Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 1. 2007 10:09

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Operace očí - Brno x Zlín

Chci jít na operaci očí, kterou si tu  chválíte, a nemohu se rozhodnout mezi Brnem a Zlínem. Zlín je obecně chválený, o Brně se moc neví. Já mám blíž asi do Brna, je pro mně spáídovější, a je podstatně levnější. Znám ale jen dva lidi, kteří byli v Brně. Jsou spokojení.
Najde se někdo kdo by měl informace pro srovnání? Děkuju smile

Upravil(a) Májajája (2. 1. 2007 10:10)


Mája

Není tady

 

#2 15. 1. 2008 12:39

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Majo,
pokud jsi nebyla na operaci oci a stale o to stojis. Tak ti muzu doporucit Zlin. Jsou tam dve kliniky - konkurencni. Jednu ma doktor Smecka - je to od devadesatych let zavedena soukroma klinika, ktera ma dlouholete zkusenosti. Pak je tam klinika, kterou ma myslim Dr. Smazinka. Je moderni a takez velmi dobra a ma vyborne reference. Pokud se jedna o financni stranku veci, nevim kolik stoji operace kratkozrakosti v Brne, ale predpokladam, ze rozdil ceny bude maly. Jde prece o oci a nema cenu na nich setrit. Obe tyto centra ve Zline nabizeji formu splatek operace, coz by mohlo pomoci i tem, kteri vahaji ohledne operace z duvodu financi. Pokud vybiras kliniku, divej se hlavne na reference, ktere maji na svych strankach a kdyz tak na kliniku zavolej a pozadej je tam, zda by ti dali kontakt na osobu, ktera by ti sdelila sve nelekarske pocity z operace.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#3 16. 9. 2014 14:02

Tasia
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 9

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Vím, že je to starší distkuze, ale nechtěla jsem zakládat novou a mám otázku ohledně oční kliniky oftal, byl jste někdo někdy na operaci na této klinice? Co na ni říkáte?

Není tady

 

#4 21. 9. 2015 22:39

eviik.s
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 18

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Prosím o informaci na kolik Kč příjde operace šedého zákalu obou očí , a zda se tato částka platí i pokud na operaci vyšle přímo lékař a není to na žádost pacienta?

Není tady

 

#5 22. 9. 2015 7:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Operace očí - Brno x Zlín

eviik.s napsal(a):

Prosím o informaci na kolik Kč příjde operace šedého zákalu obou očí , a zda se tato částka platí i pokud na operaci vyšle přímo lékař a není to na žádost pacienta?

Pokud na operaci vyšle lékař, neplatí se nic. Většinou se dělá jedno oko a po určeném čase (dohodneš s lékařem) druhé oko. Celá operace trvá cca 10 - 15 minut, ale předtím se oko delší dobu rozkapává. Nic nebolí.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 12. 10. 2015 12:23

Felicienne
♥------
Registrovaný: 17. 9. 2015
Příspěvky: 23

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Můžu se zeptat, chtěla bych jít na operaci očí, ale doktorka mi řekla, že 2,5 dioptrie je málo na tuto operaci, že mám ještě počkat. Nemá s tím někdo zkušenost?

Není tady

 

#7 19. 10. 2015 12:26

Evalyn
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2015
Příspěvky: 24

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Felicienne napsal(a):

Můžu se zeptat, chtěla bych jít na operaci očí, ale doktorka mi řekla, že 2,5 dioptrie je málo na tuto operaci, že mám ještě počkat. Nemá s tím někdo zkušenost?

Já si taky myslím, že 2,5 dioptrie je celkem málo, já jsem šla na operaci očí až když jsem měla 6

Není tady

 

#8 1. 2. 2016 19:08

alenka90
♥♥-----
Registrovaný: 8. 12. 2015
Příspěvky: 30

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Kdo byl na operaci očí, jak dlouho trvá nějaká rekonvalescence? Záleží u operace očí i na tom, jestli máte v rodině nějakou dědičnou vadu očí?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů