Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 1. 2007 23:07

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Nenech se vyprovokovat.

Není tady

 

#52 19. 1. 2007 23:13

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jsem vážně tak nenormální?

juliet, a něco jako výčitky svědomí máš, nebo je to pro tebe naprosto normální a běžná věc?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#53 19. 1. 2007 23:24

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Kdybych si připadala tak normální a běžná, tak bych se na to tady neptala. Chtěla jsem vědět, zda je "někdo" taky tak nenormální. Anonymita internetu mi dovoluje o tom mluvit otevřeně. Moje svědomí nevěry unese, svojí rodině neubližuju, snažím se mluvit vždy na rovinu od začátku i s tím s kým něco mám.

Není tady

 

#54 19. 1. 2007 23:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jsem vážně tak nenormální?

No, rozhodně je to zajímavý jak a co pobere svědomí. Vy oba s manželem o svých nevěrách víte? Tomu říkám ztratit totálně iluze o monogamním partnerství. Zajímavej fenomén. Dneska je už možný všechno. On je to vlastně takovej návrat k do doby, kdy byla promiskuita normální. Možná to tak bude za chvíli všude a možná se tím spoustu věcí vyřeší (napětí a nevraživost mezi lidmi).


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#55 19. 1. 2007 23:51

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Co to je vědět o partnerových nevěrách? Nevyprávíme si o tom. Kdysi na začátku vztahu jsme otevřeně mluvili (v době, kdy jsme si řekli, že chceme být spolu na celý život), jak oba cítíme sexuální nevěru. Oba jsme ji nepovažovali za důvod, proč se do tohohle "nenormálního" vztahu na celý život nevrhnout. Po konkrétních osobách nepátrám/e, není to důležitý.

Není tady

 

#56 19. 1. 2007 23:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Tak rozhodně je rozdíl znát názor na věc a aktivně se tak chovat. Jinak já myslím, že vᚠvztah je ideální, pokud se to daří kočírovat smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#57 19. 1. 2007 23:58

aja000
♥♥-----
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 50

Re: Jsem vážně tak nenormální?

život je moc dlouhý....a když kráčíme po jeho cestičkách bud bobrých nebo špatných ,co když potkáme někoho...kdo nás doslova uhrane... a neumíme si s tím poradit ...a ta osoba nás doslova přitahuje a víme ,že to je špatné.....co s tím......co si s tím počít.....

Není tady

 

#58 20. 1. 2007 0:12

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jsem vážně tak nenormální?

No, někde jsem četl, že člověk by mě umět zvládat svoje emoce, ne jimi být zmítán smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#59 20. 1. 2007 8:05

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Jsem vážně tak nenormální?

že to zrovna ty hovoríš roll


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#60 20. 1. 2007 13:38

kosatka
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 129

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Juliet, nejsi nenormální - jsi jiná. Výhodu mᚠv tom, že se kvůli manželově (či svojí) nevěře netrápíš a nebolí tě to. Jestli můžu napsat svůj názor - neodsuzuji tě, ale taky ti nezávidím. Není co. Píšeš, že rodině neubližuješ, ale nevíš, že ubližuješ sama sobě.Třeba mě ukamenuj, ale čest-tu opovrhovanou, zavrhovanou, sakra bestii,-mᚠjenom jednu.
Je fakt, že každý to máme nastaveno nějak jinak - pro mě je daleko výhodnější žít s čistým štítem.
Máte se rádi - to je fajn, ale věz, že tohle pravá láska není. Je to jenom hra na lásku a jako taková jednou skončí - moc ti přeju,aby jste ji ukončili oba najednou.Protože v momentě kdy jeden z vás se např,věkem usadí,přijde nemoc nebo prostě budeš potřebovat obyčejné pohlazení-je možné,že ta ruka,která tě má hladit bude úplně někde jinde a bude se velice divit,jak to že vyvádíš,když jste se kdysi tak domluvili............

Není tady

 

#61 20. 1. 2007 13:39

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Ahoj Juliet.  Pozorne jsem si precetla tvuj prispevek. Odpoved na tvoji prvni otazku...jsi nenormalni jenom do te miry jak se nenormalni citis.
Jen mne jeste napada jedna vec. Mluvis o tom, ze jsi si jista, ze jste si oba obcas neverni. I presto, ze  o tom nikdy spolu nemluvite. Chapu, ze jsi si jista svou vlastni neverou, ale jak to, ze vis o partnerovych odskocich? Jsou tam nejake "priznaky"? Taky by mne zajimalo, po jak dlouhem case manzelstvi jsi se do toho vrhla cili kdy byla tva prvni nevera.
Nejsem tady, abych te pranyrovala. Jen se ptam na to co mne zajima. Proti gustu zadny disputat.

Není tady

 

#62 20. 1. 2007 21:41

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Pro Kosatku: Mᚠpravdu, jednou se může stát cokoliv. Třeba i tohle cítím tak, že jednou nás to přestane bavit oba. Jde jen o sexuální touhu a ta asi vyprchá...A co víc, myslím, že nikdo nemáme právo soudit, jak vypadá pravá láska.

Pro Sunyatu: Dlouho jsem přemýšlela, zda vím o konkrétních "odskocích" svého muže. Nevím, neutíká večer pod záminkami, nikdy jsem se mu nedívala do mobilu, "nenašla" žádný důkaz. Ani jsem ho nehledala. Asi je to o šestém smyslu, že to tak je. Po třech letech, na velmi dlouhé služební cestě jsem to udělala poprvé. S kolegou, který byl prima kamarád.

Není tady

 

#63 20. 1. 2007 21:46

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Ještě jednou pro Kosatku: Ještě jednou jsem přemýšlela o tom proroctví špatného konce. Můj muž je moje životní láska, přítel, mám s ním děti. Ale věř mi, že si zatraceně uvědomuju, že není mým majetkem. A dopadne proroctví jakkoliv, tak si myslím, že tohle mi nic nevezme. Možná je to tím, že vím, jaké je dráždit hada bosou nohou smile

Není tady

 

#64 20. 1. 2007 22:00

majkafa
Host

Re: Jsem vážně tak nenormální?

juliet, kdyby ses necítila tak nenormální, kdyby ti tvůj způsob života nepřišel divný, tak by ses tady neptala. Jestli se nenormální cítíš a není ti tak dobře, žij jinak, aby ses cítila normální, aby ti bylo samé se sebou a ze sebe dobře. Anebo ti je dobře teď, tak se nás neptej. Tvé řádky na mne chvílemi působí jako vychloubání. Je mi tě líto. Tomu se také říká závislost, když tě tvůj sexuální pud neustále žene a jsi jeho otrokem. Nebo ti vadí, že to dělá tvůj muž, tak abys nezůstala pozadu? Abys zachovávala rovnováhu? big_smile

Upravil(a) majkafa (20. 1. 2007 22:27)

 

#65 20. 1. 2007 22:30

Abil
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 40

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Juliet,taky nějak nevěřím,že v manželství mezi Vámi je ta pravá láska. Možná Vám to zatím spolu klape,ale podle mě stále oba něco hledáte. A to něco jste dosud nenašli. Ale až se to jednou stane a možná jen jednomu z Vás,bude chtít odejít. A ten druhý,protože to ještě nenašel, bude chtít i nadále setrvat... Pak teprve nastane to trápení. Nebo to možná nenajdete nikdy a pak,pokud spolu vydržíte,budete moci říci,že tohle bylo to,co Vás v manželství spojovalo. Kdoví. Asi má vždycky všechno svoje pro a proti.

Není tady

 

#66 20. 1. 2007 22:32

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Pro všechny:

Děkuji všem za názory. Hodně mi pomohli si některé věci v sobě vysvětlit. Ptala jsem se i proto, že jsem chtěla zjistit postoj lidí k bosorkám mého typu. Už před majkafou jsem chtěla ukončit téma, ale tak trochu mě k tomu došoupla rychleji. Nevychloubám se, mluvím pravdu, jak to cítím. Mějte se krásně...

Není tady

 

#67 20. 1. 2007 22:44

juliet
♥------
Registrovaný: 12. 1. 2007
Příspěvky: 23

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Přehlédla jsem ještě otázku Majkafy a od Abil to přišlo těsně s mým rozloučením, tak ještě odpovím.

Nežene mě jen pud, stalo se mi to za spoustu let 4x, což na nymfomanku je trochu málo. Nevyrovnávám skore, netuším jaké je.

Spojuje nás manželství. Recept na "pravou" lásku v tradičním slova smyslu neznám a nechci znát. Pravá láska je představa a každý ji máme jinou. Jestli byla ta pravá poznáme, až budeme opravdu staří.

Není tady

 

#68 20. 1. 2007 23:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Nikdo by neměl soudit. Třeba tohle je ta pravá láska, kdo ví.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#69 21. 1. 2007 12:37

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jsem vážně tak nenormální?

juliet

když vám to vyhouje tak bych to vůbec neřešil ...

Není tady

 

#70 22. 1. 2007 12:51

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Jsem vážně tak nenormální?

Julie, pokud je vᚠvztah posazen jinde, než je vzájemná závislost na věcech kolem ohanbí, normální asi nejste – jak vidíte, u většiny populace na těchto, v podstatě velmi nízkých věcech, většina vztahů stojí a padá. Divné, ale normální. Dokonce prý morální.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů