Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 31. 1. 2007 19:29

xJirka
♥------
Registrovaný: 2. 1. 2007
Příspěvky: 17

Re: Zoufalý otec

Pro Irenku: myslím si, že jsem tu chyby přiznal a dál budu přiznávat(pokud je to k řešení tohoto problému nutné), ty které jsem udělal v průběhu manželství. Možná dál dělám další, ale kdo je neomylný? Kdo může říct, co povede k ustálení vztahů mezi dětmi a přítelkyní(resp. mezi manželkou a přítelkyní). Bojovat a někdy slyšet pláč dcery (ano, v té chvíli Vám dojde, že jste udělali chybu) nebo ,,složit zbraně,, a čekat, že děti si zvyknou na současný stav a budou jezdit na dovolené a víkendy jen se mnou? Ta mladší to má vyřešené a myslím si, že hlavně proto, že nemá díky svému věku tkzv. předsudky: Když Tereza zůstala doma a nešla s námi (a přítelkyní do kina), povídá: vždy se Tereza rozhodla sama, mohla jít, ne? VŸdy jí nikdo nic nedělá...
Problém není v dětech, problém je v BM. Zmítá se v tom, jestli děti štvát proti nám takřka otevřeně a riskovat problémy se sociálkou, která by s pomocí psychologa mohla z dětí dostat to, co by se jaksi BM nehodilo a nebo naoko dětem povolit návštěvy u nás (strach ze sociálky?) a stejně je zase uposlušňovat, aby je měla stále pod kontrolou i co se pocitů týká. Je to normální dítěti říct : můžeš s tátou i Jarkou a večer, když přijde domů rozesmáté, ho seřvat až k pláči? Myslím si, že nemᚠpravdu Irenko, s tou hrdostí. To není hrdost. To je uražená ješitnost (nechci psát ženská nebo mužská, to je jedno). Proč bych jí tím, že jí pomůžu s dětma nebo s něčím jiným, bral její hrdost?
Jen pro upřesnění:mě je 41 a přítelkyni 45 let....... A jsem rád, alespoň ví, co chce a moc by se to už měnit nemělo.

Není tady

 

#77 31. 1. 2007 20:07

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Zoufalý otec

Jirko nezlobte se, ale z toho co Vy píšete je stále cítit hodně negativních emocí vůči BM a zdá se mi, že nemáte vlastní emoce pod kontrolou. Nejhorší je, že na všechno doplácí Vaše děti- na jednání Vaše i možná Vaší manželky. Je tu pouze Vᚠpohled na věc a ten může být hodně jednostranný.
Řešte to, co je nejlepší pro děti a ne kdo co řekl....a s tím hodnocením toho, co říkají děti o reakcích matky bych byla taky opatrná. Může se stát, že děti si budou určitě situace přizpůsovat tak, jak jim to bude vyhovovat a vzniklé situace využívat pro sebe.  Pevné nervy a nadhled.

Není tady

 

#78 31. 1. 2007 20:29

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Zoufalý otec

Problemy so socialkou? Sud nariaduje vysetrenie dietata u psychologa, takisto sud urci sudneho znalca- psychologa, vy i vasa BM sa tomu podriadujete. Moj BM o to poziadal a psycholog obmedzil jeho styk so synom na 2 az 3 hod. kazde 2 tyzdne. Dovtedy chodil za malym, ako mu to vyhovovalo. I tak sa da dopadnut.

Není tady

 

#79 31. 1. 2007 20:53

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zoufalý otec

To těm holčičkám prospěje, tahat je po doktorech a jejich matku ještě víc stresovat soudem , třeba jí dají i pokutu, tu by zasloužila, ne, jste jak malý trucovitý kluk, nám tady chybu nepřiznávejte, pozvěte BM na večeři do pěkné restauraci a tam přiznejte svoje chyby a řekněte i to, co vám vadilo a potom navrhněte jiné řešení než soudy, apelujte na její lásku k dětem, to by mohlo zabrat, kdyby ta Vaše přítelkyně byla rozumná couvala by sama a mírnila Vaše reakce, ale asi to tak není, v těchle letech byste už oba mohli mít rozum.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#80 31. 1. 2007 21:01

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Zoufalý otec

Irenko souhlas. Mně taky přijde, že Jirka do vztahů / manželka, děti, on/nevhodně moc tlačí svojí přítelkyni a vše řeší  bez ohledu na to, jaké následky to nakonec bude mít pro všechny zúčastněné strany.

Není tady

 

#81 1. 2. 2007 7:47

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Zoufalý otec

xJirka napsal(a):

Pro Irenku: myslím si, že jsem tu chyby přiznal a dál budu přiznávat(pokud je to k řešení tohoto problému nutné), ty které jsem udělal v průběhu manželství. Možná dál dělám další, ale kdo je neomylný? Kdo může říct, co povede k ustálení vztahů mezi dětmi a přítelkyní(resp. mezi manželkou a přítelkyní). Bojovat a někdy slyšet pláč dcery (ano, v té chvíli Vám dojde, že jste udělali chybu) nebo ,,složit zbraně,, a čekat, že děti si zvyknou na současný stav a budou jezdit na dovolené a víkendy jen se mnou? Ta mladší to má vyřešené a myslím si, že hlavně proto, že nemá díky svému věku tkzv. předsudky: Když Tereza zůstala doma a nešla s námi (a přítelkyní do kina), povídá: vždy se Tereza rozhodla sama, mohla jít, ne? VŸdy jí nikdo nic nedělá...
Problém není v dětech, problém je v BM. Zmítá se v tom, jestli děti štvát proti nám takřka otevřeně a riskovat problémy se sociálkou, která by s pomocí psychologa mohla z dětí dostat to, co by se jaksi BM nehodilo a nebo naoko dětem povolit návštěvy u nás (strach ze sociálky?) a stejně je zase uposlušňovat, aby je měla stále pod kontrolou i co se pocitů týká. Je to normální dítěti říct : můžeš s tátou i Jarkou a večer, když přijde domů rozesmáté, ho seřvat až k pláči? Myslím si, že nemᚠpravdu Irenko, s tou hrdostí. To není hrdost. To je uražená ješitnost (nechci psát ženská nebo mužská, to je jedno). Proč bych jí tím, že jí pomůžu s dětma nebo s něčím jiným, bral její hrdost?
Jen pro upřesnění:mě je 41 a přítelkyni 45 let....... A jsem rád, alespoň ví, co chce a moc by se to už měnit nemělo.

Jirko, tady asi většina žen nechápe, že to co dělá Vaše BM teď dělala i za manželství...Jediný rozdíl byl v tom, že jste to trpěl v jednom bytě, teď to trpíte mimo byt....nezáleží jestli někdo někoho má nebo nemá...znovu opakuji....Pokud si ženská chlapa neváží za manželství, není jeho partnerkou, milenkou a kamarádkou tak se to po rozvodě nezlepší a zůstane taková jaká je....!!! To je člověk od člověka....Copak nečtete příběhy dalších žen...i ony byly zklámány, protože svého muže milovaly i ony ho nenávidí, ale protože jsou rozumné tak kvůli dětem si tu nenávist a pomstu nechají pro sebe....Proč dělat ještě větší zmatek....Třeba sem to sem nehodí....včera jsem se dívala na seriál Ulice....koho  litujete....Boháčovou, jejich dítě nebo Boháče....? A je to pitomý seriál....takhle jak se chová ona dotyčná maminka se chovají všechny ty pomstychtivé zhrzené manželky....Vy nevidíte jak krásně jde zaonačit a zabalit , aby dítě bylo proti tatínkovi  i když to samo nechce???

Není tady

 

#82 1. 2. 2007 7:53

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Zoufalý otec

Irenka21 napsal(a):

To těm holčičkám prospěje, tahat je po doktorech a jejich matku ještě víc stresovat soudem , třeba jí dají i pokutu, tu by zasloužila, ne, jste jak malý trucovitý kluk, nám tady chybu nepřiznávejte, pozvěte BM na večeři do pěkné restauraci a tam přiznejte svoje chyby a řekněte i to, co vám vadilo a potom navrhněte jiné řešení než soudy, apelujte na její lásku k dětem, to by mohlo zabrat, kdyby ta Vaše přítelkyně byla rozumná couvala by sama a mírnila Vaše reakce, ale asi to tak není, v těchle letech byste už oba mohli mít rozum.

Tak tímto jste mě opravdu dorazila....kam až by jste Jirkovi radila ustupovat, co když po hezké večeři bude jeho exmanželka chtít aby zbil tu svoji přítelkyni (přeháním , ale to Vy taky)...to víte v zájmu jejího klidu a pomsty a v zájmu klidu dětí....co dál bude požadovat a moci si dovolit aby dosáhla svého....jak dalece má muž ustupovat a ztrácet důstojnost kvůli pomstychtivosti a nenávisti někoho, kdo na něj kašlal už delší dobu? Kam až jít?

Apelovat na její lásku k dětem.... kdyby své děti milovala neubližovala by jim štvaním proti někomu....

Z jakého důvodu má někdo moc zakazovat s kým se budou děti stákat, pokud jsou s otcem.

Myslíte , že i Jirka má právo nakazovat  manželsce a dcerám s kým se mohou a nemouhou stýskat?

Není tady

 

#83 1. 2. 2007 7:57

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Zoufalý otec

Hana1 napsal(a):

Irenko souhlas. Mně taky přijde, že Jirka do vztahů / manželka, děti, on/nevhodně moc tlačí svojí přítelkyni a vše řeší  bez ohledu na to, jaké následky to nakonec bude mít pro všechny zúčastněné strany.

Hano, přečtěte si vše co se tady napsalo....Nikoho nevhodně netlačí..... Rozvod má následky pro hromadu lidí.... Vy jako žena nechcete bát s lidmi, které milujete?

Není tady

 

#84 1. 2. 2007 8:36

Kido12
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: Zoufalý otec

Jedna věc je, co si udělají partneři, druhou věcí je rodičovská odpovědnost. Rozhodně
si nemyslím, že zakopaný pes je v Jirkově přítelkyni. Spíš je to opravdu typické chování tohoto druhu maminek. Podstatné je, aby otec neztratil kontakt s dětmi, protože co si budeme povídat, i tak je omezení styku na dva víkendy v měsíci dost
málo na prohlubování vazby mezi dítětem a rodičem. Ale když vytrváte, tak to děti
jistě v budoucnu ocení.Předpokládám, že i matka zklidní, pokud si najde nového partnera. Co se týče předávání dítěte - to loučení bývá nejhorší u menších dětí. Pláčou, když odchází od maminky, pláčou, když odchází od tatínka. Pokud jsou rodiče
rozumní, pak se snaží dobu předávání nijak nedramatizovat a neprodlužovat.
Desetiletá dcerka už je schopna základní věci pochopit. Svůj volný čas jistě také netráví výhradně s matkou, ale třeba ve škole, v kroužcích či venku s ostatními kamarády. A po to dobu se jí jistě po mamince, či mamince po dcerce nestýská a nepociují to jako nějaké trauma. Vysvětlete dcerce, že vy jako rodiče je máte oba rádi, bez ohledu na to, že vy dospělí si již moc nerozumíte. Že Vám je také líto, že
nevidíte své děti každý den, jak hlásí co bylo ve škole, že dostaly pusu od spolužáka
a nevyprávíte jim strašidelné příběhy před spaním. Ale o to víc se těšíte na těch pár
společných chvil, které spolu můžete strávit. A stejné to je i u mámy. Může se jí třebas
po dětech i zastesknout, ale zase má přes víkend čas uklidit, vyžehlit a o to víc se těšit, až se jí holky zase vrátí domů.
Pokud pociujete tento způsob předávání dětí jako silně traumatizující, můžete se pokusit domluvit třebas na přebírání dítěte po školní výuce a navrácení matce do bydliště apod..

Není tady

 

#85 1. 2. 2007 10:55

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: Zoufalý otec

Irenka:
I když v jiných příspěvcích s tebou často souhlasím, v tomto případě ne. Myslíš si, že Jirkova BM musí být nešastná, utrápená, zraněná  a stálemilující chudinka?

Step: naprosto s tebou souhlasím!
Ona může být pěkně vypočítavá, hašteřivá, pomstychtivá a nevím co ještě. Utvrzuje mě v této domněnce chování holčiček. Nebo si snad myslíš, že dcerám maminka pomůže tím, že jim při odchodu k otci popřeje , aby si to báječně užily a po návratu, když dcery budou vyprávět, že projeví radost,že to bylo fajn ?Já si to nemyslím.
Na mne to dělá spíš dojem, že po návratu k matce, když jsou spokojené, dostanou holčičky pěknou sodu.

Také nesouhlasím s tím, aby si donekonačna Jiří sypal popel na hlavu za své chyby. Každý z nás je dělá, jak víme, nikdo není dokonalý. Je dobré, že si je Jirka uvědomuje a vezme si z nich poučení. Ona totiž ani jeho bývalá manželka není dokonalá a je i na ní, aby ona sama sebe rozebrala. Proč jen Jirka?
Stejně už je manželství ropadlé, nimrat se v minulosti nepomůže. Jen je důležité se mezi sebou domluvit o dětech, aby to hlavně pro ně bylo co nejlepší. Já vím, je to to nejt잚í.

Není tady

 

#86 1. 2. 2007 11:35

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Zoufalý otec

step napsal(a):

Irenka21 napsal(a):

To těm holčičkám prospěje, tahat je po doktorech a jejich matku ještě víc stresovat soudem , třeba jí dají i pokutu, tu by zasloužila, ne, jste jak malý trucovitý kluk, nám tady chybu nepřiznávejte, pozvěte BM na večeři do pěkné restauraci a tam přiznejte svoje chyby a řekněte i to, co vám vadilo a potom navrhněte jiné řešení než soudy, apelujte na její lásku k dětem, to by mohlo zabrat, kdyby ta Vaše přítelkyně byla rozumná couvala by sama a mírnila Vaše reakce, ale asi to tak není, v těchle letech byste už oba mohli mít rozum.

Tak tímto jste mě opravdu dorazila....kam až by jste Jirkovi radila ustupovat, co když po hezké večeři bude jeho exmanželka chtít aby zbil tu svoji přítelkyni (přeháním , ale to Vy taky)...to víte v zájmu jejího klidu a pomsty a v zájmu klidu dětí....co dál bude požadovat a moci si dovolit aby dosáhla svého....jak dalece má muž ustupovat a ztrácet důstojnost kvůli pomstychtivosti a nenávisti někoho, kdo na něj kašlal už delší dobu? Kam až jít?

Apelovat na její lásku k dětem.... kdyby své děti milovala neubližovala by jim štvaním proti někomu....

Z jakého důvodu má někdo moc zakazovat s kým se budou děti stákat, pokud jsou s otcem.

Myslíte , že i Jirka má právo nakazovat  manželsce a dcerám s kým se mohou a nemouhou stýskat?

Naprostý souhlas godlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlike

Není tady

 

#87 1. 2. 2007 12:29

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zoufalý otec

Tu večeři a si tedy platí kdo chce, ale bralala jsem to jako takový pokus o domluvu v klidu, beze svědků, neutrální prostředí může takovému rozhovoru jenom prospět, nějak mi v těch jeho vaprávění chyběly klidné domluvy, byla tam jenom averze, těžko se domlouvá s někým, nad kým jsem už zlomila hůl, kdyby moji synové s někým takovým vyrůstali, asi bych to také těžce nesla, ale v jeho vyprávění je svět jednostranně černý a bílý a vsadila bych se, že skutečnost bude jiná. Já sama jsem nabízela BM střídavou péči, ale potom bydlel v jiném městě a nešlo to a potom měl moc mladé milenky a ty děti moc nebraly, nebyl u nás 7,5 roku a nejsem tím nijak nadšená.

Upravil(a) Irenka21 (1. 2. 2007 12:31)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#88 1. 2. 2007 15:28

rose
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 21

Re: Zoufalý otec

Souhlasím naprosto se step a ambou
moc se mi líbí věta: Jirko, tady asi většina žen nechápe, že to co dělá Vaše BM teď dělala i za manželství...Jediný rozdíl byl v tom, že jste to trpěl v jednom bytě, teď to trpíte mimo byt....nezáleží jestli někdo někoho má nebo nemá...znovu opakuji....Pokud si ženská chlapa neváží za manželství, není jeho partnerkou, milenkou a kamarádkou tak se to po rozvodě nezlepší a zůstane taková jaká je....!!!

Je to přesně tak. A nezřídka je ještě horší než při manželství, protože tam měla ten svůj přísun peněz, toho chlapa, který se o ni staral, vymýšlel jí zábavu, bral jí mezi lidi a hlavně platil. Ona za to nedávala vůbec nic...
Teď o toho super chlapa přišla a mstí se. Jak jinak než přes děti...
Stejný scénář jako u Jirky.
A pak s takouvou ženou jděte na večeři. HAHAHAHA  A co by se tam s ní řešilo? Myslíš Irenko, že taková žena je najednou schopna se konstruktivně dohodnout, když má oči zatemněné závistí, pomstou.
Kompromisy jsou nutné, ale nejde to dělat tak, že jeden bude klást podmínky a druhý na všechno "v zájmu dětí" přistupovat. To opravdu není dialog.
Jen si říkám, proč ten chlap s takovou ženskou má děti? To to nevěděl dřív jaká je? Asi proto, že hodní a féroví chlapi ženy jen tak neoopouštěj, děti už vůbec ne, snaží se to vydržet, neopustit později hlavně ty děti ale jednoho dne to věčné ponižování, hádky, nepohodu, stres doma nevydrží. Když pak najdou někoho, kdo jim naslouchá, odcházejí. Myslím, že se jim není co divit. Jenže ty jejich "potvory" se pak začnou projevovat naplno - pomsta, zlost, bez ohledu na děti, naopak je používají jako nástroj. Protože ty potvory vědí, že ti otcové děti milují. Chtějí zpět toho sponzora a hrajou to na něj přes děti. Je třeba si uvědomit Irenko a další,že to, že máte s nějakým chlapem děti ještě neznamená, že s tím člověkem můžete vytírat podlahu, že už je navždy vás a že vás prostě nikdy neopustí.  Pokud se tak chováte, nemůžete se divit, že vás opouští a že ačkoliv se bez dětí trápí, nenechá se vydírat a chce taky žít. Život je jen jeden.

Není tady

 

#89 1. 2. 2007 15:34

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zoufalý otec

No ale tady je jenom pohled Jiřího, třeba to bylo i jinak, pravda bývá někde uprostřed, kdyby byl Jiří tak ideální, asi by si přítele nehledala. Já bych tedy pokus domluvy realizovala a potom teprve šílela se soudy a psychology.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#90 1. 2. 2007 16:58

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Zoufalý otec

Rose z Vašeho psaní mi přijde divné, že straníte jen Jirkovi a vše špatné přisuzujete jen manželce a jejímu chování. Věci nejsou jen černé a bílé . Ono je vždy jednodušší udělat z BM mstivou a špatnou ženskou, pokud porozvodové styky otce a dětí neprobíhají dle jeho představ.
Každý případ je jiný, lidé jsou různí a podle toho nelze házet do jednoho pytle ani opuštěné manželky.

Není tady

 

#91 1. 2. 2007 18:45

xJirka
♥------
Registrovaný: 2. 1. 2007
Příspěvky: 17

Re: Zoufalý otec

Irenka:No ale tady je jenom pohled Jiřího, třeba to bylo i jinak, pravda bývá někde uprostřed, kdyby byl Jiří tak ideální, asi by si přítele nehledala. Já bych tedy pokus domluvy realizovala a potom teprve šílela se soudy a psychology.
Irenko, netvrdím, že moje BM byla špatná a já dobrý. Ani naopak. Já jí vyčítám to, co dělá s holkama teď - jen kvůli zhrzené ješitnosti (nebo kvůli čemu). Dost často jsou problémy mezi dvěma lidmi hlavně kvůli tomu, že se k sobě nehodí. Takže doufám, že BM časem najde něhoho kdo se k ní bude hodit - bude naladěný na stejnou strunu, aby se holky nedostaly do dalších problémů a hádek. Asi jí poradím, a si zajde nejdřív k astrologovi, co Vy na to dámy a pánové?
Zítra jedem s tou mladší na hory na dva dny, tak nám držte palce. Katka se napůl těší a napůl má obavy, co doma až se vrátíme, hrůza.... Sice jsme chtěli jet na 3 dny, ale člověk míní a BM mění. Tak se asi vrátíme tak, jak si přeje BM a má Katka klid a a se může těšit na další akce s námi,ne?

Není tady

 

#92 1. 2. 2007 20:23

majkafa
Host

Re: Zoufalý otec

K astrologovi? Jirko, Jirko. Ty se nechovᚠjako muž. Našel jsi si maminku, která ti vytvořila "zázemí", to je pak těžké se tím mužem konečně stát.

 

#93 1. 2. 2007 20:28

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zoufalý otec

Tak si to pěkně užijte a nestav se hned k tomu tak příkře, holka se má přece v neděli také připravovat do školy a dej na ni pozor, aby Ti tam neonemocněla, to by mohlo vztahy ještě zkomplikovat, pokud by onemocněla a BM chodí do práce, nabídni, že si vezmeš paragraf a vyléčíš ji, mně BM vracel kluky nemocné a málem jsem tak kdysi přišla o práci.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#94 2. 2. 2007 10:13

rose
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 21

Re: Zoufalý otec

hano1 omlouvám se pokud jsem se dotkla některé rozumné opuštěné matky. Samozřejmě že nehážu všechny opuštěné manželky do jednoho pytle.
Ale v Jirkovo případě mi opravdu připadá, že ať dělá co dělá, BM bude dělat naschvály pořád, protože jí nejde o děti, ale o pomstu. Může být zhrzená, může být nešťastná, ale bere si jako rukojmí děti, používá je jako nástroj a to je nechutné...

Není tady

 

#95 2. 2. 2007 11:15

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Zoufalý otec

A svět je plný nechutností.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#96 2. 2. 2007 12:49

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: Zoufalý otec

Irenko,
ty si vážně myslíš, že když  má žena doma "všechno",  že si toho vždycky váží a nehledala by někoho jiného? Znám i takové, které doma pálí dobré bydlo.

Není tady

 

#97 2. 2. 2007 12:58

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Zoufalý otec

amba napsal(a):

Irenko,
ty si vážně myslíš, že když  má žena doma "všechno",  že si toho vždycky váží a nehledala by někoho jiného? Znám i takové, které doma pálí dobré bydlo.

he, takových případů je

Není tady

 

#98 2. 2. 2007 13:04

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Zoufalý otec

Viz jina diskuse v hlavní roli Michaela 25 ..... skvělá matka, která se chce "jen to nejlepší pro své děti....oprava HLAVNĚ PRO SEBE"!!!

Upravil(a) step (2. 2. 2007 13:05)

Není tady

 

#99 2. 2. 2007 14:26

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zoufalý otec

Nikdo není černý nebo bílý. Ani Jirka, ani jeho žena ne. Jirka chce situaci řešit. To je dobře. Jenže jediné řešení je pro tuto situaci rozumná dohoda s BM. Rozumná je taková, kdy oba rodiče budou ochotni a schopni si vzájemně v některých věcech ustoupit. Pokusil se o to aspoň? Mně připadá, že ne.
Znáte ten příběh o králi Šalamounovi, který měl rozsoudit, které ze dvou žen patří dítě? Obě tvrdily, že jsou jeho matky. Šalamoun navrhl, že dítě nechá rozpůlit a každá si odnese půlku. Nepravé matce se zdál rozsudek spravedlivý, ta pravá jí chtěla raději své dítě přenechat... Určitě to znáte.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#100 2. 2. 2007 14:44

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Zoufalý otec

Míša Kulička napsal(a):

Nikdo není černý nebo bílý. Ani Jirka, ani jeho žena ne. Jirka chce situaci řešit. To je dobře. Jenže jediné řešení je pro tuto situaci rozumná dohoda s BM. Rozumná je taková, kdy oba rodiče budou ochotni a schopni si vzájemně v některých věcech ustoupit. Pokusil se o to aspoň? Mně připadá, že ne.
Znáte ten příběh o králi Šalamounovi, který měl rozsoudit, které ze dvou žen patří dítě? Obě tvrdily, že jsou jeho matky. Šalamoun navrhl, že dítě nechá rozpůlit a každá si odnese půlku. Nepravé matce se zdál rozsudek spravedlivý, ta pravá jí chtěla raději své dítě přenechat... Určitě to znáte.

Pokud jsem dobře četla co Jirka napsal, tak se pokoušel o domluvu, dokonce i přistoupil na to, že holky se s přítelkyní neuvidí, ale i přesto to nepomohlo.....

Na jiných fórech se taky řeší hnusní nevěrní manželé, zoufalým manželkám se tam radí, obhajují se a nikdo se jich neptá....jestli je to černé nebo bílé....prostě jsou na Babinetu , hledají podporu a útěchu....

Já Jirkovi věřím, pro mě znamená plus jen to, že si dal práci, napsal do vyhledávače slova týkající se jeho problému a takto našel babinet a je tady....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů