Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 1. 2007 18:40

lenka.0323
♥♥-----
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 80

CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Prosím, máte někdo zkušenosti s touto sladkovodní řasou Chlorellou nebo se zeleným ječemenem????? děkuji moc za informace a poznatky z užívání.Lenka

Není tady

 

#2 11. 1. 2007 21:57

micinka
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 2

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

lenka.0323 napsal(a):

Prosím, máte někdo zkušenosti s touto sladkovodní řasou Chlorellou nebo se zeleným ječemenem????? děkuji moc za informace a poznatky z užívání.Lenka

S Chlorellou i se zeleným ječmenem mám dobré zkušenosti.Celá rodina oboje jíme od března a cítíme se potom moc dobře.ječmen i řasa posilují imunitu,dodávají energii a zároveň odvádějí škodliviny z těla.Já jsem se díky jim zbavila po 19 letech exzemu na rukou.Můžu jen doporučit.Jenom pozor na ceny na netu je oboje dost předražené.

Není tady

 

#3 11. 1. 2007 22:21

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Ono je vždycky v takových případech lepší se zaregistrovat, a můžeš brát se slevou !

Není tady

 

#4 11. 1. 2007 23:48

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Micinka, a po akom dlhom case si zbadala na sebe rozdiel?

Není tady

 

#5 12. 1. 2007 18:36

micinka
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 2

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Buba 1 napsal(a):

Micinka, a po akom dlhom case si zbadala na sebe rozdiel?

Asi po měsíci jsem pocítila příliv energie, exzem zmizel po čtyřech měsících.Ale každý člověk pozoruje na sobě účinky po různě dlouhé době.Chlotella má také dobrý vliv na psychiku, dceři pomáhá studovat.

Není tady

 

#6 12. 1. 2007 18:47

Allice67
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2007
Příspěvky: 22

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Micinko, kde teda kupuješ chlorellu ty? Já ji objednala na netu v "prozdraví". Mᚠji z nějaké racioprodejny?

Není tady

 

#7 12. 1. 2007 22:42

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

To jsou prosím 2 různé vitamíny nebo je to dohromady ten ječmen a chlorella? Kde jste to koupili?

Není tady

 

#8 13. 1. 2007 15:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Petuno - chlorela je řasa - potravinový doplněk           http://www.doplnky-vyzivy.cz/chlorella/c-915/  a mladý ječmen je také přírodní produkt    http://www.vendi.cz/zelene-potraviny.html     , tak nastuduj a zakup ! Zadej si to do vyhledávače, je tam více informací.

Není tady

 

#9 5. 3. 2007 18:37

ivanaaa
♥------
Registrovaný: 5. 3. 2007
Příspěvky: 1

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

lenka.0323 napsal(a):

Prosím, máte někdo zkušenosti s touto sladkovodní řasou Chlorellou nebo se zeleným ječemenem????? děkuji moc za informace a poznatky z užívání.Lenka

Tady je toho taky dost www.zelenepotraviny.com a tam jsem si to koupila ja. Je fakt ze v nekterych obchodech je to predrazene. Tady to je ale za velkoobchodku. Ja jsem si s tim vylecila gyn. vytoky. No to je ted blaho. Dole je konecne sucho stolt

Upravil(a) ivanaaa (5. 3. 2007 18:40)

Není tady

 

#10 6. 3. 2007 8:08

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Musí určitě tělu pomáhat tyto výrobky ale ta cena je bohužel ted pro mne nepřijatelná.snad došetřím někdy.Já jím 2týden Francouzský jíl ,ten je levný a taky pocituji pozitivum ale ta Chlorela musí být super.

Není tady

 

#11 6. 3. 2007 10:06

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

A tak mě napadá - nedosáhlo by se stejného účinku konzumací mladého ječmene pěstovaného v květináči či na záhonku?

Není tady

 

#12 16. 3. 2007 1:38

Maxmilián
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2007
Příspěvky: 4

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

U Chlorelly pyrenoidosy je potřeba si povšimnout kvality.
Tři stupně kvality:

    * Kvalita I  - nejdražší a nejlépe zpracovaná surovina - 100% kvalita - produkt Chlorella pyrenoidosa orginál GW
    * Kvalita II - levná surovina - pro zvířata - pouze minimálně, ale přesto snížená (kolísavá) kvalita (většina produktů).
    * Kvalita III - odpadní surovina - „hnojivo".
V cizině je použivána chlorella i k čistění odpadních kanálů od těžkých kovů

Orginál GW Mladý ječmen je také již dnes imitován levnějšími nahražkami. Je velký rozdíl jednak ve kvalitě zpracování - ztráta živin a dále jestli je to sušená šáva (velká koncentrace a kvalita) nebo pomleté stonky ječmene.
Pozitivní účinky jsou nejen fyzické ale způsobují pocit radosti a štěstí. Vice také na
http://obchudek.blog.cz/

Není tady

 

#13 14. 3. 2012 11:42

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

A TADY je o Chlorella nejnovější článek u nás v Magazínu, nač je dobrá. Mimo jiné pozitivně ovlivňuje spánek, myšlení a pamě, pomáhá na záněty dásní, opary nebo afty... Další pozitivní účinky najdete ZDE.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#14 14. 3. 2012 12:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Bea napsal(a):

Musí určitě tělu pomáhat tyto výrobky ale ta cena je bohužel ted pro mne nepřijatelná.snad došetřím někdy.Já jím 2týden Francouzský jíl ,ten je levný a taky pocituji pozitivum ale ta Chlorela musí být super.

to je co? já našla jen do kosmetiky

Není tady

 

#15 13. 3. 2013 10:23

martinkakr
♥------
Registrovaný: 13. 3. 2013
Příspěvky: 2

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

osobně se mi zelený ječmen osvědčil, ale tak chu je nijaká no.. proto nyní nově zkouším tablety s ječmenem:
http://www.drpopov.cz/greenfit-PID2085.html

nemáte s tím někdo zkušenosti?
Martina

Není tady

 

#16 5. 10. 2013 19:29

Ecinazuz
♥♥-----
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 26

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

s chlorelou mám ty nejllepší zkušenosti. leta jsem trpěla nepravidelným vyprazdńováním a zácpou. Až jsem narazila na chlorelu a vyzkoušela vybrat celé balení- super! Sice byste nevěřili co z vás první dny odchází, ale do měsíce se stav ustálil a i když už te´d neberu pravidelně- pravidelnost , tam kam i sám král chodil pěšky - mi zůstala ;-)tummenupp

Není tady

 

#17 10. 1. 2014 0:16

Nicka665
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2014
Příspěvky: 2

Re: CHLORELLA A ZELENÝ JEČMEN

Já osobně mám ječmen ráda :-) Je fakt, že jsem si musela na jeho chu chvíli zvykat, ale teď to už je v pořádku. Jak poznat kvalitní ječmen od nekvalitního je věčný boj. To teda musím říci. A proto jsem vždycky ráda za každou radu, která mi je poskytnuta. A abych nebyla sobecká, tak se teď s Váma podělím já smile Celkem nedávno jsem objevila nový ječmen. Protože dle referencí vypadal kvalitně, tak jsem si ho koupila. A vše v naprostém pořádku. Takže, až se holky budete znovu rozhodovat, jaký ječmen koupit, můžete mrknout i po tomhle. reklama

Upravil(a) AndreaP. (11. 1. 2014 23:17)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů