|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Dobré ránko děvčata, prosím nevíte, jestli se dá v tekuté lovele i vyvářet na 90'?? Já jsem si ji dneska koupila, že si vyperu nějaký věcičky na prťouska
, abych měla aspoň něco připraveno, ale na té flašce jsem vůbec nenašla, na jakou je to teplotu. Ale vždyť na malý mimina se přece hlavně vyváří, ne
??
Není tady
Megg, já budu prát hodně na 40 (nové věci) a na 60. Vyvářet budu asi jen plínky...
Není tady

Nedávno jsem se tady po tom pídila taky 
Vyvařovala jsem a v pohodě !!! Teda na 90st. 
Ale jen plíny a dlouho uložené věci po klukách ze 100% bavlny..Jinak jsem prala hodně na 40st a něco na 60st.
Teď jsem si koupila ńa flaušové věci a rifličky tu Lovelu na barevné prádlo a super !!!
Není tady
No jo, to je fakt, vždyť nový věci přece vyvářet nemusím a pokud nebude prádlo hodně špinavý, tak taky ne. Takový ty běžný skvrny 60' v pohodě zvládnou. Plínky mám teď taky nový, takže je můžu hodit taky na 60'.
Jo jo, připadám si, jako bych v životě neprala a že už jsem toho vyprala

Není tady
Megg, člověk o tom najednou moc přemýšlí a má strach, aby něco neudělal špatně, viď 
Není tady
Přesně tak, jsem z toho všeho nějak vyplašení, nebo co.
Přitom dřív se rodily děti, nebyly žádný extra vymoženosti a bylo to bez problémů
. Ale na druhou stranu se strašně těším, až zase něco na mimi koupím, pořád všechno oňuchávám
, no prostě pohoda

Teda teď jsem dostala kopanec, ta moje holka .... jedna....

Není tady
Megg, Vojtíšek se teď taky pořádně rozkopal a boule se mi udělala až vysoko nad pupkem, tak si asi vážně lebedí v celým bříšku
Jen ať si lebedí 
Já chci dneska koupit tu kosmetiku, tak uvidím... Ať to máme radši všechno pěkně doma připravené 
Upravil(a) Tereza82 (2. 1. 2007 10:02)
Není tady
Teri to jsou moje slova, přesně jak píšeš
. Když sedím u PC, tak mimi kope, že to cítím jakoby pod žebrama a jsou to pěkný rany
.
Pak dej vědět, jakou kosmetiku jsi koupila, já jsem dneska byla v droxi a tam mají hlavně NIVEU a JOHNSON, jinak nic moc. Asi bude opravdu lepší zajít do lékárny 
Není tady
Já chci zajít do lékárny a koupit tu Bübchen. Teď jsem ještě pověsila prádlo, tak se namaluju a můžu vyrazit.
Už máte vybraná jména?
Není tady

Tereza82 napsal(a):
Já chci zajít do lékárny a koupit tu Bübchen. Teď jsem ještě pověsila prádlo, tak se namaluju a můžu vyrazit.
Už máte vybraná jména?
Teri..já jsem se taky na ten Bübchen dívala..zkusím si koupit tu cestovní sadu..stojí okolo 170kč...
nemám s touto kosmetikou žádnou zkušenost, tak to na vyzkoušení bude stačit !!
Není tady
Pinky, já jsem si taky říkala, co když to mrňouskovi nebude vyhovovat... Tak to očíhnu a kdyžtak koupím taky jen tu cestovní, ať to radši nejdřív vyzkoušíme... Většina holek psala, že jsou s tou kosmetikou spokojený, ale všechny taky ne, tak uvidíme 
Není tady
Taky si asi koupím tu Bubchen, zítra půjdu zase pokračovat v nákupech.
Teri jména máme vybraný, Terezu
nebo Kláru, ale spíš tu Terezu, to se nám líbí víc

A kdyby náhodou vykouknul klučina (což by byl teda trošku šokec), tak to bude Honzík nebo Martin. Ale spíš asi ten Honzík 
Není tady

Já chci ještě potom zkusit Johnosnś..nádherně voní, ale ne každé mimi ho snese !! U nás jeden v pohodě a druhej ani za boha 
No a taky si nacyhstám tu modrou indulonu...to je tutovka 
Není tady
Já jsem se vlastně na ta vaše jména koukala na nástěnce těhulek
Já jsem v červnu promovala už jsem pracovat nestihla
Takže jsem na pracáku, měla jsem jen brigádky.
Ty jsi asi na neschopence, viď?
Není tady
Já taky holčičky začnu prát..., plínky a osušky na 90 a spíše na těch 40-60 stupňů.
Bübchen jsem si taky koupila...., krásně to voní...
Není tady
Dáši, co všechno jsi koupila?
Není tady
Teri, tu celou sadu, jak prodávají v lékárně, je tam něco na zadeček, olejíček, krémík, něco do koupele...,cca 7 kousků.
Není tady
Teri já jsem na neschopence od 6tt, jezdila jsem ze Svitav pracovat až do Brna, denodenně, takže jsem byla v těch letních vedrech docela mimo
, ale zato od té doby si to řádně užívám. Ale myslím,že od února skončím a nastupujeme na mateřskou, ne?? To bude zase určo nějaký papírování, fuj fuj.
Já děvčata teď končím, musím do čistírny s fusakem a kabátem a stavím se taky do lékárny pro tu kosmetiku, tak uvidíme, co koupím. Odpolko dám vědět. Zatím papa Megg

Není tady
Takže, v čistírně jsem pořídila dobře, i když od vyčištění beranovýho fusaku 200,-Kč 
, to se mi zdá trošku nekřesťanský 
V lékárně jsem se ptala na tu kosmetiku, cestovní balení neměli, tak jsem koupila od Bübchen šampon, koupel a olejíček, mastičku na opruzeniny s rybím olejem a panthenolem a dala jsem za to 350,-Kč. Hned jsem dostala od mamky doma sprďáka, že jsem prý hrozný trdlo
, že jsem měla normálně koupit jen dětský mýdlo za pár korun, rybku na opruzeniny a nějakej AVIRIL a obyčejný dětský olejíček, že bych se vlezla sakum prdum do 100,-. No nevím nevím, zdá se mi to taky docela dost peněz, ale už o tom nepřemýšlím. Vždyť to můžu vyzkoušet a uvidím. A jak jsi dopadla Tery Ty?? 
Není tady
Teda holky, vyprala jsem bílou výbavičku v té LOVELE a AVIVÁŽI BATOLE SOFT a je vůně po cým baráku 


Není tady
Holky a na miminka se může aviváž? Já už také prala v lovele plínky a zítra budu pokračovat v ostatním. Krásně to voní i bez aviváže....
Holky jen mám dilema, jak prát věcičky, když jsou každý jiné barvy???? Na to abych dala do pračky pár kousků bílé, pak zvlášť barevné, zvlášť třeba jeansy, tak to by mě asi trefilo.... Mamča říkala, že dětské věci by neměly barvit, je to pravda? Jak to teda mám sakra vyprat???? Jsem asi totálně neschopná....
Jen tak pro příklad, přítel si koupil krásný svetr za 5000,- Kč, takže celkem drahý a ještě k tomu ho měl jako nejoblíbenější a co já husa neudělala? Dnes ráno si ho na sebe oblíkl a vypadal v něm jak Harapes, já 'tele' ho srazila, ráno jsem z toho byla celá paf. Takže si i dokážu představit, jak obarvím a zničím ty dětské věcičky.....
Není tady

Leidei, já to dělala tak, že jsem světlé věci- bílé, béžové, žluté, jemně zelené, třeba růžové prala dohromady a tmavé taky zvlášť. Pokud to vypereš max. do 40 st. nemělo by to nic udělat. Pozor bych si dala na červené nové oblečky, ty bych zkusila vyprat v umyvadle. Ty dost rády pouštějí
Není tady
Děkuji Madličko, a ještě se tě zeptám na jednu věc, když už máš doma jednoho prďolku. Jak nebo spíš v čem se koupe miminko a jak je to pak? Napustím si vodu do vaničky, kolik by měla mít stupňů? A pak jak koupu mimčo? Dám do vody nějakou pěnu, nebo ho jen omývám vodou, nebo mýdlem a na vlásky taky něco jiného? A co po koupání? V lékárně mi dali nějaký olejíček na tělíčko, tak tím je asi namažu, a pak namažu rybilkou pr... a dám plínku? A co pupíček a co očíčka? Ježiš je toho tolik a já nemám vůbec žádné zkušenosti...
Není tady