Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 3. 2007 3:58

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: voňavé wc

Já mám v blahé paměti, že v reklamě na Savo, alespoň dříve, říkali že neškodí živ. prostředí.
V té, jak maminka vymáchala delfína v Savu, opláchla ho a vrazila ho do pusy prckovi, nevzpomínáte?

Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, na chemii jsem vždy byla totálně blbá, ale že by až teak kecali, to se i nezdá. neutral
Pro mě je Savo ideální. Je na všechno.
Jen pozor , nemíchat s kyselinou a už vůbec ne ve vaně, nad kterou jste nakloněné, drhnete jí a výpary dýcháte. Na plicním s kyslíkem a kapačkama sice nebylo zle, ale doma je doma. big_smile

Upravil(a) Eri (23. 3. 2007 4:03)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#27 28. 3. 2007 20:27

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: voňavé wc

Ahoj děvčata smile
Správný prodejce musí být:
-chápavý
-pozitivně naladěný
-vytrvalý
-trpělivý
-vděčný za kritiku
-zvídavý
-neodbytný
-nenapadně manipulativní
-neprůstřelný
-"nenasrávací"
-cílevědomý
-profesně zdatný
-vlastnící stovky spokojených spolupracovníků a klientů
-zkrátka HAPPY   storstark


Kdo je to?  wink   dumbom   reta     vissla


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 28. 3. 2007 21:15

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: voňavé wc

Tak takového si umím představit jen imaginárně lol to už spíš najdete dobrého politika


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#29 28. 3. 2007 21:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: voňavé wc

Eri napsal(a):

Já mám v blahé paměti, že v reklamě na Savo, alespoň dříve, říkali že neškodí živ. prostředí.
V té, jak maminka vymáchala delfína v Savu, opláchla ho a vrazila ho do pusy prckovi, nevzpomínáte?

Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, na chemii jsem vždy byla totálně blbá, ale že by až teak kecali, to se i nezdá. neutral
Pro mě je Savo ideální. Je na všechno.
Jen pozor , nemíchat s kyselinou a už vůbec ne ve vaně, nad kterou jste nakloněné, drhnete jí a výpary dýcháte. Na plicním s kyslíkem a kapačkama sice nebylo zle, ale doma je doma. big_smile

Eri, tak na drhnutí vany jsem taky dojela. Sice to nebylo Savo, ale Domestos, kterým jsem v záchvatu čistotné hospodyňky čistila a bělila vanu. To, že mám nad vanou okýnko, které bych si mohla třeba taky otevřít jsem nebrala v potaz a nakloněná do vany jsem pilně lapala chlorové výpary smile načež mi chemikálie projely dýchacím traktem, pilná hospodyňka se začala dusit  a za chrchlání, prskání a pocitu, že mi nosníma dírkama projel rozžhavenej drát jsem urychleně hledala východ nejen z koupelny, ale rovnou z baráku big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#30 28. 3. 2007 21:42

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: voňavé wc

Kiaro tummenupp

A věř mi, nejsme sami, na plicním mi toho vyprávěli....... big_smile
A i manžel jednou přišel ze školení bezpečnosti práce vysmátej........ školitel vyprávěl o své ženě, jak čistila vanu a skončila na interně......... tak si spolu notovali dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#31 28. 3. 2007 21:44

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: voňavé wc

Pandorraa napsal(a):

Ahoj děvčata smile
Správný prodejce musí být:
-chápavý
-pozitivně naladěný
-vytrvalý
-trpělivý
-vděčný za kritiku
-zvídavý
-neodbytný
-nenapadně manipulativní
-neprůstřelný
-"nenasrávací"
-cílevědomý
-profesně zdatný
-vlastnící stovky spokojených spolupracovníků a klientů
-zkrátka HAPPY   storstark


Kdo je to?  wink   dumbom   reta     vissla

Pandorro, od profesionálního prodejce bych hlavně očekávala základní znalost českého pravopisu :p


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#32 28. 3. 2007 21:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: voňavé wc

Kiara napsal(a):

Pandorro, od profesionálního prodejce bych hlavně očekávala základní znalost českého pravopisu :p

Kairo a k čemu??? Však prodává kouzlo jeho osobnosti, no ne? Na korespondenci má "managééérem" či "managéééééérkou" připravené "mustry". To zase nesmíš být tak moc náročná smile Je vidět, že fakt nejsi prodejce lol


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#33 28. 3. 2007 22:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: voňavé wc

Pandorro, ale já JSEM prodejce big_smile jen s tím rozdílem, že se sem chodím odreagovávat a nikoliv rvát potencionální klienty za flígr smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#34 28. 3. 2007 22:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: voňavé wc

Kaira,
no tak to buď nejsi "podomní" prodejce, to jest ten, co musí do bytu za klientem a nebo mᚠsvůj vlastní grif a nenechala ses zblbnout "motivačními" školeními smile)))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#35 6. 4. 2007 8:15

Nick3594
Host

Re: voňavé wc

Hm co má prodejce společného s voňavým WC lol? wink

 

#36 10. 4. 2007 12:44

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

lvice napsal(a):

Hm co má prodejce společného s voňavým WC lol? wink

Lvice: třeba má v sortimentu i voňavá čistidla a WC gely:tummenupp

Upravil(a) scheri (10. 4. 2007 12:45)

Není tady

 

#37 10. 4. 2007 12:54

Nick3594
Host

Re: voňavé wc

Scheri, to jo big_smile tummenupp

 

#38 10. 4. 2007 13:56

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

lvice napsal(a):

Scheri, to jo big_smile tummenupp

..
....to víš, že ano:)
Mᚠdokonce na výběr z pěti vůní: Kiwi, Wild Cherry, Moonlight, Sunlight, Eukapyltus.

Upravil(a) scheri (10. 4. 2007 13:58)

Není tady

 

#39 17. 5. 2007 16:16

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: voňavé wc

spunte?zkousela jsem vsechny odpady prolit tim hydroxidem,nebo jak se to jmenuje.takovy krystalky a varici vodu na to,brutalni ziravina...nic.kuchyni mam celkem daleko od koupelny.v koupelne je umyvadlo,vana,sprchac a hnede vedle zachod.prolevala jsem vse,ale celou dobu smrdi jen sprchac a wc....

Není tady

 

#40 17. 5. 2007 18:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: voňavé wc

vím jistě, že do WC se dá koupit a namontovat protipachová záklopka, ale co s tím sprcháčem????


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#41 17. 5. 2007 19:24

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: voňavé wc

sama nevim.vlasy si umyvam zasadne ve vane a presto mam sprschac tak po deseti osprchovanich nejakej zanesenej.nevim,jak je to mozne,neustale spatne odteka a mam strach,ze kdyz vyndam tu lapacku,tak se mi to jednou zanese totalne.to co se tam chyta jsou jen jakoby zbytky kuze,je to hnus.ani jeden vlas.mam dojem,ze tohle by se usazovat nemelo,aspon jsem to nikdy nevidela.ale myslim,ze to zrejme neni ten duvod.proste kdyz nahodou nevetram a prijedu po tydnu domu,tak proste citim odpad.v zachode se mi taky usazuje voda,trosku rezava,nebo moc,ale zrejme od nekoho jineho,protoze tam cely tyden nejsem.vodar mi rikal,ze to neni mozny,tak nevim.mam novy byt a vypada to,ze je tam vsechno paradne odflinknute...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů