Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#126 8. 2. 2007 23:49

71maja
♥♥♥----

Re: Komunikace s puberáky

Jo holky - jak je to všude podobné....
U nás synáček dostal od tatínka k narozeninám krásnou zimní bundu - a kde myslíte, že je? Na věšáku! A když jsem se zeptala proč - tak se mi dostalo odpovědi, že není zima, tak proč by trapil v zimní bundě - a to je tu sníh a bylo i dost pod nulou......tak nevím, jestli kvůli bundě musí jet na severní pól.......teď chodí ve slabé šusákovce, klepe kosu - ale JE FRAJER!
A jejich komentáře k PC už ani neposlouchám - naposledy mi řekli, že už si sem nemůžou zvát kamarády - protože by tu potupu nepřežili....chudáčci.
A teď mi oba chlapečci lehli nemocni - najednou - lahůdka - jen se nemůžou dohodnout, kdo koho nakazil - takže tu probíhají báječné debaty - jako:
a nedejchá mým směrem!jestli na mě ještě jednou prskne, tak ho zabiju! a na mě ani nečumí, bacily mu lezou i z vočí!neměl by jít do nemocnice, když tak kašle - co kdyby umřel, když budeš v práci?............. a stejně je mám ráda, i když se tolik snaží, abych je zadusila polštářem :-)

Není tady

#127 9. 2. 2007 0:15

71maja
♥♥♥----

A ještě o jedno se musím podělit.....když jsem si koupila po rozvodu konečně ojeté autíčko a měla z něho šílenou radost a ukazovala jim ho.......tak jejich první věta byla, že bych měla ještě šetřit a nechat si ho přestříkat - protože oni v tak hnusně a trapně zeleném autě jezdit nebudou...... Tak jsem jim řekla, a si chodí pěšky - ale radost byla v mžiku tatam........... oni prostě vědí jak potěšit. A dělají to rádi a často :-(
A jak si dnes rádi vozí svoje pr... - zelená nezelená - už se to neřeší........

Není tady

#128 9. 2. 2007 6:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Holkýýýý - včera jsem měla sraz se synáčkem ve městě. Pozdravili jsme se a první, co povídá, bylo "Mami, ten kabát ti strašně sluší." :-)))
On už je fakt dospělý :-) Takže to funguje, hurááá :-)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#129 9. 2. 2007 8:07

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

HOLKY,JEŠTĚ,ŽE JSTE TADY....KDYŽ OTEVŘU TUHLE DISKUSI,JE MI HNED O 1.000 000%LÍP... lol
VIDÍM,ŽE V TOM NEJSEM SAMA A TO MI DODÁVÁ SÍLU DO DALŠÍCH DNŮ.
MAJO71...S TÍM POLŠTÁŘEM JE TO PŘESNÝ....JÁ MÍVÁM ZASE CHUTĚ JE PŘETRHNOUT...NEJLÉPE ROZČTVRTIT...NEJSP͊ JSEM SADISTKA.
DCERA UŽ TAKY ZAČALA STÁVKOVAT S OBLEČENÍM...TOHLE ONA NOSIT NEBUDE...A NEJVĚTŠÍ RADOST MÁ Z TOHO,KDYŽ NEJSEM PO RÁNU DOMA...TO SI MَE NA SEBE NAVLÍCT CO CHCE A JEŠTĚ SI NAMALOVAT OČI roll..TOHLE SI DOVOLIT DO ŠKOLY JÁ,TAK MĚ UČITEL UMYL HOUBOU A NAŠI DOMA PŘETRHLI....NO,JE JINÁ DOBA
KAŽDÝ RÁNO T̊ÍM AŽ UDEŘÍ PŮL OSMÁ,PROTOŽE TO MOJI MILÁČCI ODEJDOU DO ŠKOLY A ZŮSTANE DOMA JEN TEN NÁŠ ČTYŘLETÝ DRÁČEK A TEN KDYŽ JE DOMA SÁM JE JAKO gloria
ALE PŘED TOU PŮL OSMOU SE STAČÍ JEŠTĚ DOHÁDAT A MĚ VYTOČIT NA NEJVYŠŠÍ OBRÁTKY.
PAK MÁM 4-5 HODIN,NEŽ PŘIJDE DCERA A 6-7 NEŽ SE DOSTAVÍ SYN...NO A PAK TO JDE PODLE KAŽDODENÍHO ZAVEDENÉHO SCÉNÁŘE...S MENŠÍMI VÝKYVY NA STRANU+ A STRANU-
MYSLÍM, ŽE NÁS BRZY SOUSEDI VYSTĚHUJÍ...TOHLE PŘECE NEMَOU JEŠTĚ PÁR LET VYDRŽET yikes big_smile

Není tady

#130 9. 2. 2007 8:29

evca1
♥♥♥♥---

Dobré ráno,
můj syn (15) odmítá zimní boty nosit tak od třinácti. Je to prý trapný. Zimní bundu loni ještě nosil, letos jí měl na sobě jednou a to z donucení, je přece teplo ne. Ale jak tady čtu, tak je to u nich normální. Proč já tu bundu kupovala!

Není tady

#131 9. 2. 2007 9:43

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ahojky..kapitulationhjarta já jsem raději ,když tu mou pubertální hoku ráno vůbec nevidím,protože bych se také musela hned rozčílit yikes dumbom
To platí s oblečením..dovede chodit v té samé v mikině třeba celý týden.Byla bych raději kdybych po ní prala častěji prádlo,než mít ten pocit co si asi učitelka o nás myslí,že holka nemá nic jiného na sebe..přitom má plnou skřín´. Ale jsou chvíle ,kdy nemá co na sebe ..no na palici dumbom
O malování nemluvě dumbom namaluje si linky pod očima a všude možně .. vypadá jak ,,ÍTÝ" lol
Máte pravdu ..za nás by mě učitelka odvedla do umývárny a tam strčila hlavu pod kohoutek..ale toto co oni si mohou dovolit..no nevím..kam to spěje  gloria
Sluníčko mi máme tu výhodu v baráku,že sousedka pod námi huláká od rána do večera,tak já se  nebojím si občas zahulákat..to bych ji také něco řekla.. bydlíme v 1.patře ,tak okolo moc sousedů už není tummenupp 
Zatím papá jdu také za tím naším gloria

Není tady

#132 9. 2. 2007 10:18

Svas
♥♥♥♥♥--

Míšo kuličko, tak to u nás bohužel nefunguje, mám o dvě čísla menší nohu. Z triček už mě svlíkla, jo, z těch trapnejch triček, co jsem si koupila v létě a ona by je na sebe nikdy nevzala, tak teď si je po vyprání ukládá už rovnou k sobě. Neřeším.
Řeším to, že opravdu vlastní jen tenisky.Příští týden ji čeká taková akce (jde někam překládat), že prostě musí mít jiné boty. Ale žádné si nevybrala a upřímně se mi nechce dávat spoustu peněz na to, aby si je obula na jeden den a pak už nikdy, tak nevím, co s tím. Představovala jsem si černé kožené polobotky vhodné na všechny příležitosti, jsem trapná, já vím.

Není tady

#133 9. 2. 2007 10:32

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Nejsi... Loni mě moje mamka přivedla na dobrý nápad. Dám dcerunce určitý obnos a sdělím jí, co si za to má koupit. Pokud se jí jeví jako nedostatečný, má vlastní úspory. Pokud přesahuje její očekávání, je zbytek její. No a ona pak sbalí svůj poradní tým (cca 3 kámošky - chuděrky prodavačky) a vyrazej společně nakupovat. Co si koupí, to pak nosí... Jednou si koupila šílený boty na koncert (hraje na housle), protože už byla v časovém presu a vzala první, co jí padly pod ruku... (Snažila se mi je vnutit, ale jsou opravdu hnusné.) Jiné nemá a musí je nosit, dokud nebude na nové lol. Od té doby si dává hodně bacha na to, co kupuje. A dokonce jsem zaznamenala i nepatrný pokus úpo*ná řešení lol, případně vlastní tvorbu, protože pochopila, že kde nic není, ani smrt....

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#134 9. 2. 2007 10:41

Svas
♥♥♥♥♥--

Nějak tak to u nás funguje taky, až na ty boty. Ani v časovém presu (což už mimochodem je, protože už je pátek) si boty, které se jí nelíbí, nekoupí. A takové, co se jí líbí, fakt nikdo nevyrobil, mám divný dítě. Klidně půjde krásně oblečená + tenisky (byla tak i v Národním), jenomže ta  překládací akce, ta velmi dobře placená brigáda, je ode mě z práce, tak je mi z toho lehce těžko.

Není tady

#135 9. 2. 2007 10:45

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsme na tom určitě  všechny stejně. Ale, holky, určitě to přežijeme.
Já  bych taky nejraději svého syna ráno neviděla. Většinou se hned rozčílím, jen co nahlédnu ráno do pokoje.  Zrovna dnes - na židli a podlaze 5 mikin, přitom od pondělka chodí pořád jen v jedné, ani zaboha ho nepřesvědčím, aby se převléknul, že je mi trapně.   Podotýkám, že to prádlo vytáhnul ze skříně, kde jsem ho já osobně v pondělí uložila vyžehlené.  Úplná zbytečnost.  Určitě si dovedete představit, jak asi vypadá. dumbom
Boty - taky jen tenisky, přitom si osobně vybral v obuvi boty, které bude nosit, když nebude sníh, stály asi 1500,-- Kč a teď je nosí z donucení.  Já už jsem se  tak nervla, že jsem mu přivezla ty boty na zastávku a nechala ho přezout (byl sníh a on si vyrazil v odrbaných teniskách)... To bylo tóčo.tummenupp Od té doby raději, pokud jsem v dohledu, nosí ty  "správné boty."tummenupp

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#136 9. 2. 2007 12:57

Blanka1
♥♥♥♥---

Syn 19 odchází na vlak v 6,00, vlak jede v 6,20, je to skoro 2 km, takže tak tak, dnes jsem přišla do pokojíku v 6 a on se právě rozespalý posadil na posteli. No nemlčela jsem, ale a prý to neřeším, že to stihne. Asi stihnul, nevrátil se.

Není tady

#137 9. 2. 2007 13:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Blanka1 napsal(a):

Syn 19 odchází na vlak v 6,00, vlak jede v 6,20, je to skoro 2 km, takže tak tak, dnes jsem přišla do pokojíku v 6 a on se právě rozespalý posadil na posteli. No nemlčela jsem, ale a prý to neřeším, že to stihne. Asi stihnul, nevrátil se.

Nebo si čte v čekárně a čeká, až bude čas na návrat lol

Není tady

#138 9. 2. 2007 13:55

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Majo- nenapadlo tě nikdy, že bys to vydala knižně??? Ne,že by ostatní měly méně zážitků, ale já prostě když čtu ten odstavec od tebe, tak se neudržím a začnu se smát, (i v práci).........no fakt, co by chudák kluk dělal, kdyby brácha umřel a tys nebyla doma, třeba by musel někam telefonovat a ták...tummenupp

Kromě všech dalších zápo*ných zážitků a vlastností, je dcera šílenej bordelář. ALe fakt. J8 byla až úzkostlivě čistotná a dbala na pořádek. Nemohla jsem se učit, když jsem neměla kolem sebe uklizeno, lad, příjemno. Dcerunka má pod polštářem permanentně neustlané postele- ponožky, pyžamo (staré-minulé-špinavé asi), kalhotky(nezkoumala jsem jaké), obal od čokolády, kapesníky, nabíječku, .......za postelí - plyšáky, a všechno to co má pod polšářem a další blíže nespecif.bordel. Když se učí (nebo něco píše), tak vše chno co má na stole- (a že je pokrytý celý vším možným i sklenicema, talířkama, ...atd), posune obouruč od sebe, až to přepadáváze stolu. Získá prostor cca 30 x 20cm a tam šmudlí ten úkol.Holky! a ona je SPOKOJENÁ. Že se na zemi, sedačce, na židli, opěradle válí a visí věci jí NEVADÍ. Věci nedává do skříní, pohazuje je po pokoji. 1x-2x týdně se to ve mně vzedme a seřvu ji a musí uklidit, pod výhrůžkou zákazu PC (to je jediná a velká zbraň - ač ji nerada využívám). Ona to udělá, je to tam docela v pořádku(má celý pokoj nový tak 2 roky). Za 3 hodiny, to tam vypadá úplně stejně jako před úklidem. Já absolutně nechápu proč! Já naopak bordel nesnesu, vadí mi, tak uklízím. Možná je to vzpoura proti mému "pořádku". Zrovna totiž včera to u nás proběhlo!      A já řvala,.... bezmocně. Holka se na mě dívala jako na blázna. Říká mi:" mami co blbneš prosím tě, co mᚠzas za problémy? ...proč to tak hrotíš?....seš ňáká vypsychená, ne??? .....Blbá nálada - hm.... to je blbá věc....

No nic, tak jsem se zas jednou ztrapnila......

Není tady

#139 9. 2. 2007 14:00

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Já strašně děkuju účastnicím tohoto fóra,že tohlt téma vůbec vymyslely,  páč mně se tak strašně uleví, když se sem vypíšu, ..že si to ani neumíte představit. hjarta
A také Vám chci doporučit knihu- nevím kdo to napsal, a jmenuje se: "Jak chovat puberáka". Máte-li možnost, přečtěte si ji.

Není tady

#140 9. 2. 2007 14:12

Svas
♥♥♥♥♥--

Wiki, ani nevíš, jaks mě potěšila. Moje dcera totiž žije na zemi. Že máme v předsíni věšák, tak toho si ve svých 18 asi ještě nevšimla. Přejde bytem do svého pokoje a tam to začne. Odkládá po zemi bundu, šálu, učení, věci na cvičení, čisté kalhotky,použité kalhotky, nádobí, ponožky, několik batohů a tašek a tak bych mohla pokračovat. Na svém stole nemůže nic psát a taky to zásadně nedělá, protože se tam s tím sešitem prostě nevejde. Úkoly píše buď na stole v kuchyni nebo ještě častěji vleže na sedačce, samozřejmě nepřevlíknutá.
Zjistila jsem, že v rámci zachování své duševní rovnováhy je nejlepší si toho nevšímat a do toho pokoje prostě nechodit. Ona to jednou za uherský rok uklidí, za hodinu to ovšem není vidět. A vždycky mi k tomu řekne: co chceš, já jsem lvice a my to máme v horoskopu. Zabít.

Není tady

#141 9. 2. 2007 14:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jsem si tak vzpomněla - taky bordel v pokojíčku a kromě toho ve skříni mravenci-faraóni, určitě znáte. Ti sice přišli od některých sousedů, ale do likvidace jsem je zahrnula taky. Teda - chtěla jsem... Když jsem dorazila s antimravenčím sprejem, děátka byla zcela zaujata tím, že zkoušela, jestli by ty hmyzáky nemohla vyzobat andulka...

Není tady

#142 9. 2. 2007 14:49

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

KDYŽ JSME U TĚCH KN͎EK,TAKY MÁM JEDNU K PŘEČTENÍ.....
NAPSAL JI IVAN KREJČÍ A JMENUJE SE ....
NEZOUFEJTE! JSOU JEŠTĚ HORŠÍ DĚTI NEŽ TY VAŠE aneb BALZÁM NA DUŠI ZDECIMOVANÝCH RODIČŮ
ŘEHTALA JSEM SE OD ZAČÁTKU DO KONCE A UVĚDOMILA SI, ŽE TO MَE A S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ BUDE JEŠTĚ HORŠÍ NEŽ TEĎ.

Není tady

#143 9. 2. 2007 14:54

Blanka1
♥♥♥♥---

helena napsal(a):

Blanka1 napsal(a):

Nebo si čte v čekárně a čeká, až bude čas na návrat lol

Vzhledem k tomu, že jsme z dědiny, tak by mi to někdo dáááávno donesl.smilesmilesmile

Není tady

#144 9. 2. 2007 14:57

Blanka1
♥♥♥♥---

Wiki napsal(a):

Majo- nenapadlo tě nikdy, že bys to vydala knižně??? Ne,že by ostatní měly méně zážitků, ale já prostě když čtu ten odstavec od tebe, tak se neudržím a začnu se smát, (i v práci).........no fakt, co by chudák kluk dělal, kdyby brácha umřel a tys nebyla doma, třeba by musel někam telefonovat a ták...tummenupp

Kromě všech dalších zápo*ných zážitků a vlastností, je dcera šílenej bordelář. ALe fakt. J8 byla až úzkostlivě čistotná a dbala na pořádek. Nemohla jsem se učit, když jsem neměla kolem sebe uklizeno, lad, příjemno. Dcerunka má pod polštářem permanentně neustlané postele- ponožky, pyžamo (staré-minulé-špinavé asi), kalhotky(nezkoumala jsem jaké), obal od čokolády, kapesníky, nabíječku, .......za postelí - plyšáky, a všechno to co má pod polšářem a další blíže nespecif.bordel. Když se učí (nebo něco píše), tak vše chno co má na stole- (a že je pokrytý celý vším možným i sklenicema, talířkama, ...atd), posune obouruč od sebe, až to přepadáváze stolu. Získá prostor cca 30 x 20cm a tam šmudlí ten úkol.Holky! a ona je SPOKOJENÁ. Že se na zemi, sedačce, na židli, opěradle válí a visí věci jí NEVADÍ. Věci nedává do skříní, pohazuje je po pokoji. 1x-2x týdně se to ve mně vzedme a seřvu ji a musí uklidit, pod výhrůžkou zákazu PC (to je jediná a velká zbraň - ač ji nerada využívám). Ona to udělá, je to tam docela v pořádku(má celý pokoj nový tak 2 roky). Za 3 hodiny, to tam vypadá úplně stejně jako před úklidem. Já absolutně nechápu proč! Já naopak bordel nesnesu, vadí mi, tak uklízím. Možná je to vzpoura proti mému "pořádku". Zrovna totiž včera to u nás proběhlo!      A já řvala,.... bezmocně. Holka se na mě dívala jako na blázna. Říká mi:" mami co blbneš prosím tě, co mᚠzas za problémy? ...proč to tak hrotíš?....seš ňáká vypsychená, ne??? .....Blbá nálada - hm.... to je blbá věc....

No nic, tak jsem se zas jednou ztrapnila......

Něco podobného znám od synka:D

Není tady

#145 9. 2. 2007 15:23

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland

Ahoj holky,
ja si sem vzdycky skocim nacerpat nove sily. Nechci rict, ze je to s moji holkou hrozny, kdyz vidim tu od manzela, tak si piskam, ale ona me taky dokaze pekne nadzvednout, i kdyz si myslim, ze jsem celkem obrzenan trpelivosti a kdyz uz to nevydrzim, tak mi rekne, "co zase rves"...no to bych ji nejradeji jednu vlepila, jenze ona ladne opousti prostor a ja zustavam se svou zurivosti sama. Kdyz je manzel doma, cumi na me jako puk, protoze nam nerozumi big_smile a ja v tom rozjezdu nemam nejmensi chut nic prekladat dumbom
No nic, chtela jsem reagovat na ten uklid, holky, ja uz taky nekdy nemuzu. Ale jednou prinesla moje nejstarsi dcera domu test, kde se mohla ta moje nejmladsi-nyni skoro 16, otestovat a sama ohodnotit. U kolonky poradek si dala tenkrat 5 a moc si tenkrat prala to zmenit. Domluvili jsme se, ze si bude uklizet jednou tyden s tim, ze pokoj bude zavirat, aby me nedrazdila...holky, ona ten pokoj ma vecne otevrenej, kdyz mam pred, tak leti vsechno na zem, nekdy mam i chut, ji do toho vysypat i odpadkovy kos big_smile
Vcera jsem se divila, ze mame tak malo sklenicek i po umyti nadobi, bodejt by ne, madam mela 6sklenicek nahore v pokoji...minulej tyden ji rikam, at si vynese kos, ona si ho vynesla, to je pravda, ale hned ho zase naplnila necim jinym...da se tohle prezit???big_smile

Upravil(a) Jay (9. 2. 2007 15:24)

http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

#146 9. 2. 2007 15:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja nemám vlasnté deti, ale môžem prispie spomienkou na vlasntú pubertu + na dos zlú pubertu nevlastného syna, s ktorým sme teda chodili aj po detských psychológoch a psychiatroch...
Spomínam si, že ja som v puberte hžadala adopčné listiny a keď som ich nenašla, utešovala som sa, že v stredoveku, keď som ja prišla na svet(Mám teraz 39 1/2), občas došlo k zámene novorodencov; tak som si hovorila, že nejakí inteligentní, príjemní rodičia v opačnom kúte Slovenska sa teraz určite zlostia s otrasným harantom týchto nemožných rodičov, čo ma vychovávajú... dumbom Bohužiaž, mám nepopieratežné zdedené vady z otcovej i maminej strany, na otcových predkov sa snáď aj trochu podobám - takže sa zrejme nezapriem hmm ... Prešlo ma to, až keď som sa odsahovala k priatežovi(bohužiaž skôr, než som plánovala -ale to bola tiež jedna z partizánskych akcií môjho otca, ibaže vtedy prestrelil).
Keď potom prišla puberta na priatežovho syna, spomínala som na svoju a snažila som sa by čo najviac nad vecou a demokratická a vysvetžova, argumentova a diskutova... Chodil zásadne v zime len v teniskách a žahkej bunde a v lete naopak nababušený ako snehuliak; povedala som len: "Rob, ako myslíš, ale keď nachladneš, doma a nenechám, s tým nepočítaj..." A dodržala som to - vyhnala som chudáka prechladnutého do školy, lebo si to privodil sám. Učila som sa s ním, vodila ho na krúžky, a keď mu to už bolo trápne chodil sám. Po pol roku sme zistili, že na žiadny futbal nechodí, len si od nás vyberá peniaze na imaginárne športové výdavky. Tak už nedostal ani vindru a sedel doma dumbom . Ale stále sme neboli dos vytočení, tak šrouboval ďlaej, až našiel naše slabé miesto: obaja sme boli proti nacionalizmu a rasizmu, tak sa dal chlapček k skinheadom. Nosil nám domov letáky o čistote rasy a o úžasnej histórii Slovenského štátu, a nás išlo porazi... roll . Nútil nás to číta a debatova, obliekal sa do bombery a martensiek dumbom grater ... Malo to jedinú výhodu; a síce, že sa vyhol drogám. hmm No, prešlo aj toto obdobie, ale potom sa do puberty dostal jeho otecko, zafungovali hormóny a odsahoval sa k frajerke, čím sa začali celkom iné a vážnejšie problémy jeho syna... Ja som sa z toho poučila, že puberáci nedajú pokoj, kým vás nevytočia, a ak ste náhodou flegmatici s liberálnymi názormi, nezastavia sa pred ničím vrátane indiánskej čelenky alebo havajskej sukničky a názorových extrémov. Heslo puberákov: Čím horšie, tým lepšie...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#147 9. 2. 2007 16:05

annemarie
♥♥♥♥---

Wiki napsal(a):

Majo 71 - víš, co mi připomínají tvoje zprávy?? Nedávno sem četla jednu knihu od S. Monyové, jen už nevím, která z nich to byla, a popisuje život s dětmi (sice menšími), ale smála jsm se úplně stejně. Bohužel s tím rozdílem, že TO,co popisuješ, jsem zažila včera, když jsme svoji dcerušku s její sestřenicí kt.má jarňáky a nebude přece se staroušema doma,(téměř 15 a téměř 16), vzali na večeři do (zruba 2.nejdražší) restaurace. Jedna měla svátek, a tak jsem to slavnostně navrhla, v dobré víře, že budou mít radost........a třeba to oceněj....hm.. začlo to už otázkou zda-li pojedeme TÍMTO!? Mám 1/2roku nový auto!Výběr jídla(názvy pokrmů) jim přišel natolik k smíchu, že servírka odešla. Snažili jsme se bavit o příjímačkách na stř.školu a o našich zkušenostech a to je pobavilo natolik, že se válely po stole a hýkaly v záchvatech smíchu, což je jejich zábavu umocnilo, obzvlášt když upoutaly pozornost ostatních hostů, toho, řekla bych komorního prostředí. Pak jsem se přestala cítít nad věcí a zařvala jsem na ně: "už držte ty huby,vy krávy!" No Homolkovi jsou proti nám exkluzivní a vybraní hosté.
Naposled !!!! Já hloupá a nepoučitelná!
Možná večeři ve 4.cenové a budou u jiného stolu! Nebo2 rohlíky a 10dkg vlašáku

Wiki: tak tohle mě opravdu pobavilo!!!! Dlouho jsem se tak nezasmála.

všem mamkám: Nemám doma zatím puberáka, ale  doufám, že mě to čeká nejdřív tak tak za 6 let. Na tohle forum chodím fakt ráda, sleduju Vaše příběhy a přeju Vám pevné nervy a pevně doufám, že ten muj nebude tak "hroznej" lol

Není tady

#148 9. 2. 2007 19:59

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

ANNEMARÍ,ONI NEJSOU HROZNÝ...TO JEN MY RODIČE JSME PŘECE TI,KTEŘÍ JE NECHÁPOU A NUTÍ JE DĚLAT TRAPNÝ A NUDNÝ VĚCI...JAKO NAPŘ. SI PO SOBĚ UKLÍZET...VZÍT SI ZIMNÍ BUNDU A BOTY KDYŽ JE - 15 ATD...
ALE STEJNĚ JSOU TO NAŠI MILÁČCI...HOLKY VZPOMÍNÁTE KDYŽ SE NARODILI A KDYŽ JIM BYLY TŘEBA TŘI ROKY???lol URČITĚ JSTE SE PRÁVĚ VŠECHNY ZAHLEDĚLY DO DÁLKY....TO UŽ JE DÁVNO,KDYŽ SE NÁM BATOLILI KOLEM NOHOU A SLADCE ŽVATLALI...NO A ZE ŽVATLÁNÍ SE VYVINULO "NESLADKÉ DRŽKOVÁNÍ" lol....ČAS NEZASTAVÍME,ACH JO

Není tady

#149 9. 2. 2007 21:32

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Opravdu co řeknou to stojí za to dumbom to mají odpověd´hned ,ale ve škole to nééé, to jim trvá usch
Ted´jsem upekla bábovku a trošku je nějak divně vypouklá butter no a co na to řekla ta má pubertální holka???
,,ježišííí ta je nějaká zdegenerovaná" lol  a určitě neví co to slovo znamená dumbom no pak se tu má člověk snažit.. vissla

Není tady

#150 9. 2. 2007 21:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Holky, holky, ono je to asi všude stejné big_smile Na dcerunku mám okřídlené řčení: "Až tě jednou přijdu navštívit v novém domově, už na schodech proti mně půjde průvod blech, štěnic, housenek, mravenců, švábů, rybenek a jiného hmyzu s tím, že čelo průvodu ponese transparent - JDEME OD DCERY, PROTOŽE V TOM JEJÍM BINCI ZEMŘELA ŠPÍNOU POLOVINA NAŠICH KAMARÁDŮ"
Synkovo oblékání taky nemá chybu - pamatuji si, že jednou přifrčel v bombru a černých kraasech Rammstein smile V polovině prosince... Na hlavě účes déko-pléšo (vyholená hlava).
Jojo, když se narodili, tak to byla neskutečně sladká ňouňátka... ve věku tří let byli k zulíbání.
Ach jo.
Nedá mi nevzpomnět si na BettyMcDonald "Co život dal a vzal".
Mmch všechny matky, které doufají že jejich pubertální dítě nebude tak hrozné, jak je zde popsáno, můžu uklidnit. Nebude. Bude pokud možno ještě horší big_smile

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí