Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 22. 3. 2007 14:24

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: soud o zvýšení výživného

Lidičky, dovoluji si opět vyslovit svou domněnku:

Michaela 25 není matka, ale vydává se za ní otec. Už to tady jednou bylo. Proto ta zapčklost. Jen nechce být pranýřován jako muž s nechutí připlácet, tak to obrátil. Jen se na rozdíl od starých, hodně starých příspěvků naučil psát správně slovo tkaničky (místo kaničky).
Zdravím Tě, Lukáši či Martine či "kýho výra" jak ses to tenkrát jmenoval!!!

Upravil(a) Stelička (22. 3. 2007 19:19)


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#102 22. 3. 2007 19:35

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: soud o zvýšení výživného

ÓOO, omlouvám se, Michal26 to byl. Trošku nám zženštil a a o rok omládl.
Viz:
http://www.babinet.cz/forum/read.php?f= … eply_19369


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#103 22. 3. 2007 19:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: soud o zvýšení výživného

Stelička napsal(a):

ÓOO, omlouvám se, Michal26 to byl. Trošku nám zženštil a a o rok omládl.
Viz:
http://www.babinet.cz/forum/read.php?f= … eply_19369

Steličko, ty jsi špion Šuškin lol. A ta pamě tummenupp !

Není tady

 

#104 22. 3. 2007 19:44

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: soud o zvýšení výživného

Jeho "kaničky" byly tak nezapomenutelné, že stačilo vlézt do archívu a kaničky vydaly svědectví. big_smile big_smile big_smile


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#105 23. 3. 2007 12:00

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: soud o zvýšení výživného

Sice já tu chodím už dlouho, ale ta diskuze mi nějak proklouzla hmm Teď jsem si tak při to pročítání vzpoměla - co LubošM? už se tu věčnost neukázal...pak tu chvíli pobyl s jiným nickem a te´d se po něm slehla zem...docela by mě zajímalo, jak postoupil ve své kauze - nevíte?gloria


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#106 28. 3. 2007 12:45

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: soud o zvýšení výživného

Kariatis napsal(a):

Michaela25: A o kolik sis pomohla, děvče? Řekla bych, že asi nic. To co dostaneš na výživném víc, o to dostaneš menší dávky, když oficiálně neděláš. Hlavně, že mᚠdobrý pocit, žes ho krouhla, co?

Jsem jen ráda, že mi to zvedli a také mám radost, že si nebude už tak vyskakovat. To že budu mít pořád stejně je pravda. Nyní jsem však skončila s prací na černocha a od 2.4. nastupuji na rekvalifikaci a docela už bych šla ráda do práce a doufám, že mi to teď nesníž když budu mít příjem

Není tady

 

#107 28. 3. 2007 12:48

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: soud o zvýšení výživného

Fanny5 napsal(a):

Kariatis napsal(a):

Michaela25: A o kolik sis pomohla, děvče? Řekla bych, že asi nic. To co dostaneš na výživném víc, o to dostaneš menší dávky, když oficiálně neděláš. Hlavně, že mᚠdobrý pocit, žes ho krouhla, co?

Přesně tohle mě napadlo po přečtení vítězoslavného příspěvku. Žena, která je na sociálních dávkách si zvýšením výživného nepomůže, jen uškodí otci a to je konečný výsledek celé akce. Teď už nebude mít na to aby jim kupoval platil kredit a jízdenky a kupoval kola a jiné dárky.

Proč by jim nekupoval kredity a neplatil jízdné. Sama soudyně říkala, že když si může dovolit auto a RD tak i to výživné schroupne a to okolo také(zpětné výživné). jen jsem se chtěla zeptat zda schválí to zpětné výživné vždy? Děkuji

Není tady

 

#108 28. 3. 2007 12:49

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: soud o zvýšení výživného

helena napsal(a):

Jenže když tohle všechno platil doteď, bude to na něm matka chtít pořád, protože je zvyklá. A pokud dárky, kredity a výlety nebudou, má další "dobrý důvod" požádat si o nové zvýšení, protože "otec nic nad rámec výživného neposkytuje".

Nebojte hned tak si žádat o zvýšení nebudu. Jo chtěla jsem se zeptat zda otec je povinen platit ještě něco nad rámec výživného? A co když to platit nebude?

Není tady

 

#109 28. 3. 2007 12:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: soud o zvýšení výživného

Michaelo, zklamu tě - nad rámec výživného není povinen NIC, NIC a ještě jednou NIC i kdyby měl dva baráky a tři auta. Je to jen a jen jeho dobrá vůle a mám dojem, děvče, že jestli budeš takhle pokračovat -"mám radost, že si nebude už tak vyskakovat" - tak se obávám, že možná brzo přestane. A když to platit nebude, tak to holt budeš platit ty, nebo se děti obejdou bez "nadstandardu" nebo jim taky můžeš vysvětlit, že je tatínek zazobaný prevít, který neprodá barák a auto, aby jim mohl zaplatit víc, než výživné.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#110 28. 3. 2007 14:45

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: soud o zvýšení výživného

Kdyby byla jeho povinnost platit něco nad rámec výživného, proč by asi bylo výživné stanoveno?
Můj BM platí na dceru - 13 let - 1500 kč/měsíc, ale to si určil sám, v době kdy jsme se rozváděli bral min. mzdu a sama soudkyně se ho ptala, jestli je schopen to platit! Nechtěla bych po něm víc, byla jsem ráda, že mi dceru nechal a nesoudil se o ní se mnou!!
Kupuje jí dárky a bere jí na dovolené a já jsem ráda, protože bych si to nemohla dovolit - třeba koupiit jí boty za 2000,- nebo televizi do pokojíku, věž... ale kupuje to dobrovolně!!!
Nikdy by mě nenapadlo po něm něco chtít - mám přeci dceru a to je to hlavní!!! smileI když poslední dobou přemýšlím o tom, že by nebylo na škodu, kdyby si jí na pár let - jenom než překoná tu hroznou pubertu - vzal do péče on a já si pro ní jezdila jenom 1x za měsíc a užila si návštěvu smile  smile

Není tady

 

#111 28. 3. 2007 15:19

Simon
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 331

Re: soud o zvýšení výživného

Týýý jo, to je diskuse. Hlavně ten vítězoslavný příspěvek o zvýšení výživného mě dostal. Nevím, zda je to Michaela nebo Michael, každopádně, pokud takováhle ženská existuje.... potěš pámbu.

Není tady

 

#112 28. 3. 2007 17:20

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: soud o zvýšení výživného

Michale, Michale, a nedᚠsi pokoj, co? Hraješ mrtvého brouka. Kdo nevěří, a si důkladně pročte
http://www.babinet.cz/forum/read.php?f= … ply_19369.
Michalovy děti jen skoro o dva roky zestárly. A Michal nezmoudřel. Hraje si na svou bývalou, protože si tím kompenzuje pocit nespravedlnosti na své osobě.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#113 29. 3. 2007 12:43

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: soud o zvýšení výživného

Steličko taky to nemusí být Michal ale Petr33... wink

Není tady

 

#114 29. 3. 2007 14:52

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: soud o zvýšení výživného

V každém případě je to chlap, drží se hesla"zatloukám, zatloukám a když to praskne, zatloukám dál". Ten nᚠBM taky neustále vymýšlí, jak by se pomstil a nestydí se to dělat přes děti.

Není tady

 

#115 30. 3. 2007 23:00

tisek
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2006
Příspěvky: 14

Re: soud o zvýšení výživného

Holky, moc nechápu, proč Vás Michaela tak nadzvedla tím, že měla radost, že uspěla u soudu.  Já to docela chápu, taky jsem se odhodlala po dlouhé době ke zvýšení, měla jsem ze soudu pěkné nervy, jak to dopadlo a taky radost, že "něco" zvýšili.  Já si naopak myslím, že to ti tatínkové mají moc jednoduché, prostě pláchnou a začnou si někde znovu a platit na děti je otravuje. Aspoň mně to tak připadá :-( A udržovat domov pro děti a podporování ho přece stojí více než nějaké 1,2,3 tisíce měsíčně.  Jasně, když i ten otec žije bídně, tak není co řešit, ale když má nadprůměrné příjmy..

Není tady

 

#116 31. 3. 2007 15:20

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: soud o zvýšení výživného

tisek: Tak mě osobně to namíchlo proto, že ona se nestydatě přiznává k příjmu na černo, kdy přitom ještě žádá otce o zvýšení výživného... to mi přijde jako sprostota. Sprostá, ubohá, nízká lež o tom, jak matka nemá peníze, která vede u soudu k zvýšení výživného ... No kde to jsme? (A navíc otec, o kterém michaela píše, má asi třináct tisíc, což mi jako nadprůměr nepřijde.) ... připomíná mi jednu vyžírku sousedku ... ta má invalidní důchod, začala si přivydělávat, ale bývalého klidně nestydatě obírá o prachy, které on ji musí jakožto invalidní důchodkyni platit ... jasně, že ten příjem nikde nepřiznává, dokonce nás instruuje, že mu to hlavně nesmíme říct ... hnus, velebnosti!

Není tady

 

#117 31. 3. 2007 20:38

tisek
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2006
Příspěvky: 14

Re: soud o zvýšení výživného

Hm, to mᚠEvi pravdu, ono takových "malých podvodů", kdy si lidi chtějí přilepšit je všude hodně. Ale těch povedených tatínků, kteří se vykašlali na rodinu, mi fakt líto není. Připouštím vyjímky, ale myslím, že dneska jsou lidi fakt sobci.  Taky mě pobavilo, když jsem dostala u soudu výživné zpětně, ani jsem ho nežádala :-), a všichni okolo, kámošky, přítel, že je to fajn, že si prej konečně můžu koupit to auto :-) Nechápala jsem to myšlení, vždy ty peníze jsou pro děti, takže bude stavebko. Ale fakt mě to pobavilo :-)))

Není tady

 

#118 2. 4. 2007 9:38

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: soud o zvýšení výživného

Jenže Miichaela tady psala, co všechno tatínek platí nad stanovené výživné. Zdá se, že se neustále snaží přes děti se mstít.

Není tady

 

#119 2. 4. 2007 10:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: soud o zvýšení výživného

tisek, tady je několik citací Michaely z poslední doby:

"mám radost, že si nebude už tak vyskakovat"
"Proč by jim nekupoval kredity a neplatil jízdné. Sama soudyně říkala, že když si může dovolit auto a RD tak i to výživné schroupne"
"Jo chtěla jsem se zeptat zda otec je povinen platit ještě něco nad rámec výživného? A co když to platit nebude?"

To není o radosti z toho, že uspěla u soudu a o tatínkovi lemplovi. To je škodolibá radost z toho, že otce dětí zase trochu víc oškubala a snaha o škubání další Jestli touží víc po penězích nebo pomstě nevím, ale ono to nakonec vyjde nastejno.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#120 2. 4. 2007 13:55

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: soud o zvýšení výživného

Netouží ani po penězích, ani po pomstě. On - "Michal" se takto vyvztekává. Má bujnou fantazii a představuje si, jakou škodolibou radost má ze zvýšeného výživného jeho bývalá žena. ܞ to tu bylo v září 2005!!!!


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#121 2. 4. 2007 16:15

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: soud o zvýšení výživného

No tak to snad musí bejt ten "michal" magor.... to mi hlava nebere...

Není tady

 

#122 2. 4. 2007 16:55

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: soud o zvýšení výživného

Tisek - tobě soudkyně navrhla a přiklepla alimenty - zvýšení zpětně, aniž jsi o ně žádala??? Mohla bys mi to, prosím, popsat??

Není tady

 

#123 16. 4. 2007 15:08

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: soud o zvýšení výživného

Milé dámy tak jak jsem uváděla, že půjdu na rekvalifikaci PC bohužel to tak není. Jelikož prý nemám žádné zkušenosti s počítačem tak bohužel mě nevzali. Nechápu tedy proč já myslela, že se to mám právě tam naučit. Jo chtěla jsem se ještě zeptat jak mi má bývalý platit. Od dubna mi měla platit 3.800,- ale dál mi poslal jen těch 2.200,- ? Je možné že by se odvolal a má v tom případě nějakou šanci na snížení? moc děkuji

Není tady

 

#124 17. 4. 2007 11:28

tisek
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2006
Příspěvky: 14

Re: soud o zvýšení výživného

Ano:|  Chtěla jsem ode dne podání návrhu a dostala jsem nějaký rok a půl zpětně, protože naposledy jsme to upravovali před asi 8 lety.

Není tady

 

#125 19. 4. 2007 17:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: soud o zvýšení výživného

michaela25 napsal(a):

Milé dámy tak jak jsem uváděla, že půjdu na rekvalifikaci PC bohužel to tak není. Jelikož prý nemám žádné zkušenosti s počítačem tak bohužel mě nevzali. Nechápu tedy proč já myslela, že se to mám právě tam naučit. Jo chtěla jsem se ještě zeptat jak mi má bývalý platit. Od dubna mi měla platit 3.800,- ale dál mi poslal jen těch 2.200,- ? Je možné že by se odvolal a má v tom případě nějakou šanci na snížení? moc děkuji

Já si myslím, že i kdyby se odvolal, tak do nového projednání musí platit tu částku, kterou mu teď soud určil. Ale nevím to jistě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů