Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 1. 2007 18:20

heri1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 5984

Re: Kineziologie

keito napsal(a):

heri1 napsal(a):

Jak často na kineziologii chodíte?

To je pro každého individuální - podle problémů, podle potřeby. Někomu stačí odblokování jedno, jiný chodí opakovaně. Když mᚠpocit, že je to pro tebe ta pravá metoda, tak ji absolvuješ a máš-li pocit, že ti terapeut sedl a že ti terapie pomohla a mᚠproblémů víc, které bys chtěla tímhle způsobem řešit, je možné si nechat "vytestovat" kdy mᚠpřijít příště. Nebo jestli nějaké příště vůbec bude....Anebo příště jdeš až tehdy, kdy se vyvrbí další problém, u ktrého cítíš, že je zralý.... Stejně kineziolog musí na začátku vytestovat,jestli se vůbec odblokovávat bude nebo ne a taky jakému problému se budete věnovat.

Na 1. kin. jsem byla 9.1. a na 2. mám ořijít 23.2. Zdá se mi to celkem dlouhá doba,ale je fakt,že jsem z toho napoprvé byla dost rozhozená.Ani ne psychycké sttránce,spíš po té zdravotní - bolela mě hlava,vyskočil mi opar a rozjela se viróza.
Má asi 15 bloků,z toho 5 silných,tak uvidím,jak to půjde.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/UCQVIPo.jpghttp://lb1f.lilypie.com/UCQVp2.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/viUTdlT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/viUTp2.png

Není tady

 

#27 28. 1. 2007 18:53

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Kineziologie

heri1 napsal(a):

Na 1. kin. jsem byla 9.1. a na 2. mám ořijít 23.2. Zdá se mi to celkem dlouhá doba,ale je fakt,že jsem z toho napoprvé byla dost rozhozená.Ani ne psychycké sttránce,spíš po té zdravotní - bolela mě hlava,vyskočil mi opar a rozjela se viróza.
Má asi 15 bloků,z toho 5 silných,tak uvidím,jak to půjde.

Nic se nesmí uspěchat, natož jakákoli terapie. Je jasné, že by ses ráda všeho zbavila co možná nejdřív, ale jeslti tě pozvala za tak dlouho, určitě ví co dělá. Člověk musí být ve stavu, kdy je dalšího odlokování schopen. Jak zdravotně, tak psychicky. Jinak by ti to mohlo ublížit.

Není tady

 

#28 28. 1. 2007 20:09

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

keito napsal(a):

heri1 napsal(a):

Na 1. kin. jsem byla 9.1. a na 2. mám ořijít 23.2. Zdá se mi to celkem dlouhá doba,ale je fakt,že jsem z toho napoprvé byla dost rozhozená.Ani ne psychycké sttránce,spíš po té zdravotní - bolela mě hlava,vyskočil mi opar a rozjela se viróza.
Má asi 15 bloků,z toho 5 silných,tak uvidím,jak to půjde.

Nic se nesmí uspěchat, natož jakákoli terapie. Je jasné, že by ses ráda všeho zbavila co možná nejdřív, ale jeslti tě pozvala za tak dlouho, určitě ví co dělá. Člověk musí být ve stavu, kdy je dalšího odlokování schopen. Jak zdravotně, tak psychicky. Jinak by ti to mohlo ublížit.

nepočítej si bloky. Brzdíš se. Když budu mluvit sama za sebe, tak jsem u nadstavbovejch kurzů, metodu znám asi 4 roky, a dycky se něco najde.
Doba je to přesně taková, jakou potřebuješ pro spracování toho předešlýho tématu, abys neměla v hlavičce guláš, bo nešla na věc moc rychle a pak už by to nebylo jemný.
Jinak tělo a s ním i mysl se ti čistí, a to je dobrej znak ...
One brain je úžasná metoda.


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#29 28. 1. 2007 20:12

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

keito napsal(a):

heri1 napsal(a):

Jak často na kineziologii chodíte?

To je pro každého individuální - podle problémů, podle potřeby. Někomu stačí odblokování jedno, jiný chodí opakovaně. Když mᚠpocit, že je to pro tebe ta pravá metoda, tak ji absolvuješ a máš-li pocit, že ti terapeut sedl a že ti terapie pomohla a mᚠproblémů víc, které bys chtěla tímhle způsobem řešit, je možné si nechat "vytestovat" kdy mᚠpřijít příště. Nebo jestli nějaké příště vůbec bude....Anebo příště jdeš až tehdy, kdy se vyvrbí další problém, u ktrého cítíš, že je zralý.... Stejně kineziolog musí na začátku vytestovat,jestli se vůbec odblokovávat bude nebo ne a taky jakému problému se budete věnovat.

S tím jedním odblokováním bych řekla, že je to asi tak, že se člověk stěží podívá na problém, zalekne se a radši řekne, že už to nepotřebuje, než se podívat a vyřešit :-))))
Spousta takovejch a často se stane, že se vracej :-))) Přesně můj případ ...


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#30 28. 1. 2007 20:12

heri1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 5984

Re: Kineziologie

Já se v tom zatím moc neorientuju,byla to docela náhoda,že jsem se na to dala,ale jak to tak tady čtu,asi to tak má být.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/UCQVIPo.jpghttp://lb1f.lilypie.com/UCQVp2.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/viUTdlT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/viUTp2.png

Není tady

 

#31 28. 1. 2007 20:16

heri1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 5984

Re: Kineziologie

watavala napsal(a):

keito napsal(a):

heri1 napsal(a):

Jak často na kineziologii chodíte?

To je pro každého individuální - podle problémů, podle potřeby. Někomu stačí odblokování jedno, jiný chodí opakovaně. Když mᚠpocit, že je to pro tebe ta pravá metoda, tak ji absolvuješ a máš-li pocit, že ti terapeut sedl a že ti terapie pomohla a mᚠproblémů víc, které bys chtěla tímhle způsobem řešit, je možné si nechat "vytestovat" kdy mᚠpřijít příště. Nebo jestli nějaké příště vůbec bude....Anebo příště jdeš až tehdy, kdy se vyvrbí další problém, u ktrého cítíš, že je zralý.... Stejně kineziolog musí na začátku vytestovat,jestli se vůbec odblokovávat bude nebo ne a taky jakému problému se budete věnovat.

S tím jedním odblokováním bych řekla, že je to asi tak, že se člověk stěží podívá na problém, zalekne se a radši řekne, že už to nepotřebuje, než se podívat a vyřešit :-))))
Spousta takovejch a často se stane, že se vracej :-))) Přesně můj případ ...

Já ani nevím,jestli to odblokování bylo.Kinezioložka mi držela ruce na hlavě,mělo se mi vybavit něco z 1 apůl roku,ale nic se mi nevybavilo.Příště prý zkusíme nějaké CD...


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/UCQVIPo.jpghttp://lb1f.lilypie.com/UCQVp2.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/viUTdlT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/viUTp2.png

Není tady

 

#32 28. 1. 2007 22:05

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

heri1 napsal(a):

watavala napsal(a):

keito napsal(a):


To je pro každého individuální - podle problémů, podle potřeby. Někomu stačí odblokování jedno, jiný chodí opakovaně. Když mᚠpocit, že je to pro tebe ta pravá metoda, tak ji absolvuješ a máš-li pocit, že ti terapeut sedl a že ti terapie pomohla a mᚠproblémů víc, které bys chtěla tímhle způsobem řešit, je možné si nechat "vytestovat" kdy mᚠpřijít příště. Nebo jestli nějaké příště vůbec bude....Anebo příště jdeš až tehdy, kdy se vyvrbí další problém, u ktrého cítíš, že je zralý.... Stejně kineziolog musí na začátku vytestovat,jestli se vůbec odblokovávat bude nebo ne a taky jakému problému se budete věnovat.

S tím jedním odblokováním bych řekla, že je to asi tak, že se člověk stěží podívá na problém, zalekne se a radši řekne, že už to nepotřebuje, než se podívat a vyřešit :-))))
Spousta takovejch a často se stane, že se vracej :-))) Přesně můj případ ...

Já ani nevím,jestli to odblokování bylo.Kinezioložka mi držela ruce na hlavě,mělo se mi vybavit něco z 1 apůl roku,ale nic se mi nevybavilo.Příště prý zkusíme nějaké CD...

někdy se nevybaví - třeba se vybaví jindy, bo pro tentokráte stačilo prodýchat. A určitě tam proběhli nějaký energetický korekce. Určitě se udělalo co se udělat mělo :-)))


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#33 30. 1. 2007 22:17

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Kineziologie

Kolik asi stoji jedna navsteva ?

Není tady

 

#34 31. 1. 2007 10:50

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

Ivana*M napsal(a):

Kolik asi stoji jedna navsteva ?

záleží na facilitátorovi, je to různý, jak je pokročilej a odkud je
tak 300 -  1500 asi


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#35 31. 1. 2007 16:08

heri1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 5984

Re: Kineziologie

Já platím 500.V Brně.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/UCQVIPo.jpghttp://lb1f.lilypie.com/UCQVp2.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/viUTdlT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/viUTp2.png

Není tady

 

#36 31. 1. 2007 21:17

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Kineziologie

Vaše příspěvky mě velmi zaujaly. Od kolika let lze kineziologii použít u dítěte? Moje dítě má problém s exémem.

Já mám zase problém se střídáním nálad a nevím, co chci. Myslíte, že mi kineziologie pomůže, i když si tak nějak racionálně uvědomuji, čím to je, ale nejsem schopná s tím nic udělat? Potřebovala bych "nakopnout". Co myslíte, pomůže mi to nebo nepomůže?

Upravil(a) eva4444 (31. 1. 2007 22:56)

Není tady

 

#37 31. 1. 2007 21:31

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

eva4444 napsal(a):

Vaše příspěvky mě velmi zaujali. Od kolika let lze kineziologii použít u dítěte? Moje dítě má problém s exémem.

Já mám zase problém se střídáním nálad a nevím, co chci. Myslíte, že mi kineziologie pomůže, i když si tak nějak racionálně uvědomuji, čím to je, ale nejsem schopná s tím nic udělat? Potřebovala bych "nakopnout". Co myslíte, pomůže mi to nebo nepomůže?

pomůže Ti se změnit :-))) ale ta změna je na tobě.
Odblokovat může i mimi v děloze. S malým dítětem se pracuje chvíli s ním a chvíli přes prostředníka - nejčastěji matku. Záleží na dítěti, jak moc chce pracovat. Některé děti jsou zvýdavé a mají radost a natahují ručičky. Jinejm dᚠhračky a pracuje se s maminkou. Rozhodně bych to neodsouvala na někdy. Čím dřív začneš řešit, tím větší šance, vůbec u malejch dětí.
Zkus na www.amikus.fs.cz sehnat facilitátora v okolí, bo napiš odkud jsi, pár lidí s metodou taky znám.


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#38 31. 1. 2007 22:03

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Kineziologie

Kineziologii mohu doporučit, mě to pomohlo od ekzému a nejen od ekzému, je to cesta k sebepoznání.

Není tady

 

#39 31. 1. 2007 22:55

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Kineziologie

Watavalo, jsem od Mladé Boleslavi. Na internetu www.onebrain.cz jsem si našla, že tady v MB je jedna kinezioložka paní Š., mᚠna ní reference?

Není tady

 

#40 31. 1. 2007 22:59

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Kineziologie

eva4444 napsal(a):

Watavalo, jsem od Mladé Boleslavi. Na internetu jsem našla, že tady v MB je jedna kinezioložka paní Š., mᚠna ní reference?

Není tady

 

#41 1. 2. 2007 9:44

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

eva4444 napsal(a):

Watavalo, jsem od Mladé Boleslavi. Na internetu www.onebrain.cz jsem si našla, že tady v MB je jedna kinezioložka paní Š., mᚠna ní reference?

podívej se na www.amikus.fs.cz tam je v Mladý Boleslavi taky jedna.
strány onebrain.cz nejsou aktualizovaný, jsou ještě z dob Carol a to je minimálně 6 let zpět. Spousta lidí už to z nich nedělá, nebo si jdou tak nějak svojí cestou.
Paní Š z amikusu neznám, možná podle vidění na některým z kurzů, ale teď se mi pod tím jménem opravdu nic nevybavuje. Jinak bych se nebála, vůbec pokud je updatovaná a má tam napsáno, že učí  1-4 tak je facilitátor vyučenej i updatovanej, takže co je potřeba má.
:-)))


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#42 1. 2. 2007 10:04

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Kineziologie

Mám dotaz, může pomoci kinezilogie od zlozvyku???


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#43 1. 2. 2007 12:20

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

Andromeda napsal(a):

Mám dotaz, může pomoci kinezilogie od zlozvyku???

jojo, to je nutkavý chování. Jen dej vědět facilitátorovi dopředu, protože to je většinou odblokování na delší dobu, tak aby si na tebe udělal víc času.


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#44 1. 2. 2007 12:28

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Kineziologie

watavala napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Mám dotaz, může pomoci kinezilogie od zlozvyku???

jojo, to je nutkavý chování. Jen dej vědět facilitátorovi dopředu, protože to je většinou odblokování na delší dobu, tak aby si na tebe udělal víc času.

A to se pak člověk po tom jednom setkání toho zlozvyku zbaví..? Já už se marně snažím milion let, to by bylo úplně supr tummenupp big_smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#45 1. 2. 2007 13:28

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Kineziologie

Ahoj Andromedo,

já s kineziologií nemám žádné velké zkušenosti, ale určitě nečekej, že tam jednou dojdeš a bude bez problémů. Asi to bude chtít chvíli na tom pracovat.

Není tady

 

#46 1. 2. 2007 14:07

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Kineziologie

Odhodlávám se také....ale nejsem si tím úplně jistá....Facilitátor očekává, že tam přijdete s nějakým konkrétním problémem a chce po vás nějaké delší povídání nebo jak to probíhá?

Není tady

 

#47 1. 2. 2007 14:38

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

Andromeda napsal(a):

watavala napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Mám dotaz, může pomoci kinezilogie od zlozvyku???

jojo, to je nutkavý chování. Jen dej vědět facilitátorovi dopředu, protože to je většinou odblokování na delší dobu, tak aby si na tebe udělal víc času.

A to se pak člověk po tom jednom setkání toho zlozvyku zbaví..? Já už se marně snažím milion let, to by bylo úplně supr tummenupp big_smile

Jooo, holka to musíš sama.
Záleží o co jde. Ale kroky budou vidět po jednom odblokování.
Co jsem zažila ženskou s kouřením, tak docela dobře - ale snižovala, několik odblokování, lehký "večerní" pití, taky šlo ...


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#48 1. 2. 2007 14:41

watavala
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 95
Web

Re: Kineziologie

janica napsal(a):

Odhodlávám se také....ale nejsem si tím úplně jistá....Facilitátor očekává, že tam přijdete s nějakým konkrétním problémem a chce po vás nějaké delší povídání nebo jak to probíhá?

Facilitátor "nečeká" vůbec nic :-)))
Tedy aspoň já nečekám.
Je dobrý mít připravený nějaký téma, ale když ho nemáš, tak ono vypluje na povrch docela dobře samo. Někdy člověk přijde s tématem, a pracujete se uplně na jiným, to další se třeba zpracuje samo, nebo někdy dýl ...
Delší povídání snad ani ne. Jako aby jsi si připravila svůj životopis aláá referát ve škole :-)))


SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Není tady

 

#49 1. 2. 2007 14:46

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Kineziologie

watavala lollol
Díky za odpověď...
No tak referát ve škole ani ne. dumbom
Spíš bych si tak asi vytiskla, co jsem tu zplodila na babinetu, to má myslím docela výpovědní hodnotu. A není to dlouhé vissla

Já vám stejně nevím, před týdnem jsem byla úplně dole, myslela jsem, že mě snad rozbrečí úplně všechno a teď jsem zase nahoře, přijde mi, že vše zvládnu, tedy ne vše, ale že to snad se mnou ještě není tak špatné.... Se mnou to tedy mlátí jak s dětmi puberta..... va

Není tady

 

#50 2. 2. 2007 0:51

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Kineziologie

Děkuji za odpovědi. Nějak už se zařídím. Zatím jsem zjistila, že moje mamka paní Š. zná, tak doufám, že pro nás bude ta pravá facilitátorka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů