Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 1. 2007 20:27

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Kolik je těch štastných?

Někde jsem slyšela, že podstatou šastného manželství je tolerance, spolehlivost, vzájemná podpora a snaha o pochopení toho druhého.
Já jsem asi stejného názoru a nejdůležitější je pro mě 100%důvěra. Nemám ráda tajnosti ve vztahu, lhaní a neupřímnost.
Když mám něco proti příteli, tak mu to hned začerstva řeknu a i když si myslí, že je to "prudění", podle mě je fajn, když se člověk neuzavírá a vyjádří se. Aspoň se dva lépe poznají a zjistí, co tomu druhému ubližuje. Neumím to udržet v sobě, pak to jen hlodá a hlodá..

Není tady

 

#27 20. 1. 2007 13:50

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Kolik je těch štastných?

Jejej, Sadourek mi mluvi z duse.
A vubec, Eliimoor, co je to stastne manzelstvi? Kde je ta definice?

Není tady

 

#28 20. 1. 2007 16:38

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Kolik je těch štastných?

Moje kamarádka měla manželství, že by jim ho mohl kdekdo závidět. Byla to snad největší láska pod sluncem, jen samá sladká slovíčka a to ještě asi tak před rokem. Dneska je to všechno úplně obráceně. Jak se to může běhěm chvíle takhle zvrtnout?

Není tady

 

#29 20. 1. 2007 17:48

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kolik je těch štastných?

Eliimoor souhlasím stebou.Vztah je o vzájemné toleranci,důvěře a upřímnosti.S manželem jsme spolu 18 let,ale svatbu jsme si udělali před 2roky....par


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 21. 1. 2007 16:14

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Kolik je těch štastných?

My budeme mít na podzim 20 let.Nijak extremně štastná se necítím, ale funguje to.

Není tady

 

#31 23. 1. 2007 21:58

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Kolik je těch štastných?

Definice šastného manželství?
Já nevím...všude jsou asi hádky, ale pro mě je šastný vztah něco jako úsměv na tváři, snadnější zvládání životních situací, podpora...
Že ti dva hodně věcí prožívají spolu. Když mi je zle a nevím jak dál, tak stačí přítomnost toho milovaného a aspoň na okraj vyjde slunce.
Bohužel to mi zatím chybí. Přítel mě ještě pořád v takových situacích nechává samotnou a pije někde s kamarády, druhý den přijede a vypráví, jak se skvěle bavil a po pár minutách se bouchne do čela, nazve se volem a omlouvá se, že nebyl se mnou. Ví, že by mi ten večer stačilo, kdyby mě držel za ruku.... Největším problémem je, že to příště udělá zas..
Chybí mi, že nedokáže být upřímný a že mi lže vě věcech, které vyjdou na povrch...pak zjistí, že už to nemá cenu a přizná se..vysvětlila jsem mu to a zatím chápe, snad mu tohle vydrží.
Proto se ptám, jak na to, aby dva byli šastní..
Přizpůsobivost přece existuje..

Není tady

 

#32 28. 1. 2007 0:01

Anastazia
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 22

Re: Kolik je těch štastných?

sunyata napsal(a):

Jejej, Sadourek mi mluvi z duse.
A vubec, Eliimoor, co je to stastne manzelstvi? Kde je ta definice?

No problem je podla mna uz v samotnej formulke "stastne manzelstvo" Kazdu chce mat stastne manzelstvo a kazdy tuzi potom, aby bol vlastne cely ten svoj zivot stastny, ale to nie je mozne, nakolko bez toho, aby clovek nebol obcas nestastny nevedel by ako taky stastny okamih vyzera. Dokazam su manzelstva, v ktorych vlastne vsetko klape, a ti ludia si vobec neuvedomuju, ze vlastne "su stastni" a tak si vymyslia problem, aby mali s cim porovnavat.

A naviac, ak sa nam v zivote nieco nedari, casto to vlastne nejako podvedome hodime na partnera a mame pocit, ze za to, ze nie sme spokojni moze partner... a to je dalsi zdroj problemov. Chceme zit slobodne, ale potrebujeme niekomu patrit a chceme, aby niekto patril nam a to nie je recept na nekonecne stastie. Kym kazdy nedokazeme sam seba viac poznat na duchovnej urovni a lepsie prist na to, kto vlastne sme, budu problemy stale, lebo len tie nas ucia a posuvaju.

Takze byt stastny v manzelstve je len uhol pohladu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů