Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 1. 2007 11:19

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

Ahoj všem, mám sedmiletou dceru, která zrejmě bude muset podstoupit gastroskopii. Nevíte někdo, jestli sedmileté dítě uspávají, nebo ne?
Já mám totiž dojem, že ne. usch
Pokud by někdo věděl o pracovišti, kde by sedmileté dítě na toto vyšetření uspali, byla bych moc ráda. Děkujiiii moc za Vaše odpovědi.

Není tady

 

#2 4. 1. 2007 11:42

snehurka
♥♥♥♥---
Místo: Jablonec n.N.
Registrovaný: 10. 10. 2006
Příspěvky: 254

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

U nás neuspáváme.Ale kamarádka byla s holkou kvůli podezření na lepek v Ustí nad Labem a tam holku pěkně utlumily,ale myslím,že je vše na dohodě s lékařem.

Není tady

 

#3 4. 1. 2007 14:25

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

na tohle se nemá uspávat, protože je nutná spolupráce dítětete - sondu musí spolknout. Dítě se utlumí sedativy. Neměj obavy, mým synům dělají opakovaně endoskopii (totéž, jen sonda jde dál), jsou po výkonu unavení - spaví, ale v pohodě. Přijdem, dají synovi léky, pak jej odvedou a tak za dvacet minut je hotovo. Narkóza je pro organismus daleko větší zátěž. I sedmileté dítě to zvládá naprosto v pohodě. Jo a do krku dostávají látku, která má zabránit ncení na zvracení.
Oboum synům to dělají od roka,jeden je už dospělý, mám zkušenost, že to snáší velmi dobře v jakémkoli věku, narozdíl od maminky, které je špatně už jen když vidí endoskop smile

Není tady

 

#4 1. 6. 2007 14:23

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

ahol Leilo...jak to tenkrát dopadlo??
syn - 6 let si stěžuje že ho pálí žáha...takový klučina by ani nemel vědšt že nějaká žáha existuje va ....zatím jsme u dokotra nebyla tvrdí to ted dva dny......


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#5 1. 6. 2007 14:31

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

Ahoj  adro, gastroskopii jsme nakonec nepodstoupili.
Nakonec jsme skončili na neurologii, ona má dcerka totiž potíže s tím, že se zakucká a jde trošku do mdlob.
Jinak vám držím palečky, a to dobře dopadne.

Není tady

 

#6 4. 6. 2007 8:34

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

jo my jedem dnes na reiky...tak se paní na nás mrkne:-)) máme toho povícero:-)))) pa a dík


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#7 4. 6. 2007 8:36

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

Správně, napřed zkuste něco alternativního, míň zatěžujícího. Na gastro můžete jít vždycky. Drřím vám palečky.

Není tady

 

#8 12. 7. 2007 14:00

Angelicek1
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 75

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

ahoj, chcem sa podeli so svojími skúsenosami. Mne robili gastroskopiu 3krát, ako 7ročnej,8 a 9ročnej. Nebolo to nič hrozného, ako sa väčšina žudí obáva. Je to trošku nepríjemné . Samozrejme mi dali injekciu na utlmenie a do krku sprej na znecitlivenie. Potom som bola trošku ospalá, takže som musela by celý deň po zákroku doma. Ale stálo to za to, aj keď liečba trvala niekožko rokov, ale to už je iná téma.....


„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

 

#9 12. 7. 2007 14:05

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

cilka napsal(a):

na tohle se nemá uspávat, protože je nutná spolupráce dítětete - sondu musí spolknout. Dítě se utlumí sedativy. Neměj obavy, mým synům dělají opakovaně endoskopii (totéž, jen sonda jde dál), jsou po výkonu unavení - spaví, ale v pohodě. Přijdem, dají synovi léky, pak jej odvedou a tak za dvacet minut je hotovo. Narkóza je pro organismus daleko větší zátěž. I sedmileté dítě to zvládá naprosto v pohodě. Jo a do krku dostávají látku, která má zabránit ncení na zvracení.
Oboum synům to dělají od roka,jeden je už dospělý, mám zkušenost, že to snáší velmi dobře v jakémkoli věku, narozdíl od maminky, které je špatně už jen když vidí endoskop smile

Neděs. Fakt, jo???
Zdá se Ti to normální a v pohodě,

Asi jsem citlivka, já bych toho své dítě uchránila, pokud by mu nešlo o život. I sama bych se bránila.
Nenene, to není nic pro mě. Jen jednou jsem  nechala své dítě prošpikovat hadičkami (kvůli enuréze a kvůli zvracení) výsledek nula, to jsem věděla i předtím, že je to psychického původu...ale doktoři ne, ti na to musejí mít papír....i kdyby měli mučit děti. Fuj.

Není tady

 

#10 24. 10. 2008 19:47

Nena
♥♥-----
Místo: Boskovice
Registrovaný: 26. 9. 2008
Příspěvky: 90

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

je to sice nepříjemné ,ale dá se to vydržet.


Narodíš se jen jednou , zemřeš jen jednou ,ale žiješ celý svůj život ! reta
www.neena.estranky.cz

Není tady

 

#11 28. 12. 2010 1:54

sexylingerie
♥------
Registrovaný: 28. 12. 2010
Příspěvky: 4

Re: Gastroskopie u 7-letého dítěte- v narkóze nebo ne?

nepovolená reklama, spam, téma offtopic - ban

Upravil(a) AndreaP. (28. 12. 2010 10:03)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů