Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 1. 2007 8:11

Mája
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 39

Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Ahoj, prosím o radu, od neděle mě strašně bolej záda, a to tak, jak mě ještě nikdy neboleli,  v dolní části pod pasem, ale pouze na pravé straně, je to taková tupá bolest, a bolí to i když jsem v klidu a ležim. Nevíte jestli by to mohlo být od ledvin? Nebo třeba jen nachlazená záda? dva dny předtim jsem docela promrzla při čekání na tramvaj, tak nevim jestli to nemohlo tu bolest spustit. Začala jsem do sebe lít hodně vody, čaje atd. abych se pročistila, ale mam pocit že je ta bolest pořád stejná, je to už třetí den...Nemáte s tim někdo zkušenost?Jinak krom tech ztuhlých zad žadné problémy nemam.hmm

Není tady

 

#2 10. 1. 2007 8:22

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Ahoj Máji- může to být od ledvin, ale může to být cokoli jiného- nachlazený sval, gyn. problémy, zánět slepého střeva /pokud to ještě nemᚠpryč/, bolesti střílející z kyčle...
Být tebou, zkusím nějaký prášek proti zánětu /1 den/ a pokud by se to nezlepšilo, šla bych raději k doktorovi.
Držím palce!

Není tady

 

#3 17. 1. 2007 9:41

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Pri ledvinach vetsinou vystreluje bolest do pasu nez by bolely zada dole.....z vlastni zkusenosti.Taky bych se priklanela spis k nejakemu gynekologickemu problemu.Kazdopadne doktor a propadne vysetreni bude nejlepsi, va
Nebo to muzes mit nejaky skriply nerv.

Upravil(a) sandonorica (17. 1. 2007 9:42)

Není tady

 

#4 17. 1. 2007 15:39

Mája
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

tak ledviny to nejsou, dneska jsem byla na kompletnim sonu, a vše v pořádku. Záda mě bolí pořád, mam je uplně ztuhlý, bolest při záklonu, předklonu, úklonu, hrůza...už jsem měsíc necvičila a to jsem byla zvyklá hejbat se tak třikrát do týdne:( jsem to ale lazar..

Není tady

 

#5 17. 1. 2007 16:37

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Pokud ses byla zvyklá hýbat  a teď se nehýbeš, tak to může být svalová dysbalance. Chtělo by to buď- sedávat na gymnastickém míči, to vyrovnává svalové dysbalance v dolní části zad- anebo třeba masáž. Ale od ověřeného člověka, aby ti to pomohlo.
S pohybem teď raději opatrně, a si ten sval nepoškodíš, pokud je tam třeba spasmus.

Pokud ti to nepřestane, zkus jít na gyn, abys něco nepřechodila. Pro jistotu.

Držím palce. rock

Není tady

 

#6 18. 1. 2007 16:25

Mája
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Leila napsal(a):

Pokud ses byla zvyklá hýbat  a teď se nehýbeš, tak to může být svalová dysbalance. Chtělo by to buď- sedávat na gymnastickém míči, to vyrovnává svalové dysbalance v dolní části zad- anebo třeba masáž. Ale od ověřeného člověka, aby ti to pomohlo.
S pohybem teď raději opatrně, a si ten sval nepoškodíš, pokud je tam třeba spasmus.

Pokud ti to nepřestane, zkus jít na gyn, abys něco nepřechodila. Pro jistotu.

Držím palce. rock

Ahoj leilo,

díky tvé rady, nakonec už se zjistilo čím ty bolesti jsou, byla jsem dnes na rehabilitaci na vyšetření a je to jasné skolioza páteře a zablokovaná bederní páteř vpravo, špatné držení těla. Budu chodit na nahřejvání na magnetu, masáže a cvičení, holt jsem celá pokřivenásad snad mě brzy narovnaj, každopádně prej to všechno mam hlavně z toho sedavýho zaměstnání, přestože se to snažim kompenzovat sportem, to strnulé sezení u počítače prostě dobrý nejni...

Není tady

 

#7 18. 1. 2007 17:22

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Ahojky Májo, zkus ten míč. Ta investice není až tak velká /kolem 400 ?/. Třeba to pomůže.

Magnety jsou taky dobrý, ale pomůže to asi jen na čas. Má tendence se to vracet.

Měj se.

Není tady

 

#8 28. 3. 2007 14:09

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Měla jsem stejné příznaky,myslela jsem, že je to důsledek námahy ze cvičení (fitko), jenže z toho vylezl kámen v žlučníku a písek na ledvinách.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#9 31. 5. 2007 16:04

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Regina napsal(a):

Měla jsem stejné příznaky,myslela jsem, že je to důsledek námahy ze cvičení (fitko), jenže z toho vylezl kámen v žlučníku a písek na ledvinách.

REgi, a jak ti zjistili ten pisek a kamen nakonec? taky me boli dolni cast zad a take obcas(nekdy vic, nekdy min) brisko... K:

Není tady

 

#10 2. 6. 2007 11:05

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Já když měla zánět močáku a chycený i ledvinya bolela mě záda přesně jak Mája popisuje,tak mi to na sonu nezjistili.Hnali mě tam asi čtyřikrát až nakonec jsem se tam potkala holčinu se stejnejma potížema a doktoři nakonec usoudili,že to tam není vidět dumbom
Májo míč by ti pomoci měl. Držím palce.

Není tady

 

#11 2. 6. 2007 21:54

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Zánět močáku má také na starosti občasné motání hlavy.Ty kříže bolí,protože právě tam je centrum močopohlavního ústrojí.Když dělám masáže,tak tam bývá nejvíce problémů.Nic příjemného....
Mám na to Renol nebo King Kong-bylinné koncentráty.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#12 4. 6. 2007 7:06

Blanik
Letňátka 2008
Místo: Kobylí
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 2757
Web

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Tak přesně takové potíže mám i já. Párkrát mi přitom zjistili zánět ledvin a po ATB to přešlo, ale teď se mi to pořád vrací a na zánět ledvin to nevypadá, protože k tomu nejsou ty další příznaky, co jsem měla. Tak nevím, taky mi řekli, že to může být od páteře, mám skoliozu, ale nikam mě nikdo neposlal. Mě zase bolí levá strana, jak v pohybu tak v klidu, najednou mě odtud vystřelí šílená bolest.


http://lbyf.lilypie.com/qmMxp2.png
http://lb3f.lilypie.com/KsKVp2.png

Není tady

 

#13 6. 6. 2007 13:06

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Bolest dolní části zad - můžou to být ledviny?

Mě bolí pořád jedno místo - Jeto oblast apendixu,ale jine problemy nez tu bolest(je takova tupa, pri chuzi a sexu pichava), a dolni cast zad taky boli:(
sono - take nic.. zitra jdu znovu na krev a moc...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů