Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 7. 1. 2007 14:29

star.ka
♥------

Vyšívání richelieu

Babinetky, poraďte.  Ráda vyšívám, což se dá i v posteli, protože v ní tkvím dosti často. Ráda bych si vyšila nový vánoční ubrus technikou richelieu, ale marně pátrám po internetovém obchodě s předlohami na vyšívání. Víte o nějakých?smilebig_smile

Upravil(a) star.ka (7. 1. 2007 14:30)

Není tady

#2 7. 1. 2007 15:22

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Re: Vyšívání richelieu

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#3 1. 3. 2007 15:29

Jaruna
♥♥-----

Zkus na stránkách predtisky.cz, richelieu vyšívám a kupuju si od nich předtisky, pokud budeš chtít, pošlou ti i katalog a podle přání předtisknou i ubrus. Jsem s nimi spokojená, doporučuji...

Duše sama může udělat z pekla nebe a z nebe peklo.

Není tady

#4 2. 3. 2007 15:10

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň

star.ka : tak tuto techniku jsem zkusila a opravdu mi nejde... Mám všechny možné návody i knížky...Jinak jsem zcela zručná, šiju, vyšívám, háčkuju, pletu.... ale technika richelieu mi zůstane navždy utajena... grater

Není tady

#5 6. 3. 2007 15:12

Jaruna
♥♥-----

A co ti na tom nešlo? Vždy je to tak jednoduché - oproti křížkovému vyšívání nemusíš shánět různé barvy bavlnek, nemusíš počítat křížky (pokud vyšívᚠpodle předlohy), jenom "jedeš" podle předtisku. Pro mě je nejhorší ta závěrečná fáze - vystřihování, ze začátku jsem občas přestřihla, ale i to se dá opravit...

Duše sama může udělat z pekla nebe a z nebe peklo.

Není tady

#6 1. 7. 2007 0:01

tterinecka
♥------

Prosím potřebuji pomoc.Sháním knihu nebo časopis ve které by byla  technika vyšívání richelieu popsána,její postup.. atd.,ale nemohu nic sehnat.Poradíte mi prosím?Budu raději když mi odpovíte na email.Díky moc ( muj email: tterinecka@seznam.cz )

Upravil(a) tterinecka (1. 7. 2007 0:02)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí