Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 15. 1. 2007 22:11

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

Egypt...kam?

holky co jste tam už byly,doporučte mi nějakou lokalitu....
chtěli bychom jet s přítelem asi letos v zimě,jenže nevíme ještě kam...tak jsem myslela že vaše zkušenosti by mohly naše rozhodování usnadnit...
díky wink

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#2 16. 1. 2007 12:09

Décima
♥♥♥♥♥--

Re: Egypt...kam?

Hlavně si zaplate vícehvězdičkový hotel a All inclusive, abyste nedopadli jako já se sestřenicí. Našli jsme si na poslední chvíli Last minute, Hurghada, hotel Moon Walley - otřesné, špína na pokojích, hotel obýván převážně domorodci, příslušná plហk hotelu malá a špinavá. Ostatní, co měli All Inclusive jinde, byli ale v Hurghadě spokojení. Kdo je cimprlich na čistotu v ulicích a vlezlé domorodce, nech do Egypta raději nejezdí.

Není tady

#3 16. 1. 2007 12:24

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Tak my byli ve staré Hurghádě v hotelu Tripton Emire Beach***+ s All inclusive, menší hotýlek u pláže.Naprostá spokojenost, ale je pravda že jsme tam byli s dětmi.Asi je to spíš hotel pro míň náročné rodiny.

Upravil(a) Romča (16. 1. 2007 12:25)

Není tady

#4 21. 5. 2007 15:41

marca
♥♥-----
Místo: praha

...a s jakou jste byli cestovkou??? dcera si nasla zajezd s cestovkou nettours all incl. za 10ts.na 12 dni - tak se mi to zda az podezrele :-(((

Není tady

#5 23. 5. 2007 16:27

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Včera jsme se vrátili z Egypta-hotel Hilton Long Beach (za Hurghadou). Naprostá spokojenost-klid, výborné a rozmanité jídlo, služby na vysoké úrovni, všude čisounko....Je to velmi rozsáhlý komplex-hlavní budova hotelu a asi 200 vilek. My bydleli ve vilce a měli jsme naprosté soukromí a klid, na jídlo jsme chodili do hl.budovy nádhernou zahradou. Moře bylo 3 min.od vilky. Moje zatím nej...dovolená!

Není tady

#6 23. 5. 2007 23:25

host5522
Host

Marco, tak to se mi taky zdá podezřelé. Do toho bych nešla.

#7 24. 5. 2007 0:20

Lucianna_88
♥♥-----

Hurghada, hotel Palm Beach. **** tummenupp Jeli jsme s Exim Tours a naprostá spokojenost, na lepší dovolené jsem nikdy nebyla. Luxus za přijatelnou cenu, doporučuju smile

Není tady

#8 24. 5. 2007 10:38

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Exim Tours - byli jsme všichni nadmíru spokojeni se službami CK

Není tady

#9 27. 5. 2007 11:12

Renča2
♥♥♥----

Včera jsem se vrátila z hotelu Aladdin,naprostá s pokojenost,na podzim se tam chceme vrátit. Byli jsme s CK Tomi tour.

Není tady

#10 28. 8. 2008 10:28

Décima
♥♥♥♥♥--

Tak jsem letos byla zase v Egyptě, Hurgháda - v nové, menší hotel Marsharabia a byla jsem moc spokojená, jídlo,hlavně zákusky, dobré, výborné animační programy - břišní tanec, strečing... plហhned u hotelu. Dost je tam rozestavěných domů a hotelů, s tím se musí počítat. Akorát se divím, proč staví hotely pořád dál do pouště, pláže se přece nedají nafouknout... Divila jsem se, co je tam Rusů a ruských nápisů, trochu kazí ceny, moc nesmlouvají... Zlatý prstýnek  a koženou bundu jsem radši šla nakoupit do staré Hurghady, tam mi připadali ti obchodníci takový ještě "starosvětští" ne tak dravý... Při cestě z Hurghády do Káhiry k pyramidám (asi 800 km) jsem si všimla na půli cesty, že se u moře staví nový ohromný komplex nádherných hotelů asi 50km do délky, za pár let to bude asi úžasné letovisko. Egyani asi pochopili, že cesta vede přes rozvoj turistiky... Tak se už těším. Káhira ani pyramidy se sfingou mě nezklamaly, protože jsem očekávala spíše méně než je vidět ve filmech, počítala jsem trošku s nepořádkem na ulicích, ostatně plasty jsou velký problém všude... Káhira působí trochu umolousaně, dost je tam "slepých" oken, asi se pomalu v centru vylidňuje, je tam pro místní dost draho, asi se stěhují za prací do těch letovisek... Moderní výstavba v Káhiře je úžasná, žádné nudné paneláky, blíže k centru je to horší i Nekropolis, ale s tím se musí počítat... U ne úplně nových hotelů se taky musí počítat s trohou umolousaností v koutech pokojů apod, uklízí jen muži a ti pro pořádný úklid asi nemají buňky.. Jinak spokojenost, určitě se tam jednou ještě vypravím...

Není tady

#11 28. 8. 2008 11:49

x25635
Host

Byla jsem v Egyptě čtyřikrát, ale do Hurghady bych už nejela. Ve srovnání se Šarm el Šejkem ( přepis toho názvu bývá různý) je Hurghada nic moc. Pro mě je teda nejdůležitější moře, a to se nedá srovnat - v Šarmu je skoro všude korálový útes, v něm plno života, prostě nádhera. To v Hurghadě neuvidíš, jen na výletě někam k útesům. Jinak služby jsou na stejné úrovni tam i tam, vždy jsme volili čtyř až pětihvězdičkový hotel, s Exim-tours, a vždy jsme byli spokojeni. Nejlepší asi Baron Palms Resort.

#12 5. 10. 2008 18:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

V blízkosti Hurghady cca 35 min. autobusem, Al Nabila Grand Makadi, all inclusive. Nádherná pláž, jídlo celý den, nápoje, alkohol, zmrzlina zdarma. Balená voda na pokoj a na plហzdarma. Všude chlazené džusy a voda v chlazeném barelu. Pláž, lehátka, slunečnílky zdarma. Obrovská osuška na pláž, možno vyměnit kolikrát chcete. Uklid, čistota bez závad, perfektně uklizeno. Pečlivý ochotný personál. Denně možnost potápění, korály a podmořský život v blízkosti.
http://www.zena-in.cz/fotoalba/images/fotowcutlowqap140103.jpg

http://www.zena-in.cz/fotoalba/images/fotoghaukqxprb140105.jpg

http://www.zena-in.cz/fotoalba/images/fotoywhvqdzwqu140106.JPG

Upravil(a) Bety (5. 10. 2008 18:49)

Strach je malá smrt...

Není tady

#13 5. 10. 2008 21:59

majkafa
Host

Byla jsem letos v Egyptě na 12-ti denní poznávačce. Skvělý. Nezapomenutelný. Splnila jsem si jeden ze svých snů.

#14 6. 10. 2008 13:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja osobne som za poznávačku, ale keby to nešlo, tak asi skôr Šarm-aš-Šejch alebo Taaba. Hurghada už je preplnená turistami a do starého mesta sa prakticky nedostaneš. Moderná čas je samý hotel, niet kam chodi na vychádzky a ahá už smerom na safagu až donekonečna. roll Šarm je o dačo menší(ja by osm necchela hotel niekde úplne na okraji), ani stará čas nie je ďaleko, koralové útesy rovno pri hoteloch(v Hurghade sa za nimi plaví na lodiach), púš na dosah... dá s aís aj pozrie do kláštroa sv. kataríny na Sinaj, do Jordánska - do Petry, alebo k Mŕtvemu moru...
Ale na výlety k pyramídam či do Luxoru ja zasa lepšia Hurghada. Ja osobne by som chcela zaži Daháb a potom strávi pár dní v Káhire a v Alexandrii. A Asuán na juhu je čarovný, čistý, s nádherným Nílom a osobitými žuďmi. V Šarme som bola v novembri - listopadu - akeby som mala prachy, hneď si to zopakujem. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#15 22. 1. 2009 9:37

sugar
♥♥♥♥---

Hurghada, hotel Sindbad Beach Resort (pozor nesplést s Sindbad Aquahotel) - super pro děti, u bazénu jsou skvělé klouzačky a tobogan. Byli jsme tam spokojený, jen jsme měli problém s jejich osuškami, na pláži nám je ukradli a museli jsme je zaplatit.

Není tady

#16 22. 1. 2009 9:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Bety - vracím se k těm zmiňovaným zmrzlinám a chlazeným džusům.Přesně na to nás totiž průvodkyně upozorňovala,že se toho máme vyvarovat,nechceme-li mít stř.problémy.Byli jsme tam v dubnu před 10 lety,ale pochybuju,že se zrovna tohle nějak výrazně změnilo.
Jinak já teda osobně mám radši živější moře s vlnama,což jsem v Egyptě postrádala,jinak už tehda jsme taky byli se službama v 5hvězd.hotelu spokojeni.

Není tady

#17 23. 2. 2009 21:53

Doris
♥♥-----

Chci si dopřát dovolenou před sezonou, tak chci sáhnout po Egyptu. Miluji sice Tunisko, ale tam se v dubnu neohřeju a nevykoupu se v moři. Proto se ptám znalejších věci, zda konec dubna bude to nej...navíc když tu čtu, že vlny tu nejsou..a ty taky od moře očekávám..za každou zkušenost budu moc ráda. Podělte  se se mnou, děkuji:)

Není tady

#18 24. 2. 2009 23:03

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Byli sme koncem dubna a počasí nemělo chybu;jen jsme tam byli před 10 lety;syn tam tehdy oslavil vé 11 nározeniny a přesně na ten den ležel v sarkofágu,takže má i na co vzpomínat.

Není tady

#19 28. 2. 2009 14:09

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Hilton Long Beach (za Hurghadou)-byli jsme tam 2x po sobě a naprostá spokojenost, božííííííííííí!

Není tady

#20 6. 3. 2009 20:53

Doris
♥♥-----

Díky za tipy. Já ještě upřesním, co od toho očekávám. Jednak která destinace u Vás vede. Nechci taky chodit do moře v botách a hotel  nejlépe ve městě, abych nemusela nikam taxíkem. Samozřejmě i čistý hotel a pokoje. Poradíte někdo? Předem děkuji :-)

Není tady

#21 12. 3. 2009 7:08

Citronka
♥♥♥----

Oblast El Gouna, hotel Panorama, vodní vilky. Naprosto bezchybné, vodní vilka přímo na moři, z terasy 5 schodů a mohli jsme se koupat nebo jít na plហu hotelu, popřípadě loďkou zdarma na další plហnebo hotelový bazén. Krásné okolí, golfové hřiště, městečko. Vřele doporučuji.

Není tady

#22 17. 5. 2009 9:04

johanka12
♥♥♥♥♥--

My byli v březnu 2007 Egypt-Makadi - Iberotel Makadi Oasis . Naše nejúžasnější dovolená, prostě ráj. smile

http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20060713_-8_LEA.png<a http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusbu20120131_-6_PROKOP.png

Není tady

#23 17. 5. 2009 17:22

ajaE
♥♥♥♥♥--

makadi bay-Azur royal,2 krat,tam je taky fajn,koralovy utes na snorchlovani primo pred domem.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí