Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 1. 2007 13:24

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dámy,
opět se vracím na tyto stránky,, někdy před 3 lety jste mi vlastně zachránili život svými přízpěvky, radami a tím, že byl někdo koho zajímal můj příběh...
Tenkrát jsem byla šasně vdaná, měla jsem 2 krásné zdravé děti a milující manžela, 2 auta,dostatek pěněz atd.,atd.
Pak nastal šok, můj manžel měl 8 let milenku, vlastně druhé tajné a ještě šastnější manželství...,já byla na kolenou a zbortil se misvět,do té doby jsem žila jen a jen pro rodinu, okolní svět mi připadal cizí a nic neříkající...
Takže bojovala jsem o manžela 3/4 roku jak o život, ničilo mě to, ale bojovala jsem, nakonec se odstěhoval k milence a pak se vrátil, několik měsíců trpěl, ale snažil se být věrným a milým chlapem, ale najednou se něco zlomilo a začal být neurvalý, zlý, zákeřný a nevypočitatelný, bylo to opravdu hrozné zničující depresivní období plné výsměchu, ale navenek nám pořád nic nechybělo, působili jsme jako opravdová dokonalá rodinka.
Běželo mi hlavou spoustu hodin, měsíců jestli má smysl takhle slepovaný vztah držet, nakonec jsem po několika dost zásadních výstupech mého manžela rozhodla pro rozchod. On by se nikdy nerozvedl, byl moc pohodlný, nikdy nic nevyřídil od toho měl mě.
Tedy zařídila jsem majet.práv. vyrovnání, žádost o rozvod atd., pak sjem zjistila, že se se svou dlouholetou milenkou nikdy nerozešel a že to divadlo bylo určeno pro mě a naše děti, že on je ten hodný a já ta, která už neví, co víc by chtěla. Zkrátím to: jsme rozvedeni, ta veliká láska, kterou jsem v sobě měla najednou utekla a necítím k němu nic, ani odpor ani nenávist, prostě nic.
On dnes žije se svou milenkou (přítelkyní) a jejím dítětem, nevím jestli je nebo není šastný, ale snaží se tvářit, že je.
Všichni si řekne tak co vlastně chci, mám všechno špatný za sebou, tak co???
Teď přichází to proč vlastně píšu....Co čert nechtěl těsně po mém rozvodu, do firmy ve které pracuji, nastoupil nový kolega...Mladý okatý čerstvý vysokoškolák... I když jsem o nějakých 6 let starší zajiskřilo to... a jiskřilo a jiskřilo a jiskřilo a  když jsem se držela zpátky a opravdu si říkala tak tohle ne, stalo se...prostě jsem se zamilovala, po tom všem čím jsem si prošla, jsem se zakoukala do mladého chlapce a on do mě, alespoň to tak vypadalo.
Takže příběh se začal odvíjet velice nenápadně a jakoby nechtěně...ráno jsme se pozdravili a usmáli a bylo nám hezky celý den, pak jsme si napsali sms, nic závratného,nic smyslného ale napsali jsme si a takhle to došlo až do stádia, že jsme večer chodili na procházky, povídali si a bylo nám hrozně moc dobře...,najednou došlo k obratu tak rapidnímu, že jsem absolutně nechápala o co jde, co se stalo, najednou začal mít kolega zmatek v hlavě, chtěl si odpočinout a i když psal, že se mu stýská, že mě miluje a že si moc přeje být se mnou, cítila jsem že se něco změnilo, zchladlo, ale takovou rychlostí, že mi to moje myšlení nepobralo ještě teď, pořád jsme se vídali a smáli se spolu, dokonce jsme se milovali, nečekala jsem nic a nevyžadovala jsem nic, prostě jsem to vnímala tak že každý má právo na zmatek, večer mi napsal zprávu na dobrou noc že jsem ztrácela dech nad tím, že mě může mít někdo takhle rád a pak rána z čistého nebe...
Chodí s jinou, je s ním stejně stará, znají se z minulosti... Tak dámy a já se nějak nemůžu nadechnout, jít se vztyčenou hlavou to ještě jo, ale uvnitř mě je roztrháno a kousíčky...., nedokážu si představit, že půjdu do práce a potkám ho tam, hrozně to bolí... Po životě s mým manželem jsem si opravdu myslela, že mě žádný chlap na kolena nedostane, že se nedám a ono jo, zase jsem si to nechala líbit, moje chyba, neměla jsem uvěřit sladkým řečem o tom jak jsem skvělá, krásná, jak bude mít rád moje děti a jak nám bude spolu božsky, možná že jsem to všechno chtěla a potřebovala slyšet..., ale teď bych se nejraději neviděla, nestydím se ,nezlobím se, jen potřebuji zbavit bolesti z bláhové zamilovanosti... pro zasmání: naše milování a jeho chození z jinou v časovém rozpěti 8 hodin..

Není tady

 

#2 13. 1. 2007 18:18

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

dellette - to je asi normální, neboj. Já mám před rozvodem, pořád mám potřebu si někoho najít, nějak přetlouct ten smutek a samotu, jdu ze vztahu do vztahu, chvíli to pomáhá, pak zase bolí. Aby neopustil zase někdo mě, opouštím raději já jeho .... zmatek nad zmatek. Ne nadarmo se radí, že člověk má po rozchodu zůstat nějaký čas sám se sebou, vyrovnat se. A ty se neboj - tohle bolí, ale ne tak, jako ten rozpad dlouhodobého vztahu. Brzy to přejde.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#3 13. 1. 2007 18:57

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Jéje, Delletko, nebuď nešastná !!!! pussa  Mám totéž za sebou a garantuju ti, že to odmilování bude fofr !!! Teda pokud si sama sebe vážíš...řekni si, že si tě prostě nezasloužil !!!! A fertig !!! Netrap se, páč to nemá žádnej smysl, jen se ti nadělaj kruhy pod očima a vrásky...a chceš, aby ten PRAVEJ našel hezkou, usměvavou a sebevědomou holku, ne??  winkhjartahjartahjarta
A pamatuj si, co se má stát, stane se !!!!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#4 13. 1. 2007 20:51

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette:
tak mě napadá: poslechni si někde na kazetě vyprávění Menšíka s Bohdalovou: téma: Tonda má ženskou....
mimo jiné Menšík vypráví: To když si chlap odskočí....všechno je v pořádku, ale když se ženská zamiluje, to je samý béééé....
takhle vytrženo z kontextu to nevyzní, ale je to pravda....
takže rada: žádné "zbytečné " další zamilovávání.....

Není tady

 

#5 13. 1. 2007 21:27

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Nevím jak je to možný, ale nějak se tomu všemu pořad směju,  je to jednoduchý, od samého začátku jsem věděla, že to je blbost, ale školácká chyba: uvěřila jsem, jsem za tuto zkušenost vděčná a po dnešním pročítání ostatních příspěvku je mi jasný, že bude líp, vím to...mozek funguje jak má, tak si těď počkám na ten fofr se srdíčkem jak mi napsala Dakota...mj. díky, díky za příspěvky, jsem docela vyrovnaná, bylo už tisíckrát hůř, takže tohle zvládnu, jsem si jen natloukla kolena, pusu ještě ne... a to mi dneska napsal, že čeká v autě před barákem, že se mu hrozně stýská a hrozně mě miluje...,to jsem zvědavá na to pondělí v práci, teď jsem doma s dětma, tak je dobře.....mám opravdu skvělý děti, který mě dobíjí energií a sebejistotou...a tak nějak jednoduše se máme rádi. Jsem pořádně naštvaná na sebe, jsem docela omlácená ze vztahu s mým BM a nakonec takhle naletím...sakra sakra, je to vlastně uplně nicotná záležitost proti tomu co jsem už musela prožít, takže držte palecky a Michaelo díky za radu o Zbytečném zamilovávání, je to veliká pravda, ale já jsem byla vdaná ze jednoho chlapa 16 let a nikdy jsem mu nebyla nevěrná, takže já ani nepoznala, že jsem se zamilovala, chybí mi jakékoliv zkušenosti...

Není tady

 

#6 14. 1. 2007 18:11

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette,
takže teď už tu "zkušenost" máš, bylo to hezky, ale díky za ty konce, že???Hele, sama nemohu říct: nikdy....., ale takhle to vidím a cítím, a i já se tak chci a potřebuju chovat i u sebe doma, kdy po x letém vztahu najednou zklamání, ale až jsem se tomu prostě jen smála s vědomím: haha, to je zkušenost, a pomalu se po "vnitřním boji" zvedala - a zvedám furt - se slovy : mě už prostě nedostanou - a užívám života doslova plnými doušky.....takže jediná tato rada, jakoby jednou nohou vpřed ,ale furt si držet zadní vrátka  otevřená (jo, to musíme prostě my citlivky pochopit), jinak opět budeme tam kde jsme byly dříve - samozřejmě v tom horším případě, ale jak se říká: připravenému štěstí přeje....

Není tady

 

#7 14. 1. 2007 19:45

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Zadní  vrátka fungovala, ale přesvědčivé činy, chování, zájem o moje obě děti, vystupování v práci před kolegy, nebylo to jenom o slovech, bylo tam něco víc, opravdu jsme si rozumněli v názorech atd. já vím naivita, já vím jsem praštěná, ale já ty zadní vrátka měla pořád otevřená a najednou se zabouchly a já si toho  nevšimla, prostě vím, vím, jen ta chemie musí přestat fungovat... pořád přemýšlím a vím, že tohle je charakter mého BM v mladším vydání, nejraději by obě... ženský já jsem navrčená na sebe...tak teď napsal tak pěknou sms...jdu si dát přes hubu, abych odolala a nepsala

Není tady

 

#8 14. 1. 2007 19:48

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

dej přes hubu jemu ...

Není tady

 

#9 14. 1. 2007 20:14

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Vašku, jsi číslo, ale on nosí brýle:) bych mu je asi rozbila, sice jsem muší váha, ale jak mě chytne rapl tak to lítá a já už jsem přeci rozvážnější a tak se nebudu rozčilovat..., sakra musím sama se sebou ne s ním, je to moje chyba, že jsem nalítla...jak říká můj syn: školácká chyba: někomu uvěřit:)

Není tady

 

#10 14. 1. 2007 20:16

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

dellette myslim ze som na tom rovnako ako ty big_smile Ale priznam sa, ze ked pride dalsia, ktora ma bude pritahovat rovnako silne a bude mat plnu hubu rovnakych sladkych kecov naletim znovu big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#11 14. 1. 2007 20:30

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

No právě toho se bojím, bojím se sama sebe a tak musím sebe dostat na pevný nohy a ne žádný vzdušný zámky...  a to znamená být připravená, ale to je pořád být ve střehu a to nevydrží nikdo. Já vždycky odbývala chlapy s úsměvem a nadhledem a teď  klapu jak zběsilá do klávesnice kvůli jednomu mlaďasovi, který si ke mě dovolil jen to co jsem já sama vslatně chtěla...No říkám to pořád, halva už bere, ale ta chemie je pořád někde na půli cesty, já vážně nevím jak se v pondělí mám chvoat v práci, mám být na pohodu nebo odměřená, protože když budu normální a budu se s ním normálně bavit, jak to bude zase jiskřit a to nechci...nejradši bych tam nešla ale nejsem malá holka takže pěkně hrdě na něj...smile:dumbom

Není tady

 

#12 14. 1. 2007 21:45

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette, skús to obráti vo svoj prospech a díva sa trochu pozitívne. Tento vzah ti predsa pomohol dosta sa znovu na nohy, dodal ti sebavedomie, znovu si niečo pekné prežila. Teraz si ho však prekukla. Skús z neho naďalej aži. Ak ti jeho prítomnos robí dobre, stretávaj sa s ním. Neplánuj však spoločnú budúcnos. Skús si trochu uži.

Není tady

 

#13 14. 1. 2007 22:50

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Těžit neumím a nějak ani nevidím význam..., svým způsobem je mi líto, je to zbabělec, který se lekl mých dětí a já nevím čeho, protože do zpráv  pláče jak jsem nejúžasnější ženská a jak moc mě nechce ztrati...,no je to mladej klučina...a má co chtěl a teď to zase nechce, takže mezi námi chemie a u té druhé budoucnost?děti? rodinka? nevím co kde hledá, ale já nechci hledat s ním, já musím teď najít sama sebe a jeho přítomnost mi ukazuje mojí nerozvážnost. Je pravdou, že mi s ním bylo až moc hezky a bylo tak moc hezký, že to nemohla být vlastně skutečnost, protože princ na bílém koni pro mě už jednou přijel, milovali jsme se, narodili se nám děti a byli jsme šastní až do konce:) ironie ..a pak přijela jiná princezna a jsou šastní, takže minulost se opakuje a mě nezbývá nic jiného než se usmívat nad vlastní staronovou zkušeností a musím přijmout fakt, že přitahuju stejné typy chlapků....Jano děkuju za příspěvek, je to dost dobrý pohled na věc a dost jsi mi zase pomohla vidět trošičku jinak....proč jsou chlapy takoví Marané??? A ženský jelítka??? a já jsem jelito...boj mě

Není tady

 

#14 15. 1. 2007 8:00

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette,
...ale takový je život, a vo tom to je.....
takže žádný búúú a bééé, a do práce pěkně s úsměvem, protože ty už mᚠnějaké zkušenosti za sebou, takže " jen přibudou další", a že víš, že je to ta chemie, tím lépe, protože tedy jistě víš, že ta prostě musí sama odeznít...takže s úsměvem a i tobě se bude dýchat líp!!

Není tady

 

#15 15. 1. 2007 8:19

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, skoč do života po hlavě a dožeň to, co jsi zameškala!Užívej, neubližuj, ale žij plnými doušky, jinak se nechᚠrozmačkat pitomostmi a nedůležitými věcmi.
Kamarádka teprve 3 roky po rozvodu skousla  pocit viny, že rozbila rodinu(manžel ji trvale podváděl a navíc byl velmi nespolehlivý a nezodpovědný)- a ona se trápila, že se s ním rozvedla!
Del, jestli se mᚠráda, tak tě  nějaký zmatený chlap nerozhodí, a když, tak jen na chvíli.

Upravil(a) Regina (15. 1. 2007 19:13)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#16 15. 1. 2007 19:07

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Takže holky, jsem tady, mám za sebou pondělní pracovní den a přežila jsem se vztyčenou hlavou a co hlavně s úsměvem na rtech. Chlapec je o to víc zmaten a tím víc mě chce a je mu ze sebe zle, ale kočičku si vodí dál. Nereaguju, nekomunikuju na dřívjší úrovni a v duchu jsem vlastně ráda, že je to tak jak to je...což bych s ním dělala za další půl rok, rok, když bych ho přivedla k dětem a domů a on by začal zase hledat jiskřičky??? Asi bych řešila  naprosto jinou věc a víc bolesti... Regino, tvou kamarádku chápu , já se snažila všechno po návratu mého manžela od milenky zkousávat rok, ten rok jsem si určila záměrně,protože podle průzkumů je 12 měsíců akorát doba na odléčení a začlenění do norm. života, ne dřívějšího, ale "normálního fungujícího" života. To se nestalo, tak jsem ještě 1/2 roku zvažovala krok k podání rozvodu a nechala si líbit hodně moc, nᚠrozchod nebyl jen o nevěře, ale o výchově dětí, o nezodpovědnosti o manželových dluzích, nevydělává málo, měli jsem vše, ale jaksi mu to pořád nestačilo a ta milenka taky něco stála, takže kolotoč, nervy a nervy¨...Teď je klid, musíme se z toho dostat pomalu a jistě všichni včetně dětí a tenhle mladík, který vypadal, že k tomu bude ukázal svou tvář a já mu za to děkuju, že to dokázal tak brzy....a svědomí kvůli rozbitému manželství jsem po kroku ROZVOD neřešila ani minutu, nelituju ničeho, ale lituju že jsem tak dlouho váhala a brala ohledy na jeho rodiče a na okolí...
...AAAAA kolega píše, prý je mu ze sebe zle a po mě se mu stýská, chybím mu...co na to napsat??? asi nic CO????smile

Není tady

 

#17 15. 1. 2007 19:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette: dělala bych mrtvého brouka.  Činy řeknou víc než slova, tak zní verze básníkova. Kdo chce se mnou v lásce žít, musí si mě zasloužit smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#18 15. 1. 2007 20:01

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Kiaro, nereaguju, jsem mrtvý brouk, teď mě zase napsal, že se ze svou Jiskřičkou rozchází, tak jsem pořád mrtvý brouk, jak říkᚠmusí si mě zasloužit a to bude mít co dělat, myslím, že nevydrží a Jiskřička se dočká sladkého návratu... neřekla bych do něj, že bude něco dělat a vlastně ani nevím jestli něco dělá, možná o tom jenom píše, ono to chce čas, nějak se mi nechce nad tím přemýšlet....

Není tady

 

#19 15. 1. 2007 21:17

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Dellette, nepřemýšlej. Jdi si tvrdě za svým cílem - buď bude můj miláček jenom můj, nebo ho nechám jít.
Mᚠpravdu, tohle ukáže jen čas.
Myslíš si, že se v Tvém životě neobjeví nikdo další - méně problémový a daleko vstřícnější? O tom bych dost pochybovala smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#20 16. 1. 2007 9:11

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del - buď svá a hlavně se snaž být nad věcí....může psát, může mlžit a "záměrně neříkat pravdu"...ale taky může se prostě chtít " vrátit". Ale tebe to nesmí dostat na kolena, a jak jsi psala, trochu vystřízlivění je lepší hned, než  až kdyby jsi ho představila "rodině"ale v podstatě všechny vztahy jsou jedna velká sázka do loterie

Není tady

 

#21 16. 1. 2007 16:16

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Musím napsat, protože pokračování mého nezajímavého běžného příběhu začíná mít pořádné grády, včera jsem byla na třídní schůzce svého skoro 16 letého syna, řešil se tam alkohol, drogy atd., nebyl to pro mě šok, protože se synem máme otevřený vztah, ale vzalo mě to...Můj BM to se mnou začal řešit formou sms, co se týká dcery, tu si bere na výlety, na víkendy atd., ale se synem mají vztahy více než studené. Dnes se mi BM ozval po sms (aby přítelkyně nevěděla) jak to vypadá se synem a nakonec z něho vypadlo, že se chce vrátit, že jsem ta nejlepší a nej...na celém širém světě, a neřeším, že žije s jinou, ale že mě chce pomačkat a chránit, atd., do toho začal mlaďas, jak mě miluje, ale Jiskřičky se neumí zbavit, protože ona ho chce, když jsem přišla domů, ve schránce jsem našla nějaký papír od soudu, nevím co to má znamenat, ale nějak se mi udělalo dost špatně...za chvilku pro to dolítnu na poštu a bude jasno, pro upřesnění (můj BM sice vydělává dost velké peníze v zahraničí, ale taky má dost velké dluhy, neumí si nic odpusti, dovolené zimní, letní, značkové oblečení a a všechno musí vytvářet dojem - já si žiju) Nějak to ho je na mě docela dost.

Není tady

 

#22 16. 1. 2007 20:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Del, tak tuhle situaci Ti tedy nezávidím sad Potíže se synem, do toho se chce vrátit BM - nemᚠřešit, že žije s přítelkyní, na to mlaďas, že chce Tebe, ale Jiskřičky se neumí zbavit...
JJ, mᚠto, holka dost zapeklité.
S papírem od soudu si nelam hlavu - asi se to netýká dluhů BM. Jste rozvedeni, tak by Tě v tomto směru neměl nikdo obtěžovat. Třeba to bude něco úplně jiného.
Mně se v poslední době stává, že díky sousedským sporům dostávám obsílky s červeným pruhem od stavebního úřadu a posléze dokonce z krajského úřadu. Důvod? Mám to štěstí, že můj pozemek hraničí se sousedy - potížisty, kteří dělají nepříjemnosti ostatním sousedním vlastníkům. Ač se mě jejich spory netýkají, úřady jsou povinny mě o probíhajícich řízeních uvědomit. Takže než jsem si zvykla, bušilo mi srdce v krku, když jsem ve schránce našla oznámení o uložení úředního dopisu (co je zase za malér).Celá zelená jsem se hnala na poštu a posléze jsem zjistila, že se mě celá věc vůbec netýká.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#23 16. 1. 2007 21:11

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Je to možný ??? Dellete je femme fatale a co tady jiný (já) tongue  řešej, že nezakopnou vo chlapa, tak vona neví, kterýho dřív odkopnout !!! lollollol Jen tak dál, holka !!! To se mi líbí !!
A problémy jsou od toho, aby se řešily !!! Ňáká vobálka tě neskolí !!! JEN ZŮSTAŇ SAMA SEBOU  !!! pussa

Upravil(a) dakota (16. 1. 2007 21:11)


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#24 17. 1. 2007 16:24

dellette
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Jenže to je ono, vždycky mě chlapy nemůžu říct obtěžovali, ale projevovali zájem, nevím proč, neměla jsem problém je nakopnout někam, prostě mi to nic neříká a neříkalo, ale to když já teda že už jo tak je všechno jinak...Já jsem tak dobrá, že mě všichni milují, nosí mě v hlavě, myšlí jen na mě, ale vodí se s Jiskřičkama, no to je vlastně paráda, protože já na ně neperu, nevařím jim, ale mám je u sebe všechny.
Obálka opravdu byla v pohodě, vraceli mi doklady po rozvodových tahanicích. BM mi dneska napsal, že  kdykoliv kývnu tak že se bez váhání vrátí... a mlaďase jsem taky vyřešila...

Není tady

 

#25 17. 1. 2007 16:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Po nevěře, po rozvodu a zase na kolenou!!

Ako? Kam si ho upratala? Napíš, prosím... To ma zaujíma. Aj ďalší vývoj situácie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů