Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 7. 2008 13:11

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Ktery recky ostrov vybrat??

Takže klasika - Matea měla ALL a přesto chodili do taveren na večeře a 100 m pro pití už byla dálka..To je důvod,proč tyhle předražené obchodnické aktivity teda nemusím a fakt mi připadá dost hloupé si je vůbec přikupovat - když bych toho měla využít,tak abych se od baru nehla nebo z restaurace a navíc se vázala pořád na jedno místo.Fakt,fakt nechápu to uvažovánía rozumný důvod k nákupu.

Není tady

 

#52 18. 8. 2008 11:38

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Ktery recky ostrov vybrat??

Kuty napsal(a):

Takže klasika - Matea měla ALL a přesto chodili do taveren na večeře a 100 m pro pití už byla dálka..To je důvod,proč tyhle předražené obchodnické aktivity teda nemusím a fakt mi připadá dost hloupé si je vůbec přikupovat - když bych toho měla využít,tak abych se od baru nehla nebo z restaurace a navíc se vázala pořád na jedno místo.Fakt,fakt nechápu to uvažovánía rozumný důvod k nákupu.

Souhlasím s tebou. Jenže v případě, že bych sebou na dovolenou táhla ještě 2 děti, tak bych asi taky dala přednost All-inclusive. Nehledě na to, že když jsem vybírala hotely, tak cenový rozdíl činil asi tak 1000Kč od naší polopenze. My jsme naštěstí letěli jen sami dva, takže nás nic nesvazovalo a shodli jsme se, že příště už PP ani náhodou, max. snídaně - ve stejné cenové relaci, jako vycházela večeře v hotelu, bychom se skvěle najedli i ve městě, a to: kdy chceme, kde chceme, a co chceme. Takže už se těším na příští rok, až se vrátíme na Zakynthos (poučeni), půjčíme si moped a celý ho projedeme křížem krážem a nebudeme muset celou dobu tvrdnout u hotelu.

Není tady

 

#53 18. 8. 2008 14:37

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Ktery recky ostrov vybrat??

holky a co ostrov Santorini...máte zkušensoti??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#54 14. 6. 2009 20:53

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: Ktery recky ostrov vybrat??

Ahojda. Letos opět plánujeme Řecko. V r. 2006 jsme byli na Thassosu, to jsem byla těhotná. Moc se nám tam líbilo, ale byli jsme v takové vesničce, večer nebylo kam jít a nebyla u hotelu ani žádná zábava. Jezdili jsme na výlety, takže dobrý, ale...

Loni jsme už byli s 1,5 letým synem na Rhodossu, u hotelu pořád nějaký program a mohli jsme se procházet po městečku i ten mrňous někdy vydržel do 22 h, to bylo o hodně lepší a plហjsme měli klidnou, nebylo tam narváno, takže fakt super.

No a letos přemýšlíme o Krétě nebo Zakynthosu. No a právě chceme něco suprového pro děti, takže asi písek, pozvolný vstup do vody, u moře klídek a nebo aspoň nějakou klidnou plហnedaleko. No ale aby večer bylo kam jít, je to mnohem lepší, v tom příjemném počasí vyrazit na procházku.

Prosím poraďte nebo se tady učtu k smrti lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů