Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 2. 2007 14:19

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Ručníky a osušky - nevoní

podle me je to tou naparovackou...ted uz pri zehleni naparovani vypinam a pohoda!Ale musela jsem vymenit rucniky kompklet.Ono totiz v tech co uz jednou zatuchlinou smrdeli to uz tak nejak zustalo.A jeste jeden typ je vzdy po sprchovani dat rucnik ususit...ne ho jen povesit v koupelne.


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#27 4. 2. 2007 19:35

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Ručníky a osušky - nevoní

Může to být vodou,práškem na praní čímkoli, mám novou pračku a froté ručníky nevyvařuji,pouze když jsou opravdu hodně špinavé.Používám Persil+ avivហSilan.Prádlo suším v bytě v pokoji kde netopim,popř. otevřu okno aby prádlo větralo.Ručníky nežehlim, voní a tvrdé nejsou. Jo a bacha už se mi stalo,že v prodejně mi prodavačka nabízela ručník,že když jsem na něj šáhla tak .opravdu jak struhadlo .Nevím z čeho ty froáky dnes dělaj!!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#28 5. 2. 2007 7:40

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: Ručníky a osušky - nevoní

JINĚNKA: Do aviváže fakt nevím,to jsem nezkoušela-možná by se ta soda dost nevypláchla.Cpu to do komůrky k prášku.

Není tady

 

#29 6. 2. 2007 12:56

janyka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 100

Re: Ručníky a osušky - nevoní

A není to tím , že nadýchané , měkké a stále vonící ručníky nám ukazují jen  v reklamě a my máme pocit , že toho jde fakticky docílit a jedině tak je to správné ? Mně osobně nepřipadne nenormální , když ručník po pětidenním používání už nevoní . Neustálé nasakování a zase sušení , utíráme do něho vlastně i mikro kousky své kůže ... doma nechávám ručníky právě jen tak 3-5 dnů . Peru na 60°C , používám avivហ, voní jen tehdy , když je beru ze skříně a použiju , nevím , ale  přijde mi to tak normální .

Upravil(a) janyka (6. 2. 2007 13:02)

Není tady

 

#30 7. 2. 2007 12:51

lojzik
♥♥-----
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 61

Re: Ručníky a osušky - nevoní

já se tedy musím přiznat, že do té doby, co jsem prala ručníky v pračce a pak žehlila, tak stejně nebyly nikdy tak hebké. teĎ co mám sušičku, tak jsou opravdu sametové.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů