Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 2. 2008 19:58

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Není tady

 

#27 7. 2. 2008 22:03

majkafa
Host

Re: Valentýn

Já a mé děti si na Valentýna dáváme vzájemně nějakou dobrou mňamku, třebáá Rafaelo. Vzniklo to spontánně. Protože se máme rádi. A je nám fuck, že je to svátek zamilovaných. Láska je láska. smile

 

#28 8. 2. 2008 9:02

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Valentýn

I když jsem starší, Valentýn mě oslovuje a přijde mi jako hezký svátek. Ano, je to byznys, přesto mi přijde tento svátek romantický a ráda dostávám zavrhnutá srdce a plyšáky. Bohužel málokdy mám partnera, který se mnou toto cítění sdílí.

Není tady

 

#29 8. 2. 2008 14:18

x56325
Host

Re: Valentýn

Tiina napsal(a):

Co to je Valentýn ? Tuhle importovanou hrůzu bez jakékoliv místní tradice odmítám podporovat, je to pouze obchodnický trik jak z lidí vyrazit další peníze. Osobně si počkám na pusu pod třešní na prvního máje.

To bych si dala taky říct, jen si nejsem jistá, jestli tou dobou ještě něco pokvete, u nás už jsou ty pupence povážlivě probuzený... grater

 

#30 8. 2. 2008 21:32

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Valentýn

Pro mě je slavení Valentýna jen další den v kalendáři, který zatěžuje moji pamě a provětrává kapsu. Možná, pokud se moje starší srdce ještě někdy poblázní, budu uvažovat jinak, ale to mi nehrozí.  Nikdy neříkej nikdy.  Tak to Valentýnské vlání jen nelibě pozoruji. Protože ani mému českému srdci tyhle cizí blbinky nesedí.

Není tady

 

#31 8. 2. 2008 22:58

Mihule
♥♥♥♥---
Místo: kousek od Prahy
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 391

Re: Valentýn

Než slavit přivandrovalý americký svátek, který je tu stejně jen proto, aby mi vytáhl další prachy ze šrajtofle, tak raději dám Tomovi pusu na 1. máje. P.s. Můj Tom mě za postoj k této srdíčkovo-plyšákovské maškarádě oceňuje a všichni kámoši mu 14.února závidí. big_smile big_smile big_smile wink


http://smileys.on-my-web.com/repository/Babies/small-stork.gif

máme vlasatou holčičku Barunku  ** 10.6.2010 ve 12,51 hod., 47 cm, 3 310g **

máme druhou vlasatou holčičku Verunku  17.7.2012 v 8,13 hod. ,51 cm, 3 240g

Není tady

 

#32 10. 2. 2008 15:33

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Valentýn

Já nedám pod polštář naprosto nic mému manželovi.. Oslovení miláček nepoužívám, asi nejsem dost romantická smile Neslávíme valentýn, neslavíme výročí svatby, neslavíme svátky, neslavíme velikonoce big_smile My jsme takový anti-slavisti big_smile big_smile

Není tady

 

#33 10. 2. 2008 21:12

Klíček
♥♥-----
Místo: Benešov u Prahy
Registrovaný: 2. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Valentýn

Valentýn nám nic neříká. My si počkáme na 1. květen. Pusa pod rozkvetlým stromem, večer dobrá večeře v příjemné restauraci..... pussa

Není tady

 

#34 10. 2. 2008 22:09

piskutek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 2251
Web

Re: Valentýn

My taky neslavíme. Je to svátek američanů né náš. Teda narozeniny, výročí svatby to jo,ale valentýn ne. Taky vždy si dáme pusu po rozkvetlým stromem a večeři.


Ahoj Natálka
http://lilypie.com/pic/2009/09/24/Qeyu.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Etakp2.png

Není tady

 

#35 11. 2. 2008 16:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Valentýn

Surikato to nevím, a upřímně, ani to nijak neřeším. Mě nějak nebere ani ten 1. máj, zmínila jsem to proto, že když má někdo fakt tu potřebu slavit jakýsi "svátek lásky" jeden místní by tu byl, takže netřeba tahat další.

Kromě toho, mě ve světle po*ných třicátých narozenin, které mě letos čekají, jsou všechny ostatní svátky tak nějak ukradené :-(

Není tady

 

#36 11. 2. 2008 18:51

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Valentýn

Já si teda nemůžu pomoc,ale přijde mi to jako druhý MDŽ  lol. Pořád tak jde o tu ženskou.  My teda Valentýna neslavíme. To že se máme rádi si nemusíme dokazovat zrovna 14.února


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#37 12. 2. 2008 14:21

Tia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 292

Re: Valentýn

Teeeda, Vy jste tady vsichni tak svatecne naladeni lol

Proc tak nemate radi Valentyna? Ja vim, je to eportovana tradice, ale kdo rika, ze musite utratit majlant........ze je to svatek obchodniku co z Vas jen chteji tahat penize....kazdy mate svou hlavu,ne? Staci kyticka, pozvani na peknou veceri, nejaka malickost.
Myslim, ze na tom, ze si pripomeneme, ze mame nekoho radi neni nic spatneho. A klidne si to pripomenu 10 krat rocne - 1. kvetna, na Valentyna, na vyroci svatby atd. atd....klidne jen tak. Proc ne?
My Valentyna slavime, vzdy dostanu krasnou kyticku,vymenime si nejakou drobnost, nekam vyrazime...letos to bude pry prekvapeni hjarta
U nas je ale Valentyn na druhou. 14.2. jsme se totiz poznali. stolt

Není tady

 

#38 12. 2. 2008 15:50

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Valentýn

Neslavím vissla

Všechny ty trapnosti s tím spojené mě rozčilujou.

Je to svátek "tržeb květinářství a cukráren" big_smile

1. Máj je 1.Máj tummenupp - pusa pod rozkvetlým stromem to je moje ! gloria


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#39 12. 2. 2008 22:29

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Valentýn

tak se teda přiznám, no - ačkoliv tenhle svátek vůbec nemusím a dívám se na něj přes černý brýle, nebudu popírat, že by mi malá drobnost neudělala radost. ale tak jsem ženská, dárky - hlavně drobnosti - mám ráda. nejvíc teda jen tak, aniž by to "přikazoval" kalendář!!

jinak si stojím dál za svým - neslavím


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů