Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 16. 1. 2007 13:56

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Nemyslím, že je možné milovat příliš. Buď miluješ nebo ne. Je pouze možné být příliš citově na někom závislá. Tak to cítím já.

Není tady

 

#127 16. 1. 2007 14:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Ja nemám nejaký láskomer, kotrý by mi meral lásku a ktorý by začal pípať, keby som milovala "príliš" tillfreds va ... Ten môj by asi furt pípal ako blázon big_smile ... Možno je to, čo tu opisujete, ksôr sebaláska... A nevera je aspoň podľa mňa v prvom rade zrada seba samého a svojich princípov(ak teda dotyčný/á vôbec nejaké princípy a zásady má), až potom sa týka niekoho druhého a až potom aj niekoho tretieho... Ak je dotyčný(berme, že to je chlap) taký borec, že svojím odskočením si neovplynví nijako pôvodný vzťah, ba možno ho skvalitní a podvádzaná na to ani nemusí prísť, tak sa podľa mňa dá povedať, že sa jej nevera netýka. Nemusí s ňou mať nič spoločné... Tak, ako sa napr. mňa netýka, keď Brad Pitt(bul) podvádza Anistonovú(alebo už Jolie), alebo môj strýko tetu. So mnou a naším vzťahom to nemá nič spoločné(bohužiaľ v prípade Pitta, chvalabohu v prípade strýka)... Takto to cítim ja.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#128 16. 1. 2007 14:10

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Selima napsal(a):

A nevera je aspoň podľa mňa v prvom rade zrada seba samého a svojich princípov(ak teda dotyčný/á vôbec nejaké princípy a zásady má), až potom sa týka niekoho druhého ...

A k tomu bych dodala, že hranice a mantinely si v životě určujeme my.
A ve spojení těch dvou vět je schováno víc než se může na první pohled zdát.

Není tady

 

#129 16. 1. 2007 14:10

Nick3594
Host

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Seli, souhlas.

 

#130 16. 1. 2007 17:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Nety napsal(a):

Já tedy nevím, jak si plzák představuje  "dobře řízenou nevěru", ale nevěra se leckdy nedá dobře řídit, spíš tě pěkně zřídí sova

asi jako dobře řízenou atomovou bombu?gloria


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#131 16. 1. 2007 18:12

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Nicolas napsal(a):

Axi,

covece, kocko, ted si vzpominam, ze jsem jednu dobu uvazoval, že bych tedy byl otevřen vesmíru, lásce, všeobjímající dobrotě a beze strachu přijímal vše (automaticky dobré..) co mi život přinese.
A uvažoval jsem o tom, že bych měl chut na grupáč se spoustou ženských (neb 2 mi tak nejak nestacily) a zároven měl vedle sebe milující partnerku, která mi bude samozrejme verna.
Rikal jsem si, ty vole, proc svoje srdce neotevres vesmirne lasce, kdy vsichni sukaji se vsema a kdykoli je napadne, tak se 4x do mesice zamiluji do dalsich a dalsich partneru.

Ale no tak filosofe! Ty si pletes pojmy s dojmy sad
Kdepak jsi nastudoval takovouhle definici "vesmirne lasky"???? To, o cem tu mluvis, nema s laskou vubec nic spolecneho. S vubec zadnou laskou.... Nicmene by to ale alespon castecne vysvetlovalo tvou "sebestrednost" dumbom

Jo a Axi je chlap. Opravdickej wink Doted sjem si myslela, ze se na babi takovi pohybuji dva...... Ale ted nevim sad


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#132 16. 1. 2007 18:18

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

poletucha napsal(a):

Muž jen jednu ženu miluje,
po pár ženách touží (ač vám to nepřizná),
a většina se mu líbí.

Muži co nemají celý život bokovky jsou, ale jsou v menšině.

Holt si musíte vybrat z kterého výše uvedeného řádku jste.
Miluje vás, touží po vás nebo se mu jen líbíte?
A nebo jste to všechno a stejně to není záruka na věrnost?
Vždyť to není důležité!!!

Ach ach poletucho, ještěžetěmáme! hjarta Shrnula jsi to v pár řádcích přesně tak, jak to cítím i já - jen bych to tak stručně a výstižně nenapsala. Já si taky myslím, že chlap je schopný opravdu milovat jedinou ženu (tedy pokud jich nemiluje víc, ale to je jiný případ) a přitom potají koukat po jiných. A co je na tom špatnýho - vždyť je to jeho přirozenost. Já budu rozhodně raději ta, kterou miluje, než ta, po které touží (to bývají třeba dlouholeté milenky, které mají opravdu svízelnou pozici) a nebo ta, která se mu líbí (ta už pro něj nemá příliš významu).

I když má každá ta poloha (milovaná, toužená, líbená) své klady i zápory, budu opravdu šťatná, když budu u svého partnera cítit lásku a nikoli "jen" touhu. A na ničem jiném pak nezáleží.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#133 16. 1. 2007 19:39

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Ve vztahu s bývalými jsem vždycky podvedla, důvod?
Buď mi chyběl sex nebo pozornost a něha, láska apod.
Myslím, že takhle to má každý člověk, ať je to chlap nebo ženská.
Pokud je všeho dostatek a pohodový vztah, nemyslím si, že má ten druhý důvod hledat bokovku.
Nejen chlap potřebuje mít pocit, že je ten nejlepší.

Není tady

 

#134 16. 1. 2007 19:40

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

aliimoor zaujimave je ze cast nevernikov tvrdi, ze to urobili preto, ze mali vsetko, len sa nudili big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#135 16. 1. 2007 19:42

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Jednou jsem slyšela, že chlapi jsou jak děti, těm taky musíme hledat pořád nějakou zábavu.

Není tady

 

#136 16. 1. 2007 19:44

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Danča4 napsal(a):

choysia, u nás byl spokojený vztah se,se vším.

No to asi právě ne....sad


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#137 16. 1. 2007 20:12

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

eliimoor=Jednou jsem slyšela, že chlapi jsou jak děti, těm taky musíme hledat pořád nějakou zábavu.
Niekde som pocul (film) ze zeny su ako opice: nepustia sa vetve pokial pevne nedrzia inu ... to moze byt vysvetlenie toho, preco casto zostavaju vo vztahu, ktory je davno mrtvy wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#138 16. 1. 2007 20:36

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

tummenupplol

Není tady

 

#139 17. 1. 2007 7:13

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

To je ono Fanny5, nejspíš to tak bylo! Citově závislá. Doufám, že jsem z toho už vyrostla!dumbom

Není tady

 

#140 17. 1. 2007 7:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Oxi, Vašek....abyste se nepos**** lol lol lol big_smilebig_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#141 17. 1. 2007 7:43

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

tummenupplol


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#142 17. 1. 2007 7:45

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Oxi,
z tebe teda ale vypadlo moudro....myslím s tou opicí... :-)))
my jsme kdysi měli opičku jako domácí zvířátko ( místo psa), a ta se při šplhání po stromě  dovedla držet každou končetinou jiné větve....(tak nevím, co mě to po ránu napadá) - jo, jednu končetinu měla ve vzduchu, ale třemi se držela( a ještě měla omotaný ocásek okolo  další

ne, abyste mě za toto dumbom...za to může Oxiho poznámka kapitulation
možná je to:offtopic:
takže zdravímtummenuppreta

Upravil(a) Michaela.43 (17. 1. 2007 7:47)

Není tady

 

#143 17. 1. 2007 7:48

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Čaute .... myslím, že je to polemizování o nesmrtelnosti chrousta.
Jeden to dělá, že mu něco chybí - druhej zase, že ho pálí dobré bydlo, třetí ze sportu či pro zábavu ....
Kdo chce - ten důvod si vždy najde !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#144 17. 1. 2007 7:50

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Mich - mě se to s tou opičkou náhodou moc líbilo big_smile
Všichni jsme z opice ... i pánové reta offtopic


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#145 17. 1. 2007 7:53

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Oxi napsal(a):

eliimoor=Jednou jsem slyšela, že chlapi jsou jak děti, těm taky musíme hledat pořád nějakou zábavu.
Niekde som pocul (film) ze zeny su ako opice: nepustia sa vetve pokial pevne nedrzia inu ... to moze byt vysvetlenie toho, preco casto zostavaju vo vztahu, ktory je davno mrtvy wink

Oxi máš tam chybu. Větev bych nahradila ocasem každopádně big_smile A místo opice bych normálně ponechala ženu vissla


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#146 17. 1. 2007 7:56

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

S mrtvým ocasem v ruce bych teda nezůstávala vissla


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#147 17. 1. 2007 8:00

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

S mrtvým ne. S pevným ano. supermario


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#148 17. 1. 2007 8:02

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

MrtvÝ - prd ví !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#149 17. 1. 2007 8:15

Nick3594
Host

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Já z opice nejsem, jsem z Adamova žebra lol. Jinak si myslím, že Fe má pravdu, kdo chce, důvod si vždy najde smile. Nevěra je stará jako lidstvo samo - byla, je a bude. smile, záleží na nás, jak se s tímhle faktem vyrovnáme. smile

 

#150 17. 1. 2007 8:34

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Každý chlap potřebuje k životu nějakou bokovku?

Ve vývoji mezi opicí a člověkem chybí spojovací článek! offtopic lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů