Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 1. 2007 18:02

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Mlaďase jsem vyřešila tak, nevím k čemu to přirovnat, ale jakákoliv komunikace sms, mailíky , pohledy, dotyky rovná se 0. Bod mrazu.  Chce to přesvědčení, odhodlání, je to těžký a to mi ráno přinesl čokoládu, abych měla něco sladkého na den. Jen jsem mu ráno napsala mail, že jsem ráda, že našel co chtěl, že mu to moc přeju a že taky doufám jednou najdu svoje malý štěstíčko, na to mi on odpověděl, že bude jen tiše závidět tomu dotyčnému, se kterým jednou budu. Bylo to z mé strany bez komentáře..je jasný, že na tohle čekal, protože sám by to nikdy neudělal.pak jsme se zahlídli a já jsem koukla tak že nebylo potřeba slov, sklopil hlavu, věděl o co jde a myslím, že teď už dá pokoj, prý působím odměřeně, tak po dnešku věřím, že ano, ale moc bych tomu nevěřila, protože jinak jsem střevo...kdo mě zná ví a kdo mě nezná a si myslí co chce. Vím, že jediný na koho teď myslí jsem já, ale zítra se povede s Jiskřičkou a bude ho hřát teplo z její ruky né z mojí, takže mám v sobě vyřešeno...musím mít rozum a nechat to prostě plavat, hodně věcí se vyřeší sami, i když to tak na začátku nevypadá.

Není tady

 

#27 17. 1. 2007 19:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, a co BM? Jak to mᚠs ním?
Ono to u  něj doma asi přestává být taková idylka, jak si ze začátku představoval smile že by se chtěl vrátit smile. Nicméně jak mlaďas, tak BM sedí - jak se říká - rádi na dvou židlích.
Na moji zlomyslnou povahu bych je asi oba dva vydusila smile BM by dostal textovku: Drahý, tvoje nabídka mě velmi potěšila. Jsem ale zaskočena, protože v současné době řeším vztah s přítelem. Tutéž textovku by dostal mlaďas, jen s tím rozdílem, že v současné době řešíš vztah s BM. Oni jsou pánové velice rádi pány situace a když se jim začne situace vymykat z rukou, znejistí a začnou se snažit jak diví.
Třeba by ti jednoho večera zazvonili oba dva u dveří s pugétem růží tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#28 17. 1. 2007 19:28

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Kiaro, můj BM asi poznal, že není všechno zlato co se třpytí, myslím, že to věděl, ale asi se musel přesvědčit na vlastní kůži, připadá mi, že tohle jsem měla udělat dávno a ne se takhle trápit, ale to samý kdyby atd.  Dneska jsem od BM dostala další krásnou zprávičku o tom, že jsem jeho jediná beruška a že kdykoliv kývnu na znamení k návratu je u mě a dětí zpátky bez jediného zaváhání...já mu to věřím, protože ta jeho přítelkyně není zrovna rodinný typ. Ráda si užívá...Kdysi dávno, když jsem ještě bojovala za lásku svého BM, mi řekl jednu památnou větu: ty jsi hrozně upjatá, zatímco ONA je tepající život." Tak teď ochutnal tepající život a může tepat třeba do konce života, neberu mu to...Já totiž vím, že zázemí na které byl zvyklý už nikdy nenajde a on to ví taky, je mi ho líto...tak nějak nikdy bych neřekla že se poníží a začne prosit, nějak mi to k němu nejde. A vychutnat si jak BM tak mlaďase, to si vychutnám, ale chce to čas a já věřím, že můj čas přijde. Začíná se ve mě probouzet zatraceně ženská pomstichtivost.., ale na druhou stranu vidím, že všeho do času, dojde i na mlaďase, protože přej bude ti přáno a tak já přeju všem co chtějí a mají, všechno se nakonec otočí tak, že dostavᚠzpět to cos vyslal... A já nebudu zlobit mlaďase B manželem ani naopak, ale počkám si, protože právě ta moje svoboda a volnost je to co je bude užírat a když se najde někdo třetí tak se bude smát naposledy, protože kdo se směje naposledy ten se směje nejlíp...

Není tady

 

#29 17. 1. 2007 21:09

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellete !!! tummenupptummenupptummenuppgodlikegodlikegodlikestoltstoltstolthjarta


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#30 18. 1. 2007 8:42

macháček
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 54

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

del: tak jsem si Tvůj příběh přečetl. Dělej to přesně tak jak píšeš teď naposled. Buď nad věcí a v poho. Oni Tě zradili a ne Ty je. Nemůžou na Tobě chtít, aby jsi dávala milost a přitom chápala, jejich potřebu být i s někým jiným. Žij život plnými doušky, protože žijeme jen jednou a čas nezastavíme. Tvůj BM si to měl uvědomit dřív, kdo je kdo a ne teď příjít s prosíkem, on se ten volnější život jeho milenky zřejmě finančně prodražuje a ona taky neni upnutá jen na něho, to měl ale oči mýt otevřené a do takového dobrodružství se nepouštět, ale jak říkával můj učitel na základce: Kdo chce kam, pomožme mu tam. Jak čtu, problém z navázáním známosti nemáš, tak to neřeš a užívej si života, na druhou stranu rodinných typů a fajn chlapů je na světě taky dost, i když to tak na první pohled nevypadá ale většina je bohužel těch lumpů (to vím z vlastní zkušenosti, protože díky práci a sportu mám spoustu kamarádů a to co od nich slyšívám je až k neuvěření a to jsou mezi nima chlapy od rodin, až si kolikrát připadám jestli nejsem náhodou nějakej divnej) Držím Ti, a se mᚠfajn.

Jinak se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyl, ale život poslední dobou nabral takový grády, že to časově jen tak, tak stíhám zde číst. Mějte se všichni krásně, a na Vás život neni takovej pes a a je pro nás všechny letošní rok lepší než ten minulý. Zatím se mějte.

Není tady

 

#31 18. 1. 2007 10:19

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Delete ... začni si nový příběh ... už nejsi na kolenou ... ty ne ..... teď jsou oni   tummenupp


BB

Není tady

 

#32 18. 1. 2007 11:05

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, mám ze tebe radost, vydala ses jedinou správnou cestou.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#33 18. 1. 2007 15:31

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Ani mě nenapadlo, jak budu ráda, když přijdu domu v klidu sednu k PC a budu si ukat do klávesnice, prostě pohoda.... mě přijde, že se chlapy vážně zbláznili, nebo nevím jak to pochopit, hned ráno když v práci zapnu PC tak mailík od mlaďase, jak na mě pořád myslí, první myšlenka po vzbuzení patří mě a jak neustále jsem v jeho hlavě, jak mu chybím jak a jak pořád přemýšlí...tak jsem nakonec odpověděla, že nemusí přemýšlet, že už všechno vymyslel a a mu to dostane z hlavy Jikřička nějakým zajímavým večerem, tak mi jako napsal, že se chodí procházet do parku, to jako mi chtěl nenápadně dát najevo, že se tam jako náhodou můžeme potkat, no tak to jsem vyřešila řadou otazníků...pak zase psal BM, že je moc rád, že jsem jeho beruško, sice nevím z čeho to vydedukoval, protože jediny co jsem mu dneska napsala, že ty rodné listy našich dětí mu nakopíruju, no a buďte normální...
Moc vám děkuju za podporu a příspěvky, hrozně mě to překvapilo, nevím jestli moje cesta je správná, to ukáže čas, nevím jestli potkám toho pravého, ale zatím nemám nějak zvl᚝ velikou potřebu se na někoho vázat a hlavně přiznávám: ten mlaďas mě v srdíčku pořád bolí, ale to taky přejde...docela mě štve, že je celý den kousek ode mě a vážně nevím kde na něj ve firmě natrefím, je všude a nikde jako všichni kolegové....

Není tady

 

#34 18. 1. 2007 17:08

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, držím palce, a to ustojíš. A věřím tomu, že ty to ustojíš - co Tě nezabilo, to Tě naopak posílilo. Užívej nabyté svobody a nechej věcem volný průběh.
BTW památná věta tvého BM: "Ty jsi hrozně upjatá, zatímco ona je tepající život..." mě dostala do kolen. Jo jo, to je přesně ono. Někteří pánové si neváží hodné a pracovité manželky, která pod tíhou každodenních povinností a starosti o děti, domácnost a manžela nemá čas juchat. Místo toho si najdou tepající život, který je po pár letech tepe hlava-nehlava: v lednici oběšená myš, v peněžence průvan a doma hádky.
Jj, každý svého osudu strůjcem :p


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#35 18. 1. 2007 17:16

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

big_smile big_smile big_smile jsem si představila tu myš! big_smile big_smile Tuhle jsem přišla do špajzu a tam seděla! Živá, tlustá, zřejmě gravidní a naprosto nechápala, proč ji fotím. A protože zvířátka nezabíjím, jediný způsob, jak ji dostat ze špajzu byl, že jsem ji smetákem hodila do kbelíku a ten jsem vysypala na zahradě... offtopic wink


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#36 18. 1. 2007 19:21

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Regino, tak s tou myší jsi mě dostala, protože ona tlustá myš ve špajzu a ještě k tomu gravidní, to je náhodou výkon, u vás se mají dobře i myšičky.... přítelkyně BM je asi eso přes domácnost, její dítě s prvního manželství je většinou u babičky nebo u svého tatínka a když je naše dcera u nich, tak jezdí na obědy a na večeře s BM do restaurací....bez přítelkyně, taky přístup...Začala jsem mít depresi, ale myška mě dostala... a tepající život, no přiblížím: každý páteka sobota BM a přítelkyně chodí na diskotéky, BM je v lihu už přes měsíc a přes týden je v práci a doma spí, takže všichni mají co chtěli... tepající život něco stojísmile, a co se týká vytrvalosti, holky žmoulám mobil a mám chu napsat mlaďasovi, vím, že nenapíšu, ale prstíčky svědí, nenenene nesmím. Já vím má jinou a já ho vlastně nechci tak co blbnu...

Není tady

 

#37 18. 1. 2007 20:08

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette, NEPIŠ!!! Buď hrdá a tvrdá smile
Jinak BM má, co chtěl - ono prozření bývá dost kruté. Pročpak je asi BM už v přes měsíc v lihu? Z přemíry štěstí to asi nebude. Tohle neřeš, spíš se tak potichu pro sebe usmívej a věř, že ho citelně trefila lopatka od božího mlýna big_smile
Regino. svoje zkušenosti s myškama jsem popsala jinde - fórum myš v bytě.
Jinak holky, nevím jak vy, ale jsem v centru nepříjemné vichřice. Protože jsem na vesnici, tak mi vítr ZATÍM srazil tašky ze střechy a dvakrát jsem se ocitla bez elektřiny. Připadám si tady jak na strašidelném hradě sad ještě, že mám pro strach uděláno. ZATÍM  to vypadá tak, že mi popadaly tašky  nad zápražím. Už jsem psala kamarádkám, že když mi smete vítr střešní krytinu na nesprávné straně a navíc začne pršet, budu spát v posteli s deštníkem smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#38 18. 1. 2007 21:31

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Vydržela jsem, nenapsala jsem a mobil vypnula... Snad se zítra probudím a budu zase mít tu svojí hlavinku pěkně nahoře a vichřice nám právě vyhodila ze sítě televizi a já nevím co ještě... Bydlím v paneláku dost vysoko na to, že mám pocit, že chytím děti a za chviličku oletíme vzduchem, budeme mávat ručičkama a usmívat se...už mi hrabe
Sakra, sakra mlaďas je v tom srdíčku zakousnutej a nějak se nechce pustit....Dám na rady z ostatních příspěvků a vydržím, čerstvá rána a pak za čásek to bude dobrý, jen z tý hlavy ho vyhodit, myšlenky mi běhají jako myšky po půdě....
Lopatka od Božího mlýná=dost dobrý přirovnání... BM trpí a měje to nějak jedno...to už mě nebere, jen mám obavy, aby si něco nesliboval, protože to jeho beruško mi nepřijde moc dobrý, ale co jeho problém...jdu si lehnout a zítra to snad v práci nějak přežiju a hurá víkend, zavřu se doma a budu si lízat rány puberácký zamilovanosti...(a to jsem vážně rozumná ženskásmile) )

Není tady

 

#39 19. 1. 2007 9:06

macháček
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 54

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del: vydrž, hlavně se netrápit a žít a hlavně se neponižovat nějakejma SMS. Kdyby Tě mladej měl tak rád, jak píše tak by si nezačínal někde jinde. Jsou jen dvě možnosti: buď Vás chce mít obě pro jistotu, kdyby jedna známost nevyšla a nebo mu jde pouze o další jak se říká zářez na pažbě (promiň, že to takhle nazývám), což bývá u mladejch (teda podle toho jak až je mladej, mě je 38 a nepřipadám si ještě starej:D) dost častá záležitost. Tak že, vydrž, jedině Ty sama si rozhodneš o svém životě.

Není tady

 

#40 19. 1. 2007 15:53

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Macháčku, díky...vím a vím a vydržím - snad...sms nepíšu, to už odbourávám týden a daří se..... Zářez na pažbu, no to nevím mě je 34 a jemu o 6 let míň, opravdu proti mě mlaďas, ale je to takový sebevědomý floutek...prostě všechno dělá nejlíp a tak, můj první dojem když k nám nastoupil byl dost negativní, ale člověk míní, život mění...Stalo se, stalo, ono to bude tím, že jsem ho od začátku tak nějak ignorovala a to ho asi vyhecovalo nebo co, chlapům moc nerozumím a už se o to ani nesnažím...Např. dneska jsem zaspala, takže jsem do práce přišla později, otevřu maily a tam už mě vítal mlaďas tím, jestli jsem neulítla a že je šastný, že jsem, že se mám opatrovat, že mu hrozně chybím a já nevím co všechno.... už mi to přijde docela trapný....měl by se mi tím zhnusit nebo zprotivit..nestalo se, ale jasně jsem mu napsala, aby mi dal pokoj, protože má co chtěl a nechal mě v klidu a na to mi napsal, že je mu smutno uvnitř, tak jsem si říkala, že tuhle korespondenci přepošlu té jeho Jiskřičce a on dá pokoj, je mladej a ještě mu nedochází čeho všeho jsou ženský schopný, ale já jsem rozumná a nechci nikomu dělat zle, takže je nechám v klidu žít, nechala jsem i manželovu milenku, nikdy jsem ji nekontaktovala, nikdy jsem ji nekomplikovala život i když ona žila u přítele, který pracoval v zahraničí, živil ji i její dítě z prvního manželství  a můj manžel mu poctivě zahříval postel...Tak tohle jsem já, prostě rozumná a ohleduplná kapacita, vždycky radši tiše ustopím a nechávám žít... A co se týká možností co jsi psal, tak to mi přijde že možnost a) je správná, zářez  no nevím na to si přijdu tak nějak jako že se není čím chlubit...

Není tady

 

#41 22. 1. 2007 12:35

macháček
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 54

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Já si taky myslím, že to je za a). Je to pro něj jakási jistota a zároveň si tím posiluje ego. Držím Ti, a přežiješ ten esemeskový nápor a užívej si života podle sebe.

Není tady

 

#42 22. 1. 2007 15:31

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Tak je zase pondělí a já mám zase hlavu na prasknutí, víkend jsem se udržela a byla docela vyrovnaná a nad věcí, byla jsem spokojená... a dneska to zase začalo mailama o tom jak má být se mnou a jak chybím a bonbónama se srdíčky, nakonec se objevil návrh na večerní schůzku..., mlaďas mi motá hlavinku, tak jem mu napsala, co tím vším sleduje, že je to jasný a na to už nic neodpověděl, mrtvý brouk...a mě od té doby zase ležív hlavě jako balvan, no to už nějak nezvládám.... proč jsem takhle střelená???? Zabijte mě a pořádně mi vynadejte...předem děkuju

Není tady

 

#43 22. 1. 2007 15:52

nuta
♥♥-----
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 39

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del a nepomohlo by ti , keby si tie jeho maily vobec neotvarala a rovno ako pridu ich bez citania mazala? Ak mu odpovedas na ne, bude ti stale pisat, pretoze akymikolvek svojimi odpovedami na ne, mu vlastne davas najavo, ze sa nim stale zaoberas.

Není tady

 

#44 22. 1. 2007 19:12

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

tak už jsem to vyřešila, zavolala jsem mu, chudáček nevěděl jestli má nebo nemá mluvit, tak jsem  mu napsala zprávu jasnou jak nikdy, aby mě nechal v klidu, že já vím co nechci a on zase ví co chce a že není o čem přemýšlet...kašlu mu na nějaká zadní vrátka, a si je hledá jinde.... už byl vlezlej, nějak mě přestalo bavit číst jak jsem na něj někde ve vesmíru čekala....Takže jsem zase nahoře, trvalo mi to ani nevím jak dlouho... Utnula jsem to a cítím se o hodně líp, pořád jsem nechtěla ubližovat a popravdě ukončovat, ale tohle mi přišlo dost ponižující a stupidní...

Není tady

 

#45 22. 1. 2007 22:30

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

tummenupp nic jinýho by nebylo tak tummenupp já těm chlapům taky nerozumím....a pak, že ženský nevědí, co chtějí a nedaj´pokoj, dokud to nedostanou. Držím ti palce, dellette wink

Není tady

 

#46 22. 1. 2007 22:57

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

dellette

musíš být na něj tvrdá aby ti dal pokoj ... jinak si s tebou pěkně zahrává ... bonbónek

Není tady

 

#47 23. 1. 2007 7:30

macháček
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 54

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

del: tummenuppgodlike

Není tady

 

#48 24. 1. 2007 18:34

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Zdravím všechny, včera nám pod náporem sněhu vypadl net a já byla jak bez hlavy, no začínám být závislá na připojení...U mě nic moc novýho. BM pláče do telefonu, jak moc má rodinu jen u mě, svojí přítelkyni vyhodil i s dítětem a je totálně někde, kde já jsem byla ty roky, když jsem byla vedle něj...Bonbónek je opravdu nějak mišuge, protože nedává pokoj, pracujeme spolu, jsme rozděleni několika stěnami a dveřmi, ale v kontaktu musíme být každý den a on si na mě počkal před firmou...nevím kde byla jiskřička...a on mi začal vyprávět jak patří ke mě a jak mu už nikdy u nikoho nebude tak jako mu mě a jak se zklidní jenom jde vedle mě...já už nějak asi neberu, protože jemu přes to všechno co jsem mu řekla nedá pokoj.... dneska se choval jakobychom spolu chodili nebo já už nevím...musím s ním komunikovat, ale já už nevím jak, aby si přestal zvyšovat to svoje zatracený ego...o ničem jiném to není...nechápu proč, ale pořád něco cítím a přitom nic....je normální mladej kluk, který má mladou holku, aby ještě motal hlavu starší ženský, která má dvě děti, to je už o sobectví ????? Nechápu to, když mu zamávám čau tak leze po čtyřech, ale jak mlčím tak je frajer, no je to humus....

Není tady

 

#49 24. 1. 2007 20:15

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, nemůže se smířit s tím, že ho nechceš. Pokud podlehneš, vyhrál a opět bude hledat dál. Uražená ješitnost. Věř, že by to k ničemu nevedlo. Měla jsem kamarádku, jejíž otec neustále hledal štěstí jinde a za čas se vracel domů. Kamarádka byla nešastná, mamka ho vždy vzala zpět, aby byli rodina.

Není tady

 

#50 25. 1. 2007 8:09

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del,
klasika: jakmile se otočíš zády, oni "přilezou", čím víc je budeš odhánět....budou čekat  na písknutí, ale jakmile  pískneš...tak přiběhnou, chvíli se budou lísat, ale "zase" je to přestane bavit, pokud je včas neodeženeš TY.....

( nevím, jestli jako metafora je to dobře  k pochopení...)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů