Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 1. 2007 15:48

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Je Vᚠpartner taky víc v práci než doma?

Hmm je strašně laciný všechno házet na "dobu" nebo "společnost" to jsou jenom alibistické kecy. Jaký si to uděláš, takový to máš. A manžel, který se chodí domů na tři hodiny vyspat, by se měl vzpamatovat dřív než zjistí, že je jeho žena pryč.

Není tady

 

#27 16. 1. 2007 18:44

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Je Vᚠpartner taky víc v práci než doma?

Tiina napsal(a):

Hmm je strašně laciný všechno házet na "dobu" nebo "společnost" to jsou jenom alibistické kecy. Jaký si to uděláš, takový to máš. A manžel, který se chodí domů na tři hodiny vyspat, by se měl vzpamatovat dřív než zjistí, že je jeho žena pryč.

Souhlasim, dobu i spolecnost delaji lidi, takze opet pouze lidi to muzou zmenit.

Není tady

 

#28 17. 1. 2007 19:36

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Je Vᚠpartner taky víc v práci než doma?

Můj přítel se vrací domů z práce každý den kolem 18 hod. Ale je úplně jedno, jestli doma je,nebo není,protože stejně sedí pořád u PC a hraje hry. Zařídila jsem se tudíž podle svýho a chodím 2x týdně na jazykový kurz a pak ještě cvičit. Společné aktivity veškeré žádné, pokud to sama nevymyslím a nezařídím.Takže nevím,holky, co je horší..... kapitulation

Není tady

 

#29 17. 1. 2007 19:52

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Je Vᚠpartner taky víc v práci než doma?

Tak můj manžel se denně vrací v 19 hodin, ihned odchází na pokec do hospody, kde naklopí dvě piva a v půl devátý večer je definitivně doma.Nevím, jestli si můžu stěžovat, protože nás všechny živí, každopádně bych taky byla raději, kdyby byl víc doma, mohli by jsme si rozdělit péči o děti a domácnost a já bych snadněji scháněla práci a měla bych čas i na své koníčky. Takhle on otročí v práci a já zase doma a roky běží....Manžel neužije děti a děti zase tátu, já jsem nervní, protože na mě všechno leží a neznám co je to přečíst si knížku, jít na kosmetiku nebo cvičit. Jedna výhoda ale byla, když manžel pracoval celý týdny mimo bydliště - nemusela jsem vařit teplý večeře o polívce i moučníku, nechtěl po mě denně sex a v noci jsem se pěkně vyspala, protože vedle mě nikdo nechrápal.


Iveta X

Není tady

 

#30 18. 1. 2007 8:38

Nick3594
Host

Re: Je Vᚠpartner taky víc v práci než doma?

Tiino, to nejsou žádné alibistické kecy, to je realita. Buď mᚠdoma manažera, který vydělá hodně peněz, ale prostě sedí v kanceláři od rána do večera nebo řemeslníka, který přijde domů ve tři, ale shání kšefty bokem, aby zase vydělal více peněz. Všechno je to jen o penězích. Jestli jsi tak úžasná a šikovná, že zmákneš všechnu práci za 8 hodin, ve tři ti padla a jdeš takhle každý den domů  a vydělᚠslušný peníze, tak to klobouk dolů. Manželka zřejmě za moc nestojí, když se chodí muž domů jen na tři hodinky vyspat. Nebo to jemu vyhovuje. Co si manželka vybrala a jak si to zařídila, takový to má.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů