době a udělal ti "dobrou službu". Ale teď jsi jinde a dívᚠse na něj logicky jinýma očima. Už nejsi v zajetí svých starostí a splínů, obrazně řečeno jsi otevřela oči a vidíš to, co jsi dříve neviděla. Pokud tě jeho chování a projevy dráží a vytáčí, nemá to cenu. I když to může být samozřejmě hodný a dobrý člověk. Jenom k sobě prostě nepasujete. Jdi od něj. Jsi mladá, najdeš si někoho jiného. Dokážeš si představit celý svůj (doufám dlouhý) život vedle něj? Prosím, neber to jako radu, jenom sem dávám svůu pohled na věc.
Já měla taky jednou vztah, kde mě můj protějšek nepřitahoval, snažila jsem se to brát rozumem - že je hodný, má o mě zájem, dost dobře by mě zajistitl. Ale právě proto, že tam nebyl z mé strany ten cit a přetvařovat se v tomto směru jaksi neumím, ukončila jsem to a nikdy jsem nelitovala.
Mimochodem - jsem také rak wink

mám stejnou zkušenost.
Hodně dlouho jsem se rozmýšlela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů