Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 9. 1. 2007 15:50

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

příliš mnoho rubrik

Nevím jaký názor máte vy, ale přijde mi, že je nyní na Babinetu příliš mnoho rubrik a podrubrik. Např. Cestování - tam by stačila jedna rubrika ( dle mého) a bylo by to jak užitečnější tak přínosnější. Totéž platí i na další rubriky.
Doslova mě to množství odrazuje od čtení a psaní.

Není tady

#2 14. 1. 2007 19:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Re: příliš mnoho rubrik

Všechny fóra a subfóra prochází připomínkováním moderátorů a adminů a tohle je výsledná podoba. Tato organisace je nutná z důvodu přehlednosti (i když to je věc diskutabilní) a hlavně aby bylo možno najít vše potřebné co nejrychleji. Další věc je i vyhledávače, které hodnotí, když se ten či onen link na stránce nachází a přiděluje tak fórům babinetu přednější místa.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#3 21. 1. 2007 21:38

Berry
♥♥♥♥♥♥♥

SOS - jen jsem začala psát na Babinet, tak se mi podařilo zlikvidovat si smajlíky. Zůstaly mi jen ty nápisy. Co mám dělat? A co jsem to proboha udělala? Jak se tam vlastně správně vkládají? - při tom mi nějak zmizly....  díky!!!!!!    Jsem PC začátečník, tak pardon. A teĎ JSEM ZJISTILA, ŽE JSEM TO POSLALA JINAM. Ta jsem se to pokusila napravit, uff.

Upravil(a) Berry (21. 1. 2007 22:04)

Není tady

#4 5. 5. 2007 10:01

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

Mě to vyhovuje tummenupp vždy si najdu co potřebuju stolt

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí